|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
12.2.2008 23:00:04   
janja
Kmalu bi pozabila. user posted image


Naslednje srečanje user posted image oktoberk 2007 - torek 19.2.2008 ob 11h - Arena Vodafone. Prijavljene:
  • oktoberka
  • janja
  • tave
  • kasija
  • jasna
  • suzanamai
  • pingi
a sem še katero pozabila?

oktoberka
- jaz sem takoj opazila, da je Daschi narobe napisala ime tvoje pupe. Saj pri meni je pa pozabila popraviti, da je Urban danes star skoraj 4 in ne 1 mesec. Pa kaj čmo, bo drugič bolje. Je pa nerodno. user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Desetke007
12.2.2008 23:14:20   
valči
Zdravo!
Najprej hvala vsem,ki mislite na najuuser posted image Da na htro poročam.Prišla od okulista,ki mi je rekel,da je oko sicer vredu,le naj si še kapljice 6 na dan dajem,ene tri dni,pol pa še tri dni po končanju nič dojit.Po njegovo 10 dni brez dojenja še!user posted image user posted image user posted image Me je kar kap,ne vem,kje ja 10 dni našel.Ampak jaz ga ne bom poslušala,ker sem klicala dr.Tekauc-Golob v mariborsko porodnišnico,mi je mirne duše rekla,naj takoj začnem dojit,da Nini ne bo to škodilo,manj,kot 1%.In Mojco iz MON-a sem že gnjavila...Ob 4. popoldan je dobila zadnjo flašo,potem sem jo poskusila dojit,pa je jokala,trmarila,glavo stran obračala.Po spanju je malo potegnila,se še morte navadit,ker je fejst zmedena,revca.Zvečer smo imeli joka,ker flaše ji ne dam,jaz trma,ona pa tudi trma.
Nekako sem jo uspela,z vmesnimi nošnjami podojit in ob pol desetih je zaspala in še spi.Sedaj,ko grem spat,še jo bom poskusila,če bo želela,potem pa bomo videli jutri.


Ampak jaz verjamem vase in v njo,mora nama uspeti,ker mi ogromno pomeni dojenje.sem bila prikrajšana pri sinu,ki sem ga morala nehat dojit pri 15. mesecih,ker sem zanosila in pri Lari,ki sem jo morala nehat pri 10. mesecih dojit,ker sem mogla na nujno operacijo žolčnih kamnov.
Tokrat pa me več nihče ne prisili v konec dojenja!!
Sedaj pa neham,da ne bom kateri tečna s tem.

Klaudia vse najlepše želje za tvoj rojstni dan,želim ti zdravja in sreče na vseh področjihuser posted image user posted image user posted image
Pa tako banjico,ki si jo kupila,imam jaz inb je super 1a,res.sem jo dobila od ene mamice,ki je svoje tri not kopala,pa sedaj še jaz svojega tretjega not kopam in še kake tri bi sigurno zdržala-ne mojeuser posted image ,imam dovolj zaenkratuser posted image Je pa bila kupljena v Italiji in je res kvalitetna.Tiste,ki jo imatr namen kupiti,priporočamuser posted image
Mehurčica,bravo Eni,super jeuser posted image
Temenc naša user posted image skoraj več nima,še samo malo,pa to bo šlo počasi v pozabo.
Katero reč imaš to za bebice?Keksi za glodat,ali kašice!Kje si to kupila?Je to,kot Hipp,nisem še slišala za to zadevo.

Uvajanje,rada vas berem,tiste,ki se že igrate s tem in podoživljam svoje bivše zvarke in packarijeuser posted image ,ker to je res packanje v kuhinji za par žličk.Vendar mi je bilo vedno v veselje,kuhat,pasirat.Če rabite ideje,kupite mamino paparico,revijo,ki vsebuje fajne nasvete,recepteuser posted image ,meni je prav prišla,če mi je idej zmanjkalo.
Ampak začet še nimam namena,ker morem najprej dojenje nazaj vzpotavit in do 5. meseca sigurno ne bom začela,prej okrog 6.,če bo le možno.

user posted image ,bom počasi šla,nočka...


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Desetke007
13.2.2008 7:34:38   
sanosan
Dobro jutro in user posted image  je že kuhana, zraven pa po želji še presenečenje!
 
Valči bravo, ti kar vztrajaj in se ne pusti zmest joku, ker je to pač normalna reakcija za user posted image . Bodi trmasta kot user posted image .In tudi user posted image  za Nino. Če ji ne boš več ponujala flaške, bo tudi sama hitreje pozabila zmedo, ki je nastala in bo lažje začela z dojenjem. Z gosto hrano pa se ti naj nikamor ne mudi, saj če tudi začneš kasneje, kot pri 6. mesecih, ni nič narobe. Najbolje pa je, da se ravnaš po Nini.
 
Klaudia, malo pozno ampak vseeno, vse najboljše!!!
 
Meni se z gosto hrano nikamor ne mudi. Bomo počakali do 6. meseca ali še dlje, če Brina ne bo pokazala zanimanja.
 
In da se še malo pohvalim, včeraj zvečer sem spekla svojo prvo potico in sem jo zdaj zraven user posted image  tudi probala in vam jo ponujam kot presenečenje. Zgleda sicer ne najbolj estetsko, je pa dobra in mislim, da bomo še nadaljevali s peko. Sem sklenila, da za Veliko noč mora bit moja potica na mizi user posted image .
 
Brina pa se kar ne more rešit polnega noska. Ji spiram s fiziološko, pa čistim tako, da jo požgečkam in kihne, pa se ji kar nabira. Pa velika verjetnost je, da ima poskok v rasti (do zdaj ga še ni imela), saj je bila včeraj čez dan skoz priklopljena. Ponoči pa se njej ne da jest, raje spi user posted image .
 
Tako to je dogajanje iz naših logov. Bodite pridne in se beremo.
 
lp
 

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Desetke007
13.2.2008 8:23:59   
lane31
Dobro jutro vsem.....sanosan hvala za kavo,potička bi se tudi prilegla user posted image
Da ne pozabim....se prijavljam za srečanje,sem absolutno za to, da smo nekje zunaj....v primeru dežja pa pač prestavimo user posted image ....aja in seveda allina-alin -škoda da ni takega smajlija ko nakaže kako te vdari po glavi user posted image .....pa kaj tebi hodi po možganih user posted image
Mehurčica.....Davidu pa že super gre.....bi ti lahko še mene malo učila user posted image
eno vprašanje.....a je otroška vlečnica for free ????
Jaz sem začela pri 30-ih smučat....tak da imam šele 2 sezoni za sabo,letos pa nič.......ej so ble komedije ravno tukaj na otroškem poligonu-kaj sem vse ustvarjala.....sem se celo zapeljala enemu hrvatu direktno med noge in se ustavila tako da sem se mu prijela za hlačnice.....si predstavljate.....stal je na široko in ga nisem znala obvozit pa sem se kar počepnila in med nogami ustavila user posted image user posted image user posted image user posted image ....no lani sva bila na Voglu- poleg smučanja sva tam še naredila user posted image .....lepo user posted image

Valči,če ti je Golobova dala zeleno luč,pol ne rabiš biti nič v dvomih....kar papajta veselo user posted image

Skuštrana....hitro preženite angino

GH.....mi smo še mali user posted image .....bom raje brala in kaj potegnila od vas.....no tak pri babici ji dam eno žličko goveje juhice.....morda bomo počasi spasirali kaki kuhani korenček.....eh.......škoda da tak rastejo user posted image ....me samo spomni kako je služba z vsakim njenim razvojem bližja user posted image

Voziček.....mi imamo torbo v športnem delu in če ji raa dolgčas....običajno ko smo kje na kavi ,ji malo dvignem da nas vidi user posted image

Zadnjič sem v roke dobila knjigo od dr. Kurt Kanzler-ja iz leta 84.....štajerke ga sigurno poznate.....kako se je zgražal ob tem da prihajajo smernice iz tujine da do 6-ega meseca ne druga kot mleko.....je bil 100% da tega ne bo pri nas user posted image ....in not med drugim - 2 meseca star- juhice....3-mesec- rumenjak...itd.....samo tako malo za  vednost, kako bi bilo če bi 10 let prej rodile user posted image

Včeraj smo bili cel dan v mestu....sem dobila kar 2 čevlje od user posted image  user posted image
Aja pa muller je dobil plenice !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:06:48   
noa1
Dobro jutro!

Sva se zbudili ob 7.30, sedaj pa je pupa zaspala nazaj, da lahko jaz pojem zajtrk in si spet v miru sčrpam mleko. 

Srečanje MB (nekje zunaj - jaz predlagam kar Marpurgi)
19.2.
- Alina_alin
- Lane 31
- Noa1


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:20:47   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: noa1

Dobro jutro!

Sva se zbudili ob 7.30, sedaj pa je pupa zaspala nazaj, da lahko jaz pojem zajtrk in si spet v miru sčrpam mleko. 

Srečanje MB (nekje zunaj - jaz predlagam kar Marpurgi)
19.2.
- Alina_alin
- Lane 31
- Noa1




Kje pa to je ???user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:21:36   
lane31
Noa1....zakaj pa si črpaš mlekeca?

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:24:58   
teka
dobro jutro in ena dišeča user posted image za vse, ki je danes še niste ali pa bi mogoče potrebovale dvojno dozo. naša noč je bila spet user posted image user posted image user posted image , jaz pa zombi. ma, upam da bo kdaj boljeuser posted image

štajersko srečanje: še jaz se dopišem na seznam, se strinjam z lokacijo, kaj pa ura? 11ih ali 12ih?

sanosan: tudi mi se borimo s prehladom že celo večnost. zgleda pa tako, da mu nič iz noska ne priteče, samo tako  hudo "vleče dreto" (ne znam drugače razložit), da ponoči ne morem spat, on pa se tudi zaradi tega zbuja. fiziološke porabili že na litre, sesamo nosek (pa ne da bi kaj veliko ven posesali), svaljkamo z vatico....ne vem, kaj še naj naredim. sem bila tudi pri P, pa ni diagnozirala prehlada, le rahlo vnet ušesek user posted image ima mogoče katera kak pameten nasvet? potica pa..ni za prehvalit!

valči:
ti kar vztrajaj, mi pa itak vsi držimo pesti, tak da ne more it nič narobe user posted image

alina_alin: pa kaj ti resno misliš da nas otroški jok moti? to je itak naš vsakdan user posted image user posted image user posted image najbolj poslušana plošča.

zdaj pa se moram nujno malo pocrklat, drugače bo user posted image poslal pritožbo na rruser posted image


(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:28:13   
noa1
Zgleda, da sem res spet dobila mastitis...me full boli. Ko sem si začela redno črpat, pa je malo bolje. Čeprav še vedno nisem prepričana, da je mastitis...ni rdečice in zatrdline, ki bi si jo naj zmasirala...boli pa na dotik ko user posted image . Vročine pa po  moj enimam....si jo grem zdaj zmerit . A se ti mogoče sanja kaj bi to lahko bilo?

Črpam pa zato, ker imam poniči in zjutraj zelo dosti mleka in pupa bolj malo pije...proti večeru pa se stvar obrne....ji bom pa zvečer tega dala....drgače pa v zmerzovalnik.

Drugače pa je danes dosti bolje kot včeraj.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:30:23   
noa1
Srečanje MB (nekje zunaj - jaz predlagam kar Marpurgi)
19.2.
- Alina_alin
- Lane 31
- Teka
- Noa1

Ura: predlog ob 11.00, ča pa bi raje kasneje pa tudi ni panike

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:30:49   
mehurčica
Katero reč imaš to za bebice?Keksi za glodat,ali kašice!Kje si to kupila?Je to,kot Hipp,nisem še slišala za to zadevo.
Valči, ti Sunny biski so kosmiči, taki fajn zdravi z vlakninami,...Nimam doma in se ne spomnim točno kaj vse vsebujejo. Se samo mleko preko polije in se zmehčajo. David jih je imel ful rad. Zdaj več ne.user posted image Sem pa mu menda okoli 9.meseca začela dajat. Se lahko prelije z materinim pogretim mlekom, z umetnim ali alpskim.

Lane31, baby vlečnica ni zastonj.user posted image Bi lahko bila, a ne? V nedeljo sploh ni delala, tako da sva se po slemenu vozila. Ga pa učim kar sama, ker sem 16 let trenirala smučanje.

Valči, kako je danes Nina? Kako vama gre???


Imam danes še Davida doma, ker si je zjutraj zmislil, da ga uhica boli. Hja, dokler se ni ati odpeljal v službo. Sedaj je že popolnoma zdrav. Hudiček mali.user posted image



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:36:47   
teka
lane, lokal na prostem marpurgi je na grajskem trgu, pred c&a.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:40:28   
Alina_alin
jutro lepo vsem!
Noa,  dobro vem, kako je ta histerični jok, pa ko si sam z otrokom. Hja, jaz sem sedaj dostikrat kar z dvema. Jao. In ko ful joka, jo nosim, ni nič bolje, pa po uri je budna nekje že 2 uri, vem da je zaspana in je to vzrok. In ona ne more zaspat na rokah, ne sama v postelji, ne na zizi....najbolje je, da jo dam v vozek in vozim in zaspi, ko v joku v minuti ali dveh. Glede prebavnih krčev naši ful pomaga,da jaz pijem otroški čaj, (komarček, kumina, janež mešanca). Spijem ga na litre čez dan. Par dni nisem pila, evo, jo je šraufaloo. Sicer pa kolik po večini nima več. Tak da ja, saj vem da bo bolje. In s čim se jaz tolažim, ko je huuudo - samo, da je zdrava, bom že...bo minilo.

Štajerke, ja, saj si mislim, da nimate proti, da jokca user posted image . Samo meni je ful hudo, pa zašvicam zraven ko user posted image .

Letim zdaj nekaj prigriznit,ker potem šibava na teren. Pa kosilo še hkrati kuham, ker popoldne ne bo cajta, danes sem sama z obema popoldne user posted image
Valči, tudi jaz mislim nate in držim pesti!
Lane, si me nasmejala - tudi jaz sem začela smučat pozno - ko sem bila absolventka na faksu. IN to je zgledalo podobno tvojemu. Na sidro na Rogli sem si lepo vsedla, ko mi jo je moj dal pod rit. Saj mi noben ni rekel, da se tam ne sedi, ampak samo prisloni. Potem veste kaj je sledilo, jaz pametna pa sem z eno roko še držala sidro, me vleklo gor (jaz leže na trebuhu). Pa se moj dere: spusti. Spustim, žičičar ustavi pogon. In cela mnižica spodaj čaka, dajaz pridem dol, pa nisem vedla, niti smučk nisem v tistem hipu znala dol dat, da bi peš prišla dol. ajaj, se sedaj smejimo na ta račun. Ampak - še isto sezono sem smučala na Jurgovem na Rogli, V kRANJski gori na Vitrancu ali kaj je že tista strma, pa v Franciji skupaj s kolegi (me niso nič rabli čakat) in mi noben ni verjel da sem začetnica..,
Sem se že preveč razpisala. papa

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Desetke007
13.2.2008 9:52:00   
oktoberka
Dan!
Čestitke Neli in Zarji za 4 meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zarja zdele še mal spi, ker je mela ponoč ful stvari za opravituser posted image
Je vedla da sta mami pa oči bla zunaj zvečer in da nama pokaže da se pač brez nje ne bova mela luštno- če pa že, pa se zagotovo ponoči ne bova imela, ker ga bo pa ona sama žuralauser posted image

Uf, kok lep sonček- sam na žalost morm mal pospravt doma, ker pridejo eni po naš kavč in ga odpeljejo, ker mi pop dobimi novega- juhu, po 2 meseceih čakanja!user posted image

Js sm pa rekla tko, da dons k ma 4 mesece, ji za obmesečnico ponudim jabolčno kašico. Pa me je tko gledala, kot da sem ji dala drek. Oprostite izrazu. Ampak kar tresla se je zravn.  Mi je bla smešna. za umretuser posted image

Mislm da bomo še mal počakal s tistim orto uvajanjem, ji bom pa vsak dan ponudila in če ne bo pozitivnega odziva je ne bom silila.

Joj, morem it- se je zbudila!

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Desetke007
13.2.2008 10:12:23   
pingi
Oj!
 
Midva sva že nazaj s cepljenja. Vse je minilo brez joka, oči je spet držal nogico pa je bilo vse OK.
Zdaj samo upam, da ne bo kakšne hude reakcije. Je P rekla, da naj mu dam zvečer pred spanjem preventivno pol svečke.
Drugače pa se ji Jaka spet ni nič smejal. Zunaj ko sem ga slekla in smo čakali za v ordinacijo, je še prav veselo vriskal, potem pa nič. Kaj hočemo. Naš otrok je pač rezerviranuser posted image
 
Naše mere pri dobrih 4 mesecih in pol pa so: 7270g in 67cm
 
Je P rekla, da lahko počasi začnemo s kašicami, ampak naj bodo kupljene v lekarni in ne v raznih Mulerjih (da tiste pridejo v poštev od 8. meseca dalje?). Ampak, če jaz kaj vem, prodajajo določene kašice tako v lekarni kot v Mulerju.
A je to mišljena Novalacova kašica?user posted image
 
Tiste, ki že dajete otročkom kašice, katere dajete?
 
Drugače pa naj bi pri 5 mesecih in pol začela še z naribanim jabolkom in korenčkom, pri 6 mesecih pa še banano.
Evo, takšna navodila sem glede uvajanja GH dobila jaz.
 
Suzanamai, hvala za info. Te bom kar v živo pocukala za kaj več informacij.
 
Kasija, kako kaj napreduje iskanje novega gnezdeca?
 
Tave, se že veselim našega srečanja. Njami, njami!
 
Lepo preživite ta dan!

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Desetke007
13.2.2008 10:15:16   
sanosan
Noa1 - kar se tiče mleka, je moj predlog tak, da če te dojka boli samo na dotik, je v njej samo preveč mleka. Jaz sem do pred par dnevi imela iste probleme. Ker je Brina nazadnje jedla zvečer okoli devete ali desete in do jutra (med 5 in 6. ) nič, sem bila ponavadi zjutraj vsa mokra od mleka. Če sem čutila hudi pritisk, sem si samo toliko stisnila, da je pritisk popustil. In še to sem si samo z roko stimulirala dojko in potem pustila, da je samo teklo. Zvečer pa ni bilo takega navala, ampak mleka je pa vseeno dovolj. Če boš pa zjutraj črpala in zvečer dodajala, boš po moje v začaranem krogu. Pusti da ti user posted image  stimulira nastajanje mleka zvečer, boš videla pomaga. Preverjeno na dveh user posted image .
Jaz Brino zato od poznega popoldneva do večera pač pogosteje pristavljam (npr. na dve uri, ker čez dan je na 4), kar je tudi sama želela in se mi je mleko uskladilo. Sedaj tudi zjutraj nimam tako napetih prsi in je dosti lažje.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Desetke007
13.2.2008 11:05:06   
noa1
sanosan: hvala za nasvete...sem pa vedno bolj prepričana, da gre za mastitis....sem že dobila rdečico in imam full vročo dojko. Vročino hvalabogu nimam.
Boli pa drugače kot kadar imam samo fejst polne dojke. Saj ji tega mleka ne nameravam dati zvečer...samo če bi bila full sila, pa ponavadi tako ni.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Desetke007
13.2.2008 11:29:55   
maja zarja
No da se še jaz malo javim!
user posted image inuser posted image sta oba zaspala ko polheca jaz pa sem prišla s spodnjega nadstropja kjer sem bila na user posted image .
user posted image Nina in Valči.
 
Noa upam,da se bo hitro uredilo,ti samo pridno črpaj da gre čim več ven, pa pod tušem si masiraj.

Mi pa imamo zopet težave z odvajanjem.Včeraj pa sem šla kupit navadni Aptamil pa ji malo mešam z AR,ali pa dajem izmenično.In danes zjutraj me je čakalo presenečenje.user posted image user posted image user posted image

Bila je tak pokakana,da je moj rekel da jo naj kar skopamuser posted image user posted image .

Pa tudi poliva več ne dosti kljub temu da je jedla navadni Aptamiluser posted image user posted image user posted image .Zgleda da se ta faza končuje,morda bomo lahko nasploh nehali papcat ta AR oz. anti kakitis.user posted image user posted image

srečanje- vrjetno midve ne bova mogle prit,še javim.



(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Desetke007
13.2.2008 11:49:00   
jasna
Hej punceuser posted image ,
mojega kamna ni večuser posted image . Zarja čestitke za 4+user posted image . Neli se je v zadnjem tednu tako potegnila v dolžino, da je kombinezon prerasla. In danes bila frajerka zunaj v bundici, škorenjčkih, v športnem delu z malo dvignjenim naslonom. Je uživala 100/H in niti enkrat zajokala.

noa1, tudi jaz ti svetujem, da počasi nehaj črpat. Je pa prišlo verjetno najprej do zastoja mleka, sedaj pa še do vnetjauser posted image . Tuširaj se z vročo vodo in masiraj dojko ter doji le na oboleli strani, na drugi pa črpaj. Nobena črpalka ti namreč ne izprazni dojke tako učinkovito kot dojenček.

skuštrana, tudi jaz bi prestavila cepljenje.

Alina, poznam ta jokuser posted image . Sem bila tudi obtožena razvajanjauser posted image . Sej jih bo minilo, boš vidla. Sem pa prepričana, da punce tu to nič ne motiuser posted image

Kasija, mene tudi zanima, če sta že kaj našla.

Valči, kar tako naprejuser posted image . Tudi jaz navijam za vajuuser posted image

Oktoberka, ja to pa maš, če žuraš brez tamaleuser posted image . Ona bi šla zram v lajfuser posted image

majoli, jaz bi ga pustila, da se malo pojezi. Ne pa preveč, da se mu igranje na blazini ne upre.

LP

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Desetke007
13.2.2008 11:51:56   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: teka

lane, lokal na prostem marpurgi je na grajskem trgu, pred c&a.


Hvala za informacijo....za uro mi je vseeno....če pa bo katera imela več časa pa lahko še mahnemo skupaj na šetnjo

Noa1- sem ti ravno hotela napisat da za začetek mastitisa ni nujna rdečina.....vročina pa sploh ne.....ti kar daj vroče obkladke gor pa bo hitro boljše- v pol litersko steklenico nalij čim bolj vroče vode in valjaj po dojki

Maja zarja.......morda pa se bo polivanje ustavilo user posted image .....škoda da te ne bo....probaj user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Desetke007
13.2.2008 12:27:41   
lane31
DROBIŽEK ....Mi je kar nerodno zdaj....saj nisem zato napisala naslov, da bi morala kaj poslati user posted image  .....hvala lepa.....si pa uganila na kakšen način  mi paše uživati v klasični glasbi user posted image ....hvala user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Desetke007
13.2.2008 13:30:38   
oktoberka
Tko, pa sem skuhala kosilo in pojedla, pa pospravila. Zunaj dons sploh še nisva bili. Zdej je Zarja tud zaspala in je ne bom budila ker je bla ful sitna.



_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Desetke007
13.2.2008 16:25:46   
lane31
Že tolikokrat sem želela vas opozoriti na en luškan forum  numerološka analiza....je forum na katerem ti ena ženska poda vse kar te v bistvu zanima......jaz sem se prijavila in dala za Aneto podatke- preko zs- ona pa mi je povedala kako bi se naj razvijala,kakšne bodo njene karakterne,profesionalne in zasebne lastnosti.
No če kero zanima

http://numerologija.mojforum.si/index.php?sid=5fa1d87eabdc09a2d297b43c18c75ee8&mforum=numerologija

Samo je potrebna prijava

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Desetke007
13.2.2008 16:26:33   
lane31
Seveda lahko vprašaš tudi zase ali partnerstvo in slično user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Desetke007
13.2.2008 17:21:42   
skuštrana
Evo naše mere pri 4 mesecih 64,5cm ter 6870g.

Glede uvajanja mi je P rekel, da še nič, samo mamino mleko..Kar se dojenja tiče je tale naš P kar ok, svetuje dojenje do 2 leta, naprej pa po želji mame in bebeuser posted image

Cepljenje - po dolgem pogajanju in pregovarjanju user posted image sva se s pediatrom odločila, da ga vseeno cepimo, ker nas potem ne bo nekaj časa, pa potem ima p dopust in bi se full zavleklo...je pa mali zdrav, tako da..upam, da bo vse ok...je pa meni tudi rekel, da naj mu dam calpol pred spanjem..just in case.

Joj, Noa1, upam da ni mastitis, da je samo zastoj mleka..jaz sem pri Lizi imela mastitis 2 KRAT, sem imela vročino 40, rdečine pa ne. Pa sem potem prvič pristala na AB, drugič sem se pa sama nekako izvlekla. Masiraj, masiraj, masiraj, pojdi pod vroč tuš in čimveč pristavljaj, da izvleče ven.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Varčevanje za otroka
jenkica

Ali imate odprt varčevalni račun za otroka?

da (49%)

ne, vendar ga nameravamo odpreti (22%)

ne (29%)


Število vseh glasov: 376

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!