|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:21:27   
katka37
Jencili, naj bo to leto še posebno polno lepih trenutkov, dosti pa jih naj ostane seveda še za vsa naslednja. Vse najboljše.user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:23:21   
Suzi*
mamice, nove in stare...eno ?.....a ima katera izkušnje z Mullerjevimi robčki za čiščenje ritke???? Sem jih danes gledala, pa me najprej zanimajo izkušnje, preden kupim.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:25:08   
larisa
Suzi glede robčkov ti ne morem pomagat, žal.... Me pa zanima če maš ti cifro od dolenjke??

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:30:19   
katka37
Žal za te robčke ne vem, imam pampers ene in babylove.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:32:14   
larisa
Katka kako se počutiš?

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:36:17   
mlavla
Suzi..nimam še sploh izkušenj...tko da ti žal ne morem pomagat

Evo mišk ni več..smo že vse veselo popapcali...je bil tle moj tast, pa od mojga moža stara mama, pa moja mami..pa še sosed...
Drugač nama je pa ena cev pod koritom v kuhinji spustila..tko,da mam zdej mal poplave v kuhinji..še dobr,da se mi dopoldne ni dal po tleh pomivat...ker bi bilo to le sizifovo delo..user posted image
Zdej se pa jst bolj težko spravim tja not v omarco..pa mi je moj obljubil,da bo to on popucal...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:40:27   
mlavla
Ma kakšno zatišje dones tle gor...mi je prov dolgcajt...
PA še Dolenjka se nam že lep čas ne oglsi..le kaj zdej to pomeni???

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:44:19   
jencili
Katka, hvala za lepe želje...user posted image user posted image user posted image

Kar se pa robčkov tiče...sama sicer res nimam nobenih izkušenj z njimi, vem pa, da jih kolegica uporablja pri svojih dveh tamalih, pa ni nikol nč rekla, da kej ne bi blo kul.

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:46:01   
Suzi*
Larisa, ja, imam cifro od dolenjke. a naj kaj poizvem kaj z njo dogaja????

Jencili, vse najboljše!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:46:48   
mlavla
nič jst grem pa zdej mal kavč peglat...user posted image

če pa ni nobene tuki..smrk..smrk

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:46:56   
dolenjka
Doma sem 2 v 1 ne zganjejte panike! user posted image

Je prišla sestra na obik glih ko sem od frizerja priletela, pa še darilo za mojga za valentinovo sem letela zavit, ker danes praznujeva (za vsak slučaj user posted image  ) in pol je šla sestra glavo k frizerju umit, jaz pa za 1 uro na sprehod z malčkom in mi je prav koristilo! user posted image
Evo, zdej je pa šla, jaz pa kuhinjo pospravit pa počas kosilo z večerjo skupaj zmetat, da se še mal pocrkljava z mojim, če me jutr nort obdržijo user posted image

Upam, da Pinči že carta user posted image  user posted image  sem jezna na Izolsko P user posted image  user posted image  user posted image

Pinči, evo ODPUSTNICA, pa da bi ti le kaj pomagala user posted image  user posted image  user posted image

Čira čara bum bum...naj Pinči končno zagleda svojo Ano user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:49:31   
Suzi*
O, madona, dolenjka, ti nam pa daš mislit. user posted image  lumpa. user posted image user posted image user posted image

...od Pinči nobene novice. user posted image user posted image  Upam, da bo zdej odpustnica kaj pomagala. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 16:59:36   
jencili
Suzi, tudi tebi hvalauser posted image

Punce, mal me zanima, če ste svojim dragim kej kupovale za valentinčka in če, kaj?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:01:17   
ELMA
http://www.yumama.com/trudnoca/index.php  Živjo punce... prosim če si probate tukaj izračunati datum poroda, tiste ki imate čez rok. Jaz sem slučajno vtipkala datum zadnje menstruacije in namesto 26.2 08 mi je prišlo van da bom rodila 1.3.08 to se pravi, štiri dni čez rok ........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      To se pravi da eni narobe izračunaju  PDP , ali naši zdravniki tukaj ali na Hrvaški  !!!!! Prosim če si vi tudi izračunate da vidim če se ujemajo datumi ali bom tudi jaz čez rok rodila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:02:40   
bamby
suzi, jaz sem Mullerjevih robčkov kupil 6 paketov v enem, vendar jih še nisem nič rabila. Jih je pa uporabljala moja sestra za tamalo in je bila z njimi zelo zadovoljna. Je pa ona uporabljala sensitive, ker ji je bil baje pri navadnih vonj premočan user posted image . Jaz sem kupila kar z izvlečkom kamilice in aloe vere.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:04:36   
Suzi*
Elma, meni tole PDP namesto 22.2. izračuna na 24.2. user posted image user posted image  Bomo vidli, če bo res. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:06:48   
ELMA
Mislim ...hello, namesto da kak dan pre ispraznimo tiste svoje trebuhe ,  zdaj pa še to  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:07:26   
Suzi*
Bamby, hvala, za info glede robčkov. Sem vidla, da imajo kar nekaj različnih, pa me je glih to zanimalo, katera vrsta je najboljša. user posted image user posted image  Sem danes nabavla tudi kopel in mleko za po kopanju od Mullerja, pa mi tako lepooo diši. zdej moram pa samo še na našem tavečjem dečkotu sprobat, pa na sebi tudi. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:09:12   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam da od jeze dobim popadke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:09:21   
dolenjka
user posted image  user posted image  user posted image  Men pa 16.2. ven vrže user posted image  user posted image  user posted image  Torej bo Sobotko (SObotka)  in ne Nedeljko (Nedeljka) user posted image  user posted image  user posted image

No, pa da vidmo!

Škoda, ker nimamo od Pinči datuma, bi ji lahko izračunale user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:12:04   
Februarka08
Jest mam tud drugačen PDP po tistem linkuuser posted image - 25.2.user posted image

Jencili, drugače imam pa jaz za mojega tisto fotoknjigo in gel za prhanje k mu ga je glih zmanjkal...user posted image Pa nekaj sladkega... Nisem imela drugih idej.user posted image Kaj mate pa ve?


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:23:33   
dolenjka
Jaz pa mu knjige ne bom dala, ampak jo bom zadržala za tiste 3 ure po rojstvu in mu jo bom dala takrat, da me ne bo preveč pogrešal, ko bom v porodnišnici user posted image

Danes mu bom dala 1 od slik iz knjige, sem kupila okvir in jo dala notri, pa kremico za okrog oči, ker mu jo je ravno zmanjkalo in darilni bom za nego obraza sem mu vzela pri moji kozmetičarki, da se bo šel mal spočit enkrat tisti mesec, ko bo po rojstvu doma, da se mu ne zmeša user posted image  Sem danes nesla zavit (ko mu bom dala bo ziher slikal) in je tko lepo zavito, se vidita samo slika in krema, darilni bon je pa skrit user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:29:14   
dolenjka
Larisa, sem ti na ZS poslala moj GSM! Daj še ti meni tvojega plis, da bova lahko na vezi,če ne bova v isti sobi user posted image

Scubadiver user posted image  lepo da si prišla pogledat našo temo! Jaz sem še 2 v 1, te ubogam in pijem malince user posted image  Pa hvala za vzpodbudo!!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:31:47   
dolenjka
Zakaj pa se naša mami28 samo sprehaja po temi in nič ne napiše? user posted image  KU KUC

AJa, k Meti pa nisem šla, ker je v LJ P še vedno prepoved obiskov za vse, razen za očije. To je včerajšnja info od Lukata! Sej drugače me je pa mal mikal, priznam user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Februarčice 4. del
13.2.2008 17:36:38   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

http://www.yumama.com/trudnoca/index.php  Živjo punce... prosim če si probate tukaj izračunati datum poroda, tiste ki imate čez rok. Jaz sem slučajno vtipkala datum zadnje menstruacije in namesto 26.2 08 mi je prišlo van da bom rodila 1.3.08 to se pravi, štiri dni čez rok ........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      To se pravi da eni narobe izračunaju  PDP , ali naši zdravniki tukaj ali na Hrvaški  !!!!! Prosim če si vi tudi izračunate da vidim če se ujemajo datumi ali bom tudi jaz čez rok rodila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja meni pa je izračunal 19.2..namesto 16.2.user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kopalke deklice
Lelly28 RR

kakšne kopalke kupite deklicam, ki so še v vrtcu in ne nosijo več pleničk?

enodelne (36%)

dvodelne (7%)

samo spodnji del (50%)

ne nosi kopalk (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!