|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
17.2.2008 20:13:54   
Jaguarka
Oj punce.

Pa se spet vikend bliža koncu... midva pa nisva naredila nič za poroko ta vikend user posted image
Saj je še čas user posted image

Večje stvari so nekje rezervirane in začrtane... zdaj pa bodo sledili moji detajli in moje kompliciranje glede teh malenkosti user posted image

Še vedno se nekak iščem glede rdeče niti moje poroke, še si nisem nekak najbolj na jasnem glede barve.
Včeraj sem malo pogledala tak mimogrede v cvetličarni, so imeli krasne bele vrtnice in tudi oranžne vrtnice... pa se nekako bolj
nagibam k belim vrtnicam (oz. narobe govorim... niso v celoti bele... na vrhu imajo take zelenkaste nianse) in sem spet čisto
opustila oranžno.
Bomo videli... čeprav sem sama sebi tečna že glede te barve, neizmerno uživam v tem user posted image

pa tudi po profesiji imam že to v sebi, da si ne morem pomagati, da bi mi bilo "vseeno" glede barv, vzorcev,... in kompliciram na vse pretege na tem področju, pol pa me še kdo malo kaj zmede vmes in sem spet na začetku


Jutri pa drage moje: HUJŠANJE!!! user posted image

jaz se pa tak pridno bašem z makovo potico, njami... sveža je in tak fina...
jaz bom probala ono varianto: manj žri user posted image pa fuuuul gibanja, ker mi trenutno to čas in situacija dopušča. Dnevno kaka urca hitre hoje, ko pa se malo otopli pa na kolo intenzivno...

Lep večer nevestice in gremo jutri v boj za sexy postavo user posted image user posted image user posted image







(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: poroka 2008
17.2.2008 21:03:04   
Jaguarka


eno fajn stran sem našla, mogoče katera dobi še kako idejo... user posted image


http://vjencanja.ada.hr/ADAkolekcije.asp?b=1

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: poroka 2008
17.2.2008 21:25:27   
bt08
Čer!

Punce sam tok da se na hitro javim.Včeraj sva mela večer in noč je bila sam onajina,in je res bila samo najina.To morte probat in pelat svoje drage fante možove na to kar sva včerej šla.To je pa res uživancija,romantika na višku cel večer.

No da mal opišem kaj in kako je blo,ko sva tja prišla naju je čakal jacuzzi na njem pa svečke,rožce,šampanjček,skleda sadja.Mal sva se nmakala,smejala,lubčkala.Pol po uri sta pap rišle dve maserke in naju celo uro masirale po celem telesu,ležala sva na jogijih takih posutih z rožcam in sva se jima čist prepustila.Muska nežna,dišave lepe,soj sveč,tema...Res božansko.Minilo je tik tak.Pol je pa sledila večerja ob svečkah,sama sva bila,nekej v kotu,počas sva jedla,sva mela slow food varianto,res dober,mal vinčka.Pol ko sva končala me je pelu nekam na kavico in nato poslušat musko oz fante keri nama bodo igrali nap oroki,pa sva mal vinčka pila,plesala.Res je bilo noro lepo sva se mela,sva kot na novo zaljubljena.Ko sva pa dam prišla,pa ne povem naprej.

Dans je bil mal težja nedelja,mal sem ne naspana,zmatrana.Zato pa kr šibam v postlo,da nadoknadim noč.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: poroka 2008
18.2.2008 0:13:18   
ellie
čer punceuser posted image

barbara.a. uuu vidva sta pa res uživala ta vikenduser posted image

Bubamaraa itak, da smo štajerci kuluser posted image  user posted image


Pri nama pa še vedno nič novega glede poroke...jutri morem poklicat na občino, če se bo sploh možno tam poročit, ko bi se rada. So mi v gostilni rekli, da se je lani nekdo želel tudi tam poročit, pa jima baje niso odobrili...tak da me zdaj kar malo skrbiuser posted image  drugače pa bova pač morala na matični urad, čeprav upam, da ne bo treba.

Jao...danes se pa kar nekako ne morem spravit spat. Sem včeraj imela grozno noč. Dobro uro po tistem, ko sem šla spat, me je moj cel prestrašen budil...ker sem baje nenormalno histerično kričala v spanju. Me je tlačila neka mora, da sem se kao zbudila in je proti meni šla neka ženska...lebdela...bila je cela v belem, svetlolasa...ful živo je delovalo vse. In sem ful krilila z rokami, ker sem jo hotla odgnat...tak da sem potem imela grozne bolečine v že tako boleči moji roki. In mi zjutraj ni dalo miru...in sem šla pogledat v angelske karte...in sem res našla na eni sliki čisto enako (res identično) žensko (angela) in piše...Prinašam vam sporočilo od vaše ljubljene pokojne osebe: Prežemata me sreča in mir in zelo te ljubim. Prosim, ne skrbi zame.

Upam, da ne bo katera mislila, da sem čist zmešanauser posted image  ampak sem danes že cel dan čist fertik zaradi tega in me je prav strah te noči. Mi je zdaj prav žal, da sem šla gledat tiste karte. Ampak bom vseeno zdaj šla spat, kaj mi druga preostaneuser posted image

Nočko

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: poroka 2008
18.2.2008 7:23:57   
didikaa
baguSka jaz te kr občudujem no... sem pa dost razmišlala o tvojih besedah...da bosta na svoji poroki sama ker je vajina poroka in maš čist prav. tak če razmšlaš je res to tvoja stvar in ne stvar vseh tvojih gostov oz povabljenih, in mi je čist kul to.. ampak pri meni ne odtehta tega, da želim svoj najlepši dan delit s celim svetom =)
upam samo da ko bo tak daleč ne bom preveč pričakovala od poroke ( tako kot to počnem danes ) ker ponavadi potem ni vse tako kot si želiš in si razočaran, česar se ful bojim

si pa carica res...mislim da si prava ženska in obvladaš svoje delo...

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: poroka 2008
18.2.2008 7:34:39   
NATAŠI
dobro jutro nevestice

evo mi smo se nasmučali...no moje noge pa... user posted image  uf me bolijo ko po štengah hodim user posted image . Je bil tak lep sonček da sem še barvo dobila user posted image

iyra: najprej super za dopust user posted image , petke bom imela jaz od 5 do 7. belerinke imej, če si tolk velika da ne moreš imeti petk, zdaj spredaj odprto .. .kaj vem mene bi motilo in bom imela jaz odprte le zadaj. Podvezica absolutno bo

baguška: brez besed sem ostalo.. izpeljala si noro dobr, se vidi da si se pripravila na ta večer... full dobr res in čestitke user posted image user posted image user posted image

trinity dobrodošla user posted image

jaguarka full dobr link user posted image

barbara zelo odličen vikend si imela, super se vama je izšlo in da sta takole uživala... bi bilo treba večkrat ponovit, a ne

ellie: joj kakšne sanje, upam da je bila ta noč mirna. ali imaš kakšno ljubljeno osebo ki je pokojna?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: poroka 2008
18.2.2008 7:40:17   
Bubamaraa
evo nevestice 1.dan hujšanja.....grem na hujšanje nam temo odpret...ve se pa pol pofočkite....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: poroka 2008
18.2.2008 7:42:43   
Bubamaraa
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2457760&mpage=1&key=&#2457760

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: poroka 2008
18.2.2008 8:52:43   
Anja24
Jutroooooo...

Komi vstala...tko da je pred mano ena velika user posted image  kave...

zdej sem pa že za silo zdrava, tako da grem danes delat...user posted image

punce, eno prošnjo mam user posted image  in sicer, stvar je taka - moja prijateljica je včeraj rodila. Fantka.user posted image user posted image user posted image Vem, da je tam en link in neki verzov za tako priložnost...sam se mi noben ne dopade. Če se spomni katera kakega primernega, proooosim, naj mi ga napiše. Bom res vesela...

Zdej grem pa mal na sprehod s  user posted image  pa po čestitko...ko pridem nazaj pa upam, da me bo že čakal kakšen verz user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: poroka 2008
18.2.2008 9:03:18   
Bubamaraa
tole sem najdla na rr-ju

1.Gleda te par lepih oči, boža te par nežnih rok,
veseli se, to je ena najlepših stvari,
ki v življenju mati jih doživi.

2.Tvoja je, da jo pestuješ v svojih
dlaneh, varuješ in vodiš.
Podari ji kar ji lahko ponudi življenje.
Tebi je zaupana ta sveta odgovornost.
Nikdar je ne rani z besedami,
ki lahko bolijo in skelijo.
Vodi jo k resnici.
Vse najboljše ob rojstvu hčere / sina.

3.Čestitke!

Rojstvo otroka je ena najlepših stvari v življenju,
saj je plod ljubezni dveh oseb.
Pridni! Kar tako naprej


4.Kaj res nikoli nisi videl angela:
res nikoli nisi čutil,
da nekdo te rad ima?
Kaj res nikoli nisi slišal angela:
ko tiho, brez besed
ti o ljubezni šepeta?
A angeli so tu, verjemi mi!
Poglej, globoko poglej v otroške oči!
Mar niso tam angeli?"""

4.Bela štorklja je razprla krila,
košaro upov, sanj pred vaju odložila,
malo (ime otroka) vanjo položila.
Vsi se z vama veselimo, najboljše želje zaželimo!


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: poroka 2008
18.2.2008 9:49:34   
Anja24
Hvalaaaaaaa, Bubamaraa user posted image


Aja, si že kej poklicala unga???

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: poroka 2008
18.2.2008 10:09:09   
fragola

Dober dan nevestice, kako smo kaj midva ta vikend nisva prav nič naredila za poroko! Vam moram napisat kaj sem vidla v petekuser posted image

Midva sva šla pa v petek smučat na Svete Višarje, šla smo nočno smuko!
Veste kaj smo doživela, smučala sva do zadnjega se pravi do 23:00, ko smo pršli do konca smo opazli, da se neki dogaja, bilo je kup fantov, ki so smučali z baklami(zelo lepo je zgledalo), nato eden od fantov je smučal dosti naprej in se je spustil do izvoljenke, nato se je spustil na kolena in jo prosil za roke, nato so še ostali prismučali do njih in jih obkrožili! Zgledalo je kot v filmu, res je bilo lepo nekaj posebnega, se je vidlo, da je fant vse zorganiziral v nulo!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: poroka 2008
18.2.2008 10:12:01   
NATAŠI
o fragola to si bila pa priča full romantičnemu dogodku user posted image  user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: poroka 2008
18.2.2008 10:47:48   
Bubamaraa
Anja nisem še uspela......sej se morm v rit brcnit...user posted image

fragola kako romantičnooo.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: poroka 2008
18.2.2008 11:28:23   
bt08
Ojla!

No pa je ponedeljek...spet delatuser posted image pa bi bla kr doma bi bla,da bi bili vsi doma.Pa še zobarja sem mela,ampak me ni nič bolelo.

Fragola kako lepo....user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce jaz ne vem kaj mi je,jaz sem čist se spremenila,skoz bi bila z mojim dragim,skoz bi se nekej crklala,okol hodila,žurala.A je možno da sem se tok spremenila,ko sem nehala jest KT.Kr nekej sem ratala vsa zaljubljena,se počutim kot kaka najstnica.Sej moj je čist vesel,ker se skoz nekej dogaja,sam mi je čudno da ni to zatišje pred nevihto,greva namreč v sedmo letoskupne veze.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: poroka 2008
18.2.2008 11:53:23   
fragola
barbara.a. ti uživaj če ti paša crkljat pa daj se! in ne misli na neumosti, da bi kaj blo narobe!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: poroka 2008
18.2.2008 11:59:40   
Bubamaraa
barbara ti si kr dej duška...in izkoristi te občutke.....user posted image user posted image user posted image

mi je pa tko ful lepo to prebrat...da si zaljubljenaaaaa.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: poroka 2008
18.2.2008 12:21:53   
Anja24

punce, mene neki zanima...so vas vaši bodoči možje videli v poročnih oblekah??? Mene je moj videl...pa vsi pravjo da to pa res ne bi smel...user posted image user posted image  ker js drugač nisem vraževerna..in se mi to ne zdi nč kej tazga...kaj pa ve pravte???

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: poroka 2008
18.2.2008 12:28:26   
Bubamaraa
joj Anja kaj ti naj rečem.. da jaz sicer nisem vraževerna, sam v obleki pa mu nisem pustila, da bi me videl...user posted image

pa bolj zarad tega, ker res hočem, da me vidi na poročni dan, ko bo prišel po mene prvič v tej obleki....ga malo hecam in mu govorim, da se bo ziher spet zaljubil v mene, ko me bo videl..user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: poroka 2008
18.2.2008 12:39:50   
NATAŠI
anja, tkole je tole z vraževernostjo... pravijo da nas naši bodoči možje ne smejo videt ampak... ti povem primer, da sta moja sodelavka in njen mož hodila skupaj na probe in tudi slikala sta se že pred poroko v oblekah skupaj in sta poročena že 10 let pa full funkcionirata... tako da... to je en običaj ... jaz bi mojmu tud pokazala da mi vsaj pove če mu je všeč... pa sem mu pokazala sliko v eni drugi obleki in je bil čist user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: poroka 2008
18.2.2008 13:08:59   
ellie
NATAŠI mislim, da nimam nobene res ljubljene osebe pokojne, vsaj ne da bi vedelauser posted image  No vsaj ta noč je bila mirna... Me pa je danes mami prosila, da ji položim te karte...in je ta ista karta 3x padla sama ven iz kupčka. ne vem več kaj si naj mislimuser posted image  je pa pred časom jasnovidka obema napovedala smrt v družini... No ne bom raje zdaj o tem razmišljala...se bom raje pripravam na poroko posvetilauser posted image


Anja24 jaz pa sem ful vraževerna...pa me je moj vseeno videl v obleki...sicer res samo na sliki. Mi je kolegica rekla, da upa, da me moj ni videl v obleki...češ da to prinaša nesrečo. Ampak se ne sekiram zaradi tega...sami se odločimo katerim vražam bomo verjeli. Tak da se ti nič ne sekiraj...še posebej če sama nisi vraževerna.


Jaz sem pa danes klicala na občino v MB in so mi rekli, da se je po novem možno bilokje poročit...pač vlogo je treba napisat. Je pa potem odvisno od števila porok tisti dan, koliko bo za plačat stroške matičarja.


Glede potovanja pa sem se odločila, da vsekakor greva v Abu Dhabi...ampak na zimo. Morje bo tako že pred poroko...potem pa topli kraji v naši mrzli zimiuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: poroka 2008
18.2.2008 13:14:11   
NATAŠI
ellie upam, da bo tole s temi sanjami in kartami poniknilo in se ti bo življenje lepo odvijalo naprej... in priprave na sam dogodek naj uspejo tako kot si želita... izklopi karte in napovedi jasnovidke

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: poroka 2008
18.2.2008 13:22:32   
NATAŠI
iyra sem si pogledala slikce v albumu... a to je vajino poročno potovanje? Kje pa je to?

ellie tole v školjkah je pa dobr, a to boš dala čajne svečke notr? kje boš pa školjke dobila

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: poroka 2008
18.2.2008 13:37:11   
Bubamaraa
Flaška ti morm povedat, da sem take posode dobila v Merkurju in je bila ena 2,12€. Ker sem jih že pred meseci mislila iti v Steklarno kupit pa mi časovno ni zneslo..Zdej sem pa glih v Merjurju bila in sem jih videla pa kar kupla...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: poroka 2008
18.2.2008 13:40:45   
maya2
Anja24: moja kolegica je tudi rodila v soboto fantkauser posted image user posted image , da ni istauser posted image user posted image
mene je ravno moj ati včeraj 'peglal' kaj tolk kompliciram, ker nočem da moj vidi obleko prej, češ, da on je pa mami k probi vozu, pa je n-krat obleko vidu, pa sta še zmeri skup.... 33 letuser posted image user posted image

Drugače pa imam ta teden dopust, sem mislila mal delat konfetke pa za vabila tekst sestavit, da jih dava potem natisnit,... pa imam občutek da spet ne bo nič, ker si vedno preveč naložimuser posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?