|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
15.2.2008 15:35:00   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kako je uspelo, a je šlo kot si mislila al še boljš?


Boljs.. user posted image

Sej bom vse napisala.. ampak ce zacnem, ne bo konca.. in ker bo prsu cel roman, rabim mal vec casa kot 5 minut.. user posted image user posted image

Sporočaj ker mi smo radovedne!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: poroka 2008
15.2.2008 15:58:24   
ellie
maya2 za ceno sem pa čist pozabla prašat... Čeprav se mi zdi, da niso tak dobre, kot tiste na internetu in v piškotku... Jaz še zaenkrat niti ne razmišljam nekaj ful o torti...to še pride...še je čas, recimouser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: poroka 2008
15.2.2008 16:40:30   
bt08
Baguška izpljuvaj kako je vse potekalo!user posted image user posted image user posted image user posted image

Anja prstančke sem kupla v antusu v Ljubljani,in bom šla še kupit ker rabim za zahvale.Bonbončki sem jih kupla v Eurospinu,mi je Bubamaraa mislim da svetovala naj grem tja.Reče se jim pa konfeti,sem jih kupla 1,5kg,ful preveč sem jih kupla za 30 mošnjičkov,tk oda jih zdah kr jejo mal za posladek,men niso tok dobri,ker so ful trdi.

Nataši ti se pa fajn na smučkej.user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa do konca skuhat,da po papcamo kosilo in večerjo vse skupaj,pol me pa moj dragi pelje po perilo ki mi ga bo kupilaz a valentinovo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: poroka 2008
15.2.2008 16:43:40   
lyra*
baguska dj hitro povej ker smo firbčne user posted image user posted image user posted image
da se vam pohvalim mi2 sva šla dans za dopust plačatuser posted image user posted image jeeeeej...drugač pa je zelo drago prišlo vse skupajuser posted image user posted image user posted image
 
jaz sem se že z slaščičarko pogovarjala in že tak vsaj malo vem kakšna bo torta in to...bo mi pa jo ona pripeljala.
kakšno velikost petke na čevlju pa boste mele? ker jaz sm velika 185user posted image user posted image  in me tak malo skrbi da nebo pol zgledalo da sm 2metrauser posted image  sm že tut razmišljala da bi imela balerinke. kako pa se vam zdi da bi imela spredaj odprte malo ali čisto zaprte. kaj pa ene tak faj za nataknit???

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: poroka 2008
15.2.2008 16:46:06   
lyra*
aja pa še nekaj. pred nekaj časa sem bila na poroki moje sestrične in ni imela podveziceuser posted image user posted image a ve jo boste mele?? to mi je bilo zelo čudnouser posted image
a mislite da bo po končani fešti in vsem tem kakšna poročna noč?user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: poroka 2008
15.2.2008 17:30:36   
baguSka
Ok ok.. bom probala.. user posted image

No, najina zgodba je takale:

Najprej sva se spoznala ofkors.. user posted image  In sva veckrat debatirala o poroki in zaroki in tko naprej in sem mu vedno govorila, da jaz se ne bom nikoli porocila in ce se en bom porocila, mi je tudi zaroka brezvezna.. :)) On je pa bil drugacnega mnenja in je reku, ce se ze porocila ne bova, se bova pa vsaj zarocila enkrat.. :)) In potem me je leta 2006 na silvestrovo res presenetil s prstanom.. in sicer je zgledalo takole:

Fant si je ze vse zamislil, kako bo vse skupi zgledalo, ker sem rekla, da greva v Dubrovnik.. kako bo on mene na pomolu zaprosil in tko naprej.. In ker sem mu veckrat potem podrla plane in sva na koncu ostala doma, me je zaprosu kar na kavcu pred TV.. In to tko, da je spet nacel to temo o zaroki in sem rekla, naj neha, ker itak ze ve, da se ne bom zarocila. In on meni pomoli ven prstan. Jao! Najraj bi ga kr po glavi!! Pa sem seveda rekla JA, ker nisem hotela pokvarit vecera.. Ker pa jaz nebi bla jaz, sem zaradi slabe vesti vse to povedala njemu. Da pac nisem hotla pokvarit vecera.. :))) In je bil ofkors mnogo slabe volje potem.. Bogi. Ampak sem hotla bit iskrena do njega. Sej je vedu in je lahko pricakoval, ce sem vedno govorila da ne. In je reku, da zdej me je pac zarocu, ce sem bom pa kdaj hotla porocit, naj mu pa javim. :)))

No, in to je blo to. Vse dokler nisem jaz zacutila, da si pa resnicno zelim porocit z njim. Da si zelim bit ciiist njegova... Kr klik mi je ratu u glavi in od takrat naprej si zelim, da bi se pa resnicno porocila z njim. Da se nekako zdruziva, povezeva.. kurkol ze. Zacutila sem ta filing. In me se vedno drzi.. :)) In sem mu to omenila in je itak reku, da mene caka. :)) In potem se veckrat, da se moram sama odlocit, ko bom zelela..

No.. jaz sem vedno bolj tuhtala o tem in sva se o tem tud pogovarjala, pa sva si nekako zamislila, da bi se sla porocit nekam v tujino. Sva nasla Mavricius in ugotovila potem, da je mnogo prevec denarja. Ki ga nimava seveda. In potem sva se neki odlocala, da bi pa sla kr k maticarju in potem se isti dan nekam v tujino za 14 dni... Pa spet ni nic blo na tem. :)) In sem pocasi zacela prihajat do tega, da si pa jaz ne zelim samo poroke pri maticarju... Da si zelim neki posebnega, pa ceprav bova sama. Hvala bogu sva bla vedno oba ze od samega zacetka za to, da ne bova mela ohceti, ampak za ljudi, ki jih imava rada le piknik.. po poroki.

Skratka. Ni dolgo nazaj, ko meni naredi klik in mi na misel pade dobra ideja o poroki, o ponovni zasnubitvi oz kako in na kaksen nacin mu bom ponudila spet svojo roko itd... :))) Vse potrebno pripravim: rezerviram valentinov vecer v dobri restavraciji s posebnim menijem, vgravim dodatni napis v prstan, napisem pisemca, zavijem... ) In potem doooolgooooo cakanje 14 dni do D day-a. :))) Ki je bil vceri...

Torej.. Vceri pridem po sihtu domov. Takoj za mano se on in mi prinese rozico. :)) In mi itak takoj rece: poglej k te mam raje kot ti mene, ker sem ti jaz prnesu rozico. :)) In jaz mu potrdim hehe.. :)) No in potem mu recem, da jaz pa nimam darila, ga pa peljem na vecerjo.. In je bil fuuuuull vesel. Ker imava oba rada tako hrano in razvajanje.. In greva. Ko prideva tja, sva bila totalno navdusena nad ambientom. Rdeci baloni, prticki, svecke, muzika v zivo... Hudo lepo! In klepetava, pijeva vincka, se drziva za roke, se smejiva... Jaz si ze nekako zamislim, da mu bom dala skatlo takoj ko dobiva na mizo sladico. In tik pred tem on prvic po treh dneh opazi, da na roki nimam prstana!!! Hahaha... Tik pred tem! :)))) Pa mu recem, da sem ga pozabila doma, ker ravno preden sva sla neki po kuhni pospravljala... :)) No in potem dobiva sladico... In iz torbice privlecem rdec paket z zeleno pentljo. :)) In me gleda in zacne: da kaj se grem, sej sem ga na vecerjo pelala in da sva rekla brez daril... :)) In jaz njemu: naj neha in odpre, ampak naj najprej pogledu cestitko, ki je cisto na vrhu, ker ne velja, ce bo pogledu kaj je dobil!! :))) In odpre... belo kuverto, v kateri je pisalo: Ali me vzames za zeno? :) Spodaj pa je z drobnim tistom pisalo: ce je tvoj odgovor DA, potem odpri rumeno kuverto. Takoj ko je prebral, se je nasmeju in ne da bi me pogedu, je poiskal rumeno kuverto, kjer je pisalo: srecna sem, da me bos vzel za zeno.. zdaj poisci zarocni prstan, ki ga bos nasel v skatli.. :)) In seveda spusti kuverto na mizo, zacne iskat prstan in mi ga natakne!!! :))) Cisto blazen in vesel... medtem ko se smeje, zapre skatlo in jo da na stran... :)) In ga vprasam, ce je prebral sporocilo do konca!? Hahaha... pozabil, ker je prevec hitel iskat prstan!!user posted image user posted image user posted image  In spet poisce rumeno sporocilce, kjer je spodaj pisalo: ce je prstan na svojem mestu, lahko odpres zeleno kuverto... Me pogleda, odpre skatlo, odpre zeleno kuverto in bere... in gleda... in bere in gleda in gleda in gleda... je minuta okol, se kar gleda... user posted image  Na koncu dvigne glavo in me vprasa: Kaj je to ljubica? user posted image user posted image user posted image  No, v zeleni kuverti je pisalo: vabljen na svojo poroko, ki bo dne 18.6.2008 v C.D. na Krki.user posted image user posted image user posted image  Itak mu ni blo nic jasno, kaj so zdej to neke stevilke, pa njegova poroka, pa neka gostilna (ceprav ve katera je to), ampak je bil tok v soku revez, da sploh ni vedu kaj govori... user posted image user posted image user posted image  Ko mu potem na hitro razlozim situacijo: da se bova tam porocila, je bilo naslednje vprasanje: Kaj pa ljudje??? hahaha... sem ga takoj pomirila in mu povedala, da NE... da bova SAMA! :))) In takoj zatem vstane od mize... pride k meni, me tako mocno objame in poljubi, da sem skor s stola padla... user posted image  Se danes se vsa tresem od razburjenja!!! :)))) Tako zelo lepo mi je blo... In potem doooolga debata kako, kje, kdaj, cel postopek kako sem to izvedla, kako bova mela itd itd. :))) In ko sva potem odhajala ze domov, me kar naenkrat vprasa: Ej, kaj pa sva sploh za sladico mela?user posted image user posted image user posted image  Pa celo je skor sam pojedu... hahaha.

Zdej pa k najini poroki: to lokacijo sem izbrala zato, ker sva sla tja prvic na najin food dejt in sva bla totalno navdusena nad lokacijo, ambientom, nad vsem... in potem sva sla na prvo obletnico tja. In je blo spet toook lepo, da sva se odlocila, da bova tja hodila vsako leto. Potocek, narava, mir, tisina, zelenje... res pravi raj na zemlji! :)) No, poroka bo torej 18.6.2008 in porocila se bova brez svatov, ker je bila ze od samega zacetka taka najina zelja. Tja bo prisel le maticar in odsel. Za price pa bova poprosila kar lastnike tiste domacije, pa za kaksno fotko tudi. :))) Nic nekih belih oblekc, kravat, metuljckov, torte ipd. Nama sploh ne sede!! In tnx gad da sva oba istih zelja in misli... Ko bova uradno porocena, pa bova najprej tam pojedla najino porocno kosilo, potem pa bova picila v neke terme za 5 dni. :))) V nek wellnes. Tega morava se poiskat. :)) Na porocno potovanje pa si zeliva v Abu Dhabi, ki pa bo mogu na naju pocakat nekje do oktobra, novembra. :))

Evo to je to. Verjetno sem marsikej izpustila zdele, upam pa, da sem nekoliko potesila vase firbce.user posted image

Kooomiiiii cakaaam ze!!!user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: poroka 2008
15.2.2008 17:42:40   
Volga
v C.D. na Krki


Kje je to?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: poroka 2008
15.2.2008 18:40:29   
maya2
BaguSkauser posted image user posted image hudoooooo Res super, sploh če je to kar si oba želita! veselo čakanje!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: poroka 2008
15.2.2008 18:41:58   
ellie
baguSka waw kaka zgodbica...sem se skoraj razjokala zravenuser posted image ...kot kak romantičen filmuser posted image  Me pa vseeno zanima kak sta prišla na Abu Dhabi?


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: poroka 2008
15.2.2008 20:17:45   
didikaa
lep pozdrav =)

uh kako mi je fajn ko berem vse te stvari o porokah in vaših željah... namreč jaz si želim velikooooo poroko samo zato ker se bom samo enkrat poročila in takrat more bit vse tako kot hočem... =)  želim si tudi tiste zaroke in vsega kar spada zraven, ampak moj ni tak tip za te stvari in bom kr sama mogla najverjetneje bit tista ki bo naredila povod za poroko...kar me zelo žalosti =/
no v glavem  me je kr malo zaneslo ... =) zanima me kolk ste bile stare ko ste se poročile =?


_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: poroka 2008
15.2.2008 20:36:33   
FLASK_A
baguska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dej mojmu kake lekcije o romantičnih zarokahuser posted image user posted image Aja sej res- to je že mimouser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: poroka 2008
15.2.2008 20:39:02   
FLASK_A
Čeveljci- jaz bom imela zaprte, peta ima 3cm. Imam v albumu. Podvezico bom pa imela. Mi bo čudno brezuser posted image Sploh ne vem zakaj... No, pač. Poročna nočuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja, itak jo bova imela. Padla bova u posteljo pa se šla, kdo bolj smrčiuser posted image user posted image user posted image Pomoje ga niti perilo ne bo več moglo obudit po tistem dnevuuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: poroka 2008
15.2.2008 20:43:16   
bt08
Baguška noro,res noro,mi kr kurja polt  gre po telesu.Še jaz mojga prpelem na lekcijo,ker v njem ni skorej nič romantike.Jaz pa čist romantična.

Podvezica bo je že spravljena v predalu.Poročna noč bo pa se mi zdi podobna kot pri Flaški!user posted image user posted image user posted image user posted image Smrčanje,smrčanje,smrčanje.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: poroka 2008
15.2.2008 21:22:06   
baguSka
za vse tiste ki si zelite romanticne zaroke: same jo speljite kot si jo zelite!! :))) sej sem tud jaz tko nardila konc koncev.. user posted image  ko je poskusu on, je cist v vodo padlo vse skupi.. ko je meni prepustu vse skupi, sem pa sama nardila tko kot sem si zelela, pa ceprav je on bil spet tisti, ki mi je nataknu zarocni prstan.. user posted image  samo mal taktike je potrebne! nisem ga glih vprasala, ce bi postal moj moz!? sem ga pa vprasala, ce me vzame za zeno in ce je za, naj mi se enkrat nadane zarocni prstan.. :))) pa je izpadlo vse skupi fuuull romanticno, pa se nasmejala sva se fuuull!!user posted image

evo, sej zdele mi pa ze sms-je posilja, da ga prjatli opominjajo, da dela napako!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: poroka 2008
15.2.2008 21:24:50   
baguSka
kak sta prišla na Abu Dhabi?


u bistvu si ze dlje casa zeliva it na tisti konec.. Emirati - Dubai pa to... so mi pa hoteli v Abu Dhabiju najbolj carski, zato si zelim it tja! :)) No, njemu je pa itak vseeno.. tud ce greva samo v City Dubai. Ni tok zakompliciran.user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: poroka 2008
15.2.2008 21:26:04   
baguSka
Res super, sploh če je to kar si oba želita! veselo čakanje!


Ja. Si. Oba zeliva. Pri njegovi zaroki pa ni blo glih tko.. user posted image  Njegov odgovor je: KONCNO!user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: poroka 2008
15.2.2008 21:31:26   
baguSka
namreč jaz si želim velikooooo poroko samo zato ker se bom samo enkrat poročila in takrat more bit vse tako kot hočem... =)


itak da mora bit tko kot si zelis.. ce tvojemu ni do tega, zna bit mal problem ja.. ce mu je pa vseeno, potem pa bos ti pac mogla poskrbet za to, da se bo tvoja zelja izpolnila in da bo vse tko, kot si ti zelis..

midva hvala bogu al komu ze, imava vsaj glede majhne poroke enake zelje.. jaz nikoli nisem sanjala o veliki poroki in o beli porocni obleki.. on pa tud ne haha.. user posted image  da ne govorimo o vseh moznih gostih oz svatih, ki so za najine pojme itak sama navlaka.. user posted image  in da nama jih ne bo potrebno gledat na NAJINI poroki in NAJIN porocni dan, se bova vsemu temu izognila in se posvetila izkljucno drug drugemu!! :))) enkrat potem.. cez kaksen mesec, dva, pa piknik za vse!!user posted image  in tud midva se bova porocila le enkrat, zato si zeliva, da sva na najin dan sama in ga preziviva kar se da lepo.. ker se porociva zase in ne za druge..

tebi pa zelim, da bi bil tvoj porocni dan cimvecji in tak, kot si ga ti najbolj sama zelis! :)) in tud vsem ostalim tuki na tem forumu!user posted image

pa hvala vsem za cestitke in lepe zelje.. user posted image  enako tudi vsem vam..

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: poroka 2008
15.2.2008 21:34:08   
baguSka
aja.. piknik bo pa seveda v kratkih hlacah, bos.. odbojka in fuzbal na travi.. en bend v zivo verjetno, ena kuhar, ki bo peku na zaru, vzel si bo pa vsak sam tisto kar bo zelel.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: poroka 2008
15.2.2008 23:43:40   
ellie
baguSka super si to splaniralauser posted image  to je najbolj pomembno, da je tisti dan res tašen kot si ga želiš.
No mogoče se srečamo v Abu Dhabijuuser posted image  čeprav bi jaz najraje šla za božične praznike in čez silvestrovo...če bi le finančno zneslo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: poroka 2008
15.2.2008 23:46:30   
baguSka
čeprav bi jaz najraje šla za božične praznike in čez silvestrovo...če bi le finančno zneslo.


ja.. nama tud finance mal nagajajo.. zaenkrat se.. ampak upava oba, da se bo stanje do takrat mal izboljsalo.. user posted image  in mogoce bova midva tud sla za tiste praznike.. :))

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: poroka 2008
16.2.2008 13:35:21   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity


Jaz se samo malo oglašam in poročam - danes sva bila na matičnem - 31.05.2008 ob 17.00 civilna poroka in potem ob 18.00 cerkvena. user posted image  Ampak, mi je kar nek cmok ratal, ko sva se menila za uro. Zdaj pa res že gre za res! user posted image   




ha,ha,ha tudi meni,ko sva bila zadnjič na uradu.Sva se samo spogledovala in nasmihala en drugemu.Za nameček,pa sem mogla mojemu se podpisat z njegovim priimkomuser posted image in je bil čist važen.Ah ti naši fantje so res eni otrocuser posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: poroka 2008
16.2.2008 20:06:18   
lyra*
ja kje pa ste nevestice danes??? nič več ne čvekamouser posted image kar zatišje imamouser posted image
ena ko je zadnč spraševala za tiste nadprte-široke trake...sm jih dans poslikala pa vam pokažem.bom dala v albumuser posted image user posted image user posted image
glede barve pa še tut jaz nevem...razmišljam o bež/zelena ,bež/oranžna ali pa bež/rdeča...
tak da moram še malo premislit...user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: poroka 2008
16.2.2008 20:51:58   
trinity22
no pa se še jaz tukaj vpišem

midva se poročiva 28. 6. 2008, 28. 2. pa bova praznovala prvo obletnico zroke, zaročil me je pa v Parizu in je bilo tudi full lepo:)

baguSka tvoja zgodba pa je res nekaj posebnega, čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: poroka 2008
16.2.2008 22:32:48   
FLASK_A
hello!

midva sva šla pa danes naročit prstaneuser posted image takooo lepi so. Komaj čakam, da jih dobivauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: poroka 2008
17.2.2008 18:44:57   
Bubamaraa
baguska ful dobr si ti tole speljala.....user posted image user posted image user posted image  tko lepo romantično......user posted image

trinity dobrodošlaaaa.....user posted image user posted image user posted image

vglavnem včeri sva bila v MB sva nesla Sašotovi žlahti vabila..in sva se tko fajn mela....res so meni ti štajerci zlo pr srcu....user posted image


jutr pa punce začnemo hujšatttttt...........dons še papcam..jtr pa dieta....jst bom zjutri odprla temo za nas nevestice na hujšanju...in itak bo vsaka hujšala po svoji dieti....ker eni bolj odgovarja brezškrobna, drugi ločevalna tretji beljakovinska...skratka jutr se začne naša pot do vitkosti...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?