|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
26.1.2008 9:40:19   
suzanamai
Jasna v domžalah že sije sonček, lahko prideš na kavico, pa bova skupaj navijali, čez 20 min. se začne.
Upam samo da se ne bo polomil, saj imajo danes slope style, kar pomeni da mora na skakalnici izvesti čim boljši trik, potem pa se še peljati čez rail. Sem čist živčna, škoda ker nisva z Zojo mogli zraven, čakam dva Hrvata, prideta za dva dni na tečaj, tako da bom delovna čez vikend, ampak eurčki bojo pa prav prišli...

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Desetke007
26.1.2008 9:50:47   
jasna
Suzanamai, bi prišla, ampak je peške predalečuser posted image . Moj je danes delaven. Kakšne tečaje pa imaš?

Oktoberka, super si napisala v člankuuser posted image . Jenny, hvalauser posted image .

Skupno kopanje - starejša dva sta se začela kopati skupaj, ko je imel mali 7m in je v banji sam sedel. Od takrat sta pri kopanju nerazdružljivauser posted image . Vsi trije pa v našo banjo ne bodo mogli (imamo globoko tuš kabino).

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Desetke007
26.1.2008 10:07:17   
skuštrana
Evo, še moja smenauser posted image

Noa1,ko boste v Opatiji se pa obvezno javi za eno šetnjo po lungomaretu in za sladoled user posted image

Mi pa sedajle kuhamo kosilo, potem pa gremo na otroški karnevaluser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Desetke007
26.1.2008 10:19:03   
lane31
Pismo rosno....sploh ni fajn ko ni več onih plenic...je vse šlo za hrbtom ven
Sem jo celo umila- ona pa seveda vriskala od veselja zraven, ..pa še pojstlo preoblečt user posted image
Sem komentirala- maja zarja bo že vedla-,da je tako kot v domu upokojencev kadar damo odvajala user posted image
Ne res...a zdaj bo vedno tako s tem ???Do zdaj ji ni nikoli ven teklo user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Desetke007
26.1.2008 10:28:25   
suzanamai
Lane31  se zgodi, ampak le včasih. malo bolj ji zapni pleničko pa bo. Drugače jaz zapenjam pred dojenjem tako, da je za prst prostora, po dojenju pa čisto na tesno. So pa pampers iz Mulerja zakon, saj imajo dobre zatezne trakce in full vpijajo.

Saj je pa hec pa šel full uživajo ko jih moraš umit pa čist preoblečt, moji se vedno dobro zdi.

Jasna  pa drugič, saj bi prišla pote, pa nimam časa. Prideta čez 10 minut. O tečaju pa ti povem na srečanju

papa

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   [Brisano sporočilo]
26.1.2008 10:29:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lane31)
  Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Desetke007
26.1.2008 11:23:40   
sanosan
Naša Brina je pa danes stara tri mesece. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Desetke007
26.1.2008 11:23:40   
mama06
sanosan čestitke za 3 mesece!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

To je bil uradno moj drugi PDP, pa se našemu dečku ni mudilo na svet in je še počakal 8 dni - moški kot moški, zakaj še ne bi malo užival v hotelu all inclusiveuser posted image user posted image user posted image user posted image . P aše zastonj je bilo vseuser posted image user posted image

Čakava atija, da pride iz službe, ker je nekaj skočil preverit - potem pa nimam pojma, kaj bomo. Je pa res zelo lep dan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Desetke007
26.1.2008 13:58:31   
lane31
Sanosan....oziroma Brina vse naj,naj user posted image
Skozi pozabim...ura za srečanje mi ustreza user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Desetke007
26.1.2008 15:38:51   
noa1
skuštrana: se ti javim ko bomo v Opatiji

Srečanje Kolosej Maribor, 29.1. ob 11.30
- Lane 31
- Maja zarja
- Alina_alin
- Teka
- Noa1

še katera?

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Desetke007
26.1.2008 18:37:23   
suzanamai
Ja danes se pa vidi, da je bilo lepo vreme. No jaz sem do 8 prosta, potem pa šibam v delavnico. Zoja je bila full pridna kot ponavadi, vendar jo je sonček izgleda utrudil, tako da sva se že ob pol šestih kopale in sedaj že spi kot angelček.

Drugače pa dobra novica, mali je osvojil tretje mesto. Full presenečenje, saj sta bila oba z mojim prepričana da bo četrti. Se je frajer drugič spustil kar s tavelike skakalnice. Naredil obrat za 180 potem pa padel, ker je priletel s preveliko hitrostjo, baje so vsi umolknili in čakali kaj bo, je frajerček malo pojokal, se pobral, še predno je kdo uspel do njega pridet, pa odšibal naprej po progi na rail. Baje je požel tak aplavz da je bilo kaj. Že komaj čakam da prideta, da pogledam posnetek, saj je možek vse lepo posnel.
V glavnem kapo dol mojemu sončku... Ne vem pa sicer od kje mu ideja, da je šel na tavelik kicker. Ja verjetno želja po uspehu, so vsi ostali skakali s tavelikega, pa je moral še on, pa čeprav je dosti mlajši. Kar ne pridem k sebi...

No zdaj grem pa pospravit po kopanju, pa eno kavico spit, da bom zdržala pokonci...

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Desetke007
26.1.2008 19:58:47   
maja zarja
Večer!
Danes pa smo bili tak terenski,da sem se komaj zdaj uspela vsesti za računalnik  in malo prebrat kaj se dogaja,da sem na tekočem.Smo eni srečkiuser posted image peljali oblekice,ki so nam premale.Zarja po novem od kar smo jo selili v kinderpetuser posted image čez dan nič več ne spi razen v avtu.user posted image

Zdaj pa sem jo skopala in že pol ure spi.user posted image user posted image user posted image

Alina_alin- res,da našo zdaj zanimajo knjigice,saj takrat,ko jo bodo pa morale je pa vrjetno ne bodo tako zelouser posted image user posted image user posted image .


Lane31- glede pleničk tudi pri nas je bilo prvo noč mokro povsod.Zdaj pa ji kar pampersko malo bolj trdno zalepim pa je O.K.-itak pa midve sva tega navajeniuser posted image user posted image user posted image -je pa res da zdaj ko sem že skoraj leto dni doma sem že s tega ven padla.-bo kar hudo v jeseniuser posted image .

Mogoče še danes kaj natipkam,mi je full tuga,ker jeuser posted image v nočni.



(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Desetke007
26.1.2008 20:18:48   
lane31
Mogoče še danes kaj natipkam,mi je full tuga,ker je v nočni.
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja



Mogoče še danes kaj natipkam,mi je full tuga,ker jeuser posted image v nočni.





Bejž spat hitro....celo postlo boš mela za sebe, user posted image  pa bo itak spala do 7h,ko jo bo tvoj user posted image  nahranil ko pride iz nočne.....dober plan,ha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Desetke007
26.1.2008 20:51:18   
Jenny Anny
user posted image  Naša reakcija po cepljenju je končno izzvenela. Kakamo že bolj normalno, sicer pogosteje kot navadno, ampak OK. Pa tud jest smo začel, tako da bo, sicer nima takega apetita kot ponavadi, ampak nam vsaj ne bo treba na pediatrično. Hvala za dobre želje in spodbudo.

Nasmehi so tudi pri nas zjutraj najlepši, takrat je res najbolj cort.

Drugače smo bili pa danes kar 3h zunaj in ji je full dobro delo, je prav uživala v vozičku.

No zdaj grem pa počasi spančkat za našo user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Desetke007
26.1.2008 21:20:20   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Mogoče še danes kaj natipkam,mi je full tuga,ker je v nočni.
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja



Mogoče še danes kaj natipkam,mi je full tuga,ker jeuser posted image v nočni.





Bejž spat hitro....celo postlo boš mela za sebe, user posted image  pa bo itak spala do 7h,ko jo bo tvoj user posted image  nahranil ko pride iz nočne.....dober plan,ha user posted image user posted image user posted image


ha ha to da bo mala spala do 7.00 so sanje-enkrat tam ob 3.00 bom pa le mogla vstati,saj bo naša gospodična lačnauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Desetke007
26.1.2008 21:40:19   
mišk
Gosta hrana: Ja, jst jo mislim kar kmalu po dopolnjenem četrtem mesecu vpeljat. Mislim, da ji žlička ne bo problem, ker že sedaj tako zine, ko ji dam AD3 po žlički.user posted image

Cepljenje: Kaj pa če pri prvem cepljenju otrok nima nobene reakcije, a to pomeni da je tudi pri naslednjih ne bo imel, ali ni mus?

Prebujanje: Dona se tudi taaakooo vesela zbudi. Brez sitnarjenja, samo neko mrmranje. In ko pridem do posteljice dobim tako velik nasmešek, da se kar topim!user posted image  Pri nas smo najbolj tečni popoldne.

Posedanje: Ko jo primem za rokice, da bi jo kao posedla, user posted image  dvigne ritko v luft in ne glave.user posted image  Zakaj že?! Primer za RA? Drugač se pa tud sama vztrajno hoče posesti, sploh ko pričakuje hrano.user posted image

Krst: Ja, jutri ga imamo. Upam, da ne bo preveč sitna.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Desetke007
26.1.2008 21:55:11   
maja zarja
GH-jaz pa ji že počasi uvajam gosto hrano,pa full lepo požira .Že dober teden dobi za dopoldanski obrok sadno kašico,začele sva po žličkah zdaj pa poje že celi mali kozarček Fruteka.user posted image user posted image
Pa tudi sokece že pijeva.Čaja nikoli ni marala,ker pa ima težave z zaprtjem in je zdravnica rekla,da mora dosti piti smo pač probali s Frutek sokciuser posted image pri teh pa nima dna.Ji pa malo razrečim z vodo.

user posted image user posted image Je smešna,sem jo hotela enkrat pretentati pa sem dala pol komarčkovega čaja in pol soka...saj ni neumna je pogruntala in je le s težavo spilauser posted image user posted image -faca mala.

Se vidi da sem sama doma in da nimam kaj početi...da sem se tak razpisala.Grem zdaj Zarji družbo delatiuser posted image

lahko nočuser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Desetke007
27.1.2008 8:26:00   
Blejka26
dobro jutro zaspanke.vidim da še pridno spite ali pa ste pridno zaposlene z otroki..no jaz sem  vstala že ob sedmih,ker tavelka ni hotela več spat,tamala pa še vedno spi.je kar pridna.Midve z tavelko-Nejo sva pa že pospravljali,dali prat...zej mam pa čas da vam mal težim..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Desetke007
27.1.2008 8:29:04   
Blejka26
aja..vidim da malo že dodajate..men je pa zdravnica rekla da strogo ne smem ker mam tko velik meleka-za dva otroka ne enega..tud pa full rada sedi..skoz se mi v naročju dviguje.Vem da to ni dobro zarad hrbtenice in zarad reber ampak ..zej po pustm kar bolj ležat..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Desetke007
27.1.2008 8:35:41   
noa1
Bo vas povabila na user posted image , pa je ne pijem. Bo katera čaj? Jaz sem že pri zajtrku.

kje pa ste? Moja pupa me je zbudila, zdaj pa ne morem več spat. Zaspali pa smo ob pol enih. Počasi bom postala zombi. Ona je sedaj zaspala nazaj in bo najbrž še kakšno eno urco potegnila, čez dan, pa razen na sprehodih (in med mojim posedanjem v kafičih) nič ne spi. Ta otrok rabi manj spanja kot jaz, a je to možno?

Upam, da bo danes tudi sonček, da še izkoristimo vikend skupaj.

Alina_alin: user posted image user posted image VSE NAJBOLJŠE!!!!!!user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Desetke007
27.1.2008 9:16:15   
lane31
Dobro jutro....saj smo tukaj user posted image
Joj mi je bla ta noč pasja....nikak nisem mogla zaspat do 2h ...samo premetavanje ....ostali člani pa vsi ko angelčki spaliuser posted image
Drugače nič novega.....razen da kuham četrt jabolka, da ji dam kero žlico za žmah user posted image
Allina lepo praznujteuser posted image user posted image

Noa 1....zgleda da so vsi taki...spanje čez dan vsega skupaj 2h je že luksuz user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Desetke007
27.1.2008 9:18:19   
lane31
Blejka 26....NE  DELJA je user posted image user posted image user posted image .....sem pa jaž že tudi pomigala z cotami in prahom user posted image
Full fajn da vama tako lepo teče dojenje....kar poslušaj p. in nič dajat....okuse itak od tebe dobi

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Desetke007
27.1.2008 10:21:41   
maja zarja
Jutro!
Kaka noč Zarja se je zbujala na vsakih 10 minutuser posted image user posted image user posted image .za dudo seveda.Ob 3.00 pa je jedla potem pa te končno zaspala do 7.00.


Alina_alin happy birthdayuser posted image user posted image .
Lepo praznujte.user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Desetke007
27.1.2008 10:23:59   
sanosan
Dobro jutro še iz moje strani!

Mi smo včeraj preživeli prav lepo popoldne, smo bili na vikendu in potem smo bili pri mojih, kjer smo pustili Blaža, da je tam prespal.

Prav prijetno je bilo danes zjutraj, ko sma se z user posted image  zbudila, jaz sem nahranila Brino, ki je potem zaspala nazaj, midva pa sma imela malo časa za sebe.

Sem pa ravno zdaj ugotovila, da že celo leto nimam user posted image  (posledica nosečnosti in sedaj dojenja) in upam, da še nekaj časa ne bo prišla user posted image .

Punce lepo se imejte in se beremo!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Desetke007
27.1.2008 10:54:11   
lane31
No in tu je poskus uvajanja kuhane jabolke
http://www.youtube.com/watch?v=NUwhdSIykT0 
Je blo smeha user posted image user posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Letni časi.
Admin

V katerem letnem času je bil rojen vaš otrok?

Poletje. (38%)

Jesen. (12%)

Zima. (25%)

Pomlad. (25%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!