|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
15.2.2008 11:24:55   
Anja24
čao nevesticeeeeeeeeeeeee


nataši - pol gremo pa vsi 15. po prstane  user posted image user posted image user posted image user posted image       iz belega zlata sta, po sredini matirana (al

kako se reče), moj ima še šest diamantkov. Ko jih dobiva, slikamuser posted image


barbara - mi zaupaš kakšne konfetke boš naredila?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: poroka 2008
15.2.2008 11:26:43   
Anja24
Nataši, kake prstane imata pa vidva?

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: poroka 2008
15.2.2008 11:46:38   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Se kateri sanja za koliko ljudi je takšna torta??


jst sm bla 14 dni nazaj na poroki, kjer je blo 150 ljudi... in je bla 6 nadstropna torta in je blo glih prou.. :))

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: poroka 2008
15.2.2008 11:47:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

mimogrede: kakšne pa so cene poročnih tort???


tista 6 nadstropna je bila mislim da 25€ komad.. torej x6.. je 150€, ne!? :))

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: poroka 2008
15.2.2008 11:48:19   
NATAŠI
anja najina prstana sta pa taka- belo zlato, matirana, široka 8 mm, malo ubočena, moj ima tri malo večje brijantke vodoravno .... full sta mi všeč user posted image  user posted image . Ju bom jaz tudi slikala in prilepila. Nisva pa še dala gravirat, ker bova dala notri nekaj dodatka pa se še nisva zmislila kaj to bo user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: poroka 2008
15.2.2008 11:57:11   
baguSka
No, zdej pa lahko se jst povem najine plane... Sem ga vceri koncno seznanila z najino poroko!user posted image  Ce katero zanima lahko napisem kako je blo, ampak zdele se samo na hitro javljam, da vam povem..

Najina poroka bo samo najina (brez svatov in vseh...) in sicer 18.6.2008 v Carpe Diem na Krki!!!user posted image  Moj je bil tooooooooooooooooooooooooooook navdusen nad tem, da je skor po tleh padu.. je reku, da se ne bi mogla spomnt lepse lokacije na svetu... :))))

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:20:12   
Bubamaraa
baguska prosimmmmm napiš vse o poroki.....ker mene res firbec matra kako bo vse skup potekalo.....user posted image user posted image user posted image


drgač pa bo naju torta prišla 134€. je 3 nadstropna...in v ceno je všteta figurca in raketa, ki se prižge in je tko malo ognjemeta ven iz torte..al kako se naj izrazim...user posted image

figurco sva pa zbrala uno, ki je tko s humorjem povezana...da jaz njega nazaj ulečem....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:27:59   
bt08
Anja sem jih že nardila,mam oranžen til noter 5 bonbončkov zavezan s zelenim trakom ozkim,gor pa ena od treh rožic ki so na vabilu tud,vabila imam pa v albumu.

Baguška kr z besedo na plan,smo firbčne tukej!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:30:01   
Anja24
Nataši - najina sta pa 4 ali 5 široka. Al sta vajina full široka al sta pa najina (pre)tanka???? Zdej me je pa mal...user posted image Kaj če sta najina pretanka???user posted image Sam sva gledala enga podobnega, pa je bil čist dost širok...Kolk bosta pa dala za njiju?


Ja Baguska, mene zanima kako je blo...kako to da ne bo svatov? Sorry, nisem zasledila..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:38:47   
Anja24

Barbara, kje si kupla prstančka? k jih maš na vabilih?

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:42:12   
Anja24
Barbara, kje si pa dobila tista prstančka, k ju imaš na vabilih? Pa še to me zanima - kake bonbončke boš dala?

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:43:31   
Anja24
Sorči, neki zašuštralauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:47:36   
baguSka
Joj.. sej ne vem kje nej zacnem sploh.. user posted image  Pri zaroki? Al kr na poroko ze presaltam.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: poroka 2008
15.2.2008 12:56:08   
NATAŠI
baguška user posted image  user posted image  user posted image  da se je tako izteklo da je po tvojih pričakovanjih... začni pa pri zaroki potem pa naprej user posted image

anja, najina prstana sta širša ja.. ker je meni to full všeč, imava oba kar dolge prste in nama full pašeta user posted image  ... cena je pa 700 eur ker bosta narejena pri enem zlatarju.. .v zlatarni celje pa prideta kar čez 1000 eur. Pa vajina cena prstančkov?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: poroka 2008
15.2.2008 13:05:11   
Anja24
Baguska - povej že.................


Nataši, maš ZS

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: poroka 2008
15.2.2008 13:39:39   
NATAŠI
takole nevestice... jaz odhajam domov.. jutri pa mal na smučke user posted image  user posted image

Želim vam le vikend, uživajte, spočijte se in crkljajte se... se beremo

pa-pa

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: poroka 2008
15.2.2008 13:53:54   
maya2
figurice: dejte prosim kak link če imate kje....
Bubamaraa: a so imeli tam figurice na izbiro?
Anja24: jaz bom spodaj tudi prstančke prilepila, pa sem kupila samolepilne v Leonardu v City Parku, so drugačni kot tele od Barbare, pa problem je bil ker so bili srebrniuser posted image , ampak (hvala Bubamariuser posted image ) sem jih presprejala z zlato barvo in so čist originalni... niso pa tako reliefniuser posted image .... upam da sem ti kaj pomagala... sem pa spraševala v Promaku pa jih tudi niso imeli...



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: poroka 2008
15.2.2008 13:54:37   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Se kateri sanja za koliko ljudi je takšna torta??


jst sm bla 14 dni nazaj na poroki, kjer je blo 150 ljudi... in je bla 6 nadstropna torta in je blo glih prou.. :))


hvala! si mi ful pomagalauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: poroka 2008
15.2.2008 14:04:54   
Bubamaraa
maya2 ja ful figurc majo na zalogi.....in te ki so povezane s humorjem so res ful dobre...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: poroka 2008
15.2.2008 14:06:00   
maya2
a imaš kje na linku? ali lahko samo figurico pri njih kupim, ker meni so une fuuuul grde k sem jih našla na linku od poročnega kotička

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: poroka 2008
15.2.2008 14:12:13   
Bubamaraa
ne vem, če se da samo figurco kupit... vem, da je enkrat bil tle gor link o teh figurcah.....sam jaz ga ne najdem..če ga kera ima naj ga prilepi....so pa tle ful dobre torte..sej so baje kar znani...user posted image user posted image user posted image

šibam zdej na poslovno kosilo......user posted image

pa-pa

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: poroka 2008
15.2.2008 14:46:50   
FLASK_A
Baguskaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Hitro povej, me bo razgnalo od radovednostiuser posted image  Kako je uspelo, a je šlo kot si mislila al še boljš?user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: poroka 2008
15.2.2008 14:51:11   
ellie
Evo...sem našla en link...čeprav ne vem, če je bil točno ta...

http://www.surbitonart.co.uk/acatalog/Humorous_Figurines.html

http://www.wedowed.com/page6b.html

drugače pa... http://images.google.si/images?hl=sl&q=funny+wedding+cake+toppers&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi


Prodajajo pa v MB takšne figurice v eni trgovini v Cityju...sem ravno danes bila tam...amapk te ta smešne dobijo komaj marca.


Pri nama trenutno nič novega...na občini nisva nič zrihtala, ker morava it prav v MB...se v našem kraju ni dalu uredit. Tak da naslednjo sredo. Vabila me tudi še čakajo, ker z mojo roko še vedno ni ok...tak da bom še 2 tedna v bolniški, da dam terapije čez.




(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: poroka 2008
15.2.2008 14:57:58   
maya2
ellie: Kaj pa cene figuric?  v tisti trgovinici?

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: poroka 2008
15.2.2008 15:33:52   
baguSka
Kako je uspelo, a je šlo kot si mislila al še boljš?


Boljs.. user posted image

Sej bom vse napisala.. ampak ce zacnem, ne bo konca.. in ker bo prsu cel roman, rabim mal vec casa kot 5 minut.. user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?