|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
19.2.2008 12:04:22   
TamaraJ
Glede četrtka sem omejena samo zato, ker moj dela in moram počakat v Logatcu mojo mami, da prevzame Timija. To pa je nekje po 17 uri popoldne. Bom danes poklicala mami, da se zmenive, kdaj bo doma. Drugače pa okoli 17 meni ustreza.

****... s Kasso pa se najbrž dobimo v Postojni po predavanju od EA in Ultive v postonjski porodnišnici v petek. Upam. Jaz imam Postojno zelo blizu iz Cerknice, saj se zapeljem čez Kalič in sem hitro tam. Pridružit se mislim bolj na kavici.

Na Vrhniko pa načeloma pridemo: jaz, edinaos, Naty in Babysolza (ona je pa junijka, priseljena v Logatec).

Mislim pa, da se zaenkrat še nobena vrhničanka ni oglasila na notranjkah. Se mi zdi, da že bolj pod Lj pašejo. Čeprav smo tebe kar pod notranjke registrirale.user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: notranjska
19.2.2008 12:05:38   
TamaraJ
Aja ****... ne beri vseh 15 strani... tukaj nismo tako pridne kot na majčicahuser posted image . Menimo se bolj za sproti in si popolnoma na tekočem, če prebereš samo zadnjih nekaj postovuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: notranjska
19.2.2008 12:07:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Aja ****... ne beri vseh 15 strani... tukaj nismo tako pridne kot na majčicahuser posted image . Menimo se bolj za sproti in si popolnoma na tekočem, če prebereš samo zadnjih nekaj postovuser posted image


Hvala mi je že potegnilo... po prvih treh straneh.... Ena je tam na prvi al drugi strani z Vrhnike..., a se pol ni nič več javila?
Sicer pa Mantova je full zbirališče, ker sem šla včeraj mimo in same mamice z vozički so bile na terasi... tko da si pravo lokacijo izbrala...

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: notranjska
19.2.2008 12:47:38   
TamaraJ
Punce... se oglasim še kaj od doma. Zdaj grem na sooončkaaa. Gremo s psom ja jezero :)



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: notranjska
19.2.2008 14:49:12   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Punce... se oglasim še kaj od doma. Zdaj grem na sooončkaaa. Gremo s psom ja jezero :)




Superca... uživaj user posted image
****,...zelo rada bi prišla do Vrhnike v četrtek, ampak imam žal en kup obveznosti ...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: notranjska
20.2.2008 12:53:56   
babysolza
ola vsem,

lepo, da se krog notranjk širi! user posted image  Čeprav se počutim kr mal ogroženo - same majčice okrog mene. In vse me boste prehitele. user posted image  user posted image

Ja, jaz bi kr bla za v četrtek. Ne vem, kdaj bom prišla s šihta, ma če se zmenmo na Vrhniki, se bi jaz kar sproti tam ustavla in bi mogoče rabla sam prevoz za nazaj domov. A se katera javi? user posted image

Se še kej slišmo do jutri. Papa, S.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: notranjska
20.2.2008 13:22:38   
TamaraJ
Ojla.

Glede petka.... jaz pridem s Timijem in predlagam, da se dobimo v Avia Pubu (Rakitnik-letališče Postojna) po predavanju. Zanima me, če je katera že kaj izvedela, kdaj se predavanje konča.

Kasso... boš ti lahko prišla? Midve se lahko dobive prej in počakave mamice polne novo pridobljenega znanja..



Glede jutri in Vrhnike: predlagajte uro. Meni odgovarja ob 17:00. Ne vem pa še, kako bo kaj z varstvom in se zna zgodit, da se mi Timko pridruži. Bova se zmenila, da ne obne mantove okoliuser posted image

No, predlogi?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: notranjska
20.2.2008 13:27:42   
Anonimen
Samo ena pripomba če smem,

Modolex naj ti predpiše zdravnik kajti uporaba v nosečnosti ni dokazano varna... Z drugim besedam ponavadi ga med nosečnostjo ne predpisujejo...

Še en nasvet, predel okoli anusa si umivaj z mrzlo vodo kajti mrzla krči žile. Vem da paše topla voda toda topla ali vroča voda stanje samo poslabša.

Drugače pa jaz bi šla na tvojem mestu k zdravnici, saj za to greš lahko tud k splošni. Kajti ko enkrat fašeš hemeroide je user posted image . Bolje preprečiti kot zdraviti...



(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: notranjska
20.2.2008 13:33:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ


Glede jutri in Vrhnike: predlagajte uro. Meni odgovarja ob 17:00. Ne vem pa še, kako bo kaj z varstvom in se zna zgodit, da se mi Timko pridruži. Bova se zmenila, da ne obne mantove okoliuser posted image

No, predlogi?


Meni odgovarja katera koli ura, ve se zmenite ki imate obveznosti...user posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: notranjska
20.2.2008 13:38:31   
Anonimen
Notranjke a se potem zmenimo za ob 17:30h v mantovi??

Naty ti greš? user posted image
****: ti je OK ob 17:30h?
Babysolza: ti se iz službe ustaviš in greš z nami nazaj?OK

TamaraJ: greve midve skupaj? Zaradi Timija pa se ne sekirat, ti ga kar zraven vzami, pa še **** naj svojo pupo vzame bosta imela družbo.





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: notranjska
20.2.2008 13:46:29   
TamaraJ
****... post si nameravala na majčicah objavit, predvidevamuser posted image

No, meni odgovarja ob 17:30

Naty??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: notranjska
20.2.2008 14:02:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

****... post si nameravala na majčicah objavit, predvidevamuser posted image

No, meni odgovarja ob 17:30

Naty??



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dones sem čist adijo.... še dober da ga nisem kam drugam na forum utaknila...

Drugače pa men odgovarja...17.30 velja ,kar se mene tiče.user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: notranjska
20.2.2008 14:58:45   
TamaraJ
Meni je OK. Je pa še nekaj... zelo rada bi se ustavila pri moji baki in dedkotu na Vrhniki in  nameravam štartat po službi, samo Timija poberem v vrtcu. Me že oba kličeta če je kaj narobeuser posted image .. pa jima ne znam razložit, da pač nimam časa, da bi bila vsak dan na Vrhnikiuser posted image . Zanima me, če lahko Edina in Naty pridete same... sicer vaju pa lahko pridem iskat do Log.

No, zdaj grem iz službice, končno... bom pokukala gor še od doma, kaj se menimouser posted image . Upam, da se udeležimo vse. Naty... ?? user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: notranjska
20.2.2008 15:52:30   
babysolza
ola,

ja kul, jaz bom najverjetneje prišla direkt s službe, pa me potli samo domov 'dostavite'. Hvala edinaos. user posted image

Zdej pa še eno čist mimo vprašanje - kje pa ta lokal je? user posted image  user posted image  user posted image  Sej mogoče vem, sam po imenu mi ni nič znan. user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: notranjska
20.2.2008 17:13:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ola,

ja kul, jaz bom najverjetneje prišla direkt s službe, pa me potli samo domov 'dostavite'. Hvala edinaos. user posted image

Zdej pa še eno čist mimo vprašanje - kje pa ta lokal je? user posted image  user posted image  user posted image  Sej mogoče vem, sam po imenu mi ni nič znan. user posted image


Babysolza: mantova je na takoj na postaji, nasproti kipa Ivana Cankarja. Če pa gledaš iz Ljubljanske smeri pa malo naprej od Scarpe (trgovine z čevlji).



(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: notranjska
20.2.2008 17:15:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Meni je OK. Je pa še nekaj... zelo rada bi se ustavila pri moji baki in dedkotu na Vrhniki in  nameravam štartat po službi, samo Timija poberem v vrtcu. Me že oba kličeta če je kaj narobeuser posted image .. pa jima ne znam razložit, da pač nimam časa, da bi bila vsak dan na Vrhnikiuser posted image . Zanima me, če lahko Edina in Naty pridete same... sicer vaju pa lahko pridem iskat do Log.

No, zdaj grem iz službice, končno... bom pokukala gor še od doma, kaj se menimouser posted image . Upam, da se udeležimo vse. Naty... ?? user posted image


TamaraJ: ja itak, bom jaz prišla z avtom, upam da se Naty tudi odloči da gre z manouser posted image .

Hvala vseeno TamaraJuser posted image

Tako potem dogovorjeno jutri ob 17:30h v MANTOVIuser posted image user posted image user posted image , udeležba obveznauser posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: notranjska
21.2.2008 7:12:23   
Naty*
Jutro! No danes sem se odločla, da pridem najprej na notranjke, da mi spet kej ne uide user posted image .

Lepo, da ste se spomnile na mene...sej vem, smotana sem user posted image . Sm skoz študirala, da itak verjetno ne bom šla, ker se ne počutim glih najboljš. Pol sm šla pa še včeri zvečer naš nov band poslušat na vaje (sede seveda) in me je trebuh tolk bolu, da je moj čist znoru, da naj ležim doma user posted image .

Ampak zdej, ko sm spet brala tele poste, me je kr prijelo, da bi šla dons na Vrhnikouser posted image . Glede prevoza ni panike, bom mojga peljala na šiht, pa mi avto ostane, tko da z edino lahk pridemo same, da se enkrat za spremembo ne bomo švercale user posted image .
edina te poberem 17.15 pred blokom?

Tamara dons pa pokličem v Postojno, kolk traja jutri predavanje pa te tekom dopoldneva obvestim.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: notranjska
21.2.2008 7:49:08   
TamaraJ
Ojla,

ja, jaz tudi najprej na notranjke user posted image

Naty, sicer se vidve z Edino zmenite glede prevoza... bi pa bilo bolje, da Edina pelje do Vrhnike, kot je predlagala. Da se boš lahko komot zleknilauser posted image . Ni pa problema, da vaju pridem iskat, če se katera ne bo počutila vozit.

No, ura je torej določena in se danes vidimo ob 17:30 v Mantovi. Za jutri pa smo na vezi

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: notranjska
21.2.2008 8:05:37   
babysolza
halo še od mene! Ja ta forum je res zanimiv - na junijčicah predebatiramo vse probleme, težave, preglede itd., tle se pa sam še za kakavčke menmo. user posted image  Temu jaz pravim učinkovita razdelitev delovanja. user posted image


Se vidmo danes popoldne, lp! user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: notranjska
21.2.2008 8:43:57   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ



Kasso... boš ti lahko prišla? Midve se lahko dobive prej in počakave mamice polne novo pridobljenega znanja..



Včeraj smo šli po  user posted image   tako, da ne bo problem. Le približno uro mi sporoči, zaradi tamale, ki gre popoldne spat, da vem, ali jo dat prej al zbudit......

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: notranjska
21.2.2008 8:59:30   
TamaraJ
Naš frajer načeloma ne spi več popoldne (razen res izjemoma v vrtcu) in kar pozabim, da ste nvi vezani še na spanje. ja, dobim kmalu spet praksouser posted image . Glede ure čakam na Naty, kdaj začnejo in končajo, da se jim prilagodive.

Naty, kdaj predvidoma začnete predavanje?

Babysolza... sej pri nas majčicah je tudi tako, da na temi majčice predebatiramo vse nosečniške teme, tukaj pa vse oštarijeuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: notranjska
21.2.2008 9:00:30   
TamaraJ
Aja Kasso... pa bravo za user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: notranjska
21.2.2008 9:48:06   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Naš frajer načeloma ne spi več popoldne (razen res izjemoma v vrtcu) in kar pozabim, da ste nvi vezani še na spanje. ja, dobim kmalu spet praksouser posted image . Glede ure čakam na Naty, kdaj začnejo in končajo, da se jim prilagodive.



Tudi Gašper ne spi popoldne že odkar je Petja, se pravi že skoraj dve leti...tamala pa pri tašči vedno tam od 13:30 do 15:30, doma pa le za urco jo vzame pozno popoldne...ko je že res čisto fertik.... ampak če se zmenimo ni problem preskočit...bo zaspala pa v avtu za domov (itak na utrujenost pozabi, če je akcija) user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: notranjska
21.2.2008 9:50:47   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Aja Kasso... pa bravo za user posted image user posted image user posted image

Ja hvala, nas je pa kap, ko smo šli včeraj tankat. user posted image ... velik rezervoar in visoka poraba benzina.... jaz pravim, da je to avto za trugo vozt, he he.... ampak mi izgled ni važen, glavno, da je prostoren in varen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: notranjska
21.2.2008 10:07:57   
Anonimen
Naty: sem ti poslala sms user posted image

Drugače pa ja, se vidjamo na Vrhnikiuser posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Prvi razred
Admin

Kdaj je najboljše za otroka, da gre v prvi razred?

še pred 6. letom (15%)

pri dopolnjenih 6 letih (43%)

pri dopolnjenih 7 letih (42%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!