|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 8:54:44   
pikecpokec
Jutro!
Kak je blo fajn! Lahk bi čvekala še pa še dolgo (pa sem drugače tak zaspanc da me ob 22h že zdeluje user posted image ). V glavnem - nujno ponovit!
Jaz sem pa spala do malo prejle user posted image . Moja dva sta v Sevnici, Gal je baje kar pridno spal, samo sredi noči je nuuuujno moral k dediju in babici v postlo se cartat user posted image .
Sploh nisem več navajena tko dolgo spat. Pa tko tiho je po stanovanju. Jah, nč, grem zajtrk pojest, pol pa za knjige user posted image . Pa torto nafilat. Dans pride horda sorodnikov na Galov (zapozneli) rojstni dan.

Lepo se imejte. Zunaj sicer sonček sije, ampak je svinjsko mrzlo. Brrrr


P.S. Jančika, gobova juha je bila pa res njami, ne?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 10:10:47   
Meggi
 Ja sej fajn da ste se imele fajn... sam ni pa tolk fajn kot če bi bla zravn. Sam zgleda da men hudičevo ni tole namenjen.

Sej smo bli delovni cel dan- možek no, fajn da se je sprožla del. akcija. Skabi si srečala morda kak poseben prevoz v tvoje konce- naša delovna ekipa. Če katera rabi kako desko za rušt bajte- naj se javi!

Mi smo mal pred 21h komi domov pršl, ata je mišice treniru z lesom cel dan,.. in cela procedura uspavanja čakala seveda na mamo.

        Upanje ostaja.

                   Huanita se ni še nč javila... je zmatrana od čveka? Pa vseeen bi blo fajn bolj mesečna srečanja morda,, da prideš vsaj enkrat na vrsto.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 10:43:12   
skuštrana
Ha, ha, jaz sem prehitela vseuser posted image Bujenje ob 5 zjutraj, ker mali ni mogel kakat in je full jokal, sem ga že mislila zdravniku peljat, ker sem mislila da ima vneto uhouser posted image Pol sem mu pa za vsak slučaj eno svečko dala in izgleda da mu je to nadražilo ritko in se je full pokakal..in zaspal..jaz pa gledala v luftuser posted image

Je bilo pa res fajn, tako za spremembo je šla Ringaraja fancyuser posted image

Zanek - drugič pa pri tebi, ni problema...Samo parking bo treba povečat, zdej nas je večuser posted image

Vsem, ki ste bile pa prvič (no, na koncu sta se opogumili samo 2user posted image ) pa še enkrat dobrodošlica in upam, da se spet vidimouser posted image user posted image Pa več počvekamouser posted image

Pikecpokec, če si za kako kavo ta teden se mi pa javi..sva sicer skupaj sedela pa se nisva nič zmeniliuser posted image so me one z druge strani čist okupirale z dietamiuser posted image

..Skabi, si pokazala sling mamiuser posted image ...Ha, ha, komaj čakam da rodiš, bova res mogle en krog po žlahti narest..skupaj s slingi in tummy tubiuser posted image user posted image

Eh, nič..zdej grem pa zabušavat....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 11:02:14   
smrček
Dan, čveke.
Lepo, da smo se mal dobile in počvekale, ni kaj pasalo je sto na uro. Sam danes zjutraj... moj je itaq šel v službo, mala dva pa že ob šestih v luftuser posted image ,  hvala Bogu za krtka na dvdju in živžav, da sem jst lahk vsaj še z enim očesom  mal dremala.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 12:51:21   
jerebica

ojla
fajn je blo , hrana odlična, družba še boljšauser posted image , upam da se kmalu spet vidimo, sicer si pa tipkamo.

lepo nedeljo!!!

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 13:20:59   
pikecpokec
Pa to ni res! Speeeet je torta ko en brezobličen kup kreme, sadja in biskvita user posted image . Tort pa res ne znam delat. Pa po preizkušenem receptu, ko moji frendici vedno rata. Men pa ne!
Dans vsaj tašča ne pride. Pride pa moja babi, ki je strokovnjak za torte (škoda da nisem njej rekla da nej jo speče).
Eh, jo bomo pa z žličkami jedli user posted image !


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 14:03:48   
žanek
Snorlax ne ne, sem se slabo izrazla, trebuh je samo pika na i user posted image .
K sebi moram najprej prit od vročine, skoraj mastitis, zadnjič je sestrična s fantkom starim 1,5 prišla na obisk in ko odhaja pove, da so prejšnji dan bruhali (od zelja kao), naslednji dan pa pri nas user posted image , najprej U, mami celi dan, zvečer pa še Žan, kakšno zelje user posted image , virozo nam je prinesla ki traja 1-1,5 dni (po besedah dežurnega zdravnika). Pa Nika je takšna zizomanka, na vsake 2,5-3 ure bi se dojila.

Skuštrana sej ne pridete vedno vse naenkrat user posted image , nazadnje sta bili samo 2, nato samo 1. Če bo potrebno, pa tudi parking povečamo user posted image .
Skuštrana in Skabi, prideta k meni na user posted image in mi predstavita sling, ga bom rabla pa ne vem kako in kaj user posted image Tudi ostale ste seveda vabljene! Za Jančiko tk vem da pride, a ne user posted image .  

Mojo Niko je pa začelo ful zvijat, kaj šele bo, ko dobimo AD3 kapljice. Kaj vse ste ve uporabljale za krče? Sem mal brskala po brskalniku in punce uporabljajo neke avstrijske kapljice proti krčem ter kapljice D3.  

Lepo nedeljo vam želim.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 14:12:03   
žanek
Malo za hec user posted image .

V porodnišnici se pogovarjata dva novorojenčka.

Fantek pogleda punčko in ji ponosno reče:

"Fantek sem."

"Kako pa to veš?" vpraša punčka in fantek odvrne:

"Počakajva, da gre sestra ven, pa ti bom pokazal."

Ko sestra odide, potegne fantek odejico stran, pomoli nožice v zrak in pravi:

"Poglej, modre nogavičke."

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 14:39:48   
Janeja
Med zadnjimi se še jaz javljam user posted image
Bilo je super, kot vedno. Kljub odlični hrani naslednjič na drugem kraju, ker ob 23.30 je pa res mal zgodaj za zaključit tako čvekarijo. user posted image
Pa še spali smo do 8.30 user posted image , tako da se sploh ne počutim neprespano kot ponavadi po fešti. Bo treba kmalu ponovit!


(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 19:16:12   
Jančika_
Babe žabe, včeraj smo tak čvekale, da je nekje moralo nekaj pritečt - in ker ni deževalo, je priteklo pri meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako da grem v sredo v bolnico; Žanek, pred tem ne bom imela nič časa, da se oglasim.  Praviš, da je Nika zizomanka - Kajči je bil na joški na uro in pol do dve; če je kdaj slučajno zdržal tri ure, mi je pol skor joško utrgaluser posted image .

Pikepokec, dobiš recept za tisto mojo torto; ta se ne ponesreči, pa če se ne vem kaj zgodi. Jaz sem bolj leva za kuhinjo, pa je bila torta še takrat, ko se mi je pofrdirbala, nenormalno dobra.

Pikepokec in Shooo, zelo sem vesela, da sem vaju spoznalauser posted image .

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 19:20:44   
Jančika_
Evo recept:

ČOKOLADNA TORTA S SADJEM


  Biskvit:  
  •     4 rumenjaki
  •       20 dag sladkorja
  •       1 vanilin sladkor
  Penasto zmešaj in dodaj:
  •       1 jajce
  •       1 dcl tople vode
  •       1 dcl olja
  •       1 žlico sladkorja
  •  
  •       20 dag moke
  •       1 pecilni prašek
  •       3 žlice čokolade v prahu
  •       sneg 4 beljakov
  Vrstni red obdelovanja sestavin je pomemben, čeprav se kakšna postavka mogoče zdi neumna (recimo tisto celo jajce v drugi točki).  Peci 60-80 minut pri 175-180 °C. Prereži na pol, pokapljaj z rumom/sokom/mlekom in namaži z marelično marmelado.



  Čokoladna krema:   0'5 l smetane za stepanje in 300g jedilne čokolade skuhaj in pusti čez noč v hladilniku. Naslednji dan stepi z mešalnikom.



  Sadni žele:

Najboljše so višnje ali jagode, lahko vložene ali zmrznjene (vsekakor nekaj kiselkastega). Približno 0'5 kg sadja sladkaj po okusu, po potrebi dodaj tekočino in v še hladno maso vmešaj približno pol zavitka Gustina (v hladni se ne naredijo grudice; najprej ga razmešaj v malo mrzle tekočine, nato jo vlij v ostalo maso). Zavri in mešaj, doker se masa ne zgosti.   Na polovico biskvita namaži sadni žele in počakaj, da se popolnoma ohladi, šle nato namaži kremo (se stopi, če jo namažeš na topel žele!). Pokrij z drugo polovico biskvita in premaži s preostankom kreme.    

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 19:27:27   
Jančika_
Pa še fotka Kajčija v najdebelejši izdaji za Shooo in Pikcapokca:

user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 20:11:14   
pikecpokec
Hvala, Jančika! Bom probala še to torto spečt, sej bo kmalu prilika (aprila mam r.d.). Ampak če mi pa še ta ne rata, pol pa res ne spečem NOBENE več! (ja, to vedno rečem user posted image ).
Tud jst sem vesela da sem vaju spoznala, Jančika in Shooo (tudi ostale, seveda, ampak z vama smo največ čvekale). Jančika, ko boš rabila zapiske, se pa oglasi, najboljše da kar vsi štirje pridete, da Gal malo spozna ''večje fante'' user posted image

Slika je pa noro dobra! Kje ma pa vrat?!? user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 20:20:08   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Babe žabe, včeraj smo tak čvekale, da je nekje moralo nekaj pritečt - in ker ni deževalo, je priteklo pri meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako da grem v sredo v bolnico;



Jeee, sam da je priteklo. user posted image Ko si se že psihično pripravila na tole operacijo pa res ne bi bilo fajn, da bi jo mogla prestavit.

Kajči pa res ima dobro zalogo kalorij. user posted image A misliš, da bi jih odstopil nekaj Lei user posted image


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 21:05:02   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Slika je pa noro dobra! Kje ma pa vrat?!? user posted image


user posted image Tule je mel kake 4 mesece; zdej se mu vrat že vidiuser posted image .

Danes je šefica gostilne Amerika mal cartala Kajčija, je bla čist raznežena. Je rekla, da je tak ko putrčekuser posted image in da je bil njen "Urošek" tudi tak. Pol pa pride njen "Urošek" - kakih 25 let, skor dva metra, vitek, športen, natreniranuser posted image ! Če bo iz Kajčija ratalo kaj takega, bomo čist zadovoljniuser posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 21:58:23   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image   Bom pač ta zadnja....
Prišla domov 24.00, se zvalila v postelj, in kao spala do 7.30. Poudarek je na KAO.
Milsisli smo titi smučat, pa sem ravno štartala, na radiu pa, da je gor - 17 st.C, ne grem, zaradi male ne, pa mekliče M., češ da ni ravno toplo, da je pa neverjetna idila gor in mi je bilo ves dan žaluser posted image


Sinoči - bilo je kul, žal z 'novima' nisem kaj veliko spregovorila, obljubim, da nasljednjič.
Jačika, lepo krilceuser posted image
snorlax - lepe kilce! Malo se ti že pozna.
jerebica - itak lepotica, noseča li ne
Skabi - ful me je presenetilo, kako lepo kožo imaš, pa kako vitka si, lkub nosečnosti
Janeja - malo si me zamorila s tvojimi kg --- jaz jih imam cca 8 kg več, pa 4 cm manjuser posted image , ves dan razmišljam o tem, razen ko se bašem z enimi ala After Eight iz Hoferjauser posted image
smrčke - jaz se kar čudim, da zmoreš - 2 mala deca,  pa še enden te brca
skuštrana - ful ful krtaka frizurca, ti paše, pa NIČ kožne gube.... Pismo, zdaj sem še bolj napreljena proti suhicamuser posted image
Nti-taja --- nič kaj nisva rekli, le malo pošimfali naše 2.rojence, kako so divji, boš pa prišla še na kako kavo, pa bova nadoknadili...

Enih par sem vas pozabila analizirati, ne zameriteuser posted image

MarjanaR - imaš ju3 rok, se mi zdi?
žanek - ti 1m po pororu še v 5muser posted image , jaz 18m po porodu kot 7muser posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da se nas drugič zbere več.
Pogrešala pa sem Meggi, se je nekaj širokoustila, da pride ... NE.


Grem praznovat!!!! Kosovo republjik!  user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 22:36:42   
Janeja
Saj sem vedla, da še nekaj manjka po čvek večeru - HuAnitina analiza user posted image
Dobra si, da vse tole skup spraviš. Se vidi, da si iz novinarskih vod. Kratko, jedrnato in bistveno user posted image

Glede kg se pa nimaš kaj sekirat, saj sem ti povedala, da imam tud jaz odvečno maščevje na trebuhu, pa iz tazadnje bi si tud komot kaj dol spravla. user posted image Drugje pa tud teb nič ne fali (oziroma nimaš nič preveč user posted image ). Imaš pač močnejše kosti kot jaz in zato tistih nekaj kilc več. Čokolada je pa tud moj sovražnik user posted image



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 22:44:40   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Mojo Niko je pa začelo ful zvijat, kaj šele bo, ko dobimo AD3 kapljice. Kaj vse ste ve uporabljale za krče? Sem mal brskala po brskalniku in punce uporabljajo neke avstrijske kapljice proti krčem ter kapljice D3.  



Žanek, jaz sem dajala Lei te Avstrijske kapljice Oleovit D3. Pa je bilo res doti boljše kot na začetku z AD3. Krče menda povzroča vitamin A, D3 pa je pomemben za kosti,... A vitamina dobi otroček dovolj, če je vsak dan mal na sončku, kar pa verjamem, da v teh mesecih, ki zdaj prihajajo bosta. Važno je torej, da ji daješ D3 vitamin!

Meni je tako povedala Leina zdravnica na EINT v Lj, pol je že nekaj na tem. Sem za 4 mesece brez slabe vesti nehala z AD3 in sem ji dajala samo Oleovit D3, potem sem pa začela z AD3, ker pri pol leta je pa želodček že itak manj občutljiv in res ni imela nobenih problemov s krči več.



(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 23:05:35   
Jančika_
Vaskota je skoraj raztrgalo, ko sem mu dala AD3user posted image . Sva naredila prav poskus: dva dni sva mu dajala in je revež tulil, kot da ga koljemo (sicer ni imel nič krčev sploh). Potem dva dni ne in je bil spet stari on. In potem sva mu spet en dan dala in je spet tulil, potem pa mu nisva več dala tega hudiča. Nabavila sem Oleovit (baje, da ga lahko naročiš tudi v Arniki, sicer se dobi samo v Avstriji).

Pri Kajčiju sem pediatrinji že vnaprej povedala, da ni šans, da mu dam AD3; ni imela nobenih pripomb in mi je napisala Plivit D3. Ampak sem mu dajala kar Oleovit, ker sem ga pač imela še doma. Ko ga je pri 6 mesecih zmanjkalo, mu pa nisem nič več dajala.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 1:53:21   
snorlax
Jutro!user posted image

Prosim, ne gledat, koliko je ura, saj grem poskusit še nazaj spat eno kitico.user posted image user posted image user posted image

Včeraj popoldne smo bili na obisku (bila pridna, pila vodo, jedla kumarce, klobase, sir, nič peciva, nič kruhauser posted image - to je raport za mojo šefico Jančiko user posted image ) in smo prišli ob 7. zvečer domov. Padla sem v posteljo kar oblečena zraven tamalega, ki je že v avtu zadremal in se zbudila danes ob 1. zjutraj.user posted image Pol sem se šla pa umit, preoblečt, pa cote dala prat, črepinje zložla iz pomivalca in zdaj sem tu. Budna, kot da je beli dan. user posted image Pol ure sem ležala v postelji in se trudila zaspat nazaj, pa fertik. Zdaj se odločam al bi šla likat, al bi šla knjigo brat. Verjetno bo slednje.

Jančika, bravo za Muser posted image . Pa boš fertik do srede?

Pikecpokec in Shooo, me veseli, da sem vaju spoznala.user posted image

HuAnitka, upam, da se bo še bolj poznalo, ko se naslednjič vidimo.user posted image

Vse pa zgledate super fajn, sploh pa nosečke!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 11:03:27   
skuštrana
Janči, toooooooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image

Zanek, jaz planiram en dan ta teden prit..kdaj ti paše - ura in dan..no, v petek ne morem, pa pred 11 tudi ne, ker nimam avtauser posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 18.2.2008 12:13:43 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 11:04:31   
skuštrana
o, wtf, tole goruser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 12:05:09   
žanek
Jančika user posted image , sam da je priteklo in da urediš zadevo. Ko se pa pozdraviš, se pa le oglasi. Tvoj recept sem si tudi jaz shranila in ob prvi priliki bo padla torta. 

Janeja
in Jančika hvala za informacijo, če jo bo še bolj zvijalo bom takoj dragega poslala v Avstrijo, še prej bomo pa v Arniko poklicali (če jih imajo tam). 

Skuštrana samo jutri me ni doma, ker gremo v posvetovalnico, drugače mi je pa vseeno, glede ure mi pa tudi odgovarja, ker pred deseto ne vstanemo user posted image , no U že ker dela user posted image (mi 3je smo zaspanci ni kej).

< Sporočilo je popravil žanek -- 18.2.2008 12:06:12 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 12:12:05   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jančika, bravo za Muser posted image . Pa boš fertik do srede?


Ja, bom fertik verjetno, pa itak imam ful šibke krvavitve (peti dan samo še kakšno kapljico). Sem danes klicala na ORL in so mi rekli, da naj kar pridem v sredo. Naslednji datum bi dobila šele junijauser posted image , tako da se je še dobro izteklo.

Skuštrana, to je pa zato, ker se tak dereš in naklofaš same o-je na kupu brez presledkauser posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.2.2008 13:47:01   
marjanaR
Snorči, ko gledam tvoje spanje, bi rekla, da si na koncu nosečnostiuser posted image .

Jančika, super, da je priteklo in da stvari odrihtaš zdaj, pol pa v lov na razloge za dacio (ne vem, kako se napiše).

Sicer pa, kot ste najbrž opazile, sem še vedno doma. Zjutraj sem bila na ctg-ju in nobenih posebnosti, razen tega, da je mala rogovilila kot štirje normalniuser posted image . Grem zdajle cote zrihtat, da G. in froci ne bodo umazani, ko me ne bo.Zdaj štartam na sredo ali četrtek ali kdaj je že tista reč z luno (menda je neki mrk ali kaj). No, mogoče me takrat zagrabi.

Če bo kaj novega sporočim, sicer sem verjetno še vedno v enem kosu.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




lahko?
drevozivljenja

zanima me naslednje:kadite med nosečnostjo?ali lahko do 10 čikov škoduje otroku da je pohabljen?ali škoduje samo na pljuča

da pohabljeni so (28%)

ne niso pohabljeni (22%)

sem kadil pa jm nič ni (20%)

škoduje na pljuča (30%)


Število vseh glasov: 358

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!