|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
23.2.2008 23:37:24   
baguSka
Olivno zelena je prelepa! Res je prečudovita in se ostali dve kar skrijeta. Sam na mene to nebi šlo, bi zgledala v njej ko krof Je bolj za suhice, se mi zdi...


Ja meni je tud ta olivna najboljsa.. user posted image  pa mojmu lubiju je tud ta najbl vsec.. :))) druge mu sploh niso.. hehe.. Sicer bi men se kr slo tole gor, edin josk nimam tolk velkih, pa kaksnih 5 kilc moram tud se dol zbit, pa bo slo.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: poroka 2008
23.2.2008 23:38:06   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

ja ta olivno zelenauser posted image user posted image user posted image
baguska ti več pol povem ker zdj hitim! samo me spomniuser posted image


evo: spominjam te!!!user posted image user posted image  dej hit povej!!! pliiiis??

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: poroka 2008
24.2.2008 21:34:08   
trinity22
FLASK_A hvala, da si mi popravila album, ne ne želim, da bi ga vsi gledali sma se še ne znajdem najboljuser posted image

Sonček ja jaz sem pa povsoduser posted image , če pa se zdaj vse dogaja, rada bi user posted image , pa nevesta bom tudi, tako da sem kar malu tu, pa malo tamuser posted image  Meni bova imela tak kot so ga oni predlagali z majhnimi spremebami, ti ga pošljem na ZS.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: poroka 2008
25.2.2008 8:08:13   
NATAŠI
dobro jutro

no kako ste, ste imele lep vikend? ...

pri nas se okrog poroke ni nič novega dogodilo, upam da se danes oz . ta teden končno zmeniva za gostilno

imejte lep začetek tedna user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: poroka 2008
25.2.2008 8:23:32   
bt08
Jutro!

Nataši mal smo delal,mal smo žogo brcal,skoz se je nekej dogajal,da nam ni blo dolgčas.
Za poroko sem samo sestavla vabila,pa sem ostala brez kartuše,tako da gremo dans v nabavo pol pa da jih stiskam,pa dam am mir s tem.

Ne vem kako bi nardila za zahvale,zunaj že vem kkao bi bilo,noter ne vem ko pride slikica,kako naj nardim.Sploh ne vem če bi jih dajala,da bi jih kr kasnej poslala po pošti.

Šibam delat še mal,mam mal gužve dans.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: poroka 2008
25.2.2008 9:03:16   
FLASK_A


Včeraj je moj user posted image postal stricuser posted image in smo ful veseli. Punčki je ime Vita in komaj čakam, da gremo na obiskuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa greva v sredo po prstaneuser posted image user posted image Vabila pa so končana. Čez vikend sem imela generalno po stanovanju, sam mi je zmanjkalo dni, tako da moram danes še okna, potem bo pa super.

Pozdravček, pa se tipkamo! 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: poroka 2008
25.2.2008 9:09:49   
fragola
dobro jutro drage nevestice, kako smo kaj?
danes smo se na primorskem zbudili v zelo gosti megli, prav teži, mi že manjka sonček!!!!Spet je tuki ponedeljek (nažalost) jaz bi tela da bi bil že petekuser posted image !
Danes sem pa malo čudna tako bi rada zanosila pa vem da ni dobro da že zdaj k ss sem imela 12.12 in je dobro da počakamo, vendar me tako mori k zdaj bi imela kar velik bušeuser posted image , danes sem prav obupana!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: poroka 2008
25.2.2008 9:15:34   
Bubamaraa
morningggg....

bugaska men je tud tista olivno zelena fulll lepaaaaaa user posted image user posted image user posted image


ja mi smo meli ful lep vikend......pa, da povem kaj se nama je včeri godilo..sva šla k enim družinskim prijateljem nest vabilo in sva ko sva šla domov dobila od nju 50€, da je kao običaj, da ko vabiš na poroko, da ti dajo denar...user posted image ..nikol slišala sam nama je bi,o res ful nerodno..... in me zanima, če kerra pozna ta običaj...???user posted image

barbara le brž po kartuše, da popedenata do konca...user posted image

Flaška čestitke za pupo s tako lepim imenom...user posted image user posted image user posted image

fragola ne se res sekirat, ker verjemi, da bo vse prišlo ob svojem času...ti se lepo sprosti in se pripravi na poroko...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: poroka 2008
25.2.2008 9:20:59   
fragola
baguska zelo lepa oblekica!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: poroka 2008
25.2.2008 9:22:04   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


fragola ne se res sekirat, ker verjemi, da bo vse prišlo ob svojem času...ti se lepo sprosti in se pripravi na poroko...user posted image user posted image user posted image user posted image


sej si to pravim, vendar danes sem spet zelo zamorjena, moram povedat da neki časa je blo ok, vendar danes me spet mori!!!!!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: poroka 2008
25.2.2008 9:43:07   
Bubamaraa
ti pojdi lepo ven na svež zrak in res probaj odklopiti to stvar...pa z dragim se pocrkljajta in se posvetita čimveč ed drugemu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: poroka 2008
25.2.2008 9:43:49   
FLASK_A
Fragolauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: poroka 2008
25.2.2008 10:04:12   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

sva šla k enim družinskim prijateljem nest vabilo in sva ko sva šla domov dobila od nju 50€, da je kao običaj, da ko vabiš na poroko, da ti dajo denar...user posted image ..nikol slišala sam nama je bi,o res ful nerodno..... in me zanima, če kerra pozna ta običaj...???user posted image




user posted image user posted image user posted image  prvič slišim

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: poroka 2008
25.2.2008 10:10:43   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

sva šla k enim družinskim prijateljem nest vabilo in sva ko sva šla domov dobila od nju 50€, da je kao običaj, da ko vabiš na poroko, da ti dajo denar...user posted image ..nikol slišala sam nama je bi,o res ful nerodno..... in me zanima, če kerra pozna ta običaj...???user posted image




user posted image user posted image user posted image  prvič slišim


tudi jaz prvič slišim!user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: poroka 2008
25.2.2008 10:11:49   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

sva šla k enim družinskim prijateljem nest vabilo in sva ko sva šla domov dobila od nju 50€, da je kao običaj, da ko vabiš na poroko, da ti dajo denar...user posted image ..nikol slišala sam nama je bi,o res ful nerodno..... in me zanima, če kerra pozna ta običaj...???user posted image




user posted image user posted image user posted image  prvič slišim


tudi jaz prvič slišim!user posted image



ja sej zato pa sprašujem..ker sem sama tud prvič slišala...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: poroka 2008
25.2.2008 10:19:55   
bt08
Fragola vedno posije sonček tudi za tebe bo.user posted image user posted image

Bubamaraa njine dva kolega ko sta se ženila sta pa tm iz okolice Kamnika,ko sta šla vabit na štajersko majo tak običaj da ko prideš povabit da ti dajo v kuverti nekaj,pa pol še nap oroki za darilo.Sam vem da sta s te mdobla kr zajeten kupček tolarčkov takrat.Drugače pa pri nas tega običaja ni,saj ne poznamo ga.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: poroka 2008
25.2.2008 10:21:43   
FLASK_A
Jz tudi to prvič slišim. Joj, mi bo nerodno, če bova kaj dobila. Eh, bom kar po pošti pošiljalauser posted image Ne sej se hecam. Bova šla kar osebno do večine svatov. 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: poroka 2008
25.2.2008 10:31:54   
fragola
Punce hvala za lepe besede, sej vem da bo tudi za naju zasijal sonček, samo pridejo dnevi k sem zamorjena, ma sej bo !!!!


No v soboto sva šla zuser posted image gledat obleke za njega in vsako k je pomiril mu je lepo stala, ja ni kje ima manekensko postavouser posted image , je bil prav važen!!! Bila sva v Italiji, jutri bova pogledala še pri nas in potem bomo vidli kje se splača kupit!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: poroka 2008
25.2.2008 11:49:05   
NATAŠI
evo mene, sem mal po mullerju bluzila pa prec košaro s kupčkom naberem in pustim 40 eur user posted image

barbara full si pridna. glede zahval si poglej na netu (poročni kotiček) tam imaš muštre

flaška čestitke za vito user posted image  user posted image  ... si pa ti tud full pridna z vabili.

fragola glavo po konci user posted image  saj bo user posted image  ... še kakšen mesec počakaj pa bosta poskusila... kar pozitivno misli

bubamara- pri nas je tak običaj (čeprav ga kar nekako počasi opuščajo/mo) da ko se pride vabit daš nekaj euročkov ... tako da jaz to poznam user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: poroka 2008
25.2.2008 13:28:36   
fragola
punce res najlepša hvala za želje in po poroki bova šla veselo na delo!!!user posted image user posted image user posted image
komaj čakam in vem, da drugo leto bova imela enga zdravga otročka!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: poroka 2008
25.2.2008 13:29:08   
fragola
Sem dobila četrto zvezdico!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: poroka 2008
25.2.2008 19:27:20   
trinity22
Fragola čestitke za zvezdicouser posted image user posted image user posted image user posted image , upam da se sdaj že bolje počutiš, boš vidla prej ko slej bo spet tudi zate sijalo sonce in boš user posted image
Flask_a čestitke za malo Vitouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bubamara tudi jaz prvič slišim za to pri nas dajo nevesti denar, ko ji čestitajo po cerkveni porokiuser posted image  Pa še to milim, da ne več vsiuser posted image

Imejte se lepo še preostanek dnevauser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: poroka 2008
25.2.2008 20:38:32   
bt08
user posted image user posted image user posted image user posted image Fragola za 4 zvezdico!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: poroka 2008
26.2.2008 7:14:48   
NATAŠI
dobro jutro

no kako smo, je pa precej zatišja tukaj gor. A ste vse tako pridne s pripravami user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: poroka 2008
26.2.2008 7:30:32   
Bubamaraa
morning...

jst se že v službi dva dni **** z enimi k******* potnimi nalogi....user posted image user posted image user posted image


drgač pa po starem.....pri dieti sem pridna...

jutr greva pa v Laško na UE, da porihtava papirje....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?