|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
14.2.2008 14:36:10   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Kasso, s smeri Postojna je Navigator čist na koncu Logatca, v križišču, kjer je tabla za železniško postajo, tik preden se začne drevored.

Ja, hvala, se mi je zdelo, da je tam nekje :)

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: notranjska
14.2.2008 21:16:16   
Naty*
No notranjke mislim, da smo danes uradno podrle rekord v čvekanju user posted image . Za natanko 15 minut... Kaj bo šele potem, ko bomo lahko zuni na sončku sedele? No u glavnem tale srečanja so ful dobra in upam, da bomo res nadaljevale tudi potem, ko bomo že v večih delih user posted image .

Dobro spite, pa se slišimo user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: notranjska
15.2.2008 8:16:46   
babysolza
ja naty, tam v navigatorju bi lahko že skor svojo mizo dobile - tud uradno mislim. user posted image  Sam potli bo pa še lepš - bomo kr cel park zavzele, pa za cel dan. user posted image  user posted image  user posted image

Veselo majčevsko čvekanje v soboto in glejte, da boste zmogle naslednji teden spet en lokalni čvek! user posted image  user posted image  user posted image

Lep vikend in pozdravček vsem user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: notranjska
15.2.2008 8:36:20   
kasso
Oj, punce.... ma res ste super...sem prav vesela, da smo čvekale dve urci ;) ..... pa sigurno pridem še kdaj user posted image ..ampak sama ali pa s user posted image ,če bo priden user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: notranjska
15.2.2008 9:17:33   
babysolza
Sej bo kmal sonček, pa bomo šle na kak 'zunanji' čvek. Drgač sta bla pa tvoja dva v primerjavi z mojim hiperaktivnim nečakom čist pridkana. user posted image

Upam, da se kmal spet vidmo!!!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: notranjska
15.2.2008 9:43:04   
TamaraJ
Do kdaj pa ste uspele čvekat? Meni je bilo kar malo žal... ampak mojima dvema fantoma sem obljubila, da ne bom dolgo. Sicer pa sta se prav zabavala. Moj je čvekal s svojo taščouser posted image  (se super razumeta), Timi pa je z bratovo punco pekel mufine. Sicer pa jaz tudi komaj čakam, da se dobimo na toplem sončku..

kasso sem pa že napisala... res sta srčka njena otročka.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: notranjska
15.2.2008 11:44:26   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Sej bo kmal sonček, pa bomo šle na kak 'zunanji' čvek. Drgač sta bla pa tvoja dva v primerjavi z mojim hiperaktivnim nečakom čist pridkana. user posted image

Upam, da se kmal spet vidmo!!!

Ja pridna ja res zelo.....prvih pet minut, ... predstavljaj si, kako je bilo za silvestrovo, ko sta celo noč divjala, ta stari smo že vsi omagali , tamalega pa je vzelo ob 02:30 tamalo pa šele na poti domov ob 03:30... nisem mogla verjet odkod jima energija....in to edina, ki sta non stop žurala in plesala... user posted image

Tamara, srčka sta ja  in komaj čakam da spoznam še tvojega user posted image



(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: notranjska
15.2.2008 12:13:27   
kasso
no, pa še za tiste, ki želite spoznati mošega prvega otročka na 4 nogah http://soca.moj-album.com/

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: notranjska
15.2.2008 19:10:07   
Naty*
Bom še tuki na hitro pokomentirala, ker se ful slabo počutim user posted image .

kasso ja tvoja otročka sta res ful srčkana, js sm še mojmu doma razlagala, kolk sta lepauser posted image . Kosmatinec pa tudi... je pa proti tvojemu, še moja kužka mejhna user posted image .

Nč grem zdej ležat...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: notranjska
18.2.2008 10:42:55   
Anonimen
TamaraJ: ops šele zdaj sem videla tvoj sms, ja nov telefon pa še ne znamuser posted image ja zmenjeno se dobimo ta teden.

Meni je čisto vseeno kateri dan user posted image , lahko bi šle na Vrhniko (da malo zamenjamo trde zice v Navigatorju) pa se dobimo še z ****. Lahko tokrat jaz vozimuser posted image

Naty? Babysolza?

lp

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: notranjska
18.2.2008 13:55:08   
TamaraJ
Ojla.

Sem prej že napisala en post... pa mi ga hudič ni objavil..

No, jaz sem za kavico v Mantovi, itak. Malo spremembe lokacije. Kdaj pa imate čas notranjke? V petek je PO v akciji oz. kavica v Avio Pubu (Kasso... a se potem dobimo še z z mladički?).

lahko pa oade Mantova tekom tedna. predlogi?

edinaos... ni panike.. se mi zdi, da smo bolj tukaj dosegljive kot na mobiteluser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: notranjska
18.2.2008 14:04:37   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

V petek je PO v akciji oz. kavica v Avio Pubu (Kasso... a se potem dobimo še z z mladički?).



Trenutno je le problem avto, ker je en pokvarjen in ga bo jutri tast peljal na popravilo, tačas bom imela mamin, ampak ga bom morala vrnit do četrtka zvečer... če pa dobiva ta teden novega -oz. rabljenega, ki ga kupujeva, pa ni problema.... bo pa polno letanja ta teden zaradi teh naših kišt..... tako, da dokončno povem v čettek kako se bo odvijalo.... zaenkrat pa bi prišla v Avio Pub s tamalima, če pripelješ Tima....
bom videla sporoti, kao se bo odvijalo to z avti, ker zdaj smo res v kaosu user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: notranjska
19.2.2008 7:13:38   
babysolza
ojla,
ja tej naši kakavčki so pa res ratali popularni. user posted image  

A zdej bi šle že kar na Vrhniko? Meni je kul. Sam povejte, kater dan, pa se bomo zmenli. Po 17.30 lahko vsak dan...

Lp, S.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: notranjska
19.2.2008 7:17:21   
babysolza
Aja - da še povem rezultat včerajšnjega pregleda - nič novega! Mala pikica veselo brca in skače, ko sem povprašala po spolu, pa mi je ginekolog pokazal veliko pipo - popkovnico, ki jo ima ravno med nogami in zato seveda ni nič videt. Sploh pa je tako skakal, da ko sem ravno začela štet prstke na rokici, je že s stopalom 'brcnu' proti sliki... user posted image  Je bila pikica razjarjena, ker ga je ultrazvok zbudil. Prve dve sekundi je bila namreč čist pri miru... user posted image  

Tako da - pri meni je še kar user posted image  na poti... Sicer je pa super zdrav!!! user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: notranjska
19.2.2008 9:22:17   
TamaraJ
Ojla,

Babysolza... no, samo da je vse OK z malo pikico in je že prav, da hoče svoj miruser posted image . Kako vam kaj diši četrtek? Ne vem še, kako mi bo zneslo... lahko pa bi se zmenile na Vrhniki.

Kasso... jaz bi vzela Timija s seboj in mimogrede, niti najmanjšega problema mi ne predstavlja, da vas pridem iskat in vas peljem nazaj. Punce gredo na predavanje že prej in jaz pridem kasneje sama s Timijem. Glede na to, da je Prestranek res zraven, to res ni problem. In v primeru, da bi se Naty in edinaos potem z mano peljale do Logatca (če bi se Estrelli po predavanju mudilo)... lahko tudi počakate tistih nekaj minutk. No, sem zakomplicirala? Kasso, se strinjaš?

babysolza, ti se boš udeležila predavanj v petek?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: notranjska
19.2.2008 9:40:10   
babysolza
ola,

ja jaz sem za kakavčka v četrtek oz. kadarkoli se zmenmo. V petek pa ne grem na predavanje - mam gužvo v službi. user posted image  Me boste pa ve vse navadle in povedale. user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: notranjska
19.2.2008 9:42:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Babysolza... no, samo da je vse OK z malo pikico in je že prav, da hoče svoj miruser posted image . Kako vam kaj diši četrtek? Ne vem še, kako mi bo zneslo... lahko pa bi se zmenile na Vrhniki.



Pozdravljene,

ja meni četrtek kar ustreza, Ne vem pa kaj je z ****?? Ker se nič ne javi, jo moramo še malo na majčicah spomniti, da zdaj spada tudi k notranjkam user posted image .

Babysolza: spramežljivček tale vaš nagajivček, se kar še noče razkritiuser posted image .

Se še dogovorimo za četrtek, jaz sem načeloma za user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: notranjska
19.2.2008 10:07:07   
kasso
Tamara hvala za ponujen preveoz..... zgleda pa obetavno, da bova šla že jutri po ta naš nov rabljen avto, tako, da ne bo problem. Drugače pa sem 1 km ven iz Hruševja ;) ...če se kaj zalomi, pa te pokličem!
Se pa nisem še dokončno odločila, ali bi šla vseeno poslušat predavanje o Ultivi (EA me niti ne zanima) al ne... ma se bolj nagibam da ne ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: notranjska
19.2.2008 10:58:27   
Naty*
Oj! Da še tu objavim najnovejše podatke o predavanju o EA. Ni se potrebno najavit, samo pridemo in je to to. Sm pa Merlota vprašala, kaj si on misli, pa je reku da EA definitivno priporoča. Sm rekla, kaj pa ultivo? Je pa reku, da ne preveč. Ga bom še mal zaslišala pred porodom, ker men pa glih ultiva izgleda manj tvegano user posted image . Nč bomo vidle v petek.

Za četrtek nič ne obljubim, ve se kar zmente, js se bom pa priklopla naknadno user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: notranjska
19.2.2008 11:32:26   
Anonimen
ohhh, dober dan!! Od kdaj pa tole obstaja??user posted image user posted image

A je to prvih 15 strani? Da vem kok imam za not prinest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: notranjska
19.2.2008 11:37:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

ohhh, dober dan!! Od kdaj pa tole obstaja??user posted image user posted image

A je to prvih 15 strani? Da vem kok imam za not prinest user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image **** si nas le našlauser posted image user posted image user posted image . Ja tukaj nas je le par notranjk, tako da ne boš imela veliko za brati.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: notranjska
19.2.2008 11:40:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

ohhh, dober dan!! Od kdaj pa tole obstaja??user posted image user posted image

A je to prvih 15 strani? Da vem kok imam za not prinest user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image **** si nas le našlauser posted image user posted image user posted image . Ja tukaj nas je le par notranjk, tako da ne boš imela veliko za brati.






Kaj berem? Vrhnika , četrtek...jaz sem za!!
Je še katera z Vrhnike?
Edina ti prideš pa Tamara pa Kasso??

Če ne mi bo nerodno...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: notranjska
19.2.2008 11:40:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Za četrtek nič ne obljubim, ve se kar zmente, js se bom pa priklopla naknadno user posted image .


No, no Naty me te fuul želimo zraven v četrtekuser posted image , imaš dovolj časa, da user posted image že zdaj začneš zelo (user posted image ) lepo prosit za dovoljenjeuser posted image .

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: notranjska
19.2.2008 11:44:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

ohhh, dober dan!! Od kdaj pa tole obstaja??user posted image user posted image

A je to prvih 15 strani? Da vem kok imam za not prinest user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image **** si nas le našlauser posted image user posted image user posted image . Ja tukaj nas je le par notranjk, tako da ne boš imela veliko za brati.






Kaj berem? Vrhnika , četrtek...jaz sem za!!
Je še katera z Vrhnike?
Edina ti prideš pa Tamara pa Kasso??

Če ne mi bo nerodno...user posted image user posted image


Za kaj že nerodnouser posted image , ja ponavadi se dobivamo: jaz, Naty, Tamaraj in še Babysolza.

Ne smo vse smo iz Logatca, edino TamaraJ se je odselila (iz logatca) v Cerknicouser posted image

Zmenjeno potem za četrtek, se jutri še dogovorimo za uro, mislim da je TamaraJ najbolj omejenauser posted image . Tako da TamaraJ: kar z predlogi za uro.

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: notranjska
19.2.2008 11:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

ohhh, dober dan!! Od kdaj pa tole obstaja??user posted image user posted image

A je to prvih 15 strani? Da vem kok imam za not prinest user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image **** si nas le našlauser posted image user posted image user posted image . Ja tukaj nas je le par notranjk, tako da ne boš imela veliko za brati.






Kaj berem? Vrhnika , četrtek...jaz sem za!!
Je še katera z Vrhnike?
Edina ti prideš pa Tamara pa Kasso??

Če ne mi bo nerodno...user posted image user posted image


Za kaj že nerodnouser posted image , ja ponavadi se dobivamo: jaz, Naty, Tamaraj in še Babysolza.

Ne smo vse smo iz Logatca, edino TamaraJ se je odselila (iz logatca) v Cerknicouser posted image

Zmenjeno potem za četrtek, se jutri še dogovorimo za uro, mislim da je TamaraJ najbolj omejenauser posted image . Tako da TamaraJ: kar z predlogi za uro.

lp



Ja pa Natyyyy user posted image user posted image user posted image .... Komaj čakam da vas spet vidim....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




poporodna depresija
nataly33

ali ste kdaj (ali trpite) trpele za poporodno depresijo?

DA (45%)

NE (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!