|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
26.2.2008 8:57:46   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Preden je bila bolna pa je bilo idealka (zame user posted image , saj vem, da nekateri že spite cele noči...): spat ob 21h, spala do 9, dojenje ob 2h, 5h, 7h.




Približno takole zgleda pri nama, pa se ne sekiram, saj sem zato na porodniški.user posted image Glavno, da imam mleko in da se hoče dojit. Spat gre med 20 in 21, pa se okoli 00 ali 1 zjutraj zbudi, potem ob 3 do 3:30 in nato ob 7, nakar ga previjem in se sam uspava nazaj. Je sicer že bilo bolje in smo spali v enem kosu tudi do 6 ali 7 zjutraj, ampak poznate pregovor: Ena lastovka še ne prinese pomladiuser posted image user posted image user posted image . Res pa je, da je šel spat okoli 22:30 do 23. Mi je tudi to pomembno, da imava z dragim malo časa zase, ko dete zaspi, pa še nek red je pri hišiuser posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Desetke007
26.2.2008 8:58:51   
skuštrana
Skuštrana - je treba baterije ven vzet, pa bo mir ( mal heca, saj meni moj nonstop pravi, kje imam gumb za izklop, kaj šele mali, ki imajo baterije do fula nafilane)


Ja, tole bi bilo pa prav fajn, če bi šlo takouser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Desetke007
26.2.2008 9:15:28   
maja zarja
Dobro jutro babike!
Hvala za zajtrk in kavico,joj takega sendviča pa se res ne bi branlauser posted image ...........dobro,da se je vrnila Klaudija saj smo imele zdaj že zadosti stradanjauser posted image user posted image user posted image ......

NOVA10KA-dobrodošlauser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Desetke007
26.2.2008 9:23:38   
tave
Klavdija, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, hvala za sendvič. No temu se reče zajtrk

Mama06 ja jaz bi kar kapučino zraven.

Pingi un pekač k  ni čez celo pečico, mal manjši. Ma ne da se mi iti merit. Če pa delaš dvojno tako kot Klavdija pa lahko tudi v tistega k pride čez celo pečico. Po želji. Eni majo radi debel korni eni pa tanjšega.

Prej sem jedla aktivio in sem Teju dala za probat sam na konico žličke. Seje tok oblizoval,pa vem da mu še ne smem dajat takih stvari.

Tako zdej sem se ojačala, zdej pa novim zmagam naproti.

Se tipkamo.


lp,tave

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:02:41   
jasna
Dobro jutrouser posted image

Medve sva imeli pa burno nočuser posted image , pol sem se pa za dobro jutro še z malima skregalauser posted image . Uf, kakšen začetek dnevauser posted image . Bo pa pol boljšeuser posted image . Včeraj smo mi štirje (brez možička) peš mahnili v BTC in prečekirali čisto vse trgovine s kolesi. Nazaj grede jima je bilo pa že vrh glave in mi je celo uspelo spet Eneja vtaknit v sling na hrbet. Na pol poti se mi je pa še Alen kar vsedel na robnik, da ne more več. Sem dala Neli v sling, Eneja v voziček, Alen se je pa zadaj na stopnički peljal. Pa smo imeli vlakecuser posted image . Sem pa v šparu srečala bivšo sošolko in me je tako prečekirala od glave do pet, da sem se kr slabo počutilauser posted image . Ma z otroci pa tut ne bom v petkah okol hodilauser posted image .

skuštrana, jaz bi en par za probo. Ampak je težko material najdit. Verjetno bo pa sedaj večja izbira, ko je na policah poletno blago.

micla, živjouser posted image

nova10ka, dobrodošlauser posted image . Tjaša je bila pa res velikauser posted image

LP

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:07:31   
jasna
skuštrana, če vam bo uspel priti pa mogoče tudi jaz moja razbojnika pripeljem. Bo imela mladina svoj žuruser posted image

V Turbo limaču imajo zelo luštne mehke čeveljčke za dojenčke. Št. 16-19, cena pa od 2-3eur. So jim ostali še od rasprodaj. So pa od zimskih do opankic. Bom dala v album slikico.

LP

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:25:10   
skuštrana

skuštrana, jaz bi en par za probo. Ampak je težko material najdit. Verjetno bo pa sedaj večja izbira, ko je na policah poletno blago.


Material je najboljši keper, fajn je, če je diagonalno tkanuser posted image   Ti povem na uhouser posted image Obročke bom pa naročila zraven, kiro barva pa bi?




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:25:55   
maja zarja
Tak zdaj pa vam moram povedati kaj se je nam včeraj dogajalouser posted image .Smo šli malo na vikend k babici in taki čas običajno user posted image spi.Tokrat pa ni,niti v avtuuser posted image .user posted image je celo pot,da o neješčnosti sploh ne govorim.Ko smo prišli domov sem jo želela dati spat........ampak ker ni bila njena ura seveda ni spala..........zvečer pa je jokala v eno........po celi glavici je dobila rdeče madežeuser posted image   mislila sem jo že peljati k dežurmemu zdravniku,ko sem jo še vseeno skopala......v vodi pa se je umirila in počasi tudi rdečih madežev ni bilo več..........ti  so bili posledica joka........nato je zaspala in po pol urah spanja sem jo vzela iz posteljice in speča je zmazala celo flašo.......no potem pa je spala do 7.00 in danes se zbudila čisto o.k.........trkam

no zdaj sem se pa razpisala

< Sporočilo je popravil maja zarja -- 26.2.2008 10:27:04 >

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:26:46   
skuštrana
Jasna, jaz sem se nehala sekirat kako izgeldam in kaj si drugi mislijo že pri Liziuser posted image   Ko uspem zrihtat oba za ven meni preostane le da navlečem nase najbližjo stvar in gremouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:29:18   
mehurčica
Dobro jutro!

Uh preden jaz preberem že rabi mala animacijo. Tako da bom spet bolj na hitro.
Že dva dni je nisem zvečer silila z adapt.mlekom(spila od50ml-80ml)in je vseeno tako lepo spala ponoči. Okoli 19h spat, čez kako urco dudo in prst da ga držiuser posted image , prvo dojenje med 00:00-00:30, potem med 3:00-4:00, potem med 6:30-7:00. No, danes sem jo preoblekla ob 5h, ker je bila skozi premočena, tako da nekaj časa ni mogla nazaj zaspati in se je dojila ob 8h komaj. Zbudila pa ob 9h.

Evo že jamra, tako da bom morala it. Bote pa po filmčkih vidle kako se imamo(jih moram sestri v Ameriko pošiljat, zato jo toliko snemamouser posted image ). In po slikicah - sem dodala že polno novih in najnovejše so tudi gor. Od danes kako me je s pouštrom preko glave priklicala.user posted image http://bubbles.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=C2nuRp10rEM

http://www.youtube.com/watch?v=dj680w3C9po

http://www.youtube.com/watch?v=RB8C3-8Vexs


Nova10ka in tjaša, dobrodošli!user posted image



(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:31:48   
mehurčica
Uh, sem čudno napisala. Ni bedela od 5h do 8h, ampak ob 5h ni mogla ene pol urce nazaj zaspati.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:33:11   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: navlečem nase najbližjo stvar in gremouser posted image


user posted image  Ja, resuser posted image

Za barvo mi je vseeno. Kr navadne. Hvala!user posted image

maja zarja, ja pridejo taki dneviuser posted image . Ma je lepših vseeno večuser posted image

mehurčica, luštni filmčkiuser posted image .

LP

< Sporočilo je popravil jasna -- 26.2.2008 10:39:24 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:57:44   
Kasija
Jaz vas redno berem, ampak napisat mi pa zmanjka. Tile zajtrki so pa že čisto nezdravi postali čez vikend - tiramisu ipd. - je klaudia malo popravila grehe z zdravim sendvičem user posted image .
Nova10ka in tjaša dobrodošli user posted image  Iz kje pa si?

Skuštrana daj pridi na srečanje!!!!!! Liza se lahko vozi okrog, so takoj zraven stezice in cesta je kar dosti stran. Pa še druge bodo imele tudi starejše otroke s sabo, morda se zamotijo skupaj. Lahko se pa izmenjujemo katera pazi na ta večje user posted image  (lahko je meni bit pametna, ko imam samo eliana)

Pingi lepe poročne in druge fotke

Jasna a greš na sprehod? Meni elian zdaj spi, tako da bova šla bližje 13h uri.
Pa lepo urejene mamice - da se ne boš sekirala - jaz sem imela do nedavnega dvoje hlače. Ene nosečniške s strganim pasom (te so še kar take) in ene prevelike, ki  sem jih nosila z moževim pasom (te sem pa juhu uspela zožit na roke - zdaj me pa tiščijo user posted image ). Tako da o urejenosti ne bi. Ampak ko oblečem in spravim eliana v voziček, mi sploh ne ostane več časa kot da navlečem nase kar je pri roki. Se pa ob srečanju s kako urejeno predstavnico tudi malo zasekiram. user posted image  A druge se imate čas uredit ali...? 

2ursae nasvet iz plesnih o masaži z nogico med dojenjem je pomagal in elian se je pokakal po 4 dneh prav obilno. Potem je bil pa takoooooo smešen, ko je vriskal še uro po tem od olajšanja in veselja. Je bil smešen user posted image .

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:59:09   
tave
Mehurčica tale tvoja Eni je pa prav fletna. Pa kakšna telovadka je. Naš Tej je pa bolj lenušček in se obrne samo iz hrbta na bok in to je to. No pa sej ostalo tudi še pride. Je bolj rambo.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Desetke007
26.2.2008 10:59:42   
Kasija
Pozabila - skuštrana hvala za ponudbo za obročke, ampak kr se nisem lotila še niti prvega, si jih več ne zaslužim! Tako da hvala, ampak ne. Kaj je to za en material? Kje ga dobiš?

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Desetke007
26.2.2008 11:03:22   
tave
Ja pozdravljena Kasija. A si končno uspela priti do računalnika? Kje pa vozičkate tam po štepancu?

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Desetke007
26.2.2008 11:51:24   
Kasija
tave prav v štepanjskem je prav dolga lepa peš pot ob ljubljanici, ki potem pride do pst-ja. v bistvu dosti boljše kot sem si predstavljala, da bo v teh koncih ljubljane. sicer pa greš lahko proti hmmm user posted image  btcju ali centru mesta...

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Desetke007
26.2.2008 12:30:52   
jasna
Kasia, dejva se za jutri zmenit, malo prej? Te pokličem.

Tave, pa na Golovec se tudi da it. Za poleti bo super.

< Sporočilo je popravil jasna -- 26.2.2008 12:31:43 >

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Desetke007
26.2.2008 14:55:16   
lane31
Ma kje smo mi.......šele na 2 strani
Samo na hitro......sva že od jutra zunaj- ker je skapirala kako fajn je v vozeku- sem jo morala že ob 9h spakirat in iti- s tem, da se je zbudla ob 8h user posted image
Je bla tečna- jaz pravim temu žute minute -
Zdaj sva doma glih 2h-pa bo spet treba iti
Sva ko ciganki user posted image

Majazarja- moja tud postane cela flekasta ko se joče
Nova10ka......dobrodošla -super nick imaš user posted image
Mehurčica- filme bom zvečer pregledala......pa ostale.....bom zvečer več......
eto panika v hiši...........pa ni jok....se kar dere na glas- kriči user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Desetke007
26.2.2008 16:30:58   
sanosan
No, da se na hitro javim. Danes je Brina stara 4 mesece in sma šle na vaganje in merjenje tako da so nove mere: 6100g in 64,5cm. Drugače pa je pridna in sma danes izkoristile dopoldne za obisk pri kolegici. Zdaj pa kuham kosilo in zabavam Brino, Blaž pa šiba po stanovanju s skirojem.

Se beremo!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Desetke007
26.2.2008 17:04:25   
nova10ka
Ola, hvala za dobrodošlico. Kasija sem iz LJ iz Bežigrada.

Danes sva se s Tjašo odpravili na en konkreten sprehod po centru Ljubjaneuser posted image . Štartali sva že ob 10h zjutraj iz Bežigrada na obisk v Poljane, potem pa v canter na kavo in mal okol poštefnat. In prvič sva uporabili previjalnico/dojilnico v Nami. Je res lušen prostorček, pa še Tjaša je imela mir za pojest. Včasih se pri dojenju buni, pa jo moram v stoje podojit - ko je kriza mormo pa še hodit zraven. In ob takih momentih mi v javnosti ni tolk prijetno tega delat. Tko da punce - Nama ima lepo zrihtanuser posted image . Ob naslednjem sprehodu imam v planu pogledati še previjalnico/dojilnico Sezam. No potem smo šli še malo na sončka, tako da smo šele zdaj doma...

Je pa imela zdaj 2 dni rdečo ritko in smo se mogli mazat in zračit. In sicer od baby dry pampersk iz mullerja - tist gel jo je očitno čist zdelaluser posted image . Sem kupila eko plenice v DM-ju, ker so iz naravnih materjalov in so bolj zračne, samo sem se danes vseeno bala, da bo kaj narobe, ko je bila cel dan v pleničkah. Pa rdečica lepo bledi...skoraj da je ni več user posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Desetke007
26.2.2008 17:53:51   
micla
Evo mene. Imam lih minutko. Sem prou vesela da se me še spomnete. user posted image
Joj punce tko vam zavidam sonček in lepo toplo vreme. Tle je goriška že 2 dni ku sred ledene dobe. Taka megla in mraz, prou škifeca... user posted image
V skladu z vremenom je tudi naša user posted image , mala sitnobica. Zdej je šla še zadnjo dnevno kitico odspat. Jst bi pa tudi rabla se malo uležt, ma sem že dopoldne zabušavala knjige in zdej morm dat v peto, dokler se ne zbudi.  Sem bla dopoldne pri kozmetičarki, ker sem bla že ku en medo, user posted image  (al pa lev je tudi uredu) in sem nujno rabla depilacijo.  Prejle sem vse to počela sama doma, imam prou uni strojček s smolo, samo zdej je problem, k čez dan itak ne utegnem, zvečer ko pa zaspi pa itak nič več ne vidim, tko da al bi pozabla polovico dlak, al pa bi kej preveč potegnila user posted image .

Tiste, ki se kopate v sončku, uživejte še zame. Upam, da kmalu preženemo to "ljubljansko" meglo z naše zelene doline.

user posted image  Aja, še neki sem hotla vprašat. Sej mogoče ste že o tem debatirale, ma vas nisem enih deset strani prebrala, ker enostavno ne utegnem (ste extra prehitre), zato sory že vnaprej, če se ponavljam..... A ste že preložile vaše user posted image  v športni del vozička?  Al mislite da morajo bit v košarah dokler ne sedijo (cca do 6 mes)? 
Moja sicer še gre noter v košaro glede njenih mer, ma je problem, ko se zbudi jo morem precej ven jemat, ker ne vidi nič ven.  Imam pa voziček PP in una naveta je res samo za ležat. Sicer lahko malo štimaš naklon, ma ni kej dosti drugače. Tko da sem že bla na tem, da jo dam v športni del, ma se je lih zdej to vreme skisalo, tko da sem odložila do naslednjega sonca.
 
Zdej pa grem za knjige.
 
Čau čau iz meglene gorice. user posted image  Rabiš prou očala da sploh kej vidiš.

_____________________________

micla

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Desetke007
26.2.2008 18:22:42   
oktoberka
Sam da se mal javim. Vidm da me niste prou dost pogrešale!
Js se cele dneve potepam okol, tko da nč ne gledam forum, ker ni časa. So tok lepi dnevi, da sem raj zunaj kot za račulnikom!
Zdej pa šibam!

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Desetke007
26.2.2008 18:36:27   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Vidm da me niste prou dost pogrešale!


Kaj da ne? Poglej malo nazaj so babe po tebi spraševale... user posted image  sem ravno danes hotla ti malo pisat, pa nikol ni cajta. Res e, tako lepo vreme mamo, da se ne splača za računalnikom sedet...


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Desetke007
26.2.2008 18:38:32   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: micla

user posted image  A ste že preložile vaše user posted image  v športni del vozička?  Al mislite da morajo bit v košarah dokler ne sedijo (cca do 6 mes)? 


Mi smo našo že v začetku januarja prestavili. Čez imam zimsko vrečo, pa ji je enako toplo, kot v košari.

nova10ka - javi mi mere po mesecih, da te dam zraven na seznam. Pa še tvoj rojstni dan...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Kontracepcija
пеперутка16

Ali je treba pred nosečnostjo prenehati jemati hormonsko kontracepcijo?

Da, vsaj tri mesece prej. (83%)

Da, manj kot tri mesece prej. (0%)

Ne. (17%)


Število vseh glasov: 6

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!