|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 12:16:04   
nuka
Ojla souser posted image in mamice.

Se spet mal oglašam po dolgem času. V sredo sem imela zadnji pregled. Tako da imam sedaj 27-ga amnio, če ne bo že prej user posted image prišel na svet. Sem pa polno zaposlena. Se pridno pripravljam na zagovor diplomsko. Ga imam v ponedeljek, tako da upam da se mulčku ne bo mudilo na svet.

Dve noči sem spala kot ubita. Pa ne vem al sem tako zmatrana, da sem še na WC nehala hodit ponoči. Nejc in Nika sta tudi začela spati po cele noči. Smo imeli vse zmešano zaradi bolezni. Ponoči smo imeli še cele selitve iz otroške sobe v spalnico. Moj je pa pol pristal v dnevni na kavču.



_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 12:23:09   
mlavla
evo sem uspela spravit moje packarije v album...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 12:30:38   
larisa
Mlavla, čist hude majčke user posted image user posted image user posted image  A so čist tvoja ideja?

Glede popkovine je meni dal G. kar zelo logično razlago, tako da mu verjamem user posted image , ampak je tolk za pisat da se mi ne da. Če pa ima katera željo, se bom pa potrudla user posted image ...

Sem šla zdej še v knjižnico, da se oborožim pred dolgčasom, če ne boste čvekale user posted image

Suzi, nisem iz dolenjskega konca. Okolica Ljubljane, ampak se rada okrog vozim, tko da ni panike, pridem pomagat, če obljubiš da grem res jutri rodit...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 12:32:11   
larisa
Nuka, sem pa ravno danes seznam čekirala in iskala kdaj si se nazadnje oglasila...pa vidim da si še vedno kinder surprise...user posted image  Malo se nam pridruži, ker nas je res še čist malo user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 12:37:06   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Mlavla, čist hude majčke user posted image user posted image user posted image  A so čist tvoja ideja?

Glede popkovine je meni dal G. kar zelo logično razlago, tako da mu verjamem user posted image , ampak je tolk za pisat da se mi ne da. Če pa ima katera željo, se bom pa potrudla user posted image ...

Sem šla zdej še v knjižnico, da se oborožim pred dolgčasom, če ne boste čvekale user posted image

Suzi, nisem iz dolenjskega konca. Okolica Ljubljane, ampak se rada okrog vozim, tko da ni panike, pridem pomagat, če obljubiš da grem res jutri rodit...user posted image user posted image user posted image


v bistvu ja in ne..

tiste s 100% so mal prirejene..saj imam tud sama majčko 100%mami, ki sem jo kupila v popku...za ostale sem pa zankce priredila...user posted image  

vse ostalo se mi je pa v glavi porodilo..user posted image

Kje je pa dolenjka? Jo pogrešammm......

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 12:38:25   
mlavla
nič grem zdej te majčke še zavit v paketke...ker sem prišla na idejo, da jim bo to podaril naš user posted image  ko pride na svet...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 12:45:01   
larisa
Tale naša Dolenjka pa nima nobenih manir...user posted image  druge krega, sama pa konstantno brez napovedi izgine....
DOOOOLLLEEEENNJJJJJKAAAA, TAKOJ SEM!!!!!!

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:01:58   
ella79
nuka - ti pa ti si pridna user posted image user posted image user posted image user posted image dobra si, da ti je uspelo pri dveh sončkih še diplomsko pripravt, pa sedaj še zagovor user posted image user posted image user posted image bomo držale pesti user posted image user posted image user posted image user posted image
mlavla ti pa maš ideje in energijo, da to realiziraš user posted image user posted image user posted image lepe majčke, to bodo veseli

pri nas je pa danes bolj pestro dopoldne. Zoja noče, ne more user posted image zaspat. Pa jo mal podojim, pa je spet za pol ure al pa uro dobr, potem pa spet akcija...

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:02:57   
dolenjka
Larisa, evo me! Se tko dereš, da sem takoj priletela user posted image

Imam nekaj malo boljših in nekaj malo slabših razlogov za izostanek!

Zjutraj sem vas čakala, potem sem se šla pa malo očedit, ker je bila gospa ki mi pospravlja v prihodu, pa sem še kopalnico mal umazala, da je imela več dela user posted image  No, pol sva skupaj popili kavico in potem me je klical srečni Lukec - Janezkov očka, da sva malo poklepetala in to je trajal dobro urco user posted image  Evo, pol pa en telefon, pa drug telefon, pol sem mogla na kavč, da je tetica posesala in pomila do konca, zdej sem pa malince popila in jabolčka pojedla in sem samo vaša user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:06:40   
mlavla
Ja lepo da nisi čist pozabila na nas...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:07:39   
mlavla
Jst sem pa zdej že naredila paketke...user posted image

zdej moram pa še južno skuhat...pa se mi kar ne da..

Kje je pa Suzi...?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:08:02   
Nasy
Pozdravljene punce!
Moj PDP (27.2.) se hitro bliža a ker mi ga je G najprej določila marca, sem pri marčevkah. Vsem želim vso srečo in čimlažji porod! Saj bomo preživele, kajne?! Lepo se imejte in čimveč dobrega spanja vam želim!
user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:08:51   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

nuka - ti pa ti si pridna user posted image user posted image user posted image user posted image dobra si, da ti je uspelo pri dveh sončkih še diplomsko pripravt, pa sedaj še zagovor user posted image user posted image user posted image bomo držale pesti user posted image user posted image user posted image user posted image
mlavla ti pa maš ideje in energijo, da to realiziraš user posted image user posted image user posted image lepe majčke, to bodo veseli

pri nas je pa danes bolj pestro dopoldne. Zoja noče, ne more user posted image zaspat. Pa jo mal podojim, pa je spet za pol ure al pa uro dobr, potem pa spet akcija...



upam,da jim bo všeč..pa če si jo bo sploh kdo upal nosit...user posted image user posted image user posted image

Nuka..zate pa tudi vse pohvale..vsaka ti čast!!!!

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:09:53   
bamby
gerilum, čestitke za Sebastjana user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image !!!
 
mlavla, tisi pa pravi umetnik, vse splošno nadarjena za domače ustvarjanje user posted image user posted image user posted image . Sem prijetno presenečena nad tabo. Že novoletne voščilnice si tako lepe naredila, sedaj pa še te majice... Kapo dol pred tabo, res!
 

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:12:08   
nuka
No pa sem spet mal naokrog pršla user posted image . Ne morem brez RR. Sam da mam 5 minut časa vas že berem.

Mlavla majčke so prav posrečene. Dobra ideja.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:13:46   
larisa
Ooooo gospa so se vrnili k nam user posted image . Veš Dolenjka tako lepo napišeš kaj in kako je bilo, da si izginila, da ti je takoj oproščeno! Zdej pa le malo z nami čvekaj....

Mlavla, ful lepa ideja da imaš darilca od user posted image  za najbližje user posted image user posted image user posted image ... Tud jaz sedaj razmišljam o čem takem, sicer ne bom sama česa delala, ker nimam idej kaj bi, ampak lahko bi pa kej kupila user posted image  Maš kako idejo?user posted image

Nasy hallo, ti pa kar še mal tukaj pokukaj, bo bolj veselo pri nasuser posted image


_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:14:23   
dolenjka
Guerilium user posted image  user posted image  user posted image  za Sebastjana user posted image  user posted image

Mlavla, majčke so superrr!!!

No in kje ste zdej čveke??

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:20:03   
Februarka08
Mlavla user posted image user posted image za majčke! Super so ti ratale, res si umetnik!
Jaz sem sedaj mal revije brala pa spet od porodauser posted image , zdej bi blo it pa dobr še za šporget, sam mam še itak mal časa... Ne vem, a se sam men zdi, v glavnem zebe me kot da ne bi mel nič zakurjeno.user posted image Brrrrrrr, čist mam mrzle roke. Pa še čaj pijem zravn, pa nič ne pomaga...
Kaj boste kuhale danes? Jaz imam doma narejene skutine knedelčke (od tašče), zraven bojo sojini polpetki in grahova omakca in solata. Njamsi. user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:23:42   
larisa
Jaz bom pa danes naredila eno gobovo juhico, ker greva proti večeru na ribico k tastu in se moram mal šparat, da ne bom še vzajala zdej na konc user posted image  Ampak mam pa ene tri dni tak apetit, da se mi meša, skos bi neki mlela....to pomeni da še nč ne bo....tko pravjo...

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:25:36   
dolenjka
Jaz ne bom nič kaj preveč ustvarjala. Moj je itak jedel na šihtu, jaz bom za ob petih malo krompirčka v pečici spekla, pa veliko skledo zelene solatke zraveni n to je to user posted image

Larisa, če sem jaz prav razumela, lahko po roku prideš k njim na CTG z napotnico za porod in materinsko knjižico, glede na to, da želiš tam roditi. Najbolje je, da prideš zgodaj zjutraj, tešča (če bi bil potreben CR). Lahko pa še pokličeš babice na tisto cifro, ki sem ti jo dala in ti dajo navodila. So pa tko prijazne, da kar pokliči, sem prepričana, da ne bodo hude! Povej samo, da bi rada pri njih rodila user posted image  CTG je pa v 1. nadstropju, tam, kjer je porodni blok user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:26:10   
Februarka08
Ja, jaz tud sam od hrane sanjam.user posted image Pa še moj je šel prejšnji dan v šoping in je dam prnesu same dobrote z izgovorom, da zdaj še lahko jem, potem ne bom več smela.user posted image In sm rekla, ta vikend še ne smem rodit, da vse pojem.user posted image In pomoje res tud nam šla...
Mmmm, jest bi tud ribico jedla, pa še zdrava je.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:30:07   
dolenjka
No, ste tolk od hrane govorile, da sem mogla mal v hladilnik user posted image  Sam nimam nič kruha, tko da jem samo sir user posted image
Razmišljam, če bi si šmorn naredila user posted image  Ne vem če se mi da, pa še neki me štiha spodaj user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:31:21   
nuka
Sem pozabla povedat. Anariya je v porodni že 4 ure. Jo matrajo s tabletkami za odpiranje.

Februarka mi bomo mel pa dons govejo župco (bo kmalu kuhana), kruhov cmok, sladek zelje in polpete. Mam zdele še cel teden časa da se najem sladkarije, zelja in repe. Pol bo neki časa suša user posted image .




_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:32:31   
larisa
Dolenjka, res si prijazna....Sej sem se mal zanimala in so mi res tako rekli. Dilema je samo v tem, ali je bolje čakat da se samo začne-pustit času čas, al it pa da sprožijo.....eni pravijo tako, drugi tako, jaz sem pa kljub vsemu prvorodka in nisem zdravnik.  Ampak glede na to, da so mi na nuhalni prestavili PDP na en teden prej, mam filing da naše dete še ni ready in da ni nič narobe, če še malo raste in pride, ko bo njegov čas in ne ''ugoden'' čas zame user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Februarčice 4. del
15.2.2008 13:37:31   
dolenjka
Larisa, se strinjam s  teboj, Jaz tudi ne bi forsirala in ne bom. Ti pa svetujem, da vseeno greš na CTG, ker se vidi, če je otročku še dobr (utrip), pa da pogledajo, če je plodovnica še bistra, ker ko je motna za user posted image  ni več dobr in je boljš, da pride ven. Zato jaz hodim tako pogosto, ker imam "nesiguren" PDP in pravi G da ni za reskirat. V ponedeljek imaš itak svojega G a ne? No, če ne bo nič, bi jaz potem na tvojem mestu šla tam v četrtek enkrat kar v Postojno mal pogledat user posted image  Katerga G pa imaš na Jesenicah user posted image

AJa, pa še tole:

Mlavla in Larisa, svečano izdajam odpustnici, zdaj pa pot pod noge user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (30%)

Neža (34%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!