|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.2.2008 22:25:00   
skuštrana
Shoo,ja, to pa res..knjige moraš pod nujno vrnit imam časa za branje na pretekuser posted image user posted image super da pridešuser posted image

Mucamaca,ah, saj ne rabiš pogum, samo veliko dobre voljeuser posted image

A da bo miza zgoraj..super, če bo naš mali štrajkal bo moral zraven pridet pa bo lahko potem tam v tisti igralnici malo oči zatisniluser posted image bomo videli kako se bo jutri obnašal, ker pri nas enga ritma in reda itak nimamouser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.2.2008 22:31:21   
shooo
a samo jaz bom novinka?
to je pa zabavno*.
definitivno bom pridem.

lp


* nežin priljubljeni stavek



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 7:28:41   
Naty*Taja
O, ja, Janči te čist razumem - jaz po novem prakticiram to, da ju pustim in zaprem, pa naj se sama zmenta - je drenja neprimerno manj in prej poneha! Seveda če ni nič nevarnega, tolk le poškilim. Ampak moji živčki pa ostanejo na nivoju! user posted image

Drugače pa ja, zakaj nove ne upate? Sej nobena ne grize - imamo drugih vaj za sproščanje dost (govorjenje, kriljenje...) user posted image .

Arsen pa kr nej pride, bomo mal cartal in si lušte delal - zdej itak ni panike, ko se ne kadi v gostilnah.

Jaz pa grem zdej .... na šiht! Ja, sem nadzorni pri maturi in bom celo dopoldne tam. Res komi čakam na počitnice...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 8:02:42   
skuštrana
Shoo, pikecpokec tudi prideuser posted image Si bosta novinstvo razdeliliuser posted image

Joj, naš mali ima pa rdečo rituser posted image ..Mislim, neverjetno, ne kaka po cel teden in potem se odloči pokakat ravno v avtu, ko smo bili na poti in seveda nisem takoj opazila (čeprav mi je nekaj smrdelo, ampak nisem pomislila na to) in ima sedaj ubožec rdečo rit...upam, da čimprej mine, ker izgelad da ga res peče ko tolk jokauser posted image user posted image


Uh, Snorči, nova kilaža, nova frizurauser posted image si nova bejbauser posted image








_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 8:04:02   
skuštrana
Naty taja - lep deloven danuser posted image

Aja, moj otrok se je naučil barvat počasi (to pomeni od črte do črteuser posted image , hitro barvanje je pa čečkanjeuser posted image ) in sedaj cele dneve barva in barva in barva..ljubi miruser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 8:29:50   
skuštrana
Malo za smeh http://www.index.hr/video/film.aspx?id=487

Tale pa za lakoto http://www.index.hr/video/film.aspx?id=482

user posted image user posted image

On ta prvi mi je zakooooonuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 11:33:11   
Anonimen

Lep sončen, sobotni pozdrav user posted image !

Vidim, da ste se uspele lepo zorganizirat in bo nocoj čveka in zabave na pretek user posted image . Me prav mika, da se vam pridružim. Potem bi bilo vsaj "novink" malo več. Eno planirano današnje praznovanje se je prestavilo na naslednji teden in bi se načeloma  lahko vsaj malo pridružila za kratek čas, vsaj toliko da se osebno spoznamo in spijem kakšen kakav in vodo ali.......Na seznam se ne bi dajala, ker ne vem zagotovo ali bom pri volji. Kaj se lahko tudi pridružim, če se tik pred določeno uro odločim priti in nisem 100% prijavljena? Verjetno bi me vseeno sprejele ali pač.....v en glas.....no way!!!.....user posted image user posted image user posted image .....

Če se vendarle ne opogumim (danes zvečer bo luna v raku in ni ravno trenutek za akcijo - vsaj zame) bi pa prišla morda kakšno sredo dopoldan na drink, če ste morda obudile nekdanja ritualna srečanja. Menda je pred kratkim ena dala predlog, če ne ravno Jančika.

Pred nekaj dnevi je bilo govora o sistematskem psihološkem pregledu otrok pri treh letih. No, mi smo kakšna dva dni po debati tukaj dobili vabilo. Torej so pregledi zamaknjeni za cca 4 mesece in sta to le dva pregleda in nista bila dva združena v enega, kot sem sprva mislila in spraševala tukaj. Kaj več o pregledu bom vedela konec tedna in upam da bo Erazem v petek pri volji, ker drugače user posted image .....eh....bo že kako.

Ja nič, prijetno druženje vam želim in obilico čveka ter dobre volje danes zvečer!!! Lp.






(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 11:52:13   
pikecpokec
Jst se vas pa niiiič ne bojim user posted image . A ste tko strašne al kaj? eh, po moje ste čist kul punce. komi čakam da vas spoznam. Jeeee, se že veselim user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 12:13:05   
adrijana.sara
Jaz sem še tudi pogojna, če slučajno Sari prehudo ne zakuha. Še sporočim kakšno je stanje, ker drugače verjemite, da ne bom dobra družba. Imam obisk, letim!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 14:39:24   
Janeja
A je tale Francl bolj fina gostilna? Se vse nekaj hudo pripravljate in rihtate - nove frizure, pa oblekce user posted image . Moram prav po garderobi pogledat, če sploh imam kaj primernega za v vašo visoko družbo user posted image
Bomo kar nazaj na privat fešte prešaltale, mi je bilo bolj všeč. user posted image

MarjanaR a prideš?

Nove se pa le pridružite. Saj nobena ne grize, je vedno preveč polna miza, da bi se splačal kaj drugega probavat. user posted image


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 15:51:12   
snorlax
Janeja, jaz pridem v kavbojkah. Frizura ni nič ekstra, me je malo sfušala. user posted image Imela sem že 3 cm narastka (pa ne riževga), tako da je bilo barvanje in striženje nujno.

Skuštrana, do bejbe še pa manjka enih 30 kil. Najmanj.user posted image Če ti povem, da še kar nosim iste cote kot prej, le da so malo bolj ohlapne, pol veš, da ni neke razlike.

Komaj čakam, da se vidimo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 16:19:20   
žanek
Vam kr mal zavidam tole srečanje user posted image , na žalost še nisem za v družbo po finih gostilnah user posted image (imam takšen trebuh kot da sem v 5 mesecu nosečnosti user posted image ). Tik pred porodom mi zdravnica dela UZ in pravi da imam zeloooo malo maščobe na trebuhu user posted image , v drugem stavku pa, da bom morala delat trebušnjake, ker imam oslablenje mišice user posted image in se ni zmotla user posted image .
Upam, da boste naslednjič prišle k meni na čvek. Tako kot Janeji, tudi meni bolj ustrezajo privat fešte user posted image .
Nič lepo se imejte, uživajte, prijeten čvek vam želim.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 16:39:34   
skuštrana
Pablo - pridiuser posted image user posted image

Jaz pa nagovarjam frendico(sicer še nima otrok, na ćalost, ima kar problemeuser posted image user posted image ) da gre z menoj...

Nič, se vidimouser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 17:03:09   
pikecpokec
Eno vprašanje: a ob osmih pomeni ob osmih al ob 8.15 (sej veste - akademskih četrt user posted image ). ker sem navajena iz našega študentskega kluba, da če rečejo ob osmih, se pred pol deveto ne bo še nič začelo user posted image .

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 17:16:47   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

A je tale Francl bolj fina gostilna? Se vse nekaj hudo pripravljate in rihtate - nove frizure, pa oblekce user posted image .

Ah kje, nič ni nobel (no, pa tudi štala niuser posted image ); ampak hudiča, kam pa naj sicer sploh peljem mojo kiklo na sprehoduser posted image . Sicer se je pa niti ne bo videlo, ker bom sedela za mizouser posted image .

Pablo, pridiuser posted image .

Pikecpokec, midve z jerebico bova tam ob osmih, razen če nama gumo raznese ali kaj takega nepredvidenegauser posted image . Ne, res, danes sem že enkrat popenila, ker smo zaradi Joeja pol ure zamudili na obisk - jaz imam bolj avstroogrske navade in sem točna.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 17:31:50   
pikecpokec
Oukidouki, pol bom pa tud jst takrat tam. No, enkrat takrat. Ne smem že prvič zamudit, kok bi pa to zgledalo?! user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 18:04:00   
marjanaR
Hoj! Še vedno v enem kosu. Ampak ne pridem, sem totalno smrkava (ravno danes se je seveda polne ture vlilo iz nosa) in cela boga neprespana (spala 3 ure, pa ne v kosu, sem šla vmes kar 4-krat lulatuser posted image , tako da bom, upam, danes nabrala kako urco spanja, da se spravim v red. Da bom lahko porod zdržala. Sicer pa glede na prebrano sklepam, da imate smrklja in podobnih zadev doma dovolj, kajne? user posted image Pa le name se spomnite in zmolite kak Oče naš, da bo čimprej in čimlažje konec. Bom mislila na vas, ko bom doma jedla gobovo juho iz vrečkein sparove štrukljeuser posted image .

Pozdrav vsem.



_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 19:41:58   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Vam kr mal zavidam tole srečanje user posted image , na žalost še nisem za v družbo po finih gostilnah user posted image (imam takšen trebuh kot da sem v 5 mesecu nosečnosti user posted image ). Tik pred porodom mi zdravnica dela UZ in pravi da imam zeloooo malo maščobe na trebuhu user posted image , v drugem stavku pa, da bom morala delat trebušnjake, ker imam oslablenje mišice user posted image in se ni zmotla user posted image .
Upam, da boste naslednjič prišle k meni na čvek. Tako kot Janeji, tudi meni bolj ustrezajo privat fešte user posted image .
Nič lepo se imejte, uživajte, prijeten čvek vam želim.


Žanek, če pa zaradi trebuha ne greš nikamor, potem bi jaz morala skoz čepet doma.user posted image Če ti predvsem tamalčica dovoli, ti kar pridi. Če ne, jo pa zraven pripelji, bo delala skuštranemu tamalčku družbo.user posted image

Aja, grem zdaj počas se oblečt, pa pridem tam.... mal čez osmo.

Marjana, pridi no za kako urico ali dve. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.2.2008 21:05:59   
marjanaR
Jaz in moj prijatelj inhalator. user posted image Kaj pa če grem rodit, sej še dihat nam mogla.

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 0:32:05   
Jančika_
Punce, hvala za res lep večeruser posted image ! Žanek, naslednjič pa pri tebi. Marjana, dihajuser posted image .

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 0:47:19   
Naty*Taja
Oj, punce, fajn je blo! Se počutim skor tak, kot po telovadbi! user posted image
Polna energije namreč. Pa bom šla vseen spat, ker zjutri bosta pa tamaladva takle naspidirana user posted image . Vse, ki vas ni bilo - lahko vam je žal. (Razen Marjani, ker ji zdejle po moje bolj paše v horizontali, kot pa na stolu sedet - a ne nosečke?) No jaz vem zarad mojga križa! user posted image
Evo lepo lahko nočko vsem, ki boste še danes pokukale sem... (aja, sej to bo pa še cel dan user posted image )


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 6:50:59   
marjanaR
OOOOOOOOOOO, spala. Samo trikrat sem šla na WC. Imam pa zdajle občutek, da mi bo kolke razneslo, tako me soet bolijo. Sicer pa, da ne boste mislile, da sem kak fanatik in še ob nedeljah vstajam malo po šesti, ne ... Je pa seveda Kaja, ker ona pa ne bi več spala. Ni več utrujenauser posted image .

In? Ste se na čvekale? Ste pojedle kak štrukelj še zame? Upam, da bo kmalu vse za mano in da naslednjič tudi jaz čvekam.

Žanek, o da bi meni rekel, da imam malo maščobe na trebuhu ... Moj kar molči ...user posted image user posted image user posted image

Lepo se  imejte!


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 7:50:28   
snorlax
Jutro!user posted image

Fajn je bilo, samo noč je bila prekratka. Tamali se je zbudil ob 6.30, pa mi ga je uspelo s kakavom zatučkat še za eno uro. Ob pol osmih pa: "Mami, zbudi se!!!"user posted image

Sedaj pa pridno montignacam kruh in marmelado.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 7:52:19   
Skabi
jutro!

Marjana, sem mislila, da sporočaš, da zdaj pa greš... SMo včeraj pomislile tudi nate. Škoda, ker prijazno šinfanje ne sproži poroda user posted image

Sinoči je bilo res fajn, sproščeno in domače. Pa nobenega žolčnega napada nisem dobila, kar je veliko priznanje njihovi hrani. Samo prehitro so nas ven metali, jaz bi čvekala še in še. Bo drugič boljše nekje privat, da bo trajalo do jutra.  Najbrž me takrat ne bo zraven (MarjanaR sindrom user posted image ), naslednjič bo pa morda lahko že pri meni.
Škoda, ker z novima nismo utegnile kaj več počvekati. Shoo, vsaj midve si bova v porodnišnici vzeli čas še za naju, ne?


Ne vem, zakaj imam desno roko čisto zatečeno user posted image  Mislite, da je to envarno?

Lepo endeljo, sonček že tako prijazno sije user posted image

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.2.2008 7:53:42   
Skabi
Snorlax, skoraj sem te prehitela user posted image . Bedela sem že ob 6, se mi nekako ni dalo več spat. Tamala sta pa za tije pred živžavomuser posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!