|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 14:02:25   
HuAnita
JančikaRR, zdaj pa v napad, naj še Joe malo podreza, da bo prej konec Muser posted image

MarjanaR, priporočam vožnjo na roglo, boš videla, da boš po tistih ovinkih še na popadke pozabila, ko te bo zagrabilo.

Janeja - bo že... Enkrat. user posted image   Potem velja za tabletke ali žanek zatežim, vidim, da gre v AUT.
Aja, sodelavec ima vinjeto, velja do 25. 2., jo proda za pol cene, če jo katera rabi, naj mi či prej ZSja....

Grem zdaj delat. Smo pa sami sami doma, ati je šel v šolo v naravi. Zgodba o tem, zakaj imam danes vse črno za nohti, sledi,...... malo kasneje...

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 14:30:35   
Ropotuljica
Punce, meni je bilo tudi fajn. Upam, da se kmalu spet dobimo.

Skuštrana, sporoči, ko boš šla k Žaneku, jaz tud rabim družbo (če me hočeta, seveda).

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 14:42:34   
HuAnita
6.20, deca se zbudjio, ker ati ruži s smučmi, gre v šolo v naravo, pa sme mun že zvečer rekla, naj nese smuče dol, ne, je treba zjutraj, da nas zbudi....user posted image   Baje mi je rekle, da gre, jaz pa kao čao.
Potem pa dremam in dremam, me uho ih grlo bolita, pa 'u prolazu' malo z ušesi čekiram deco, se mi zdita pridna, pol pa slišim Capinko: Plidi, plidi, sam še tole učko pobarvam, oa boš Maček muli!' ---- me je katapultiralo --- ati je šel, zaj spala, onadva pa sta našla alkoholne flumastre ---
mali je imel verižico okoli vratu, dvobarvno, rdečo in črno, pa po obrazu brke in očke pobarvane, nosek, Capinka enako, s tem, da je imela še roke vse črne, pa brez verižice je bilauser posted image user posted image user posted image   Od besa sem se razjokala, pucala sem njo pol ure, pa je še vedno, kot da bi prišla iz solarija, črna, malega tudi, skratkauser posted image user posted image user posted image
Še sama imam ful črne roke zdaj, pa za nohti, ne gre in ne gre dol, tako da se ne čuditi, če nas kje srečate.
Bom rekla, da smo nori na Potterja.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 14:43:11   
HuAnita
Aja, tudi jaz bi šla poglerdat Niko, če lahko, žanek?  ropotuljca in skuštrana, prosim sporočita, kdja gresta, če bo to popoldne....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 15:36:54   
skuštrana
Janči, če sem bila pa takoooo vesela, da si dobila user posted image user posted image

Grem praznovat!!!! Kosovo republjik!  user posted image
Joj, Huanita, ti ga pa pihnešuser posted image user posted image
 
 
Zanek, reci za recept za plivit kapljice in ne AD3...Na hrvaškem dajejo samo ta plivitD in so otroci čisto ok..bajeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 15:39:56   
skuštrana
Ha, ha, Huanita...Liza se je pa s flomastri popisala in to v ritno luknjouser posted image user posted image

Aja, danes sem bila pri Amy - Naomi je tak cuker, naš je proti njej pravi rambo..user posted image Jaz bi tudi takega malega otročka, da ga malo lažje nosišuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 16:18:33   
žanek
Ropotuljica in HuAnita seveda ste dobrodošle user posted image , naš ati dela skoraj celi dan (ok je priden in nam ob 13 prinese kosilo), in sem fulll potrebna....., družbe da ne bo pomote user posted image .
Jutri imamo posvetovalnico (zdravnica prišla iz bolniške) ob 9, ko bom doma se javim, če boste slučajno imele željo jutri priti.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 17:51:31   
skuštrana
Zanek, mene jutri sigurno ne bo - ne morem, pride na obisk prijateljica iz SG...
Paše mi sreda ali pa čet, ne vem točno ker se moram zdravniku naročit pa ne vem kdaj bom prišla na vrsto...v petek me pa spet niuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 19:30:49   
Jančika_
user posted image user posted image user posted image user posted image HuAnita, sej vem, da tebi ni za smejat, ampak a si ju vsaj slikala????

MarjanaR, zgleda, da te bom lahko prišla obiskat peš čez dvorišče v porodnišnico v natikačih in bademantluuser posted image . Sicer je pa tudi znotraj povezeva po hodnikih verjetnouser posted image . Bom naštudirala zemljevid, pa te pridem pogledatuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 20:55:37   
Bonnie_RR
Ojla, punce!user posted image

Vidim, da kar pridno čvekate...user posted image

HuAnita, sori, ampak sem sem se tud js prav fajn nasmejala zdejle...user posted image Sta pa tvoja dva prav iznajdljiva in polna domišlije...user posted image

Jančika... Super, da je končno pritekla user posted image .user posted image Naj gre vse po planu, ne?user posted image

Bolnica in povezave... Js sem imela to "čast" in sem jo spoznala tud "od spodaj".user posted image Po porodu so me namreč peljali po kletnih hodnikih v drug del bolnice na neke preglede. Mi je vmes sestra še prijazno razlagala, kje se nahajava in podobno, pa vozički s hrano so krožili naokoli, je pa vse skupaj zgledalo malo "skeri". Verjetno tudi zaradi tega ker sem imela takrat čez 40 vročine in sem zraven še malo blodila...user posted image

recept za torto... Mmmm, sliši se fajn, za vsak slučaj si ga bom tud js spravila.user posted image

AD3... Nik na srečo ni imel problemov s krči in smo jih dajali do 1 leta. Če bi bil problem, bi pa posegli po kakšnih drugih..
.







< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 18.2.2008 20:57:35 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 21:14:39   
shooo
ojla,  hunanitauser posted image user posted image user posted image skor me je pobralo. si jih v živo predstavljam (tebe tudiuser posted image ) ker sva mi2 z bratrabcem podobno rec ustimala ko sva bila stara 5 njegov malo bart pa 3. stric nas je po navadi zaklepal v sobo popoldan da je imel mir dokler ni prisla teta ( idiot, kaj česuser posted image ) in sva mi2 tamelega obravala v idijanca.user posted image user posted image user posted image ta starejši je dobil potem hude batineuser posted image ta mali pa ni šel v vrtec 1 teden ker mu tisto reč niso mogli dol spravituser posted image user posted image user posted image

jančika, ta tvoj mali je pa res buhtelj.user posted image jao kak bi ga stinila...
torta pa user posted image .preveč za mene. verjamem, sigurno je slastna. povabi meuser posted image
pikapokec ti jo daj- tebi torte ležijouser posted image (hec, ne)

v soboto mi je bilo blazno fajn.user posted image punce luškane, hrana njamiuser posted image .
upam da se še dobimo...še pred aprilom?

grem gledat dokumantarec o kosova.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 21:59:15   
Skabi
Na hitro, ker me možek meče dol: Skuštrana, a lahk v sredo dopoldan pridem k tebi? Gre katera zraven? Ropotuljica se je že zadnjič neki zravn rinilauser posted image  

Ej, pa lahko že gremo en krog s slingi, ker Gašper sploh noče več ven.. Pa tommya tudi mam, tako da - tete pripravite se! user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 22:00:33   
Janeja
HuAnita, tabletke so naročene tudi zate. Upam, da jih bo sestrica našla. Če jih dobim jaz, jih dobita tudi vidve s Skuštrano! Vedela pa bom v sredo, ko pride domov in takoj sporočim!
Tole umetniško ustvarjanje tvojih dveh je pa  user posted image user posted image user posted image ... brez besed. user posted image



(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 9:30:39   
HuAnita
Epilog: še vzgojiteljici v vrtcu je šlo na smeh, ko je videla Capinko, pa je videla, da mi gre na jok, se je komaj zadrževalauser posted image , ko sem pa malega k dohtrarju peljala, mu je komaj s prsta z razkužilom spucala črno, da je sploh lahko vzela neokuženo kriuser posted image user posted image
JančikaRR, zdaj mi je žal, da ju nisem slikala, sampak v tistem trenutku sem samo jokala - 1. od besa, 2. pa ob vsega hudega - ker me je res bolelo uho in vse tam okolil, klasika pri meni, 25 let, zdaj se mi očitno spet vrača ta kronična bolezenuser posted image user posted image user posted image   
Sicer pa si itak lahko predtavljate - včeraj sva ju z mamo ribali, pa ful šampona, pa nič, ta malemu je pobarvala še mikico in bodi (črme pike!!!) - še prej niti opazila nisem, šele na trebuhu sem opazila zemljevid, pa po ušesih zadaj sem še našla črno, ta mali še itak ima verižico....user posted image user posted image user posted image
Jaz pa tudi ne spravim izza nohtov, ko sem ju čistila, zgledam kot ena fajn urejena ciganka, malo črno za nohti, pa lepo nalakirano čez - zgoraj približno uj, ampak spodaj bode ven fuj!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 13:10:37   
žanek
HuAnita, vam se pa dogaja user posted image , kaj vse me še čaka.

Končno bili v posvetovalnici. Nika je res prava zizomanka (no ja, Kajči jo prekosa), je v enem mesecu pridobila fullll na teži 1200g. Težka je 4500g, velika pa 53cm.
Tako, zdej sem pa doma in čakam, da se me katera usmili in pride ta teden na user posted image .  

Aja, kakšno mnenje imate o cepivu proti rotavirusu? Bi ve cepile oz. ste cepile svoje sončke?  

Lep dan še naprej!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 13:20:13   
Jančika_
Žanek, ker sem v živo videla, kaj lahko rota virus naredi otroku, bomo naslednjega zagotovo dali cepit. Pri Kajčiju sem žal prepozno izvedela, da obstaja cepivo za to. Pa kot zanimivost - ne piknejo jih, ampak jih v usta stisnejo gel.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 13:24:42   
Naty*Taja
Huanita - ne vem če je tole za smejat, al za zjokat! user posted image  user posted image Pa kaj z acetonom al čem podobnim tudi ne gre?
Janči, bravo za user posted image . Zdej se pa le drži na operaciji in naj čim prej mine...
Žanek, jaz nobenmu nisem dajala tehle kapljic ali drugih nadomestkov, ker je malega tak zvijal - kot razlaga Janči za Vaskota! Pa sem kr nehala in jih metala stran! Sem se menla z eno pediatrinjo v LJ in je rekla, da sploh ne ve, zakaj hudiča današnjim otrokom (mislim da je hudičevo malo rahitičnih pri vsej tej poplavi vitaminov, mineralov....) sploh še predpisujejo te kapljice. Verjetno zaradi dobrobiti lekarn. Pa eno slabo izkušnjo sem slišala, ko je fantek prenehal dihat zaradi prevelike doze ... enga od sestavkov, ma ne vem več katerga točno... v glavnem, glede na to, da sta bila moja otročk močna že od rojstva naprej sem predvidevala, da ne rabita tega sranja in jima nisem devala. Ti se pa seveda odloči po svoji vesti. Smo pa bili cele dneve zunaj, tak da ni hudič, da nebi dobila neki potrebnega D v sebe!  Sicer je pa to samo moje mnenje...




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 14:19:19   
marjanaR
Jou!

HuAnita, mogoče bo pa Capinka umetnik. Ali pa kak kostumograf user posted image . Prava štorija. Men se je pa hudo zdelo, ko je naša plastična dojenčka vse pokracala - vse luknje jima je zafilalauser posted image .

Kot vidite, sem se še vedno v enem kosu. Sam zdej bom pa počasi res znorela. Ne morem spat, ves čas me po malem boli buča ... Na, spet jambram. V redu sem. sam mal debela user posted image


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 19:26:14   
skuštrana
Aja, kakšno mnenje imate o cepivu proti rotavirusu? Bi ve cepile oz. ste cepile svoje sončke?


Jaz sem bila najprej sigurna da ga bom..potem pa se mi je revež smilil, ker je dobil že tolk cepiv, pa še enim parim oktoberkam so imeli otroci kar hude reakcije na to cepivo in ga nisem..mi je pa p rekel, da je cepljenje smiselno, če nameravam dat otroka v jaslice, drugače ni velike potrebe...in jaz ga ne bom dala v vrtec pred 2 ali 3 letom, tako da--sem odustalauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 19:27:44   
skuštrana
Aja, pa p mi je še rekel, da od rota virusa hujšega kot na infuziji pristat se ne more (ne umre se), baje pa lahko ima tole cepivo kar hude posledice..in sem spet odustalauser posted image  Eh, če ga dobi se bom pa po glavi tolklauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 19:46:24   
Skabi
Jaz ga tud ne bom cepila, čeprav je tavečji pri 6 mesecih fasal hudo okužbo. Takrat se je že plazil, med driskanjem pa je tako obnemogel, da še glavice ni več dvignil. Res je, infuzije vse popravijo. Tadrugi ni rota nikoli dobil. meni se zdijo možni zapleti po cepljenju hujši  kot driskanje.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 20:01:28   
Jančika_
Sicer ne vem, zakaj, ampak zapleti zaradi cepljenja me niso nikoli skrbeli pri nobenem cepljenju (cepili smo tudi proti klopnemu meningitisu). Po moje to raje kr nekam potlačim al kajuser posted image . No, kakorkoli, tako, kot je bil Vasja bogi...tega si res ne želim več doživeti. Negibno je ležal in me niti pogledati ni več mogel, samo v prazno je strmeluser posted image . Poleg tga je tako shujšal, da sem se zjokala, ko sem videla tiste štrleče kosti.

Ja nič, jaz pakiram za jutri in mi je kr malo hecno pri srcu. Jutri zjutraj moram biti ob 8.30 v bolnici. Bom sama ko pesuser posted image , ker ima Joe nulto uro, tak da najprej spravim otroke v vrtec, potem pa sebe v bolnico. Peš.user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 20:36:08   
pikecpokec
Jančika, dobro opravi! user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 20:38:31   
Jančika_
Hvala! Mislite name in se javim, ko bom nazaj. 

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.2.2008 20:54:42   
M_A_J_A
Jančika drži se!

Bomo mislili nateuser posted image .



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Letni časi.
Admin

V katerem letnem času je bil rojen vaš otrok?

Poletje. (38%)

Jesen. (12%)

Zima. (25%)

Pomlad. (25%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!