|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:04:13   
Suzi*
Mlavla, kolk si dobila nakazano???

Kje je res dolenjka?? Da ni ušla v P. Mogoče pa samo mal kavč lika, čeprav nekam dolgo to traja.

Pri nas bo pa danes za kosilo segedin. user posted image  Ga je mami včerej skuhala en velik lonec, pa bo po službi prinesla še za nas. pridna mami. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:05:23   
Suzi*
Larisa, ti bi dinarčke morala že januarja dobit. user posted image user posted image  Dej pokliči pa preveri.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:08:51   
katka37
Larisa, nekaj ne štima, jaz sem dala papirje šele okrog 18.12., odločbo sem dobila potem v parih dneh (torej še tudi decembra), denar pa je bil nakazan januarja. Preveri res rajši.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:11:24   
mlavla
Larisa...ti kar pokliči na CSD..ker tole neki ne štima..

Suzi..dobila sem nakazano nekaj čez 259 eur...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:14:18   
mlavla
Suzi..sem šla pogledat na račun..259,27 eur...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:15:47   
mlavla
Danes ima moj svak 14.rojstni dan ..pa tako navija..da bi šla jst dones rodit....moj user posted image  pa pravi..da bo najbrž jutri...no bomo videl...user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:19:16   
larisa
He, he grem že iskat vse papirje od CSD-ja, da vidim če tam kaj piše...pa poiščem tel. od CSD-ja, pol pa rečem, mah grem še na klik pogledat, če je blo že slučajno decembra nakazano, pa je takrat tolk izdatkov, da tud opazla nisem user posted image  no in se priklopim na klik pa vidim da so mi danes nakazali (259,27eur) user posted image user posted image user posted image . Ampak pa res traja... Kdaj pa porodniško nakazujejo?

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:23:05   
Suzi*
Porodniško nakazujejo 15. v mesecu.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:23:27   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

He, he grem že iskat vse papirje od CSD-ja, da vidim če tam kaj piše...pa poiščem tel. od CSD-ja, pol pa rečem, mah grem še na klik pogledat, če je blo že slučajno decembra nakazano, pa je takrat tolk izdatkov, da tud opazla nisem user posted image  no in se priklopim na klik pa vidim da so mi danes nakazali (259,27eur) user posted image user posted image user posted image . Ampak pa res traja... Kdaj pa porodniško nakazujejo?


to ti pa ne bi znala odgovorit, glede na to, da je sama ne bom dobivala...bom pa pogledala če na netu najdem kakšen podatek..sam mal...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:25:13   
Suzi*
Mi je moj sporočil, da bo v ponedeljek in torek za 2 dni na izobraževanju nekje pri Brniku. user posted image user posted image user posted image user posted image  matr, mi grejo na živce take pi...... par dni pred rokom. user posted image  Ima v najboljšem primeru 1 uro, ampak raje uro in pol do doma. user posted image  pa če mi voda odteče??? user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:25:18   
mlavla
evo sem že našla...ta mesec, ga bodo izplačali (starševsko nadomestilo) 14.2...to je pa jutriuser posted image

pa še link za ostale prejemke..če katero slučajno zanima:

http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:27:06   
Suzi*
Zemlja kliče Dolenjko!  user posted image  Pa kje je ta punčara danes??????user posted image  A je šla k meti Janezka cartat??? user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:27:23   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Mi je moj sporočil, da bo v ponedeljek in torek za 2 dni na izobraževanju nekje pri Brniku. user posted image user posted image user posted image user posted image  matr, mi grejo na živce take pi...... par dni pred rokom. user posted image  Ima v najboljšem primeru 1 uro, ampak raje uro in pol do doma. user posted image  pa če mi voda odteče??? user posted image  


te čist razumem..
Veš moj je pa šofer...in če je na najbolj oddaljeni točki (ker ima fiksne relacije) ima do doma po tamalem cca.2,5 ure....tko, da če bo men takrat voda odtekla...bom očitno morla klicat rešilca..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:28:27   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

Suzi..sem šla pogledat na račun..259,27 eur...


Jest sem pa dobila nekaj čez 250 € user posted image .
Sem ravno od kosila - je tašča sarme kuhala, pa nisem ravn uživala, ker ni baje glih fajn ful zelja jest pred pdp-jem, tako da sem bol meska ven pojedla, pa tako bi zmazala vse. Mi je pa zdej slabo, pa ne vem zakajuser posted image . Grem mal počit, pol bomo pa vidl. Me pa na vsake toliko malo zvije... Ah, bo že.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:28:29   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Zemlja kliče Dolenjko!  user posted image  Pa kje je ta punčara danes??????user posted image  A je šla k meti Janezka cartat??? user posted image


Veš na to sem tudi že jst pomislila...user posted image
pa ni dvakrat za rečt....da ni res...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:30:21   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

Suzi..sem šla pogledat na račun..259,27 eur...


Jest sem pa dobila nekaj čez 250 € user posted image .
Sem ravno od kosila - je tašča sarme kuhala, pa nisem ravn uživala, ker ni baje glih fajn ful zelja jest pred pdp-jem, tako da sem bol meska ven pojedla, pa tako bi zmazala vse. Mi je pa zdej slabo, pa ne vem zakajuser posted image . Grem mal počit, pol bomo pa vidl. Me pa na vsake toliko malo zvije... Ah, bo že.



Kdaj si pa dobila nakazano? Zdej v februarju al v januarju? Ker če si v januarju..si najbrž vlogo oddala že decembra in v letu 2007 je bila ta denarna pomoč res 250 eur in še nekaj centov...
Če si pa zdej dobila pa mi ni jasno zakaj...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:31:03   
mlavla
Nič babuške pridem mal kasnej spet družbo delat..grem zdej moje miške v olje vržt...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:43:14   
jencili
Ooo, Mlavla, vse najboljše tvojemu nečakuuser posted image .
Tud moj dragi je zjutraj malega prepričeval, da naj pride danes, da bosta mela z mamico isti na dan RD, pa mali očitno nč kej ne šmirglauser posted image

Drugače pa...sama sem oddala vlogo na CSD takoj po novem letu in tudi 7. že dobila odločbo. Naj bi nakazovali v feb. dinarčke, jst jih pa nisem dobilauser posted image . Ne vem, mogoče počakam še na 15. da vidim, če bo nadomestilo pršlo, pol pa jih malo pokličem in povprašam kako in kaj.

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:46:30   
jencili
Mlavla, se opravičujem...vse najboljše svaku, ne nečakuuser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 15:00:37   
Suzi*
Mlavla, a si ti tista, ki si v odločbi dobila še lanski znesek??? No, jaz imam v odločbi še star znesek, pa upam, da so to sami porihtal, pa da bom dobila tolk kot ti, ker sem po novem letu oddala vlogo.

Mogoče je pa dolenjka šla k frizerju, ker je nekej razmišljala, da bi si šla tja laske oprat. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 15:18:57   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Mlavla, a si ti tista, ki si v odločbi dobila še lanski znesek??? No, jaz imam v odločbi še star znesek, pa upam, da so to sami porihtal, pa da bom dobila tolk kot ti, ker sem po novem letu oddala vlogo.

Mogoče je pa dolenjka šla k frizerju, ker je nekej razmišljala, da bi si šla tja laske oprat. user posted image


Ja suzi meni so na odločbo zapisali še lanski znesek..nakazali so mi ga pa za letošnje leto...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 15:19:44   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Ooo, Mlavla, vse najboljše tvojemu nečakuuser posted image .
Tud moj dragi je zjutraj malega prepričeval, da naj pride danes, da bosta mela z mamico isti na dan RD, pa mali očitno nč kej ne šmirglauser posted image

Drugače pa...sama sem oddala vlogo na CSD takoj po novem letu in tudi 7. že dobila odločbo. Naj bi nakazovali v feb. dinarčke, jst jih pa nisem dobilauser posted image . Ne vem, mogoče počakam še na 15. da vidim, če bo nadomestilo pršlo, pol pa jih malo pokličem in povprašam kako in kaj.


Potem pa tudi tebi vsenajboljše!!!!!user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 15:20:19   
mlavla
še zadnjo rundo mišk spečem..pol vas pa pridem spet pogledat...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 15:29:15   
larisa
Jaz mam pa filing, da nam je Dolenjka ušla, brez odpustnice user posted image . No če je res, potem upam da bi kmalu mamica...

Jencili, vse naj naj. Bi blo pa res lepo darilo, če bi danes prišel vaš user posted image ... Kdaj maš rok? (se mi ne da seznama iskat)

Jaz sem tud decembra oddala vse na CSD, pa sem dobila v januarski odločbi še stari znasek, nakazano pa več user posted image , tko da se ne bom pritoževala... Je pa res da sem čakala kar dva meseca, ko pa ene takoj dobijo. Ampak sem pa vsaj že novi znesek dobila. user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 15:48:57   
jencili
Mlavla, Larisa, hvala za čestitke.
Rok imam pa danes teden, se pravi 20.user posted image
Ja, res bi blo fajn, če bi se danes rodil naš user posted image , pa čeprov sm skoz govorila, da ne na moj RD, sam danes pa mislim drugače.user posted image  Sicer pa, kako naj otrok ve kdaj naj se rodi, če si pa me zmišljujemo tko? Sej more bit revež čist zmedenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




zanositev
Lelly28 RR

kako hitro vam je uspelo zanostiti?

v prvem mesecu (52%)

v pol leta (24%)

v enem letu (10%)

po več letih (14%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!