|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
19.2.2008 7:40:54   
sanosan
Dobro jutro!

Mama06 hvala za kavico, torto pa še čakam, ker jest tudi moram. Samo napako sem storila, da sem najprej kavico spila. Bi morala najprej pojest košček torte in šele nato spit kavo, da me ne bi želodec matral user posted image .

Joj, meni je tako hudo, ker nikakor ne morem prit v Maribor na srečanje, saj nimam svojega prevoza, da bi pa nekoga fehtala, da me pelje, pa mi tudi ni. Mogoče si bom lahko kateri dan sposodila avto od naših user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Desetke007
19.2.2008 8:00:15   
Klaudia
Da ne boste predolgo stradale user posted image

user posted image

Sem vam še vilico zraven dala. user posted image

mama06 - meni se zdi sling boljši. Naj pa pove katera, ki je uporabljala oba.

zdaj moram it pa še velik stvari narest preden štartamo v LJ... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Desetke007
19.2.2008 8:05:05   
sanosan
Joj, Klaudia super tortica, za obliznit prste. Lahko se zmenimo, da nam vsako jutro nekja podobnega pripraviš user posted image .

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Desetke007
19.2.2008 8:10:14   
lane31
Mnjami je bla dobra ta torta in kava tudi user posted image
Seveda pridem Noa1 ....sonček je in bo prav lepo user posted image
Sem pozabila včeraj napisat da user posted image  kljub temu, da ima letos 3 otroke prijavljene dobi 60 eu manj kot lani user posted image .....jaz pa 66 eu doplačila- pa sem dobivala vsa leta cc 160 nazaj user posted image
Barabe so vglavnem....meni se pozna stanovanje-olajšava.....za njega pa nimam pojasnil....mislim, da so nas gladko malo natuser posted image  z neizpolnjevanjem davčne in upam, da se jih bo več bunilo, da gremo na star sistem user posted image
Izračun na :  http://edavki.durs.si/OpenPortal/CommonPages/Documents/New_Doh_Odm.aspx

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Desetke007
19.2.2008 8:13:49   
lane31
Torej srečanje cc ob 11h - saj naju poznate user posted image -  pred C&A

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Desetke007
19.2.2008 8:25:53   
mama06
Joj Klaudia, jaz bi kar celo tortouser posted image . Od danes naprej si zadolžena za jutranje razvajanje, OKuser posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Desetke007
19.2.2008 8:56:17   
jasna
Klaudia, mmmmmm. Nehajuser posted image  ker bom mogla napast še tisti ostanek čokolade v kuhinji.

Mama06, v kengurujčke se pa jaz ne poglabljamuser posted image . Ne vem kako je z udobnostjo itd., so pa krajši čas uporabni kot slingi, trakovi, rute...

Mi smo pokonci že od 6ihuser posted image .

LP

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Desetke007
19.2.2008 8:58:58   
lane31
Sanosan..........škoda da ne prideta z Brino,saj je Blaž tudi zaželjen user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Desetke007
19.2.2008 9:07:10   
janja
Dobro jutro še z najine strani. Ma ste pridne ene, tko zgodaj vstajate? Midva če se le da, povlečeva vsaj do 8h. No, previt je že bil, ker imamo vsak dan ob 6h - kakanje. Zdele ima pa mal jutranje telovadbe. Pa dela mnjm, ker ne more prinest do ust nog od kužka.

Klaudia - ne delat lušte s tortico. Jaz hodim še vedno na odvajanje, a sem tak povratnik.

No, se že dere.. šibam...




_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Desetke007
19.2.2008 9:13:41   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: janja
Ma ste pridne ene, tko zgodaj vstajate? Midva če se le da, povlečeva vsaj do 8h.


user posted image  Se pozna da je Lia danes boljše spala in sem bila že ob 7h čist pokonc. Zdele mi v kuhni kruh vzhaja, čakam da ga dam pečt. Še zajtrk morm narest... user posted image

Tortica - jst bi jih mogla kej jest, pol pa še vam lušte delam. Sem že 1kg v minusu in mi kavbojke dol lezejo z riti...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Desetke007
19.2.2008 9:23:46   
oktoberka
Lane nč žalega nisem mislila, ko sem rekla da veliko čvekaš!user posted image Upam da ni kake zamere!

Drgač pa dobro jutro! Spala sem super, Zarja je bla pridna.. Zdele pa spet spančka.
Včeraj sem ji dala spet banano za jest in je pojedla 120ml kašice. user posted image user posted image user posted image
Je pa kar cmokala zraven. V soboto ji pa ni pasala. Je take face zraven pokala.


Tiste ki uvajate GH, mam ful dobrih receptov, ki sem jih dobila tuki na rr od dveh prijaznih uporabnic,ki sta mi jih poslalli na mail, pa vam jih posredujem! So res fini!

http://med.over.net/za_bolnike/bolezni_clanki/alergije/07-recepti_1.htm http://www.ringaraja.net/receptiPodrobno.asp?katID=110 http://www.ezdravje.com/si/dojencek/prehrana/uvajanje/ http://www.enostarsevstvo.si/viewtopic.php?p=504


Mam že vse skopirano, sam še kuaht morem začet, pa met enga kandidata, ki bo vse to rad pojedeluser posted image  


Ena je napisala, da je treba začet uvajat GH ko otrok podvoji porodno težo. Zarja jo je že podvojila in ma še mal več. Tko da ta pogoj izpolnjujemouser posted image Kateri so še pogoji? Mislm da sam tega da sama sedi, ne izpolnjujemo.



Lp






_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Desetke007
19.2.2008 9:27:20   
oktoberka
http://www.ringaraja.net/receptiPodrobno.asp?katID=110

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Desetke007
19.2.2008 9:28:14   
oktoberka
Zakaj ta povezava ne dela?user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Desetke007
19.2.2008 9:38:38   
Klaudia
www.ringaraja.net/receptiPodrobno.asp?katID=110
 
pojma nimam - men tut neče prijet. Sam vržte na vrhu v vrstico pa bo delal.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Desetke007
19.2.2008 9:39:53   
Klaudia
DELA!!  user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Desetke007
19.2.2008 10:09:42   
valči
Dobro jutro!
Kava kuhana,Nina spi drugo rundo,ker po novem je pokonci od pol osmih naprej.Tako da imam malo počitka.srečnice,ki lahko hodite na srečanja!Meni se tak lušta Mariborauser posted image Lane,Mehurčica,Alina...kar šla bi en dan sama v Maribor,me taki lepi cajti vežejo.Pa ko je Mehurčica Takos omenilauser posted image ,koliko krat sva z možem tja hodila,ne morem verjet,da še dela,je to tzisti,na Lentu?Je tega že 10 let,ko sva tja hodila.user posted image

oktoberka,res je glede podvojitve teže,to je baje prvi pogoj-pediatrinja kazalauser posted image
Prvi je ta pogoj dosegel,druga ne,Nina pa ga bo,ko bo imela 6900 gramov.Torej se še kako kilo more zrdit.Glih do 6. meseca bo tja prilezlauser posted image


Lepo se na srečanju imejteuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Desetke007
19.2.2008 10:14:17   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Sanosan..........škoda da ne prideta z Brino,saj je Blaž tudi zaželjen user posted image



Verjamem, da je zaželjen, samo on hodi v "sluzbo z iglacami", tak da ne vem, če bi imel čas user posted image . Zdaj ko bo se še malo otoplilo, boma prišle enkrat, do takrat pa uživajte.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Desetke007
19.2.2008 10:25:46   
noa1
Samo na brzino, preden grem pupo rihtat za ven.

Valči: ja vsedi se v avto pa pridi-te. Bomo vse vesele, če se bo kdaj še kdo pojavil na naših srečanjih, pa še spomine boš lahko obujala (predvidevam da na študentske čase). Ja...Takos še stoji...en na Lentu in en v Evroparku in še vedno je dobra hrana (tudi na študentske bone).

Tak, sedaj sem ti malo luštov naredila, sedaj pa šibam, da ne bova zamudili

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Desetke007
19.2.2008 10:36:55   
Jenny Anny
Jutro še od nas.

Danes sem pravi zombi! Ampak zato ni kriva naša user posted image , ampak user posted image , je smrčal ko samuser posted image , še dobr da ni zbudil tud user posted image .

Hvala za kavico, ampak jaz si jo bom mogla sedaj skuhat kar največjo skodelico.
No saj pokonci sva ble že ob šestih, ko je moj šel v službo, ampak sva potem še malo zaspale, da sem sedaj vsaj približno normalna.

No lepo se imejte na srečanju in poročajte kaj.
Naša sedaj spi, potem pa bova šle ven, ko je tak lep sonček.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Desetke007
19.2.2008 11:39:09   
maja zarja
Evo user posted image zaspala

joj kako lepo vreme mi je kar hudo,da se vam nisva mogle pridružit na srečanjuuser posted image user posted image user posted image .Štajerke spijte še eno user posted image zame.

Sicer pa sem itak invaliduser posted image včeraj smo šli turo Koblerjev zaliv-Lent . In sem si obula nove čevlje ter staknila krvavi žuljuser posted image .
Danes pa sva bile z user posted image zunaj in sem si nataknila kar cokljeuser posted image user posted image -malo smešno ampak.......kaj naj če me boli.

Tak zdaj pa šebam kuhat.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Desetke007
19.2.2008 11:52:06   
Kasija
Elian je včeraj zvečer dobil vročino in danes zjutraj je imel spet malo povišano telesno temperaturo, pa ne upam na srečanje. Saj me je moj že user posted image  opravičil, pa še enkrat od mene; mi je zelo žal, da nisva mogla priti. Samo ne upam eliana peljat v zaprte prostore.  Sem prav user posted image . Zdaj je malo padla, pa bova šla vsaj na sprehod, upam. Ker se mi bo sicer zmešalo.
No, danes je pa moj dan za jamranje user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Desetke007
19.2.2008 16:50:56   
2ursae
ja, kaj je zdaj, babe, a še niste doma user posted image , sem nas našla na drugi strani.

Jaz sem po eni strani prav vesela, da danes nismo mogli prit na srečanje, smo se namreč doma imeli ful lepo - smo šli na en krepak dvourni sprehod, Borči je zadovoljno spal, Anže je pa gledal, kako vse brsti, srečal prijateljčka Vida, si v trgovini kupil Kinder jajček (to je že kar stalnica, je ful motivacija, da gre z veseljem na sprehod), hodil po robnikih, skakal ... zdaj sta pa oba padla dol, eden v svoji posteljici, drugi pa na kavč pred TVjem (glede na to, da čez dan ne spi več, rad mal pogleda Mojstra Miho in si spočije). Vsi smo bili dobre volje, čeprav je zjutraj kazalo, da bo kar težko user posted image , tudi zame, saj sem vstala pred sedmo user posted image  .. to je neka nova pogruntavščina našega najmlajšega user posted image , upam, da ga ta muha hitro mine user posted image .

tko, mene čaka še gora posode (kolk se človek razvadi - ko smo kupili pomivalni stroj, se mi je zdelo ful nobl, da posodo samo v stroj zložim, pa sam opere, zdaj mi je pa že v stroj zlagat težko user posted image ), šibam bit pridna

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Desetke007
19.2.2008 17:27:28   
noa1
Evo nas, smo že doma. Je bil tak lep dan, da smo ga morali izkoristit.

Lane31: še enkrat hvala za pijačo....naslednjič častim jaz!!!

Teka: še zmeraj ne morem pozabit teh modrih očk.... sem se kar potopila v njih. Mala je pravi cuker, pa še full brihtna....hahahaha...če je me nismo animirali se je morala pa sama

Naši trije bebi-ji so bili pa takooooo pridni....so vse prespali.

Jaz sem šla potem še na dolgi sprehod, nakar sva dobili še en obisk (je prišel en Maj na obisk k naši Ajši...si ogledat potencialno lubico)...sedaj pa imamo spet obisk (tašča in tast) in malo spet po rokah........kako bo to dete razvajeno....pol jo bom morala pa jaz nosit...(no coment)

letim

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Desetke007
19.2.2008 17:35:48   
Klaudia
Mi smo tudi že doma. Je bil lep sončen dan, tako da smo šele sedaj prilezli do doma. user posted image

Sem malo gledala po netu od senčnikov Pepeny in nisem mogla verjet kakšna razlika v ceni.
Na ebayu celih 44€ user posted image  medtem ko je v BC "samo" 21,95€. Še linki v dokaz.

http://cgi.ebay.at/Navy-Pepeny-Sonnensegel-Original-aus-Australien_W0QQitemZ320098909225QQihZ011QQcategoryZ23632QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQ_trksidZp1638.m118.l1247QQcmdZViewItem

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168499

tave - nujno mi moraš poslat recept za domač corny user posted image  Ful je dobr.

suzanamai - hvala za dvd. Si bomo pogledal ko bomo mel kaj časa... ki ga zadnje čase ni kaj veliko user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Desetke007
19.2.2008 18:32:32   
lane31
Hello....evo naju....šele ob 17h sva se vrnile domov user posted image ....je tako lepo vreme, pa sva kar zunaj pomalicale in vozičkale....boge moje noge- in seveda da v petah user posted image  ,se nekako ne znam privadit na raven podplat.Zdaj pa se že golaž kuha za jutri če bo še en taki krasen dan user posted image ....mala je 1h čebljala z mano iz vozička- prvič v življenju user posted image
OKTOBERKA- super linki- bodo prišli prav....in ne nisem jezna
Kasija- upam, da je samo prehodna vročinica, da boste hitro ok
2URSAE.......danes sem videla Bora samo da je cc 2 leti star- ma ista čupa in očke.....lušen ko vrag user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




umivanje zob
varuška mb

Kolikokrat na dan otroku umivate zobe (oz. si jih otroci sami)?

manj kot 1x na dan (11%)

1x na dan (34%)

2x na dan (48%)

3x na dan (5%)

bolj pogosto (2%)


Število vseh glasov: 351

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!