|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 10:43:20   
itata
okol krčev še neki: sprašujem zato, ker jakob je mel tko tako epizodo včeri eno uro. pa že zakinkal vmes, pa spet kriki in stegovanje nogic in hrbta nazaj... sam je blo "sam" eno uro pa sem sam mislila, da je tečen pač. tko da nisem čist zihr, da so krči. če pa so pa upam,da bodo skoz sam po kako uro. sočustvujem s tabo vrtnica!
a niso v MŠ neke kapljice predlagali za krče al kaj je že blo?? bom probala najt. mam kje zapisano verjetno...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 10:53:44   
larisa
Itata, v vsaki lekarni dobiš kapljice proti krčem, ampak menda niso ravno čudežne. Otroček jih mora pač prebolet (krčke), pomagajo pa sigurno tud malo user posted image .

Dolenjka, odvisno kaj mi boš jutri povedala, da so rekli v P., če sem čez rok in brez popadkov, kako lahko pridem do njih?? Takrat bova pa šle. Ti pa noge skup držat, da me ne prehitiš. A bi si mogoče izmenjali gsm številki, če slučajno notri ostaneš, pa te lahko jaz mal kej povprašam, al pa mi sporočiš, če si kej zvedla glede moje situacije?? Pa kar reci ne, če sem preveč zahtevna in vsiljiva, ne bom nč užaljena!

Pinči je sigurno že kej zrihtala, drugač bi od besa že kej sporočila user posted image user posted image  Upam...

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 10:55:29   
vrtnica76
Ja ene kapljice obstajajo.Bo treba kupit.

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 11:03:45   
scubadiver
Jest se pa mal rinem na vašo temo user posted image

Dolenjka držim pesti zate glede na to, da gre počasi zares. Ti želim hiter porod - neki tazga kot sem mela jaz bo za prvič prov super user posted image . Drži se. Komaj čakam da te vidim na: Rodili smo...
Pa pozdravček srečnemu bodočemu očku user posted image

Seveda pa želim kratke in ne preveč boleče porode vsem februarkam. Ni tko hudo, tko da kr pogumno user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 11:19:17   
Februarka08
Meti, kako imate fletnega Janezka. user posted image
Joj, Pina, upam da že cartaš.user posted image
Jaz sem skoraj ravno po zajtrkuuser posted image . Prej mi ni nič pasalo, silila se pa tud nisem... Vidim, da je mali/a tud zadovoljen/a.user posted image Sem prejle mamic po telefonu rekla, da me je včeraj nekaj dajalo in danes zjutraj in že panika.user posted image Joj, kot da grejo oni rodit, glih tak počnejo. Sploh nobenmu več nič ne povem. Itak ne greš kar takoj rodit. Zvija te pa zih že mal prej, da se pripravi vse skupaj. Po 4-ih user posted image bi pa že lahko kaj vedela.user posted image
Zdaj pa čakam kolegico, upam da čimprej pride, če ne bom zaspala za računalnikam...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 12:08:15   
mlavla
Kje pa ste danes čveke???

ZA Suzi vem,da se lepša pri frizerju...kje ste pa ostale??
A mate gnezditveni sindrom..mene je zdele mal zagrabu..grem mal kuhinjo pospravt...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 12:14:52   
larisa
Jaz pa nimam nobenega gnezditvenega sindroma, ampak hud lenoritis....prov nič se mi ne da. Še na sprehod se ne orem spravit! A mate kako zdravilo proti temu? Sem tolk lena in brez energije, da se mi še rodit nebi dalo..user posted image  
Ampak je pa res zatišje....kaj vse počnete???user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 12:32:05   
bamby
mateja81, čestitke za Patrika user posted image user posted image user posted image !
 
meti in ati Luka, kako lepe slikce vajinega Janeza user posted image . Metki se pa tudi nič ne vidi, da bi imela že porod za sabo user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

še dob da je mela pol ruzaka rogličkov pa mal čokolade (priporočam vsem da si kej vzametee sabo)

user posted image user posted image user posted image , kaj bi lahko od meti še pričakovali user posted image user posted image user posted image

itata, tvoj Jakob zna res imeti že krče. Najbolj boš videla po tem, če se zvija v obratno smer (tako da hrbtenico zvije v lok in noge tišči nazaj). Jakobu pa lahko skuhaš čaj iz kamilic, janeža in kimla. V 1dcl vrele vode daš 5-6 cvetov kamilic, in po kakšnih 8-10 zrnc kimla in janeža, počakaš 3 minute in odcediš v stekleničko in ohladiš. Ta čaj lahko pije čez cel dan. Jaz ga samo malo v mikrovalovki pogrejem,da ni premrzel.

lanchy, probaj kupčke podirat tako, da otroka primeš z obema rokama pod pazduho in istočasno pridržiš glavico in ga tako dvigneš v dokaj pokončen položaj. Meni jih tako najlažje podira.

buči, lušten je tvoj Tilen, pa ati tudi user posted image . Pa hvala za lepo porodno zgodbo. Bo za spodbudo bodočim mamicam.

Pri nas je Anaja zjutraj spuščala eno čudno sluz iz ust user posted image , da je začela fajn jokat, pa še skozi nosek ji je ta sluz prišla ven. Se mi je revca tako smilila. Se ni pomirila, dokler ji nisem tisto sluz iz ust spravila ven. Ne vem, kaj je to bilo, ampak se je že drugič to zgodilo. Komaj čakam, da pride patronažna, da jo vprašam kaj je to. Drugače pa nič posebnega. Sem mislila iti z njo malo ven, pa je bilo pred 1h še prehladno. Morda se odpravim sedaj za kratek čas.

Kaj se pa spino dogaja??? Zdaj bi pa ja mogla že cartat user posted image user posted image user posted image . Pa te porodnišnice, da nočejo nič pospešit zadevo user posted image user posted image user posted image . Se mi že prav smili! Upam,da ni prehudo zanjo in da se dobro drži user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 12:43:00   
mlavla
Jst sem si šele zdele uspela pripravit malince...
Zunaj je pa tako lep sonček.user posted image .sem zdele vsa okna na stežaj odprla..je tko prijetno toplo

Larisa midve imava na isti dan rok a ne? Pa se pri tebi že akj dogaja, si kaj odprta itd.?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 12:48:17   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

Larisa midve imava na isti dan rok a ne? Pa se pri tebi že akj dogaja, si kaj odprta itd.?


Jap, tud jaz mam 16.2.... Dogaja PROV NIČ!!! Od 20 tedna naprej sem bla doma, ker mi je skos ful dol tiščalo, MV se je krajšal, itd...skos so govorili, ko bi vsaj do 34. tedna zdržala...in evo sedaj se ne dogaja nič od nič. Odprta sem sicer 3cm, ampak pravijo da to še nič ne pomeni....
Ti maš pa kar skos neke popadke, ne?? Si odprta tudi kej?

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 12:51:13   
katka37
Mene tudi daje pošteno danes gnezditveni sindrom, je že vse očiščeno, laminati premazani, samo mulca še počakam, da si pospravita sobo pa še njima očistim laminate, če me bosta pustila, danes ko mi ravno je. Nekaj se očitno pripravlja, ker me kaj takega ni prijelo že....user posted image  ne spomnim se.

Pa kaj je res s Pino?????

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:01:20   
katka37
Ne grem se več, spet sem se razjokcala, sem pogledala Janezka od Metilu. So res sladki ti mali škrati.

Ostale ki še čakamo, pa bomo še že malo zdržale.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:05:02   
Suzi*
Evo mene. Prišla od frizerja in sem zeloo zadovoljna, frizura in barva sta super...sem spet končno rdeča. user posted image  Sem šla po frizerju še naprej na sprehod, ko je tak lep sonček in v Mullerju nabavla še par stvari za bebo umivat, pa še ene pleničke, pa čaj za dojenje, pa nekaj od kozmetike zame, ker mi bo sicer zmanjkalo ravno ob nepravem času.

Pina mi je pa pred uro in pol poslala sms s sledečo vsebino: " Mi še kar čakamo. Neki se pripravlja. Trebuh boli in kosti tudi. čakamo tudi fraj porodno. Pozdravček vsem pupam na rr."
 
...obup ta Izola, da nočjo nič pospešit!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dolenjka, dej ji no odpustnico pa mal začarej, da bo končno cartala.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:13:54   
bamby
Uboga Pina user posted image . Mene že ful jezi vse skupaj, da jo pustijo matrati toliko časa user posted image user posted image user posted image . Upam,da se dobro drži!
Držim pesti, da bo že enkrat čimprej vse za njo in da bo končno stisnila k sebi svojo Ano.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:16:10   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

Larisa midve imava na isti dan rok a ne? Pa se pri tebi že akj dogaja, si kaj odprta itd.?


Jap, tud jaz mam 16.2.... Dogaja PROV NIČ!!! Od 20 tedna naprej sem bla doma, ker mi je skos ful dol tiščalo, MV se je krajšal, itd...skos so govorili, ko bi vsaj do 34. tedna zdržala...in evo sedaj se ne dogaja nič od nič. Odprta sem sicer 3cm, ampak pravijo da to še nič ne pomeni....
Ti maš pa kar skos neke popadke, ne?? Si odprta tudi kej?


veš tud pri meni ni še nič konkretnega..menda sem odprta 1,5cm..popadki so pa tu pa tam prisotni..samo zelo šibki..pač nič posebnega..glede na to,da me je na naslednji pregled naročila 19.2,..nimam ravno veliko upanja,da bo prej...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:17:10   
mlavla
Ja boga naša Pina..ja kaj se pa grejo v Izoli...
Pina mislimo nate!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:23:08   
Suzi*
Res ne vem, zakaj Pine ne pošljejo domov, če ne mislijo nič pospešit. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:27:24   
Februarka08
Joj, Pina, upam da bo čimprej za tabo... So pa res faceuser posted image tam doli... Da jo takole matrajo.user posted image Men se že zdavnaj zmeša.user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:29:09   
katka37
Če je vse v redu s Pino in user posted image , plodovnica in ostalo, bi pa bilo verjetno boljše, da gre kar domov, ne pa da jo pajsajo tam in ne pospešijo.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:37:21   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Pina mi je pa pred uro in pol poslala sms s sledečo vsebino: " Mi še kar čakamo. Neki se pripravlja. Trebuh boli in kosti tudi. čakamo tudi fraj porodno. Pozdravček vsem pupam na rr."




mi gredo kar mravljinci, k tole berem. Pa kako jo lahko pustijo toliko časa user posted image user posted image user posted image in da boste imeli user posted image čimprej v naročju

glede krčkov.. obstaja baje kar nekaj teh kapljic. Na gor. so najbolj poznane 'tržiške', sem mojmu danes naročila, da naj kar gre po ene, ker ko bo nuja jih res ne mislim okrog iskat. Baje se pa ene dobre dobi tudi v avstriji, sam ne vem točno kako se jim reče user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:50:52   
Suzi*
Punce, jaz sem našemu user posted image  proti krčkom kar nežen čajček iz janeža kuhala...da je ja čimbolj natur. Par semenčk, pa prelila z vodo, malo pustila, pol sem mu pa kar po žlički malo dajala, da je pocuzal.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:54:32   
mlavla
danes je pa res zatišje tle gor..kje je pa Dolenjka?

Jst sem zdele uspela pomest in presesat celo stanovanje..zdej me pa še cunja čaka,da jo mal zavihtim...
vmes sem pa še testo za miške pripravila..pa mora eno uro počivat..pol gremo jih pa v olje vržt...user posted image
Kosilo pa danes moja mami kuha...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:54:41   
jencili
oj, oj,...

evo tudi mene danes malo kasneje...sm mela dopoldan obiske - je pršla mami voščituser posted image user posted image user posted image

Pina, joj boga punca, kako jo matrajo. Upam, da bo čimprej mimo in da se boste kmalu cartali z vašim user posted image

Kaj pa kej ostale? Se nič ne dogaja?

Ena je omanila, da je dobila € nakazane. A to si dobila danes?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 13:56:54   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

oj, oj,...

evo tudi mene danes malo kasneje...sm mela dopoldan obiske - je pršla mami voščituser posted image user posted image user posted image

Pina, joj boga punca, kako jo matrajo. Upam, da bo čimprej mimo in da se boste kmalu cartali z vašim user posted image

Kaj pa kej ostale? Se nič ne dogaja?

Ena je omanila, da je dobila € nakazane. A to si dobila danes?


ja danes so nakazali...user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 14:00:04   
larisa
Jaz pa sem oddala vse papirje na CSD že 10.decembra, pa ni še nič user posted image  A je to tud ena izmed normalnih opcij, al bi mogla kej težit na CSD??

Kje pa je res DOLENJKA??? Da ni ona meni res ušla user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!