|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
25.1.2008 11:41:02   
noa1
Da se še jaz spet malo javim. Spali sva danes do pol devetih (z vmesnimi hranjenji seveda na 4 ure). Sedaj pa se je spet zbudila...je zaspal spet ob 11., in se mi smeje ven iz košare. Greva sedaj ven v ta sivi dan, ampak še vseeno je bolje kot pa doma čepet.

Naše se leže ne da več nosit po rokah, samo na rami ali sede tako, da je obrnjena naprej, ampak takrat pazim da jo primem pod ritko oz. nogicami, da ne sedi čisto na ritki...drugače pa ima v ležalniku še zmeraj pol sedeči položaj,...čeprav že dela trebušnjake in bi ona raje bila še bolj gor.


Moram it, me kliče

PS: Teka, sem ti na ZS poslal tudi moj mobi št.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:02:36   
oktoberka
user posted image

user posted image


Kva so mi hudi ej!user posted image user posted image user posted image Sam strehco bi jim js še namontirala!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:20:15   
Klaudia
Kaj ve mislite... a je ta stolček res primeren že od 3. meseca naprej? user posted image

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:23:15   
oktoberka
A to je stolček? Js sm mislila najprej da je kahlicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne vem, ne deluje mi glih za 3 mesečnega otroka.user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:24:52   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

A to je stolček? Js sm mislila najprej da je kahlicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne vem, ne deluje mi glih za 3 mesečnega otroka.user posted image


user posted image user posted image  Je je stolček. Bumbo se imenuje... http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160188

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:27:20   
oktoberka
Ej sam ne vem zakaj bi mela otroka v tok nizkem stolču. Men je lih to v interesu da bo pol ko bo loh šla v stolček v naši višini za mizo. Ne vem no, razsvetli me. Al kako bi jo ti mela. Na tleh?

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:28:05   
oktoberka
Mogoče bi blo fino vprašat pediatrinjo kaj si misli o tem da bi Lia bla v tem stolčku.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:29:11   
oktoberka
A kej veš, a mu to rita notr pade, al sedi na čem?

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:42:47   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

A kej veš, a mu to rita notr pade, al sedi na čem?


Ej mojma nimam. Sej nisem razmišljala da bi ga kupila. Imamo že trip trap in ikea antilop. Sam sem brala debato na drugem forumu, da je ta stolček v BC, napisan, da je uporaben že po 3 mesecih user posted image

Drugače ga pa radi starši uporabljajo za uvajanje GH, in ga kar na mizo postavijo...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:43:09   
živa
Klaudia, jaz imam ta stolček od večjega, ampak sem ga začela uporabljati tam nekje pri 6 mesecih (takrat mi ga je namreč dala prijateljica). Po mojem počakaj vsaj do dopolnjenega 4., pa še to bi jo jaz dajala bolj za nekaj minut; ampak daj raje vprašaj kakega strokovnjaka ali vsaj koga, ki hodi v razvojno, naj vpraša.

Razvojna: moj mali še vedno stiska pesti, rokice ima precej trde in po novem se mi še usločuje nazaj, kadar je na trdi podlagi. Rito in glavo ima na tleh, hrbet pa v zraku, v mostu, kot bi se kar naprej pretegoval. To je najbrž narobe, ne? A mislite, da bi mi pediatrinja morala dati napotnico za razvojno? Oktoberka, kam si pa naročila Zarjo? Lahko mi javiš tudi na ZS, prosim. Mislim, da si čisto prav naredila, v "najslabšem" primeru ti lahko reče, da je vse v redu, boš vsaj brez skrbi.

Pri nas imamo zadnje dni burne noči, mali "spi" pri meni po več ur, zvija ga in ne more spati, revež. No, po prepričanju mojega dragega je razvajen user posted image , sva se včeraj zvečer zaradi tega sprla kot user posted image .

Uvajanje GH: jaz sem zelo ziheraš glede tega, tako da bom definitivno počakala do dopolnjenega 6. meseca. Je pa res, da otrokom, ki so na adaptiranem mleku, ne odsvetujejo tako močno zgodnejšega uvajanja, če prav vem, oktoberka.
 
Dopust: ne vem, če ne bomo adaptirali, upam pa, da bomo šli vsaj septembra za 10 dni na Pag user posted image  in vmes kaj v Premanturo k tastu in tašči v prikolico.

Toliko za zdaj, grem likat, ko mala dva ravno sinhrono spita user posted image .

Lp,

živa 

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:47:40   
oktoberka
Razvojna ambulanta: Js sm jo naročila v zd Bežigrad. Je pa tko. Js sm sam tja klicala in povedala kaj se mi zdi da je narobe, pa mi je dala datum. Prvič ne rabiš napotnice, če pa ugotovijo kakšno nepravilnost pa pač poveš to p in ti more dat napotnico. Najbolje da pokličeš in se zmeniš. Baje so tle v zd Bežigrad ful ok.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:52:10   
Klaudia
Evo, sem našla uradno stran... http://www.bumbobabyseat.com/orderbumbobabyseat.html in piše tole:
1. From what age can you start using the Bumbo?
The Bumbo is suitable for babies from the time they can support their own heads unaided until they are able to get out of the Bumbo.


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:55:07   
jasna
Klaudia, poznam ta stolček, pa če sem odkrita, se mi zdi le še ena zadeva med popolnoma nepotrebnimi pripomočki za dojenčke. Dojenček potrebuje prostor za miganje, tole ga pa popolnoma utesniuser posted image .

Posedanje - naša se tudi v naročju dvigne, skloni naprej in občuduje svoje nogeuser posted image . Jaz ji pustim. Tudi v slingu sem jo začela nosit napol sede.

Živa, v položaju kengurujčka lahko nosiš, ko dete dobro obvlada glavico. Če mu držanje glave pokonci ni napor in glavica ne opleta, kar poskusi. Mu bo verjetno všeč, ker je razgled enkratenuser posted image .

Panda, tandemsko dojiš? Superuser posted image

Jenny, prosim pošlji mi članek. Dobiš mail na zs.

Dopust - kot vsako leto bomo šli tudi sedaj kampirat. Kam, še ne vemo.

Včeraj smo imeli cepljenje in je bil ponoči cel halo z jokom in vročinouser posted image . Mere : 62cm, 6300g. Punce, naša Neli je postala prava mamina punčicauser posted image . Nenehno bi bila pri meni, celo pri atiju je začela protestirat. Če jo pa prime kdorkoli drug pa jok, kot da bi jo iz kože dajaluser posted image . Nobeden od fantičev ni bil tak. In tako je mama za vseuser posted image . Upam, da jo mine.

LP

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:58:01   
mama06
Midva sva bila 1,5 ure na sprehodu, pa se je sonček nekaj pokazal, pa spet skriluser posted image . No sedaj sva doma tudi že uro in pol, pa moj mali še kar spi, kar v košari od vozička, samo odkrila sem ga. Pa še pred sprehodom je bil ful utrujen, sem ga dala na kavč in je tudi za pol ure oddremal. Ne vem kaj je danes, samo je ful priden.

živa mislim da si ti napisala, da sta se skregala glede tega, ali je razvajen ali ga dajejo krči. Sva midva ista - jaz trdim, da so krči, saj kadar ga dam spat, ko nima krčev, tudi tu in tam pojoka, sam ni isto in se ga da umirit, ne da ga vzamem v naročje. Ma brezveze, škoda besed, ker moškim itak ne gre dopovedatuser posted image user posted image

Klaudia, majazarja hvala za čestitke. Mi smo šele novemberčki in malo počasneje lazimo za vamiuser posted image user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Desetke007
25.1.2008 13:58:55   
jasna
Živa, zdej sem prebrala o usločanju... Jaz ne bi  uporabljala buda položaja, dokler ti ne dajo zelene luči v razvojni. Ali pediater.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:00:30   
jasna
Mamao6, jaz sem pa prepričana, da je naša dečva razvajena, možek pa trdi drugačeuser posted image .

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:10:12   
mama06
jasna po moje je tako - če otrok neutolažljivo joče, se malo umiri, spet joče, kljub temu da ga nosiš, so krči. Aja še to - če to traja uro in četrt, ni razvajenostuser posted image Če pa nekaj minut joče, se umiri in zaspi, je pa lahko( še vedno ne trdim, da jeuser posted image ) razvajen. Ker če se zbudi in začne spet jokat, pomeni, da ga nekaj boli. No očitno so se pri nama poli zamenjali - jaz imam enako prepričanje kot tvoj in ti kot mojuser posted image user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:10:58   
Klaudia
Lia je zadnje 3dni tako zelo tečna da je kar kaj. Ponoči se zbuja na max 1 uro in pol. In tuli, čez dan tuli. Vse v usta tlači. Tut mojo roko je že žvečit začela - lih zdaj to počne. A je možno da so zobki? Izboklinice ima že od začetka decembra... se večajo... a pediatrinja tupi, da to niso zobjeuser posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:16:57   
jasna
mama06, saj se strinjam s teboj glede krčevuser posted image . Pa tudi sem mnenja, da taki mali pikci še ne morejo biti razvajeni. Ampak zadnje dni imam pa našo malo na sumu, da me vrti okoli prstauser posted image . Jaz ji pa vsakič ugodim. Moj dragi pa reče, da mala to pač rabi. Ja seveda, ko pa ni non stop prilepljena nanj. Zadnje čase sem namreč kot opica z mladičemuser posted image .

Klaudia, čisto možno, da jo srbijo dlesni. Ali pa preizkuša nove okuse in materialeuser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:20:48   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Zadnje čase sem namreč kot opica z mladičemuser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:22:15   
mama06
več ali manj smo vse kot opice z mladiči. Jaz pravim, da imam roke že pri podplatihuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jasna dobra primerjavauser posted image user posted image . Si me prav nasmejala.

Punce, naš pa še kar spi, zdaj že dve uri po sprehoduuser posted image .

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:32:35   
oktoberka
Lia je zadnje 3dni tako zelo tečna da je kar kaj.


Zarja tud na trenutke.


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:33:20   
oktoberka
Očitno jo polna luna daje, ko je že ves vpliv mimouser posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:35:43   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Lia je zadnje 3dni tako zelo tečna da je kar kaj.


Zarja tud na trenutke.



A Zarja tut očija pogreša? Lia je čist nora nanga. Sam, da jo prime, se že smeje, pri meni pa tuli - user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:38:22   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Očitno jo polna luna daje, ko je že ves vpliv mimouser posted image


Sej tisti dan ko je bila luna se je začelo. Pa še kar ni konec... upam da ne bo trajal do naslednje lune user posted image user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Koliko ss ste imele?
metuljcek27



1 (79%)

2 (10%)

3 (3%)

4 (1%)

več (7%)


Število vseh glasov: 189

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!