|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:20:29   
Kaja08
Rodila bom v Ljubljani...prou zares - sam, da te lahko oskubijo, pa so srečni user posted image
Glede pritiska je pa tako, da če imaš nizkega, res nimajo kaj narediti. Velik se je treba gibat, da ti srce zalaufa, pa jaz sem začela kavo pit, ker tudi zvišuje pritisk - no, samo to je bilo že veliko pred nosečnostjo. Me je 2 leti konstantno glava bolela, pa mi je fotr reku, nej kavo pijem. In je res pomagal. Res pa je, da nikoli nisem imela tako nizkega kot ti - ponavadi ga imam okoli 100/60.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:20:58   
Kaja08
Jeeeeej, nova stran user posted image user posted image  hip hip hura zame user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:22:53   
Kaja08
dobrodošla anaj22!!!!!
  
user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image   81 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image P 26.2. / spol:user posted image  / +7 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image   UZ 7.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image P 3.3. / spol: user posted image  (Jaka) / Postojna / +5-6 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image  / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +6kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80 1.user posted image  P 11.3. / spol: user posted image  / +4 kg


2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  P 29.2. / spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image spol :user posted image   / Ljubljana / +7 kg

user posted image    D.anna 76  1.user posted image P 25.2. / spol:user posted image   / + 7,5 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image   spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje


3. junij  
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image  /  spol:user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / 3D UZ 3.3. / P: 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy


4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08


5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 

user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

 
user posted image  BUŠICA


8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image +6 kg


user posted image  mama4 5.user posted image  / spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image   P 25.02 / spol: user posted image / +9 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 5.3. in 18.3. / spol:user posted image user posted image  / +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image    3D UZ 25.02 / spol:user posted image  / Ljubljana / +5 kg  

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  3D UZ 19.3. / P 20.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg


14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / P 29.2.  / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +3,5kg

15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 4.user posted image  (user posted image ) P 3.3. /  spol:user posted image   / Novo mesto / +5 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  (user posted image )  P 25.2. / Novo mesto / +9 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image


16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image  P 25.2. /
MORFO  27.2. / spol:user posted image  / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana

 
user posted image   anaj22  spol:user posted image


18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image   P 3.3. / 3D UZ 5.3.  / spol:user posted image (Sara / Luka) / Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P 5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 


user posted image   simdar 1.user posted image   / spol: user posted image  

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg


23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   UZ 28.2. / P 29. 2 / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimilijan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR


user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image 3D UZ 18.3. / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg 
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image   spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 11.3. / MORFO: user posted image    /  Ptuj / +5 kg

user posted image   Martinščica (user posted image user posted image ) /  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg


30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image   spol: user posted image


????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi v tem tednu:
tancho P 26.2.
D.anna76  P 25.2.
čbela  P 25.02.
alea01 3D UZ 25.02
nya  P 25.2.
willma  P 25.2. / MORFO  27.2.
slovenka UZ 28.2. / P 29. 2 
tweetek  P 29.2.   
Eva2008  P 29.2. 



(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:24:09   
babysolza
Kaja 08, grrr user posted image  Ta stran je bila moja. user posted image  user posted image  user posted image

Ja, ta pritisk je res zoprn. Danes upam da grem k ginekologu, pa da me vsaj mal potolaži. user posted image

Ajde, gremo na sonček! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:33:29   
Kaja08
babysolza, mogoče bo pa naslednja tvoja user posted image user posted image

jst bi šla tud na sončka user posted image  pa morm bit v službi....pa še slabo vreme se bo spet začelo...komi čakam pomlad in poletje!!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:44:10   
beyba
Men se pa tko vleče danes še eno uro in 15 minut moram bit v službi. Pa od teag mam pol ure za malco,,,

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:46:11   
mate0ja
čveke dobro jutro. Babysolza, da ne bo vprašanje obviselo v zraku. Meni je ginekologinja sama rekla, da je zdaj ona gavna za vse. Da naj se z vsemi morebitnimi težavami obrnem nanjo in bo potem ona svetovala ali naj grem še k splošnemu zdravniku, ker mora ona za splošnega dat podatke o nosečnosti in user posted image . Tko da kar v ginekološko pol pa naprej če bo potrebno še k splošnemu.

Mimogrede, ko se pogovarjamo glede obnosečniških tegob in drugih bolezni. Imam seneni nahod. Sicer v blagi obliki, kar pomeni, da sem prejšnja leta fonkcionirala s tableti Flonidan. V sezoni cvetenja cca 1 škatlo. Za nosečnice to ni primerno in ko sem omenila to ginekologinji je suvereno rekla, da letos, v nosečnosti naj ne bi imela težav.
Mal sm skeptična do te trditve. Bila sem enkrat pri bioenergetiku, ki mi je za tisto leto odpravil težave. Zdej pa po pravici ne vem kaj na naredim. Ma kera izkušnje?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:46:18   
Anonimen
Beyba boš videla da bo hitro minilo.

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:51:58   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Men se pa tko vleče danes še eno uro in 15 minut moram bit v službi. Pa od teag mam pol ure za malco,,,


O blagor teb, jst morm bit pa do pol štirih v službi. Čeprou bom mogoče šla dons kej prej, da bi šla do zobarja po šihtu. Morm direktorja prašat, če me kej prej dam spusti user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:57:12   
beyba
Slab zrak pa vroče, pa še sredi pisarne, da ne morm okna odpreti-podn...Na malico se mi pa tko ne da it....  Bom pomoje počakala do pol dvanajstih pa ob pol šla, pa napisala mail da sem se pozabla odštmplat, pa z malice sploh ne bom prlaš nazaj....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 11:27:10   
beyba
No punce jst  grem uradno na malco, po malci bom pa kar dam skliznila... pa na sončka....  dons je še....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 11:35:39   
Kaja08
ja, to pa le uživej na sončku, dokler je še....pa še zame mal uživi user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 12:00:54   
tweetek
No, vidte, ve ste v službi jaz se pa ven ne spravim iz čiste lenobeuser posted image ... No ja, je res da sva imela z user posted image ful naporen vikend, v soboto cel dan vaj in koncert, pol pa še večerja pa žur (jaz sem se samo večerje udeležila), v nedeljo pa na izlet pa seminarsko pisat in prevajat.... Tko da danes lahko malo lenarim, a ne? Ampak bom itak morala kosilo it kuhat....

Ja, lunce nisva pa nič čutla, samo ko je bla polna prejšnji teden nisem nič spala-  ko bi bla volkodlak, me je že mal melo da bi začela tult nanjouser posted image user posted image user posted image

Jaz mam tud srečno s tastom in taščo - sta krasna. Pa sicer živimo čisto blizu ampak ne v isti hiši, kar se mi zdi idealno...

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 12:45:28   
tweetek
no, se  mispet dogaja tko ko ponavadi, da ko mam čas čvekat nobene niuser posted image . Ste vse pridne v službi al pa se sprehajate po sončku.... Saj tko je prav. Grem pa še jaz kaj koristnega narest. Papa

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 13:02:43   
fragola
lep pozdrav bivše sonosečke, sem pršla vas malo pogledat kako ste kaj? Zdaj verjetno mate že vse lepe trebuške, kok vam zavidam!
No po mojem ss ki je bil 12.12, mi je rekla moja ginekologinja da moram počakat vsaj 3user posted image , vendar ne bova še začela ker se junija poročiva, sva se odločla da počakamo do poroke in potem gremo v nove boje in vem da zdaj bo vse v redu!!!
Drage junčice želim vam veliko lepih trenutkov in želim vam vsem zdrave in pridne otročke!

Srečno, se bom pa še kaj javila, da mi boste pokazale vaše slikice!
mejste se fajn in božajte vaše trebuščke!

< Sporočilo je popravil fragola -- 25.2.2008 13:03:20 >

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 13:45:52   
Kaja08
Oooo fragola, pozdravljena!! Čestitke k poroki in upam, da vama na medenih tednih takoj uspe novega Slovenčka zasadit user posted image  Pa pridi nas še kaj pogledat, kaj povedat.... lp

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 13:55:08   
babysolza
Fragola, se čist strinjam s tem, kar je Kaja08 napisala. user posted image

Mate0ja, hvala!!! user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 16:42:02   
*Mojca*
 Kaja08: najpreg glede lokalne: v nosečnosti ni nobene panike, nekateri zobarji jo odsvetujejo v prvem trimesečju, sicar pa zdaj ni nobene kontraindikacije. Kar pa se tiče bolečine v zobi ki je brez živca je valda možno. Lahko pride do vnetja okrog korenine, če zob ni uredu polnjen al pa če so anatomske razmere take, da jih tvoj zobar ni mogel predvidit. Treba je preverit če te zob boli na pritisk, al pa če recimo z ročajem od noža potolčeš gor. Definitivno pa pove lokalni RTG, ki pa je v nosečnosti kontraindiciran. Zdaj, če je bolečina huda se ga valda naredi, ker je tvoje zdravje še vedno na prvem mestu, če pa ni nujno se počaka. No, jaz ti želim vso srečo!
Moj pa je naredu izpit in greva zdaj še malo pohajat, zvečer pa v kino user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 18:58:49   
Anonimen
Čer. Jaz sem bla pa dans na pregledu, pa je blo vse ok, potem so me pa pop klicali, da mam bakterije in še nekaj v urinu in moram veliko piti - vode. In zdaj se ful nacejam, čeprav sem tud do zdaj veliko pila.

Ma sej ne vem, bom pa še več pila. Grem si zdej večerjo pripravit, pol pa pridem nazaj. Se pa moram pohvalit, da sem bla tudi danes na dvournem pohodu.

Fragola - se podpišem po Kajino izjavo

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 19:45:18   
tteeaa
Fragola, lepo da si se oglasilauser posted image . Naj to ne bo osamljen dogodekuser posted image . In seveda, čestitke k porokiuser posted image .

Lep vikend smo imeli in danes spet tak lep sonček. Sem šla na lep sprehod, pa sem komaj nazaj prišla. Nekam čudno sem se začela počutit. Pa, odkar malo več hodim, mi je spet začel trebuh otrdevatuser posted image user posted image . A bom morala še sprehode opustit?user posted image  Katera s podobnimi težavami?

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 19:47:28   
tteeaa
Pa dobrodošla anaj22user posted image .

Mojca - user posted image  tvojemuuser posted image . Super, da mu je uspelo: zdaj se pa le prepusti razvajanjuuser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 19:53:03   
alea01
Olauser posted image !

Ful sem zmatrana, ampak bom poskusila kaj spacat skupaj.
Sem že zjutraj klicala v mikrobiološki laboratorij in sem negativna na toksoplazmozouser posted image user posted image user posted image user posted image .
Sem imela 3D UZ. Ta mali lump se je obrnil z glavo navzdol in jo je tiščal v medenicouser posted image . Nismo videli nič. Razen temenauser posted image . Je rekla Strahova da se to zgodi v 5%. Tako, da smo se zmenili, da prideva v sobotouser posted image . Ko sva se pa vračala domov, me je že začel brcat v mehur. Lump se je obrnil. Ta pacek maliuser posted image user posted image user posted image .
mi pa ful otrdeva trebuh in ostane trd dlje časa in zdaj me je še začelo zelo bolet na desni straniuser posted image user posted image user posted image . Ne vem, kaj naj. Če bo jutri enako, bom šla se mal pokazat na urgenco.
joj, še prebrat vas moram. Ste naklofaleuser posted image user posted image .

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 20:01:17   
alea01
Anaj22- dobrodošla med namiuser posted image user posted image
Fragola- čestitke za poroko in čimprej bebikouser posted image user posted image user posted image
Mojca- user posted image user posted image user posted image  tvojemu lubiju za izpit. Zdaj te pa naj kar razvaja..... Zdaj si ti na vrsti....

Nobene stvari še nimam za bebija. Ko sem pa tak zmatrana, če hodim po trgovinah. skoz se mi vrti in mi postane slabo.

Sem pozabila katera ima ful nizek pritisk. Jaz ga imam tudi in res pali, če piješ veliko. Drgač so pa tudi mene poslali k nevrologu, da izključijo druge stvari. Sam ne moreš kaj veliko narediti. Takoj ko čutim vrtenje v glavi, se uležem in je boljš in to je tudi najboljše zdravilouser posted image user posted image  in ne pretiravat z delom. Mene je že parkrat zaradi pretiravanja skup vrglo. Zdaj se pa pazim

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 20:02:16   
BUŠICA
Pozdravljene junijke! ja, danes je res bil krasen dan(kogar ni mučila spomladanska utrujenost!).
user posted image vsem ki jim je nekaj uspelo!!! Jaz sem danes šla malo po nakupih ampak prišla domov bolj praznih rok,nekak volje ni bilo, pa ta utrujenost... Junijke pa kaj res da v mb ne morem najti poletnih dekic (samo plišaste-ali so te glih primerne?). pa od cunjic tudi ni kaj kratkih rokavov... zdi se mi da moram čim hitreje vse nabavit, ker malo šetanja in evo-križ,noge...prava tečka nosečka sem...lpuser posted image

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 20:08:09   
anaj22
teeaa  tud men po dalšem sprehodu otrdi trebuh al pa ko sem zvečer pridem dam iz službe, pa da ne govorim kok mam zadne čase zatečene gležne in noge full bolijo. Sam moja G pravi da mam ful lepo nosečnost in se nimam ničesar bat. Aj pa v službi skoz stojim oz. sem v neprestanem gibanju od 6 do 8 ur. Punce kako se ve spopadate z službo? Jest jo mam vrh glave!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?