|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:43:48   
dolenjka
JOJ user posted image , sem spet na odpustnice pozabila user posted image  EVO:


Mary_lou,  tani22 in Ms. Anna imate moje dovoljenje, da se zapeljete v Rim user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:58:25   
katka37
Larisa, pri meni je vse, kar se mojega stanja tiče, po starem, novo le to, da se mi je pa danes res totalno utrgalo z gnezdenjem, sem še vsa okna pomila. Pa še moj me je totalno razpuser posted image . Če pa zdaj to ne bo pomagalo, da pride naš otrok ven, pa tudi več ne vem, kaj naj naredim.

Jaz sem mojemu kupila prstan iz nekega ameriškega jekla, pa mi je trenutno že žal. Mulca sta dobila pa športne zokne in bonbon srček. Še Tinu sem kupila nogavičke, mogoče jih bo  pa  le jutri dobil.

Pina, zdaj pa ti res pošiljam vso srečo sveta.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 18:16:33   
larisa
Katka, pol pa zgleda da bo, ko maš tko hud sindrom....user posted image  Jaz ga nimam prov nič.

Pinči, bogica, jaz upam da jo ne boli in jo zato tolk vlečejo, ker res še ni redy user posted image ...

Jaz grem danes na predvalentinovo večerjico z prijateljicami in dve od njih sta po takem srečanju, šli drug dan rodit user posted image  Ena po predvalentinovi večerjici, ena pa po predmartinovi večerjici, ampak obe po večerjici na isti lokacijii. Ko bi vsaj šla tud jaz user posted image

Ampak Dolenjka, kolk si ti meni dala dons vetra, sem bla kr zlo živčna, ker si izginla, ti, ti,...da se to ne ponovi user posted image


(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 18:18:46   
jencili
Elma, tudi meni pokaže po linku datum 23.2., namesto 20.2.. Hm, kdo bi vedu...user posted image

Jst pa svojemu dragemu nisem nč kupila za valentinčka. Tudi lani nisva nč posebi praznovala tega, ker pravi, da me raje razvaja čez leto, kot da bi mi na na dan k je tak sam pomp neki kupoval. Jst sm se pa kr strinjala, pa sva bla zmenjena.user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 18:52:56   
Februarka08
Uh, sem sita. Kot balon... Moj je šel danes v šoping po pijačo in drobnarije za žurko, ko bomo rodili. Pa pride nazaj z obrazom do tal kok je vse drago.user posted image Jah... Tako je.user posted image Je reku, da bo pol ure samo iz avta nosu.user posted image No, pa prleti gor in vpije, hit jej, je še toplo...user posted image Mi je prnesu tavelk hamburgeruser posted image . In ga že ni več.user posted image Bil je pa takoooooooo dobr, da vam sploh ne znam povedat.user posted image Seveda, ker je bil zadnji, potem pa ne vem kolk mescov gotov nič ne... Sem si rekla, danes si je pa zaslužu kaj za poplačilo...user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 18:54:03   
Suzi*
Midva bova šla pa samo skupaj na eno večerjico, sva se zmenila, da si nič ne kupujeva in si privoščiva še malo frej časa.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:07:41   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ŽALOSTNO ČIST SEM RAZOČARANA  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ZARADI TIH ŠTEVILK,NE VEM KAKO BOMDOČAKALA SVOJO PUPIKO , ČE BOM ŠE JAZ ČEZ ROK...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:17:32   
mami28
Najprej vsem mamicam in očkom čestitke user posted image

Ja Dolenjka, pa si me dobila user posted image
Tole našo temo mam skoz odprto, dokler le računalnik in internet dela, tko da probam bit čim bolj na tekočem. user posted image
Jst sicer v zelo dobrem stanju, še vedno mobilna in neprestano v teku. Me pa naša bebica vsak popoldne pošteno brca (pa to si res vzame čas) in skače po mojih baje živcih, da mi noge pa rit kr otrpenjo na momente.

Elma, men je prav izračunal PDP tud na tisti hrvaški strani. Mam še dober teden časa, pol pa Dolenjka, napiš odpustnico.

Dečve, mejte se, pa skoz vas mam na oku!
Držte se, pa čim lažje porode.



(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:21:22   
katka37
Elma, meni pokaže isti datum kot mi ga je določil g - 11.2.

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:26:23   
mary_lou
Tenks DOLENJKA za odpustnico sam moj uradni pdp na listih je 5.2. tko da 8 dni zamujas user posted image user posted image user posted image user posted image ta 14.2. je moj izracun tko da zgleda da sm bl zadela k dohtarji user posted image user posted image user posted image

Sm mela pa dons zadni pregled pr G. k ma ctg se vedno pokvarjen hehehe za popadke se vedno kaze ravno avtocesto in ker moj user posted image ocitno ne zbere poguma da bi me spoznal greva v petek v porodnisnico da mu mal pomagajo




_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:28:19   
Marusah
Čer...

Da še vas malo pozdravim. Danes me že malo manj bolijo šivi teko, da lahko vsaj sedim za računalnikom.. vas berem kolikor lahko. Doma se še vsi počasi privajamo na novega člana tako, da je kr pestro.

Sem pa tudi dala slikice v album. Sicer so še čisto taprve iz porodnišnice, od doma jih bom dodala, ko bom našla kabel od fotoaparata - sem ga nekam založilauser posted image


Za valentinovo pa so naši lubeki nekateri že dobili, drugi pa še bojo v kratkem najlepše darilo, kar obstaja na vsem svetu. In mislim, da lepšega in boljšega darila jim ne bi mogle poklonit...


Zdej pa grem malo počit. Lovro spi tako, da bom lahko v miru malo kavč polikala user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:32:07   
Suzi*
Sporočilo ravnokar prispelo od Pine:
" Mi smo pripravljeni. Če ne gremo ponoči, grem pa zjutraj na klistir in v porodno. Z mojim možekom greva po darilo za Valentinovo. :)"

To pa res traja in traja.....noro, da se ti zrola. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:33:28   
larisa
Joj Maruša kok je lep Lovro, kot da je že 1 mesec star in ne v porodnišnici. Čist lepa polt pa kožica....cukerček da je kaj. Ti pa res počivaj, saj veš da moramo bit en mesec zelooo pridne, da se stvari postavijo nazaj na svoje mesto, tko da kar kavč likat, če Lovro spi..

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:33:53   
dolenjka
Marusah user posted image  user posted image  user posted image  Lovro je pa pravi šarmer user posted image  user posted image  user posted image  Pa kake laske ima user posted image  user posted image  user posted image

No, jaz sem darilo dala in je bil čist paf user posted image  Kaj bo šele ko dobi knjigo user posted image


Mary_lou evo vidiš, tudi če bi ti dala prej odpustnico je ne bi izkoristila, zdaj pa le v akcijo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:35:19   
Suzi*
Maruša, kakšen lepotec je vaš Lovro! user posted image user posted image user posted image user posted image  Cukerček.user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:35:31   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Sporočilo ravnokar prispelo od Pine:
" Mi smo pripravljeni. Če ne gremo ponoči, grem pa zjutraj na klistir in v porodno. Z mojim možekom greva po darilo za Valentinovo. :)"

To pa res traja in traja.....noro, da se ti zrola. user posted image


Ampak sej pol res verjetno ne trpi zelo, ker bi napisala, a ne??user posted image user posted image  Povej ji da smo z njo in držimo pestke zanjo in za njeno pupo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:36:18   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Sporočilo ravnokar prispelo od Pine:
" Mi smo pripravljeni. Če ne gremo ponoči, grem pa zjutraj na klistir in v porodno. Z mojim možekom greva po darilo za Valentinovo. :)"

To pa res traja in traja.....noro, da se ti zrola. user posted image


Ne vem če bi sploh komentirala user posted image  user posted image  user posted image  Pa dobra je, da sploh še lahko funkcionira in da ni že koga fentala tam noter user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:37:36   
Suzi*
No, Pina še piše:
"Popadkov sploh nisem imela do sedaj. Zdej me neki špika oz. pritiska me navzdol tak neprijeten občutek. Sem dobila odpustnico od pehte ha ha."
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:42:09   
dolenjka
Čeeeeer.. user posted image .

Jaz sem Dolenjkin "satelit" in ko bom "ostal sam doma" vam bom sporocil ali se je Dolenjska povecala za se enega domorodca (aboridzina), ki ne bo niti najmanj podoben Janši ! user posted image user posted image user posted image

To je bila moja vaja, kako vam sporočati novosti...

LP

"satelit"user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:48:29   
dolenjka
Evo, moj je odvadil svoje user posted image  user posted image  user posted image  Zdej pa res lahko grem, sam še lariso počakam user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:52:50   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Evo, moj je odvadil svoje user posted image  user posted image  user posted image  Zdej pa res lahko grem, sam še lariso počakam user posted image


Tvoj raztura user posted image user posted image user posted image

Jaaaaa, pa počakaj name user posted image user posted image user posted image user posted image  Jutri pa sporoči v vsakem primeru, ali ostaneš, ali pa greš spet na potep...user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 19:57:33   
dolenjka
Ja, mal sem mu še suflirala, ampak mislim, da bo šlo, drugače bo pa Lukata od Meti poklical, pa bosta skupaj nekaj sčarala user posted image

Ja, punce, jaz zjutrej grem v Postojno in upam, da me ne zadržijo notr in kaj podobnega kot Pina doživim. Nekaj je grozil G zadnjič, da če bom odprta, da gremo naprej user posted image  Če ne bo nujno se ne bom dala, obljubim user posted image
No, grem pa pol še mal naokol, ker si je moj frej vzel in me ne bo kmalu na RR, da ne bi blo kake panike po nepotrebnem user posted image
Bom pa Larisi poslala SMS kaj dogaja user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 20:01:55   
nizy
čer februarčice ,
vam sporočam, da sva Z Azro danes prišle domov. Mamico malo šivčki bolijo , se fajn cartava . user posted image ima sicer neopredeljeno rumenico ,tako ,da moram biti pozorna na hranjenje. Porod je  bil skorajda  expresen. Na ctg popadkov ni bilo, pa me je dežurni G  v P kar priporočil za porod. V glavnem v 2 urah in pol  sem bila fertik.
Podrobnosti  še sledijo ,ko si malo opomorem .

Naklofale ste pa tut, da ni šans,da za nazaj preberem.

Larisa- v ponedeljek sem pričakovala ,da boš ti naslednja user posted image user posted image .


Pina - dihamo s tabo user posted image

Vsem novopečenim mamicam pa čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 20:36:51   
nizy
Kje ste čveke? Upam,da ste vse na poti v P user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 20:54:52   
Ms. Anna
Čer souser posted image  in mamice,
se malo javlajm, da vam povem da se nič ne dogaja, še vedno 2v 1.


Dolenjka hvala za odpustnico, upam da bo pomagala.


Izračun datuma na hr linku pri meni drži.


NOVE MAMICE  - VELIKO CARTANJA Z VAŠIMIuser posted image !!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




babyshower
Lelly28 RR

Ali so vam prijateljice oz. ste si same pred rojstvom otroka pripravile praznovanje (babyshower)?

da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!