|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
3.2.2008 18:51:59   
Serendipity
Bubamaraa - tvoj metuljček-balerina je pa cel angelček!  user posted image  Kak je sladka user posted image  

Eto punce, jaz malo ''počivam'' na področju poroke zaenkrat. Ma so tudi mene začeli neki dvomi glede same poroke zezat, oz sem dobila malce drugačno idejo. user posted image  Bomo videli...

Lep pozdrav vsem nevesticam!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: poroka 2008
3.2.2008 19:40:53   
bankc
Bubamaraa vabila so naravnost fantastična user posted image . In tamala je pravi cukrček.

Flaska full si dobr naredila tale seznam.


Veste kaj mene zanima, ali lahko določiš datum cerkvene poroke, kljub temu, da še nisi opravil priprav na poroko?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: poroka 2008
3.2.2008 20:00:44   
Jaguarka
Ja, lahko. Midva sva prejšnji teden rezervirala datum, na tečaj pa sva šla danes prvič. Zapisnik se naredi komaj takrat, ko imaš že opravljen predzakonski tečaj in vse druge dokumente pripravljene.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: poroka 2008
3.2.2008 20:07:48   
Anja24
Hello, nevestice. Jst sem se pa danes naplavala - to je vse za danes kar se tiče priprav user posted image  

A bo dala katera vabila tiskat al jih boste vse same naredile?

Bubamaraa, poglej na ZSuser posted image

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: poroka 2008
3.2.2008 23:46:42   
pikovit
Flaska mene pa ni gor na seznamuuser posted image .Pa sem že bilauser posted image

Drugače pa sva šla v soboto probat,zbrat in rezervirat najini obleki.user posted image user posted image user posted image Oba zelo zadovoljna.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: poroka 2008
4.2.2008 7:28:21   
NATAŠI
dobro jutro

o kako ste pridne user posted image  user posted image

maya glede obleke je tako. tudi če imaš rezervacijo si lahko pri njih izbereš drugo.. lahko imaš samo mal prebliska, pojdi jo še enkrat probat .. vzemi si čas

bubamara ja najboljš da tvojega bodočega moža kar mal k sebi privežeš da ti ne bo skos okrog hodil user posted image .. tole z oblekami grabi tudi mene user posted image  sem si pa pogledala v albumu in si izbrala pravo oblekco (no ta ti najbolj paše). vabila imaš pa super user posted image  user posted image  user posted image .. sem pa jaz iz ljubljane user posted image .. pa kako lepega metuljčka imate user posted image  user posted image

pikovit super da sta dobila že oba oblekce user posted image  user posted image , a jih bomo videle user posted image

Iyra za tebe sem pa full vesela user posted image  user posted image  user posted image , tukaj ti je tvoj pokazal da si na prvem mestu in je zrel za razmerje s tabo za vedno ... čestitke user posted image  user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: poroka 2008
4.2.2008 8:08:02   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Flaska mene pa ni gor na seznamuuser posted image .Pa sem že bilauser posted image

Drugače pa sva šla v soboto probat,zbrat in rezervirat najini obleki.user posted image user posted image user posted image Oba zelo zadovoljna.


Uf, kva sem jaz en trotuser posted image  Grem takoj raziskat. Dej preveri, pomoje bo zdej kul.

Pa pokaži oblekice, pokaži oblekiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  Bi radi videli...

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 4.2.2008 8:14:02 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: poroka 2008
4.2.2008 8:13:39   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Punce poglejte še enkrat mojo obleko, ker zdaj jo boste vidle tudi v večji velikosti, komentarje prosim!user posted image


SI KOT PRINCESKA!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Sam veš kaj......jaz sem si tut to obleko rezervirala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  SANJSKA JE!!!!!! Sam ne bit huda, men je fenomenalna in se v njej počutim res kot princeska.....ko sem jo oblekla, bi kmalu začela jokat od sreče user posted image user posted image
Kakšen šopek boš mela pa zraven??


Ne nisem jezna je res lepa obleka, mi pokažeš sliko ko si v njej!
Za šopek še premišljujem, verjetno vrtnice skupi stisnjene. Pa ti?


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: poroka 2008
4.2.2008 8:16:57   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image
  
user posted image  
12.4.2008 
AnjaPH 
civilna poroka: Galerija Repanšek 
cerkvena poroka:cerkev sv. Janeza Krstnika, Trnovo
slavje: gostišče Repanšek
user posted image

26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško ob 15.00
user posted image  
 
user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image
 
10.5.2008
srccek
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
user posted image
7.6.2008 
fragola
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:  
user posted image  
 
14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem, ob 16.00
cerkvena poroka: Kapitelj NM, ob 18.00
slavje: Mirna peč, kmečki turizem, od 19.30
 
14.6.2008
bankc
civilna poroka: grad Tuštanj, ob 14.00
cerkvena poroka: cerkev Domžale
user posted image  
 
21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču ob 16.00
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora od 18.30
21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje: 
28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
28.6.2008
anja24
civilna poroka: Zdravilišče Laško
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image

user posted image
5.7.2008
maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
user posted image

user posted image  
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
2.8.2008 
ellie 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Polhograjska graščina
cerkvena poroka:
 user posted image   
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
20.9.2008
lyra
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
user posted image
NEVESTE 2008
 
Če kaj ne štima, me hitro popravite!
 
Še ostale nevestice, oglasite se nam kaj, da vidimo, kako ste v tem lepem predporočnem časuuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: poroka 2008
4.2.2008 8:33:20   
Bubamaraa
punce mene pa ful glava boli......user posted image

grem en lekadol pojest....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: poroka 2008
4.2.2008 8:34:40   
NATAŠI
flash full dobr seznamček user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: poroka 2008
4.2.2008 8:40:39   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Punce poglejte še enkrat mojo obleko, ker zdaj jo boste vidle tudi v večji velikosti, komentarje prosim!user posted image


SI KOT PRINCESKA!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Sam veš kaj......jaz sem si tut to obleko rezervirala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  SANJSKA JE!!!!!! Sam ne bit huda, men je fenomenalna in se v njej počutim res kot princeska.....ko sem jo oblekla, bi kmalu začela jokat od sreče user posted image user posted image
Kakšen šopek boš mela pa zraven??


Ne nisem jezna je res lepa obleka, mi pokažeš sliko ko si v njej!
Za šopek še premišljujem, verjetno vrtnice skupi stisnjene. Pa ti?




A ti si jo lahko oblekla, ko si jo probala-ti je bila prav? Meni ni bla, je nisem mogla zapet!! Ti pokažem, sam da jo dol dobim iz fotoaparata. Sam je v resnici lepša k na sliki!
Ja, jaz tudi pristajam na šopek iz vrtnic, samo še za barvo ne vem........ali močno oranžne barve ali pa žametno rdeče....Bomo vidli!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: poroka 2008
4.2.2008 8:47:14   
fragola
Lyra sem full vesela zateuser posted image user posted image user posted image
Bubamara vi pa mate pa zelo lepega metuljčauser posted image user posted image user posted image

Veste sej tudi jaz sem pomislila in če obleka ni ta prava.user posted image
ma vem, da v njej sem se počutila super in sem si bla zelo všeč, tako da je ta prava!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: poroka 2008
4.2.2008 9:10:18   
bt08
Ojla!

Bubamara kako lepega metljčka mate,no metuljčico!user posted image user posted image user posted image user posted image

Flaška lep seznamčke,res si se potrudila.user posted image user posted image user posted image

Mi pa ta vikend nismo bli skorej nič doma,tako da poroka mal počiva.V soboto sem delala,popoldan smo nekam mogl it,ob 18 so se pa že priprave začele,včerej je moj dragi peljal mal starše pa moje starše pa seveda naju na kosilo ker ma jutri rojstni dan,pol ob 18 spet priprave,tako da sploh ni blo občutka da je vikend.Komej čakam drug vikend ko bo mal umirjen pa da damo te priprave čez,da listrk dobiva da sva hodila da se za uro zmenmo za cerkveno.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: poroka 2008
4.2.2008 9:10:36   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Punce poglejte še enkrat mojo obleko, ker zdaj jo boste vidle tudi v večji velikosti, komentarje prosim!user posted image


SI KOT PRINCESKA!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Sam veš kaj......jaz sem si tut to obleko rezervirala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  SANJSKA JE!!!!!! Sam ne bit huda, men je fenomenalna in se v njej počutim res kot princeska.....ko sem jo oblekla, bi kmalu začela jokat od sreče user posted image user posted image
Kakšen šopek boš mela pa zraven??


Ne nisem jezna je res lepa obleka, mi pokažeš sliko ko si v njej!
Za šopek še premišljujem, verjetno vrtnice skupi stisnjene. Pa ti?




A ti si jo lahko oblekla, ko si jo probala-ti je bila prav? Meni ni bla, je nisem mogla zapet!! Ti pokažem, sam da jo dol dobim iz fotoaparata. Sam je v resnici lepša k na sliki!
Ja, jaz tudi pristajam na šopek iz vrtnic, samo še za barvo ne vem........ali močno oranžne barve ali pa žametno rdeče....Bomo vidli!!!


Ja sem jo ja, vendar mi je bla predolga in tisto so rekli, da bojo skrajšali, ma ti kaj boš imela rožco ali boš imela originalen pasek?

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: poroka 2008
4.2.2008 9:44:34   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Punce poglejte še enkrat mojo obleko, ker zdaj jo boste vidle tudi v večji velikosti, komentarje prosim!user posted image


SI KOT PRINCESKA!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Sam veš kaj......jaz sem si tut to obleko rezervirala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  SANJSKA JE!!!!!! Sam ne bit huda, men je fenomenalna in se v njej počutim res kot princeska.....ko sem jo oblekla, bi kmalu začela jokat od sreče user posted image user posted image
Kakšen šopek boš mela pa zraven??


Ne nisem jezna je res lepa obleka, mi pokažeš sliko ko si v njej!
Za šopek še premišljujem, verjetno vrtnice skupi stisnjene. Pa ti?




A ti si jo lahko oblekla, ko si jo probala-ti je bila prav? Meni ni bla, je nisem mogla zapet!! Ti pokažem, sam da jo dol dobim iz fotoaparata. Sam je v resnici lepša k na sliki!
Ja, jaz tudi pristajam na šopek iz vrtnic, samo še za barvo ne vem........ali močno oranžne barve ali pa žametno rdeče....Bomo vidli!!!


Ja sem jo ja, vendar mi je bla predolga in tisto so rekli, da bojo skrajšali, ma ti kaj boš imela rožco ali boš imela originalen pasek?



Ne, tist pas men ni nič všeč, mi je rožica lepša!!!! Mogoče bi lahko s kakšno drugo rožico kombinirala, če jo imajo user posted image .....
tut jaz sem bla kasneje v dvomih, če je prava, ker se je res težko odločit, katero izbrati!!!
V graciji sem našla tut čudovito obleko, vendar je bila skoraj bež-zlata, vendar je moj bodoči mož rekel, da on pa ne bo v bež obleki......in tako sem se odločila za to. Pa pr tej obleki mi je všeč, da ko se vlečka spne, da ne zgleda , da mam konjsko rit user posted image user posted image user posted image ...u glavn, moja prijateljica je bila navdušena nad njo in jaz tudi! Prava je, ker sem se v njej počutila kot princeska in to je tisto pravo. Je pa res, da bi blo fajn mal shujšat do 10 maja user posted image user posted image  bomo videli user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: poroka 2008
4.2.2008 9:56:22   
fragola
Jutri ti bom poslikala katero rožco sem jaz kupla, res je bla kar draga vendar je ful lepa ima swarovski kristalčke vendar je full lepa!


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: poroka 2008
4.2.2008 10:36:27   
pikovit
Flaska user posted image user posted image user posted image  hvala ti.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: poroka 2008
4.2.2008 10:45:04   
pikovit
Natasi jst bi prav rada pokazala ampak se nisva slikala.Imaš pa tu link in si poglej.Če pa katera to zna,naj mi da v moj album.Kar jaz tega ne zbam.
 
http://www.poroka-bo.si/ponudniki/c138/158

ta mala slikca zgoraj.Tista na kateri ima tip rdeč telovnik in kravato.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: poroka 2008
4.2.2008 11:01:03   
fragola
pikovit ful bo lep tvoj bodoči možuser posted image user posted image user posted image !!!

Moj pa še nima obleke, bomo šli drug teden, kaj pogledat!

 Bubamara si naredila res lepa vabila, bravouser posted image user posted image user posted image !!!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: poroka 2008
4.2.2008 12:05:45   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Natasi jst bi prav rada pokazala ampak se nisva slikala.Imaš pa tu link in si poglej.Če pa katera to zna,naj mi da v moj album.Kar jaz tega ne zbam.
 
http://www.poroka-bo.si/ponudniki/c138/158

ta mala slikca zgoraj.Tista na kateri ima tip rdeč telovnik in kravato.


Kolk pa pride taka obleka? Men je ful lepa!!! Kje sta jo pa to našla? V poročnem kotičku??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: poroka 2008
4.2.2008 14:19:07   
NATAŠI
pikovit lepa obleka user posted image

midva pa še kar čakava, da še malo shujšava user posted image , gledava pa precej prstane in sva kar zahtevna, oz vse kar je nama všeč je fejst čez 1000 eur. no ja ta teden greva še do enega zlatarja potem počasi bo pa odločitev padla... itak pa jaz pravim da je še čas za prstančke.. .ker ko jih bom imela doma bom skos hodila gledat pa probavat user posted image  user posted image

kje je pa Lan

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: poroka 2008
4.2.2008 15:05:10   
pikovit
Ja Srček v Poročnem kotičku.Pride pa 315€.Moraš pa dat akontacijo 100€.

MATR MI JE VŠEČ MOJ V NJEJ.GRRRRRRRRRRR....KAJ BI GA.KR TAM V SALONUuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: poroka 2008
4.2.2008 15:07:20   
pikovit
Nataši sej tudi jaz hujšamuser posted image Ampak ne glede na to če bom shujšala 10kg mi bo una še vedno pravuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: poroka 2008
4.2.2008 15:31:28   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit
MATR MI JE VŠEČ MOJ V NJEJ.GRRRRRRRRRRR....KAJ BI GA.KR TAM V SALONUuser posted image


user posted image

Ti si tapravauser posted image  Imaš sliko v albumu. Zdej mi pošlji pa še svojo obleko, da dam not. Da te vidimouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?