|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
30.1.2008 8:31:52   
skuštrana
Dobro jutro....

Pingi in živa, glede racmank in spravljanja otroka v sling - jaz imam sling z obroči, ki je nastavljiv in je lažje, ga bolj odpustim...jaz prakticiram takole - kadar ga dam v kengeru položaj mu dam gor samo plenico, brez vložka, da mu ne preveč pritiska, ker tisti vložek ima full trd rob..če vem, da bomo zunaj dolgo mu dam pa v plenico še navadno zloženo tetro pa je - celo bolje vpija kot tisti vložki, pa še mehka jeuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Desetke007
30.1.2008 8:36:49   
oktoberka
Maja Zarja pol sva se pa narobe razumeli. Sorči!user posted image Kako pa kakate vi po tem mlekcu?

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Desetke007
30.1.2008 8:39:17   
skuštrana
Glede goste hrane se strinjam z Mehurčico, da počakat čimdlje...Evo par agumentovuser posted image
- otroški prebavni trakt mora dozoret
-otroku se šele med 4 in 6 mesecem začne razvijati refleks goltanja
-otrok mora sedet, ker nihče ne more jest leže - a ste probaleuser posted image
-dojenčki imajo refleks, da hrano, ki jim pride v usta vržejo ven s pomočjo jezika, kar jih v prvih mesecih življenja čiti, da se ne zadušijo

In tega je še pa še...user posted image Tudi če otroci niso dojeni vsaj še malo počakajte, da ne naredite več škode kot koristi..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Desetke007
30.1.2008 8:50:26   
lane31
Dobro jutro čvekice ....Se vidi da ni srečanja,sva že vstali ob 8h pojedli zajterk,no mami kavo user posted image , mala pa čeblja v kinderpetu ....vse kot običajno

Mehurčica....kak luškan filmček user posted image ....so si pa čist podobni po glasovih user posted image
Pa kak fajn, da jo lahko pustiš v varstvu....kako pa se obnaša ?
Moja je včeraj spet jokala ko sem bila pri mami in sem šla v kuhinjo pojest kosilo.....15 minut kasneje je bil šraj ....je pa postala zaspana zelo, tak da zdaj ne vem, je bilo krivo da mene ni bilo ali to da je zaspana

V četrtek pride sestra sem in bova z user posted image  šla v bližnji fitnes - cc 2h odstotnosti
Joj me je kar malo strah....je pa fajn da sem itak lahko v 5-ih minutah doma če bo sila....pa upam da ne user posted image

Glede GH....še enkrat....smo se poigrali, prvič ji je bilo kar všeč,naslednji dan pa je pojedla glih za eno žličko....ker še ne ve zakaj se gre bomo z GH itak nadaljevali okrog 4-5 meseca postopoma, da bo okrog 6 dobila ze 1 obrok
Če ji seveda bo user posted image ....za zdaj pa smo v bistvu samo izključili jabolko kot možni alergen.....smo mamice bolj nestrpne pa je lušno videt reakcijo otroka na kaj novega user posted image .....Ko bo začela nakazovat da bi rada poskusila ji bomo pa dali...zaenkrat pa te želje ne kaže
Smo pa jo začeli dajat k mizi,ko gremo jest kosilo- če je slučajno budna ,da nas opazuje pri jedi....pa ji nismo nič zanimivi preveč....še najbolj opazi luč nad mizo user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Desetke007
30.1.2008 8:58:25   
skuštrana
Naš je bil včeraj v varstvu pri atiju kar ene 3 ure...sem šla jaz na eno delavnico o bombažnih plenicah, saj ni da sem se kaj novega naučila, ampak paše malo med ljudi...pa še full nosečnic je bilo in me kar malo nostalgija ulovila za trebuščkomuser posted image no, v glavnem Arsen se je jokal, ampak ga je mož umiril in potem ko sem poklicala kako je mi je rekel, ja, jokal je, ampak sem ga podojil pa je bilo okuser posted image user posted image user posted image Mislim, svaštauser posted image

Je pa imel včeraj ognjeni krst, je bil prvič tako dolgo sam z obema..in je preživel...ponavadi si otroke razdeliva, jaz vzamem s seboj Arsena, ker je pač zizamen on pa ima Lizo...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Desetke007
30.1.2008 9:01:18   
maja zarja
KAKANJE?
Bolj trdo sicer pa dokaj redno.Enkrat se je zgodilo,da ene tri dni ni kakala.Sicer nam je pred to hrano P. predpisovala Novalac AR pa ni nič manj polivala po njem .
Kak pa vaša user posted image kaka po tej hrani?Trdo?

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Desetke007
30.1.2008 9:15:15   
mehurčica
Dobro jutro. Eni še zaenkrat spi, David pa že od pol osmih buden. Mu je ati dal risanko ko je šel, tako da sem še spala pol urce, do 8:15 - še podojila Eni in šla zajtrkovat. Ko se zbudi pa greva z Davidom spet smučat.

Eni je do sedaj v varstvu pri teti vedno spala, tako da ne vem kako bi drugače reagirala. Ima kužka in bi po moje pač pasla radovednost, dokler mene ne bi bilo. Sicer pa z Davidom narediva samo eno furo v dolino, ker imam karto samo za gondolo. Bi si mogla sposodit prenosno, ampak tista pa tud pride samo v poštev, če bi šla ati in Eni z nama gor, ker bi se bolj dolgo smučala.



(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Desetke007
30.1.2008 9:27:41   
2ursae
živa, zadnjič si spraševala glede sproščanja rokic, pa sem se včeraj zvečer spomnila, da ti lahko nekaj svetujem ... sem v Mojmu malčku brala članek o prstnih igricah in me je prešinili, da nam je pri Anžetu zdravnica v RA svetovala, da se je za sproščanje pesti dobro igrati prstne igre. On je priporočala "križ kraž kralj Matjaž". Tukaj bom dala gor svojo zbirko prstnih iger, ki sem si jo nabrala, ko sem jih iskala:

Biba torto meša,
vija vaja, vija vak
   (držiš otrokovo dlan in s prstom krožiš po njej)

Biba torto reže,
šlik, šlak, šlik, šlak
(po otrokovi dlani s prstom narišeš križ -šlik, šlak)

En kos torte ti dobiš ("zajameš iz otrokove dlani s svojimi prsti "torto" in jo neseš pred otrokova usta)
drugega pa mala miš. (enako pred svoja usta)

************************************************

Križ kraž, ( delaš križe po dlani)
Kralj Matjaž,
daj mi groš,
da si kupim zlati nož
( še vedno delaš križe),
luknjo vrtam ( s prstom vrtaš v dlan),
poč,poč,poč. ( udarjaš po otrokovi dlani).

********************************************

Metoda neroda po lojtri je šla,
( s prsti nakažemo hojo in z rokami gremo navzgor)
se lojtra zlomila, je padla na tla.
( z rokami gremo dol )
pol je pa jokala
( manemo si očke in "jokamo" )
Enkrat glasno, drugič tiho pada Metoda na tla

****************************************************************
 
Miska zgancke kuhala,
temu dala,
temu dala,
temu dala....
(vsem prstom,do mezincka)
temu pa vrat zavila (mezincku)
pa v luknjico skocila (pozgackas otroka pod pazduho)

*************************************************


Biba buba baja,
po hrbtu se sprehaja
,(s prsti se sprehajas po otrokovem hrbtu in ga pri tem zgackas)
pa Anžetu  nagaja.
Anže rece "ti,ti,ti", (s prstom otrok zazuga)
saj ni Biba kriva,
ce je nagajiva.


***************************************************+

pojdimo na vrt
pogledat kaj delata miška in krt.
miška po vrtu drobenclja
(s prsti s sprehodimo po otrokovih dlaneh),
krt zemljo ravna (z dlanmi pobožamo otrokove dlani).
miška rožice nabira za krta (s palcem in kazalcem desne roke "potegnemo" vsak otrokov prstek - kot da obiramo),
krt luknjice vrta.
luknjo za miško
vrta, vrta, vrta
(s kazalcem desne roke vrtamo v dlan ene otrokove rokice).
luknjo za krta
vrta, vrta, vrta
(s kazalcem desne roke vrtamo v dlan druge otrokove rokice).
v eni luknji miška spi (primemo hrbtno stran ene otrokove rokice, potisnemo palček proti dlani, nato zapremo dlan v pest z ostalimi prsti).
v drugi luknji krtek spi (primemo hrbtno stran druge otrokove rokice, potisnemo palček proti dlani, nato zapremo dlan v pest z ostalimi prsti).
ninaj, ninaj, ninaj, ni (z dlanmi primemo hrbtno stran otrokovih pesti, jih potisnemo drugo k drugi in zazibamo)

*************************************************

moj klobuk ima tri luknje,
tri luknje ima moj klobuk,
če ne bi imel treh lukenj,
ne bil bi moj klobuk
.

Potem jo ponoviš, sam da namesto trojke si tiho pa pokažeš s prsti številko 3.

Naslednjo rundo dodaš še znak za klobuk (kot da si ga snameš iz glave)-

Pri Zadnji ponovitvi dodaš še znak za luknjo (kot znak za odlično-kazalec in palec sta sklenjen, ostali trije pa razprti)


**********************************************************************************





biba leze brez oddiha
blja blja blja
biba leze in sopiha
(zasopihano)
blja blja blja (s prsti grem od nog do glave)
biba je do vrat prišla
tok tok tok
(potrkam ji na nos)
je kdo doma? (poveš ime otroka)

****************************

biba, buba, baja po trebuščku se sprehaja ( sprehajamo se s prstki po trebuščku),
malo sem (požgečkamo pod levo pazduho) in malo tja (požgečkamo pod desno pazduho)
biba buba plesat zna.
Sredi kroga buci buc (krožimo po trebuščku),
dremlje, dremlje črni muc (pokažemo, kako spimo),
črni muc se prebudi (se prebudimo),
bibe ni,ni,ni
 
*********************************
 
en,dva tri vlak stoji
( palec -ena, kazalec- dva, sredinec- tri )
nič ne čaka - odhiti.
( z kazalcem "odmigamo" in zamahnemo z roko)
kdor ne sliši zamudi.
( pokažemo na uho in skomignemo z rameni )


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Desetke007
30.1.2008 9:35:52   
valči
bro jutro!

Včeraj sem šla razočarana spat,ker je tisti user posted image šel med angelčke.
Sedaj pa tu gor čepim,Nina mi spi na sedežni,zunaj je lepo sonce,ki ga Nina ne bo videla danes,ker me nekaj kuha.V nedeljo sem imela rahlo vročino,včeraj na sprehod,po sprehodu pa čisto fuč.Sem kar poležavala,grlo me boli,Nina kiha,torej nič od sprehoda,da ne bom spet kregana,kot včeraj.Mi je prej mož zabičal,da ne bom šla ven slučajnouser posted image

No,danes zdržim,jutri pauser posted image

Uvajanje,tako hitro se mi zdi,da se pogovarjate o tem.skuštrana je fajn argumente dala in jaz bom Nini dala prvič tudi proti 6. mesecu,pred petim,sigurno ne.Mihaelu sem prvič dala sokec za poskusit pri 5.5 mesecu,okrog 6. sva začela kašice,sadne,zelenjavne,pa tiste Hippove,ki so za mešat z vodo,so super za večerje.
Lari pa sem že pri 4. mesecih dajala in je pri 5. večina že okusila.Prehitro,veliko prehitro,ker je taki alergik,je pol pri 1. letu vse živo alergij fasala,pa brohitisi...Saj ni rečeno,da od hitrega uvajanja,ampak pri Nini ne bom tvegala,če bo dojenje,kot sedajuser posted image ,pol ni panike.
Je res najbolj komot.Saj tako hitro zrasejo,kot je rekla sanosan,dojijo se kratek čas,ostalo bodo vse življenje jedli.Vem,kaj morem tašči rečt.Ponavadi tam po 4. mesecu začne,bogi...ker ne moreš tega jest,pa moreš samo mleko pituser posted image Oni ne razumejo,ker so včasih veliko prej začeli uvajat,pa kravje mleko pili njeni otroci.
Sedaj so taki časi pač in prav je tako.

No,sedaj pa grem,me user posted image kliče.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Desetke007
30.1.2008 9:48:59   
noa1
Da se še jaz pridružim na jutranji user posted image
Moja pupa je zaspala ob polnoči, vmes enkrat jedla in se zbudila ob 8. Meni se zdi za tako malo bebo to full malo (slabih 8 ur). Joj, še jaz rabim več spanja (no,...včasih ga nisem, samo sedaj pa bi z užitkom malo več spala).
Sedaj je mirna v ležalniku in se gleda v ogledalce (v eni figurici, ki gor visi) in nič ne kaže znake zaspanosti. Še dobro da je ne rabim na rokah met, ker drugače si še zob ne bi mogla umit.

2ursae: full dobre ideje za igrat s tamalimi. Jaz sem, kos em šla iz P dobila ene sponzorske pakete kjer je bila tudi knjgica o igrah z otroki po mesecih. Sem jo pred kratkim spet ven potegnila in bo pše prav prišla.

ja...zabave je konec, mala že dela trebušnjake in ji ni več fajn v ležalniku...čau

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Desetke007
30.1.2008 9:51:50   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Glede goste hrane se strinjam z Mehurčico, da počakat čimdlje...Evo par agumentovuser posted image
- otroški prebavni trakt mora dozoret
-otroku se šele med 4 in 6 mesecem začne razvijati refleks goltanja
-otrok mora sedet, ker nihče ne more jest leže - a ste probaleuser posted image
-dojenčki imajo refleks, da hrano, ki jim pride v usta vržejo ven s pomočjo jezika, kar jih v prvih mesecih življenja čiti, da se ne zadušijo

In tega je še pa še...user posted image Tudi če otroci niso dojeni vsaj še malo počakajte, da ne naredite več škode kot koristi..



Argument, da mora dojenček sedet, preden začnemo uvajat gh, sem tudi jaz slišala na enem predavanju, samo se ga nisem spomnila. Se pa strinjam z vsem, kar si napisala. Čim kasneje tem bolje. Mamica Blaževega sovrtičkarja je rekla, da ga je samo dojila do 9. meseca, šele nato sta začela drugo jest, ker otrok pač ni bil pripravljen za drugo hrano.

Eni prej eni kasneje, vsi pa definitivno enkrat začnejo jest gh.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Desetke007
30.1.2008 10:17:40   
sanosan
Samo toliko, da vam malo pojamram.

Včeraj zvečer je Brina zaspala okoli pol desetih, spala je vso noč, zjutraj ob osmih sem jo zbudila (ti, ti, mama nesremna, ko ne pustim otroku spatuser posted image ), nahranila in je zdržala celo do desetih, nakar je na svoji igralni blazini omagala in zdaj spet spi. user posted image user posted image user posted image , nekateri bi rekli, da sem malo nesramna user posted image user posted image user posted image .

Za Brino bi skoraj lahko rekla, da ni naša. Moj user posted image  in jaz sma oba zjutraj zgodnja, Blaž tudi med vikendom redko spi dlje kot do pol osmih, Brina pa toliko spi, da to ni res.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   [Brisano sporočilo]
30.1.2008 10:41:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanosan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Desetke007
30.1.2008 10:43:25   
Jenny Anny
No pri nas bo počasi tole cepljenje končno izzvenelo.
Suzanamai ritka je malo boljš (plenic nismo menjali, mamo skoz iste), ma pa še par izpuščajčkov po riti.

No danes pa se pakirava, ker greva za nekaj dni k babici na Dolenjsko.
Mišk poslala sem ti ZS.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Desetke007
30.1.2008 11:13:37   
drobižek
joj,joj,joj - mi pa imamo borbe s flaško po novemuser posted image  je začela že včeraj, danes pa nič boljše (še ponoči, ko jeva je isto - pa je ponavadi bila čisto zaspana, zdaj pa kar čist budna rata)Je tako lačna, flaške pa nikakor noče, se zvija zraven, tuli, maha z rokicami, tako da ji moram kar malo prisilit, da končno začne jest; pa še potem ene trikrat isto naredi, ko se pa umiri, pa končno začne normalno jest....

mislim, da ste pred kratkim pisale ene , da imate iste težave (lane 31?). A kar samo to mine ali kako? Pa ni utrujena...

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Desetke007
30.1.2008 12:37:11   
Margareta
Pozdravljene desetke,

jaz vas bolj berem, sem pa sama tudi rodila 15.10., punčko Evo.
Nekaj bi vas rabila. Danes odhajam za tri urce in bo tamala pri očiju. Zanima me, koliko mg mleka približno,
pojedo naši triinpol mesečniki?

lp

Margareta


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Desetke007
30.1.2008 12:47:40   
oktoberka
Pozdravljena!
Moja poje 120ml, pa ima za 3 ure dovolj.

LP


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Desetke007
30.1.2008 13:03:14   
oktoberka
Glede uvajanja Gh, pa sem se nekako odločila, da bomo počakal do 5. meseca sigurno, potem bom pa vidla kakšno bo zanimanje. Itak mamo zdej s tem mlekom Gh. Na konc pa z žličko vso penco k ostane in ki jo je mimo grede zelo veliko, poje. In se in meni in njej zdi fino.user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Desetke007
30.1.2008 13:06:36   
Margareta
hvala

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Desetke007
30.1.2008 13:38:19   
majoli
Margareta; moj sinko poje od 90 pa vse do 210 ml. Je pa res, da je imel že pred dvema tednoma 7 kg in najbrž zato tudi lahko poje večje količine.

Drobižek...; tudi pri nas imamo že dva tedna cel cirkus s hranjenjem po flaški. Maks se je namreč odločil, da po flaški več ne bo jedel, ampak le še pri meni. Jaz pa imam mleka čisto premalo in smo že vsi zafrustrirani. Menjali smo mleko in cuclje, probali že vse finte. Dala sem mu npr. eno vetrovno kapljico in je potem naredil ene tri požirke in tako v nedogled. Ampak zdaj to ne deluje več. Zdaj vsaj na približno deluje, da ga najprej pristavim, potem pa hitro prešaltam na flaško. Kar me pa najbolj čudi je pa to, da ima moj korenjak (teža pri 3 mesecih 7kg) kar naenkrat dovolj, če poje po 60 ml in potem 3, 4 ure nič več. Kot da bi si v prvih treh mesecih naredil ful zaloge in mu zdaj ni treba toliko jesti. Je pa res, da ima še vedno veliko težav z vetrovi in bolečimi prdci in velikokrat ga vse to muči ravno med hranjenjem. Je pa spet fora, da ko mu flaško samo pristavim na jeziček, ga že zvija, potem ga dam pa takoj na joško, pa je vse ok. Včasih že pomislim, da se norca dela iz mene, ampak se vedno izkaže, da so res krčki.
V glavnem, zakomplicirano. Pred vsakim hranjenjem se tresem kako bo. Noči so pa itak pestre, ker se ful več zbuja, ker ga moje mleko ne nahrani toliko, pa še joka. Joj, pa tako sem se veselila, da bo napolnil tri mesece in se bo prebava uredila, imam pa občutek, da je vedno hujše.
Še to, ker je Maks drugače ful zadovoljen in pridno polni plenice, še nisem nič klicala pediatrinje, ampak bom počakala na naslednji pregled, da se potožim.

Lepo se imejte, fino vas je brat.


(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Desetke007
30.1.2008 13:50:55   
oktoberka
A dons se vam pa ne ljubi pisat, a?user posted image Najbrž vse spite, glede na to, kakšno je zunajuser posted image Zarja je tud skoz zaspana, pa skoz bi spala, ampak zaspi k stara mama, za 5 min pol pa fertik. Sem že rekla da ma lepotilni spanec.user posted image

Jutr bo pa kao sneguser posted image Upam da se sam mal hecajo. Js ga nočem!!!! Sploh pa ne v mestu!!user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Desetke007
30.1.2008 14:00:34   
Margareta
Jaz sem pri tavečjem otroku, začela z uvajanjem GH, ko je bil star natanko, 6 mesecev in 1 dan, ampak je potem trajalo cel mesec, da je obrok postal res cel obrok - da ni rabil dojenja. Pa verjetno sem tudi malo bolj komplicirala kot zdaj.
Pri Evi bom pa tudi počakala, do 6 meseca, seveda, če bo mleka dovolj.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Desetke007
30.1.2008 14:09:45   
noa1
Sva iz sprehoda, pa pupa še spi v vozičku sredi dnevne.  Sva ujeli še malo sončka in user posted image  se je vsaj malo naspala, ker po moje spet do polnoči ne bo nič.
Moja mala tudi zadnje čase nekaj štrajka na zizikah (se pa samo dojiva). jEDLA BI, KAKOR JI PAČ JE IN POTEM VČASIH TRIKRAT POTEGNE IN KONEC, VČASIH PA JE LAČNA KO VOLKEC IN KAR OBE SPRAZNI. (joj velike črke...se mi ne da popravljat). Ker se dojiva v glavnem leže, jo kakor hitro jo položim začne dret ko šoja, kot da jo zvija in noče jest,...je pa full lačna. Pa sem probala potem sede pa tudi ne gre. Ko zagrabi dojko,...kot da jo nekaj tišči ali pa zvija. Sem najprej celo mislila, da je z mojim mlekom kaj narobe. Pol pa bradavico nekaj časa samo liže in se smeji. Ponavadi potem čez pol ure začne normalno jesti. Amoak tako je ponavadi samo popoldan, zjutraj in ponoči je čisto normalno.
A se še kateri to dogaja?

Konec pavze......je že alarm

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Desetke007
30.1.2008 14:17:42   
Klaudia
Evo, da se malo javim. Lia je danes prava tečka... jo je treba okolnosit, pa nič ji ni prav. Mal jo narobe primeš, pa je že vik in krik user posted image .

V ponedeljek imamo pa P, ji morm omenit, da jo je nekam nazaj začel zategovat. Zdej ne vem, al je to od firbčnosti, al je res kaj narobe. Kaj misliteuser posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Desetke007
30.1.2008 14:23:09   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: noa1

Pol pa bradavico nekaj časa samo liže in se smeji. Ponavadi potem čez pol ure začne normalno jesti. Amoak tako je ponavadi samo popoldan, zjutraj in ponoči je čisto normalno.
A se še kateri to dogaja?



Naša ima podobne fore. Se smeji, zvija nazaj... pa prime bradavico, pa me pogleda (najbrž da vidi če gledam) in jo pluni ven in se smeje user posted image .

Js joško pospravim, ji podrem kupček in pustim namiru. Če bo lačna bo že jedla... in res je zgleda takrat že sita user posted image  V 2minutah

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...





nada56



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 96

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!