|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
28.1.2008 17:39:10   
kmarija
skuštrana - naša kaka na recmo da 5-7 dni, pa je mende vse ok. Zaprtje je če je kakec v obliki bobkov, vse kar je mehko pokakano je ok. Tko so men povedal.

Klaudia - smo na istem pri starših in skupno gospodinjstvo user posted image  
Po eni strani je fino k mi mama pere pa lika.... sam ima vse svojo ceno user posted image
Komi čakava, da bi se preselila.... sam je tko daleč še to

Mi smo zadnjič komaj user posted image pa še bolel je za 100 user posted image  tko da user posted image še nekaj časa verjetn ne bo. menzesa tud še nimam user posted image , bomo počakal, da tole princesko ven s plenic spravmo pa pol veselo na delo user posted image

Danes če cel dan z user posted image  gledava za na morje kako ugodno varianto v Grčiji, pa je vse tko drago al pa čist bedn. Sva kr že mal obupala, pa je lokacija full lepa pa je full stopnic do morja user posted image , ......
Uživajte

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Desetke007
28.1.2008 18:16:03   
noa1
Oktoberka: saj jaz tudi še nisem dobila M, a bi me moralo kaj skrbetuser posted image ? Meni je full fajn koje še nimam, še lahko kar malo počaka.

Naša pupa pa je danes sitna za user posted image user posted image user posted image user posted image , očitno reakcija na cepljenje...vročine hvala bogu še nima. Tako da sem se danes odločila, da naju jutri ne srečanje ne bo.... upam pa, da se bomo pol spet kaj dobile...pa en dober čvek vam želim. Moja Ajša pa je rekla, da naj si vaše pupe Maksa kar jutri ogledajo, ker naslednjič ga bo ona gledala.

Smeh: se že nekaj časa smeji na glas...začela pa je tako, da se je na glas zasmejala z ziziko v ustih...je bilo tako smešno. Ampak glasna je le zjutraj in proti večeru, čez dan pa samo usta na široko odpre in se smeji z očkami.

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Desetke007
28.1.2008 18:52:27   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Stave glede prvih ;jaz stavim po vrstnem redu:
-Mišk
-Klaudia
-2ursae
-sanosan


Mogoče bom pa js prvauser posted image



Mar to pomeni da imamo lahko celo oktoberko 2008 med nami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Desetke007
28.1.2008 18:59:06   
lane31
Krmarija -točno vem kako ti je ob user posted image ....mene tudi še vedno boli user posted image

Drobižek - nič skrbet o GH  ...malo smo se poigrali z žličkami jabolka, resno uvajanje v GH  bo na sporedu čez mesec in pol user posted image ....imaš prav da je morda boljše začeti z zelenjavo kakor z sadjem zaradi sladkorja
Po moje je najboljše da je vsaj doma pripravljeno in ne kupljeno in skonzervirano user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Desetke007
28.1.2008 19:01:19   
janja
Danes je bilo spet lepo vreme, sicer z zelo malo sončka, tako da sva jo kar mahnila mimo bajerja po PST. Urban je užival, da ni kaj. Je bil kar nekaj časa buden in čisto tiho. Ko sva prišla domov pa sestradan kot volk.

smeh user posted image - naš se smeji na glas že kar nekaj časa. Včasih zraven še zavriska.

kakanje - no, prej sem ponujala drekca pekca (smo kakali po vsakem obroku), zadnje dneve pa ne kaka več tako pogosto, le 2-3x na dan. Zdele pa že 24 ur ni kakal. A je to normalno?

spanje ponoči - še vedno se zbujamo. Opazila sem, da še večkrat kadar je zrak v spalnici res suh. Očitno je žejen, a čaja (beri: flaške) ne mara. Tako da ga ponoči vzamem iz posteljice, malo popije in že zaspi nazaj.

naslednje srečanje je 5.2.2007 - pustni torek (ob 11h - Arena Vodafone).
Prijavljene:
  • suzanamai
  • janja
  • oktoberka
  • jasna
  • klaudia
  • tave
  • 2ursae
  • kasija78
  • miška1
  • živa
  • pingi

Zdaj moram pa iti, očitno je že zaspan. Ponavadi zaspi med 19. in 20. uro.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Desetke007
28.1.2008 19:12:18   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: živa


Plenice racman in usločevanje nazaj: a je možno, da te plenice vplivajo na to, da mi otrok dela most, če je na hrbtu? Ker v teh plenicah ga jaz res težko usločim v položaj lunce, v pamperskah gre to veliko lažje. Komaj čakam 31., da prevrim pri pediatrinji, ali se moj mali res preveč usločuje ali sem le jaz preveč panična.




naš Anže je imel racmane - do obiska v RA. Dejansko široko povijanje ni za otroke s težavami v usločevanju. Ko otroček leži na hrbtu v teh velikih plenicah, ga to še spodbuja, da se usloči ... tko da sem jih prodala, pri Boru pa že od začetka uporabljamo plenice za 1xno uporabo. Kaj čem.
Tašča- mene na moji tudi moti kaj, kar je, racionalno pogledano, čisti brez veze, sam si ne morem pomagat. Super sta zvozila tole situacijo user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Desetke007
28.1.2008 19:55:45   
Jenny Anny
Naša pupa že spi, je zadnje dni (beri: odkar je bila cepljena) taka sitka, da je kaj.

Cepljenje: tiste ki ste že cepile. Po kolkem času so bili otročki spet taki kot prej??
No naša najprej sploh jedla ni, zdaj je, ampak ne tako kot prej - sploh nima nekega apetita.
Danes popoldan sem jo pa prejle razvila je imela pa totalno rdečo ritko (kot bi ji jo kdo namočil v krop), prej je mela pa čist lepo. Pa sem jo pustila odvito pol ure, pa ni nič pomagalouser posted image

Še en user posted image , zaenkrat res ne. Sva v majhnem stanovanju.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Desetke007
28.1.2008 21:06:41   
2ursae
user posted image  nosečnost: žal na novem otročku ne bova delala dokler ne naredim pravosodnega izpita ... to pa računam da bo nekje junija prihodnje leto .. pol pa recimo, da takoj rata in zanosim ... bom rodila šele marca 2010 user posted image  ... me bo marsikatera prehitela user posted image . Saj jaz bi že prej, samo žal mi bo ta user posted image  izpit malo prekrojil tempo user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Desetke007
28.1.2008 21:07:34   
maja zarja
Lepo,da že razmisljate o naslednji user posted image in user posted image .user posted image user posted image user posted image

Glede GH jaz ji že nekaj časa dajem po malem sadne kašice kupljene ali pa jih naredim sama.Včeraj pa sem ji dala par žličk špinačke pa je bila tudi navdušena neglede na to da ni sladka.
user posted image Tak,da pri mojiuser posted image ni stvar v tem,da mora biti sladko,samo,da je žlica.user posted image user posted image

Kašice od Fruteka imajo dodan sladkor sokci pa nimajo.


(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Desetke007
28.1.2008 21:13:28   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Naša pupa že spi, je zadnje dni (beri: odkar je bila cepljena) taka sitka, da je kaj.

Cepljenje: tiste ki ste že cepile. Po kolkem času so bili otročki spet taki kot prej??

Naša je bila sitna še naslednji dan potem pa jo je spustlo,najhuje je bilo prvi večer,ni pa imela nekih reakcij.user posted image

Rdečina pod pleničko pa mislim,da ni povezana s cepljenjem,razen,če je ob mestu vboda.Ste mogoče menjali pleničke?


(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Desetke007
28.1.2008 21:15:31   
maja zarja
user posted image user posted image LAHKO NOČ!!!!!!!!

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Desetke007
28.1.2008 22:19:02   
janja
Sem nazaj na hitro. Urban že spi. Končno mu je pri zadnjem obroku uspelo kakati. user posted image

Cepljenje - naš ni imel nobene reakcije in je bil tak kot vsak drugi dan. Se mi kar smilijo tisti, ki imajo kake reakcije. Kajti to cepljenje je v 3 fazah in v vsaki fazi so reakcije močnejše. Žal.

Zdaj pa še tavelcga spravim spat. Mi sveti za vratom. Zvečer kar noče spat, zjutraj pa ne more vstati. Vsako jutro, ko ga zbudim za v vrtec in oblečem pravi, da bo še malo počival, ker je zmatran.

user posted image zdaj pa res...nočko.




_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Desetke007
28.1.2008 22:49:51   
teka
Ura je pozna grozna, a šele sedaj imam čas, da se malo oglasim (pred tem porabila kar nekaj časa, da vse prebrala in prišla na zeleno vejo user posted image ). Pri nas je čez vikend bolj pestro, ko smo vsi doma, še posebej nas okupira naša 2,5 letnica. Smo prvič igrali črnega petra in ji je blo ful fajn (čeprav ne razume najbolj pravil, je namreč najbolj srečna, če dobi črnega petra, pol pa bog ne daj, da ji ga kdo vzame user posted image ).
Sicer pa se ponoči kar veliko zbujamo, spimo od 21 - 22 do 7 - 8, ampak bolj nemirno. Še največji spanček je v vozičku na sprehodu. A kaj, ko mami takrat ne more spat... Tudi dojenje je še vedno na programu, tako da o GH še ne razmišljam, bom pa začela s svežim sokcem od korenčka in jabolka, tako kot pri prvi, pa je blo OK.
noa1, škoda da se jutri ne vidimo, pa kdaj na sprehodu, bo imela ajša maksa čisto za sebe user posted image .
Sicer pa se štajerke itak vidimo jutri!

pa čim bolj mirno in dolgo noč vsem skupaj!!!! 

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Desetke007
28.1.2008 23:14:06   
živa
Hoj,

se javim samo na hitro, ker pišem letno poročilo za službo user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: teka

Pri nas je čez vikend bolj pestro, ko smo vsi doma, še posebej nas okupira naša 2,5 letnica. Smo prvič igrali črnega petra in ji je blo ful fajn (čeprav ne razume najbolj pravil, je namreč najbolj srečna, če dobi črnega petra, pol pa bog ne daj, da ji ga kdo vzame user posted image ).


user posted image  Naš dvoletnik je isti, smo ravno prejšnji teden prvič igrali.

Zvečer sem malega pohvalila, kako je bil danes priden, še za spat, potem je pa zvečer jokal več kot pol ure in niti crkljanje ni pomagalo. Ko sem ga hotela še malo podojiti, se je drl kot jesihar, je bil užaljen za znoret user posted image  - potem je pa spil skoraj deci čaja user posted image . Pa ga razumi, če moreš user posted image

Kakanje: v povprečju kaka dvakrat na dan, lahko tudi enkrat ali trikrat.

Nosečnost: jaz sem tam nekje kot 2ursae, samo še pol leta dodajte user posted image . Zaradi 2 CR so mi močno svetovali, da počakam vsaj 3 leta do naslednjega poroda, pa še do takrat enkrat bi morala zaključiti študij. Če se bomo sploh odločili še za enega; no, v teoriji smo že odločeni, ampak v praksi ... user posted image  No ja, delat jih je itak luštno user posted image

Se mi tako zeha, da imam čisto solzne oči, pa še za delat, tako da se tipkamo kak drug dan.

Lp,

živa

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Desetke007
29.1.2008 8:43:45   
lane31
Mislim ej.....moja mala še spi user posted image user posted image .....Pa srečanje ob pol 12 user posted image ....ja kot zgleda bo mogla takoj jest ko bova prišli.....sem mislila da bo tak kot vedno prvi obrok okrog 8h in drugi ob 11h....ne ona se je drugače odločila user posted image
Vglavnem pridem....obstaja pa možnost rahle zamude user posted image  spet

Kaj če bi se mi vsak drugi dan zmenili za kofe....je kar fajn ko tako doooolgo potegne sanjanje user posted image ....prejšnič mi je isto naredla user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Desetke007
29.1.2008 9:01:34   
maja zarja
Jutro!
Mi pa smo že budni od 5.00.No jaz kajti user posted image me je zbudla ona se je lepo napapcala malo pokramljala in ob 8.00 zaspala nazaj.user posted image Kaj pa jazuser posted image Zarja si je zopet umislila novi ritem spanja,jaz pa sem se že celi žlahti hvalila kak naša pupa lepo spi do 8.00h.

user posted image user posted image user posted image Lane 31-naši sončki vejo kdaj morajo mamicam ponagajati, ha?



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Desetke007
29.1.2008 11:13:15   
mama06
Dobro jutro vsem!

Mi imamo danes atija doma, pa smo zavlekli mali spanec in sedaj z vsem zamujamo za pol ureuser posted image user posted image . Doplden je edini čas dneva, kjer imava ritem. To traja do okoli pol treh, potem pa kako je. Včasih spi, včasih se igra. Skratka to še ni poštimano.

Punce ki se srečate, fajn se mejte.

lane31, če boš prestavila uro za srečanje, bo tudi tvoja mala prestavila uro. Malo pa te ja mora jeziti, saj itak ne veš, da imaš decouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Desetke007
29.1.2008 11:27:43   
mama06
Štajerke šle na srečanje in nastal je mrkuser posted image user posted image user posted image


Punce CELE SLO kje ste?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Desetke007
29.1.2008 11:43:15   
2ursae
oktoberka, sem te že včeraj hotela vprašat - kakšna je kaj nova P in kaj je rekla za Zarjino polivanje?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Desetke007
29.1.2008 12:36:35   
oktoberka
oktoberka, sem te že včeraj hotela vprašat - kakšna je kaj nova P in kaj je rekla za Zarjino polivanje?


P je superuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem prav zadovoljna da sem jo zamenjala! Polivanje se je ustavilo, smo pa dobili navodilo da moramo biti na Aptamilu AR (anti refluks). Tko da zdej je pa super! Nč ni polila od včerajuser posted image Je pa pridobila od 16.1. do včeraj samo 260g! P se je kar zgrozila. V četrtek ali pa petek se moreva pa priti pokazat.
Je pa to mleko tako gosto, da se hecam da zdej pa smo na Gh!user posted image Mal je edino smotan k ko ga narediš, moraš 7min čakat da se zgosti. In to ponoči kar mori.user posted image

Pa drag je ko user posted image . 600g=13,50eura! Bom vprašala če se ga dobi na recept, glede na to, da je pač predpisan!

Drgač pa morem priznat da zelo simpatična!!user posted image In super te je bilo spoznat!

Do zdej še vse ki sem vas spoznala, ste bile zelo prijetne!user posted image user posted image

Zdej pa letim, 7min je mimo in moram dat princeski jesti- sva bili kar dolgo zunaj na sončku!

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Desetke007
29.1.2008 12:41:19   
oktoberka
Skuštrana poslala sem ti zs!

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Desetke007
29.1.2008 13:26:49   
oktoberka
Juhu, dobila sem user posted image ! No, očitno ne bom prva user posted image pa tud oktoberka 008 ne bom!user posted image

Sem pa res hecna, ko se ful veselimuser posted image , a ne?user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Desetke007
29.1.2008 13:33:21   
oktoberka
Maja Zarja js se strinjam s Klaudio glede teh Frutkov in teh umetnih pizuser posted image . Ful je drago, pa še otrok se jih prehitro navadi. Ne vem, a ti je težko skuhat mal kašice? Sej te ne šimfam, sam sej se mi zdi da ni tok težko sam skuhat. K itak ful mal pojejo. Pa slek prej boš mogla tud kej skuhat.
Po moje če otrokom skoz te sokce daješ pa kašice kupljene, pol bi sam to jedli. Morš gledat za naprej. Zdele ji je še vseeno, pol k bo pa mal večja bo pa vedla kaj ji paše in kaj je dobro in kaj ne. Pa tud vedno več bo pojedla. Js gledam tud s finančne plati. To te preide pol ful drago. Sploh ko ti enkrat poje po 2 - 3 Frutke na dan. Zračunaj kolk te pride. Js sm bolj za to, da se te stvari kupuje samo če se gre na pot, pa pač ne moreš na poti kuhat pa miksat kašic. To je samo moje mneje- ne želim nič slabega, samo js tko razmišljam. Nismo glih ne vem kok pr dnarju in se mi zdi da bi ga pa s tem res metali skozi okno, glede na to, da se to vse da tud  doma pripravit.

Lp pa brez zamere! 

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Desetke007
29.1.2008 15:10:22   
drobižek
Evo Štajerko ampak ne tisto , ki tudi živi na Štajerskem, ampak preseljeno bliže Lj. Midve sva pravkar s sprehoda - se že kar čuti da bo pomlad. Midva imava pa še smučarske karte od lani, ki jih je treba porabit - lani noseča, letos pa ni snegauser posted image

user posted image Kdaj boste začele z GH? (tiste, ki ne dojite)

Se pa tudi jaz strinjam s tabo oktoberka, doma narejene kašice so sigurno najboljše, najbolj zdrave in najbolj poceni. Sam jih lahko narediš kako ti paše, sladkaš koliko ti paše ali pa tudi ne in če še uporabiš domače sadje, je pa to super! Za na pot pa itak nimaš druge izbire, pač kupiš parkrat na leto...

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Desetke007
29.1.2008 15:19:12   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek
Za na pot pa itak nimaš druge izbire, pač kupiš parkrat na leto...


Mi smo jih še za na pot sami nardil, ko je bil nečak majhen. Samo jih moraš takoj zaprt in pazit, da so take sestavine, ki se nerade kvarijo...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




DEBELOST
EDIN

Ali je vaš otrok debel oz. pretežak za svojo starost?

Da (7%)

Meni se ne zdi (21%)

Ne (62%)

Da,ker mu dodajam adaptirano mleko (1%)

Je celo presuh (8%)


Število vseh glasov: 214

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!