|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 7:46:57   
babysolza
ejla pupe, moja user posted image  pravi, da je lačen. In da se ne loti kar mene, greva mal jest.

user posted image  je včeraj spekel domač kruh - mnjam mnjam. user posted image  user posted image  user posted image

Se tipkamo mal pozneje.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 7:48:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

zdejle sem se spomnila, da mislim da lahko dajo tisto pregrado, pa kao rentgenski žarki al-kaj-so-že ne pridejo na trebuh? user posted image   


To dobiš v vsakem primeru.user posted image  Ker so rentgenski žarki zelo zelo nevarni. user posted image user posted image user posted image Pa to itak veš.user posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 7:49:35   
Anonimen
Dober tek. user posted image  Jaz pa res grem. Ta čvek me kar zasvoji, pa se nikakor ne zmigam stran.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 7:50:46   
babysolza
Didlinaa, pri meni je najbolj hecno to, da sploh nimam tako velikih - na začetku so hitr zrasle, zdej so pa kr približno enake že kaka 2 meseca. Tako da sem mislila, da mlekca še ne bo. Sam da ga potli ne bo zmanjkalo.

Hvala za dobre želje. Mene sicer to res ne obremenjuje in sem se navadla, skrbi me sam, da ne vpliva na user posted image . Ker mi pritisk pade na kake 60/40, pa najbrž kri teče počasneje itd. Mam kup vprašanj danes za zdravnika! user posted image

Zdej pa jesti! Pa user posted image  popiti. Ta vikend sva z mojim lubijem kr pohajala in sem končno ugotovila, da brezkofeinska kava sploh ni tolk zanič. user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 8:03:35   
l.daisy
dobro jutro...
meni bejbija ne data več spat, user posted image je šel v službo, jaz pa spet tukaj (dokler me ne bo začela glava bolet od buljenja v monitor)... spali smo stanju primerno (nenehno obračanje, ustajanje za na wc), zato sem tudi jaz še malo zalimana...

zobje: meni je rekel, da injekcija ne škoduje user posted image , ampak da jih on ne daje (razen če jo user posted image izrecno ne zahteva)...

mleko: predvsem ponoči, vsako noč, že kakšnih 14 dni (pomojem takrat, ko ležim na boku, zaradi pritiska na dojko), čez dan v vsem tem času vse skupaj nekaj kapljic... nešteto flekcev na pižami, ampak ne bom nosila modrca, dokler ne bo nujno (ne morem spat, če me nekaj drži ali stiska), bomo pa bolj pogosto menjali in prali pižame...

brezkofeinsko kavo sem pa jaz tudi probala pred kratkim (več kot 4 mesece jo sploh nisem pila, sem začela zaradi nizkega pritiska in posledično glavobola), pa mi ni všeč... bljaaak... pa še ne pomaga mi pri pritisku, glava še naprej boli.... tako da raje spijem eno skodelico navadnega neskafeja, pa je čisto ok...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 8:12:22   
beyba
Dobro jutro čvekice....


Najprej čbelca vse najbojše  malo pozno vendar iz srca....


Kar se tiče inekcije pri zobarju, sem se jst pozanimala na začetku nosečnosti- je g rekla da ni nobene panike da komot dobiš lokalno.

Glede slikanja pa te ne slikajo če ni nujno potrebno, če pa drugače ne gre pa(mama je še vedno najvažnejša)

Glede opreme, jst tut še nisem nič zvlekla na plano. Mam namen počakat še dobr mesec pa potem. Rabim še kako omarico v otroški sobi tako da se bomo potem naprej pogovarjal user posted image

Mi je pa včeraj sestra od mojega prinesla eno škatlo cunjic, pa sem jih pregledala...Slaba četrtina bo uredu, medtem ko tiste ki so res zmuckane pa zgonjene  bom pustila v škatli in vrnila take kot so sedaj, so pa ene 3 je hlače notri za poleti, take frajerske( sicer so ene oranžne user posted image -ampak kariraste kulske)

Midva nisva čutila nobenega vpliva lune, se razumeva super. Sploh je bil ta vikend full priden.... je po tleh pomil, pa pospravil kar mi je že nekaj časa obljubljal, pa tista okna ki jih jst nisem dosegla je pomil....  Priden je bil moj user posted image

Med vikendom smo se predvsem sprehajal in v nedeljo sva se šla na jošta potem po sprehodu martinčkati.Zvečer je pa mama klicala ( njegova) da naj prideva dol gledat film, ki sta go posnela na križarjenju (in to takoj)- kot bi bla na vrviciuser posted image . Hvala bogu da bom lahko čez 4 mesece  rekla da ne morava, ker otrok spi, in da se ne bo treba nama prilagajat, pa čakat, pa ....S tem da me celo nosečnost ni nikoli vprašala kako sem,kako kaj otroček....  Pol bo pa nad vozičkom delala buci, buci...  pa še vsa pametna bo-NE ne bo!!! Jih bo tko hitr slišala!


Drugače pa danes še en lep dan....

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 8:13:25   
Kaja08
  user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image   80 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image P 26.2. / spol:user posted image  / +7 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image   UZ 7.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image P 3.3. / spol: user posted image  (Jaka) / Postojna / +5-6 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image  / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +6kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80 1.user posted image  P 11.3. / spol: user posted image  / +4 kg


2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  P 29.2. / spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image spol :user posted image   / Ljubljana / +7 kg

user posted image    D.anna 76  1.user posted image P 25.2. / spol:user posted image   / + 7,5 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image   spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje


3. junij  
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image  /  spol:user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / 3D UZ 3.3. / P: 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy


4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08


5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 

user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

 
user posted image  BUŠICA


8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image +6 kg


user posted image  mama4 5.user posted image  / spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image   P 25.02 / spol: user posted image / +9 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 5.3. in 18.3. / spol:user posted image user posted image  / +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image    3D UZ 25.02 / spol:user posted image  / Ljubljana / +5 kg  

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  3D UZ 19.3. / P 20.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg


14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / P 29.2.  / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +3,5kg

15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 4.user posted image  (user posted image ) P 3.3. /  spol:user posted image   / Novo mesto / +5 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  (user posted image )  P 25.2. / Novo mesto / +9 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image


16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image  P 25.2. /
MORFO  27.2. / spol:user posted image  / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana


18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image   P 3.3. / 3D UZ 5.3.  / spol:user posted image (Sara / Luka) / Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P 5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 


user posted image   simdar 1.user posted image   / spol: user posted image  

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg


23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   UZ 28.2. / P 29. 2 / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimilijan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR


user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image 3D UZ 18.3. / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg 
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image   spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 11.3. / MORFO: user posted image    /  Ptuj / +5 kg

user posted image   Martinščica (user posted image user posted image ) /  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg


30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image   spol: user posted image


????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi v tem tednu:
tancho P 26.2.
D.anna76  P 25.2.
čbela  P 25.02.
alea01 3D UZ 25.02
nya  P 25.2.
willma  P 25.2. / MORFO  27.2.
slovenka UZ 28.2. / P 29. 2 
tweetek  P 29.2.   
Eva2008  P 29.2. 


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 8:22:27   
Kaja08
Srčno upam, da je res samo kaj z dlesnijo in da bo tale zadeva z zobom kmalu odpravljena....
Midva sva včeraj od prijateljev dobila 2 škatli cunjic in sem jih že vse pregledala. Eno manjšo škatlo bova vrnila, ker so cunje že kar sprane in znucane, eno škatlo si bova pa sposodila. Zdej vsaj vem, kaj mi še kej manjka in bom lahko šla v šoping user posted image  Jeeej, komi čakam. No, najprej se morava preselit - po vsej verjetnosti v tem tednu. Vse je odvisno od tega, kdaj bo primopredala ključev. Komi čakam!!!!
Ko berem, kakšne probleme imate s taščami in tasti, moram povedat, da sta pa od mojga starša carja. Nič problemov, nič se ne vsiljujeta, prideva, kadar nama paše in ne obratno... No, sej moji so pa isti, tako da tud moj nima problemov s taščo in tastom user posted image  

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:47:57   
beyba
Kaj zdej čvekice, sam berete, čvekale pa nebi?

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:50:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Kaj zdej čvekice, sam berete, čvekale pa nebi?


a ni tako ponavadiuser posted image

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:54:07   
babysolza
ja, res ni fajn, če se ne razumeš s tastom in taščo. Midva teh problemov sploh nimava, ker živiva več kot 35 km proč od mojih in njegovih in se vidmo sam čez kak vikend. Nama ta ureditev zelo paše. user posted image  user posted image  user posted image

Sicer to pomeni, da ne bo babice al pa dedka vedno pri roki, ma sej sva dva pa ni user posted image , da ne bi enga mulčka ukrotila. user posted image  Sam ne vem, kako bi blo, če bi bla dva? user posted image  user posted image  user posted image  Sicer se pa moja mama vsak dan mimo mene vozi v službo, tako da sem ji že povedala, da jo bom kej ponucala...

Jaz sem tudi od nečakov dobila cel kup cunj, zelo raznovrstne kvalitete - nekaj sploh niso uporabili, nekaj samo nekajkrat, nekaj pa precej. Ampak bova zaenkrat obdržala kar vse, ker vsaj za rezervo vse prav pride. Za dokupit mam pa ful malo. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:54:37   
Kaja08
Evo mene, jst sm za čvek. Kero temo bi pa ubrale?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:55:16   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Kaj zdej čvekice, sam berete, čvekale pa nebi?

evo mene, že čvekam. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:56:56   
babysolza
jaz se lahko pohvalim, da ta teden začnem hodit na materinsko šolo. Bom šla kar zdaj, ker majo naslednji termin komaj konec maja in takrat jim znam vmes še rodit. user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:58:25   
Kaja08
Jst mam pa v četrtek zadnje predavanje. Pa še po potrdilo za user posted image  morm it, da bo lahko zraven pri porodu. Stane 17 eurov!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:59:17   
anaj22
ojla
sem ta prvič tel z vami, vidm da se mate ful fajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 9:59:20   
babysolza
pa še eno vprašanje - danes sem že imela monolog glede mojih težav s pritiskom. Kaj menite, je bolje it k osebnemu zdravniku al k ginekologu? Glede na to, da sem vse preizkave že dala čez in so že povedali, da se nič ne da, bi šla jaz k ginekologu, da me pomiri, kako je z user posted image . Kaj pa ve menite?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:00:20   
babysolza
Dobrodošla anaj22! user posted image   user posted image  user posted image

Hitro podatke, da te vpišemo v tabelco!!! user posted image  user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:01:03   
Anonimen
anaj22 dobrodošlauser posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:01:51   
babysolza
Kaja08, a boš rodila v Ljubljani? Ker vem, da ne rabiš povsod teh potrdil. Moj lubi bo sicer šel z mano (in se vse navadil user posted image ), sam ne vidim nobenga razloga, zakaj bi jim mogla dat dnar za en papirček! Grrr, sam skubijo nas. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:02:14   
anaj22
hvala

PDP 17.6. al bo fantek al bo pubčka pa nevem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:02:51   
babysolza
a bom zamenjala stran al me bo katera prehitela? user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:03:48   
babysolza
pa še eno vprašanje - danes sem že imela monolog glede mojih težav s pritiskom. Kaj menite, je bolje it k osebnemu zdravniku al k ginekologu? Glede na to, da sem vse preizkave že dala čez in so že povedali, da se nič ne da, bi šla jaz k ginekologu, da me pomiri, kako je z . Kaj pa ve menite?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:03:55   
Anonimen
no poskusiuser posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.2.2008 10:18:23   
Anonimen
A zdaj pa nobene več ni tukajuser posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?