|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:39:27   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

lane31, kje si pa ti danes to jutro. A si zaspala na šihtuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...Nisem našla kartice za štemplat user posted image
Danes sva šle slikat kolke in je vse b.p....tako da je zdaj že brez plenic....joj je suhcena,ne vem kak jo naj držim user posted image
In še nekaj,končno je za mano ginekološki pregled....sem se ga bala ko hudič
križa,pa je bil zelo uvidevno nežen user posted image , samo da je za mano user posted image ....smo šli kar vsi v paketu in si je g. še ogledal  user posted image ...mu je bilo prav všeč
No in povedal mi je,da sem kar precej ozka ob vhodu v nožnico,kot da so malo previsoko zašili in zato problemi v spolnosti....da pa bo boljše user posted image

Dopust...smo ravno prejšni teden rezervirali Makarska-Brist, kamor gremo zdaj že tretjo leto,ker nam je tak fajn tam

Posedanje- moja se sama še nič ne poskuša posedat,noče pa biti v ležečem položaju kaj prevečuser posted image

GH...za dojene je kasneje- to pa zato ker itak poskuša okuse od mamice user posted image
Za naše pa velja nekak po 4 mesecu počasi po žličkah začet...se pa tudi nikamor ne mudi...če mu je všeč mu je,če ne počakat...po pameti
Jaz sem ji 3 dni dajala po tri rezine mučkane banane....saj je lepo pojedla, a pomoje ne v zakaj se gre user posted image

Maja zarja....tvoja bo učenjakinja kot kaže user posted image

Rokico pa si tudi naša tišči tako fejst,da ji je parkrat kar dvignilo zraven,pa ni videt zobkov na pohodu

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:44:47   
oktoberka
A Zarja tut očija pogreša?


Ja,m sem tud to že razmišljala. Sej po moje spolh vedla nau kdo je ta stricuser posted image   Sej pride v soboto ponoč nazaj, pa bomo vidl če se bo pol stanje kej umirilo.

Naša tud skoz roke v usta tišči, pa vse igračke so že preslinjene.user posted image Pa roke ne zna vsakič ven vzet, pol si ji pa dviguje.user posted image

Drgač se je pa zdej naučila pljuvat in ji je cel žur, k so stokrat na dan preoblečem, pa js sm vsa mokra.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Desetke007
25.1.2008 14:50:47   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka
Naša tud skoz roke v usta tišči, pa vse igračke so že preslinjene.user posted image Pa roke ne zna vsakič ven vzet, pol si ji pa dviguje.user posted image


uf ja... sem se že kr navadla, da ji zaviham rokave do komolcev, pa slinček gor dam... pol je pa ok. Sam ji je treba neprestano brisat roke, ker so vse slinaste user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Desetke007
25.1.2008 15:25:38   
Klaudia
http://www.c00lstuff.com/1133/Do_s_and_don_ts_with_babies/  user posted image  user posted image


http://shrani.si/f/2Y/Iy/1ZTxrMlG/littleangels.ppt  ; mi je šlo kar na jok zraven user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Desetke007
25.1.2008 15:25:43   
valči
Naša Nina pa je zadnje dni ful pridna,trenutno je na tleh in svobodna je rada,moje mleko je končno,kot treba,se je preskok menda umiriluser posted image Vesela sem,res.

Klaudia,
jaz sem razmišljala o tistem stolčku,fajn zgleda,če ne bom dobila na izposojo prima pappe,bom morda tega kupila.Ker Stokkijevega imam,samo je po 10. mesecu,ta Bumboo,ali kaj že je,pa me mika.Je mahen.Bom v razvojni drugič vprašala.




_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Desetke007
25.1.2008 17:39:51   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

http://www.c00lstuff.com/1133/Do_s_and_don_ts_with_babies/  user posted image  user posted image


http://shrani.si/f/2Y/Iy/1ZTxrMlG/littleangels.ppt  ; mi je šlo kar na jok zraven user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ...lepo a tako ganljivouser posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Desetke007
25.1.2008 18:16:57   
skuštrana
Glede tega bumbota, malo poiščite z iskalnikom, je že kar veliko napisano..meni je prijateljica rekla, da denar, ki ga odšteješ zanj ne odtehta dolžino uporabe..in, če so vaši otroci z mišelinkamiuser posted image jim ne bote spravil nogic noter..jaz sem se potem nakupu odpovedala...Če si ga lahko kje sposodite potem ja, drugače pa se strinjam z jasno - nepotrebnouser posted image

Ziva, če se ti sloči nazaj ga jaz tudi nebi dala v kengeu položaj..raje povprašajuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Desetke007
25.1.2008 19:57:22   
Jenny Anny
Mi smo pa fasal reakcijo na cepljenje - kakala več kot 15x od cepljenja, danes pa ni hotela nič jesti, nič piti. Zjutraj sem mislila, ah bo že, ko bo lačna, pa se je zbudila prvič, ni hotla jest, pa se je zbudila drugič ni hotla jest (in piti), pa sem klicala v ZD, kaj naj, pa so rekli naj jo pripeljem pokazat, in sva dobile napotnico za pediatrično - infuzija, če do večera še ne bo jedla ali pila.
No potem sem jo pripeljala domov in še vedno nič, sam spala je, ko je bla pa budna pa jokala in potem je prejle hvalabogu spila 100 mLuser posted image  (sem ji dala kar dodatek, ker ko je zagledala zize je začela samo vpit), upam da bo jedla tud ponoči in da nam z našo pupo ne bo treba nikamor.

Jaz si grem pa mleko izčrpat, da ne fašem kakega mastitisauser posted image

Bumbo je imela pa ena moja kolegica in ga je full pohvalila (sam je komentirala da če bi ga mogla kupit - dobila ga je za darilo, da ga pa ne bi, da je predrag). Pa men se je zdel ful tak, da nič ne diha, že tako so revčki v plenicah, pol jih pa še stolček zabaše, no ne vem, jaz verjetno ne bom kupila. Drugač pa za vse tiste, ki ga boste, je baje najceneje v Arielu, ker so oni generalni uvoznik.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Desetke007
25.1.2008 20:46:31   
maja zarja
user posted image user posted image user posted image Lane za ginekologa in user posted image user posted image user posted image Aneta za kolkece.Kak so naenkrat drobni ,ko nimajo teh paketkov na ritkah.Jaz sem bila,ko sem ji odstranla pleničke tak nerodna kot,da prvič držim otroka v rokah.user posted image

Zarja danes čez dan ni nič spala pa je bila od 17.00-20.00 tak tečna,da nisem več vedela kaj naj z njo.Zdaj pa spi že pol ure kotuser posted image .
Klavdija full lepo mi je kar pri user posted image toplo postalo.

Kak se bomo zdaj zmenle za torek Štajerke ,vam odgovarja ob 11.30h?user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Desetke007
25.1.2008 21:04:08   
Alina_alin
Ojla,
mi smo se že skopali, sedaj mi je malo zadremala, predvidevam, da se še zbudi - tak ko vedno in še nas čaka 1 runda kolik, potem pa gremo spet na uspavanje. Včeraj sva zaspali celo že ob 22h. To je napredek. Saj smo hodili spat tam nekje ob 2h svoj čas, zadnje tedne ob 23h in mi je to že uf, super. Zjutraj pa ja, spi do 10h, 11h.

Smo bili danes na UZ kolkov in je vse ok, ne rabimo več povijanj.
Lane31, nisva se srečali, kdaj si imela uro? Jaz 10.50.


Mehurčica - če sem dobro razumela si sama z otrokom bila na telovadbi in tudi z user posted image ? Hm, kak je pa to šlo? Kam pa hodite na telovadbo? Pri nas 2,5 letnica tudi hodi na telovadbo, sedaj jo vozi ati. Saj jaz ne morem, ker jo je treba tam čuvat. Kam pa naj dam ta čas dojenčka...Kako pa ti to izpelješ?

Vožnja z avtom, pri nas obvezno v sedežu, privezana, brez odstopanja. Stara 2,5 leti, zmerom isto. Je pa imela en čas finte, da ne bi bila privezana. Ampak smo bili striktni. Glede alarma v avtu: jao, ne me spominjat na to, me začne kar glava bolet: ta starejša se je nekje do 2 leta skozi drla not. Groza. Meni so se že čist lasi kravžlali. Potem pa še imamo babice in dedke (po obeh straneh) 35 min oz. 1h15min od doma. če ni spala - da ni bil njen čas za spanje se je drla. Pa smo peli, pa sem sedela zraven nje,jo animirala 120 %. Nič ni pomagalo. Po 2 letih je pa bolje. Je pa trajalo. Jaz sem sigurno dobila sivih lasov od tega.
Tjaša pa ne joka, tudi če ima krče, jo dam v avto, in samo da se peljemo in gleda v prazno in zaspi, brez joka. Ja, joče pa obvezno ko jo pakiram not ali če avto stoji. Ampak to mi je ful dosti lažje kot pri ta prvi.
Jajčko vozimo spredaj, izključen airbag.

Noa1- torej vaša je tudi nočna ptica, kot naša...

Mišk- ta je pa dobra, sitkica na pregledu, edino pri inekciji ni jokala user posted image user posted image

Maja Zarja-upam, upam, da bodo še te kolike, kar je še ostalo, šle čimhitreje...tak kot je blo pri vas.
Se že zanimaš za vpis v šolo za Zarjo user posted image user posted image - mala je bila zadnjič ful dobra s knjigo. Pa rožo vidim,da imate res vsepovsod - sem pogledala slikce.

Štajerke, mi je ok ob 11.30.

Vreča spanje- jo imamo že od rojstva. Mi je super. Ta starejša je še sedaj v vreči - 2,5 leta. Še hodit se da z njo...ponoči iz svoje posteljce po mamo ali atija....Najprej je plazila z njo, sedaj hodi z njo. brez nje se pri nas ne gre ajat.(no, mami in ati gresta brez njeuser posted image user posted image )
Panda- spite že celo noč, vauuu,user posted image user posted image Kaj je že to - sploh več ne vem...user posted image
Kako pa oba kopaš v veliki bani? Hm, jaz kopam ta malo v mali bani, ki je na previjalni mizi; ta velika se kopa sama v veliki bani. Pride pa obvezno ven in stoji na pručki in 15 minut umiva svojo sestrico. Prinese ji vse igrače - ji posodi, reče, in jo umiva. Ampak da bi se obe kopale v veliki bani user posted image Kak pa naj ta malo držim, me bo križ bolel kouser posted image , saj mi se dolgo kopamo, ker ji tako paše...Aja, nimamo pa onega fliperja, al kak se že reče....

Mama06- user posted image user posted image za obrat! Naša še se vedno neuser posted image Je še kdo tak, ko še ni pogruntal obrata - iz trebuha na hrbet mislim, drugi pride itak pozneje ponavadi.
Jenny Anny - ujej, držimo pesti, da bo lepo jedla in da reakcija hitrooo izzveni. uf, si sploh ne predstavljam. user posted image

Kolike- jaz našo zadnje tedne kar dam v vozeka, ko jih dobi (razen zvečer, ko je že tema), in grem z njo na sprehod. In zaspi ali pa oddrema in je ful lažje. Še kapljic ji ne rabim dat. No, zvečer ob 21-22, je glih ne peljem na sprehod, takrat se pa nosiva.

Tak kot sem rekla: sedaj se je naša dama prebudila in ne morem verjet - celo 5 minut je zadovoljna sama. Sem celo uspela prebrat za 2 dni nazaj in vam malo odpisat.
Sem se pa zdaj razpisala. Mirno nočko vsem!







(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Desetke007
25.1.2008 21:21:42   
noa1
samo na hitrco,

Srečanje: meni tudi ustreza ob 11.30 (pa če niamte nič proti bi še eno zraven pripeljala - je rodila punčko 5.11)

Alina_alin: ja nočne ptice smo, je čisto po mami...sem ravno razmišljala, da med nosečnostjo sem tudi hodila vedno po 12. spat (a je mogoče kaj na tem?).

Kengurujček: smo ga danes kupili in je meni full OK, Ajša pa se mora še navadit ..je zdržala nekaj minut pol pa je imela dovolj (upam, da se bo, ker ni tak poceni zadeva za doma met....saj zaenkrat je niti ne nameravam full dolgo nosit z njim, spomladi pa že...pa za na smučišče mi je OK...še posebej za gondolo, da ne grem z vozičkom)

Obrat: naša se obrne, ko ji slučajno rata, pa se pol smeji,.... drugače pa tudi ne zna vedno nazaj na hrbet prit, kontra pa še manj

Kolike: jih mi še tudi imamo občasno, predvsem zvečer (pa ji občasno še dam Lefaksin)

Sedaj sem pa spet jaz na vrsto za nosit (uf, kje je še polnoč)

Lepo spančkajte in mirmo noč

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Desetke007
25.1.2008 21:37:51   
Alina_alin
http://www.masazadojencka.si/masaza.htm

če katero zanima

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Desetke007
25.1.2008 21:59:05   
2ursae
bumbo: moji zdravnivi v Ra so šli kar lasje pokonc, ko je govorila o njem ... je rekla v hecu, da je pol pa že boljš, da ima otrok hojico (pa veste, kakšno je mnenje o hojicah, ne), saj z njo vsaj kam pride ... tko, da, punce, raje ne user posted image .
Pa še nekaj bi rada dodala: tiste smernice, ki jih dajo v RA, niso samo za otročke s težavami, ampak je priporočljivo, da se jih držijo tudi starši gibalno normalno razvitih otrok. S tem se otrok res optimalno razvija in če pač nima težav sedaj, jih pa lahko dobi kasneje, ko bo starejši, npr v obliki bolečin v križu, štoravosti ...
RA v ZD Bežigrad: mi hodimo tja, k dr. Keršič. Ženska je zakon user posted image , ni boljše user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: živa

Razvojna: moj mali še vedno stiska pesti, rokice ima precej trde in po novem se mi še usločuje nazaj, kadar je na trdi podlagi. Rito in glavo ima na tleh, hrbet pa v zraku, v mostu, kot bi se kar naprej pretegoval. To je najbrž narobe, ne? A mislite, da bi mi pediatrinja morala dati napotnico za razvojno?



točno tako je delal naš Anže in zato smo pristali v RA. Nujno ga pelji tja, čimprej. Prej ko prideš, bolje je. Do takrat pa ga ne nosit pokonci, kengurujčka pa ne kupuj, ker ti ga bo zdravnica v RA itak prepovedala user posted image .

nočko

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Desetke007
25.1.2008 22:01:54   
mehurčica
Alina_alin, starejšega je imela moja mama, ko sva šli z Eni na telovadbo. Ni šans, da vzamem Davida polek, ker ne bi smela telovadit in se menit z ostalimi. Torej ne bi imela nič od vsega skup. Hodiva pa k Štorklji, ampak samo ta mesec. Raje doma sama telovadim, ker naredim dosti več pa še plačat ne rabim - se mi zelo drago zdi.

No, David je pa danes ravno omenil, da bi Eniki lahko kupili tak računalnik namesto klavirčka, da bi ga gledala.user posted image user posted image user posted image
user posted image

Pa danes ko smo bili pri mojih in smo bili z dvema avtoma in reče moj(ker se je zmotil):"Lahko ti pelješ potem domov." In jaz:"Ja ne, če pa imamo še Lupota." In David:"Gospa gre z Lupotom." In to na tak način češ, kak sem važna.user posted image Jaz sem se tak smejala.
Pa zadnjič sva se cartala in se sprdne. In mu rečem:"Sprdnil si se, malecki." In David:"Sorčy."user posted image



Joj, Eni pa je bila danes skoraj cel dan neke slabe volje. Skoraj nič se ni smejala. Ko sem jo ogovarjala je sicer brcala, ampak nasmeškov pa skor nobenih.user posted image Pa pri mojih je tako jokala, da smo že mislili, da je kaj bolana. Še nikoli ni tako jokala. No, potem je pa bilo boljše, ko smo šli v avto. Aja pa cel dan je bila neka zaspana - tako kot jaz. Cel teden sem bila ok s tamalima, danes pa mi je bila res kriza.

Je pa danes tako lepo jedla cel dan. Nadoknadila še za vse pretekle 4 dni.user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Desetke007
25.1.2008 22:04:35   
janja
Klaudia - jaz tudi mislim, da stolček ni primeren ravno za 3 mesečnika. To je le sedeči položaj.

Oktoberka - uvajanje GH. Mislim, da sem o tem že pisala. Nič ni narobe, če pričneš po dopolnjenem 4. mesecu uvajati GH. Jaz sem bila pri 1. sicer malo primorana, pa mi ni žal. Dojil se je do 4. meseca potem pa kar naenkrat ne več. Zjutraj dokler je teklo, je še nekaj pojedel, zvečer pa je bila kriza. Še večji problem je nastal, ko je začel naenkrat zavračati tudi flaško. Torej sem bila primorana vzeti žličko in mu dat jest. Najprej sem začela z riževo kašico (od Milupe), pa kuhan jabolček (manj napenja) in banano. Vse je jedel kot za stavo in tudi kilaža se mu je popravila. Po 5. mesecu pa sem mu začela dajati še zelenjavo, tako da smo pri 6 mesecih jedli že skoraj vse (kar je dovoljeno!). Jedel je pa prav z užitkom.



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Desetke007
25.1.2008 22:18:26   
valči
Jenny Anny
upam,da se ti tamala ozdravi in da res ne pristaneta kje.Si se mogla fajn ustrašit,ne?Bomo videli,kako bo pri nam,ko bo cepljena.Porihtajta seuser posted image

2ursae
dobro,da si povedala to o stolčku,da ne bom več sanjala o njem.Meni se zaradi majhnosti zdi fajn,ampak,če je samo rahel dvom o vprašljivoti,ne hvala!Ker prejšnjadva nista bila v hojici,potem ne bom Nini večje škode delala s tem stolčkom.Hvala za informacijo.
Alina_alin
bogi ste glede kolik,se mi prav smiliš.Naša je bila kakih 6 tednov boga zvečer,sedaj jo včasih šraufa čez dan,danes jo je.Je pa vseeno lažje čez dan,kot zvečer.Upam,da vam čimprej mine.



_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Desetke007
25.1.2008 22:23:33   
skuštrana
Joj, Eni pa je bila danes skoraj cel dan neke slabe volje. Skoraj nič se ni smejala. Ko sem jo ogovarjala je sicer brcala, ampak nasmeškov pa skor nobenih. Pa pri mojih je tako jokala, da smo že mislili, da je kaj bolana.


Pri nas je bilo danes isto..sem že misla, da sem narobe naredla ker nisem dala tistega antibiotika, tako se je jokal..pa sem ga prijemala za ušesa, če ga bolijo...ampak se je umiril in bil potem full dobre volje..zdej pa spiuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Desetke007
25.1.2008 22:35:15   
2ursae
morje... kolk luštna tema ... user posted image user posted image . Mi gremo že tradicionalno na Hvar, tja jo bomo mahnili že za prvomajske user posted image  - pozor, lani smo se konc aprila kopali, kot da je sredina julija user posted image user posted image . Ok, voda je bila malček hladna, ampak tista plitvina za malčka se popoldne kar lepo pogreje user posted image . Še to bom rekla - kapo dol Hrvatom za prekrasno AC user posted image user posted image user posted image . V Splitu smo v dobrih 4 urah (velik del poti pustimo na naših ljubih slovenskih vijugastih cestah user posted image ), tko da z otročkom ni nikakršnih težav. Če bi še naši doštukali to nesrečno Ac do Zagreba ...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: Desetke007
25.1.2008 23:49:21   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

bumbo: moji zdravnivi v Ra so šli kar lasje pokonc, ko je govorila o njem ... je rekla v hecu, da je pol pa že boljš, da ima otrok hojico (pa veste, kakšno je mnenje o hojicah, ne), saj z njo vsaj kam pride ... tko, da, punce, raje ne user posted image .


Evo, jaz sem ga not posedela za nekaj minut, ko sem recimo kaj morala na hitro skuhat, da je bil pri meni na pultu, ali če sva jedla malico, pa nisva bila za mizo. Ampak je itak že sedel, star je bil več kot 6 mesecev. Za take stvari je bil meni fajn, definitivno pa ni vreden svojega denarja. No, če ga pa še v razvojni odsvetujejo, pa sploh ne.

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Do takrat pa ga ne nosit pokonci, kengurujčka pa ne kupuj, ker ti ga bo zdravnica v RA itak prepovedala user posted image .



Hehe, kengurujček mi ne pride na misel. Bolj mi hodijo po glavi še kaki drugi položaji razen zibke v slingu oziroma traku.

Imam v sredo slikanje kolkov (zdaj ko ne bo stavke) in v četrtek sistematskega, pa bom prosila za napotnico za razvojno.

Krči: še vedno jih imamo, čeprav je mnogo manj hudo kot prve mesece. Zvečer in ponoči je najhujše.

orka**, sem brala, kako je tvoja punca pridna in pozorna do bratca user posted image ; blagor ti, pri nas sta še vedno na sporedu ignoranca in ljubosumje user posted image .

Počitnice: ah ja ... user posted image  Na Pagu je meni tudi luštno za malčke, smo bili predlani z našim otrokom, ko je imel dobrih 7 mesecev in je užival na kamnih in pesku sto na uro. V kampu je plaža kamnita, malo ven, na obali v Paškem zalivu, pa peščena in nizka voda. Evo, mali bo letos star 10 mesecev, po mojem bo odlično, če bomo le v firmi dobili prosto mobilno hiško. Pa pol ure je peš do Novalje, res lušten sprehod user posted image .

No, mali joka, ga grem še malo podojit.

Lp,

živa

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Desetke007
26.1.2008 7:52:08   
suzanamai
Dobro jutro čveke pridete na kavico?

Danes sem pokonci že od pol šestih, saj sem morala malega spakirati za na tekmo. Držite pesti....

Zoja še spi, prava zaspanka, sedaj že mesec dni hodi spat okoli sedmih in spi do osmih zjutraj. Vmes se dvakrat podojiva. Enkratnouser posted image user posted image user posted image
Z uspavanjem nimava težav, po kopanju se še malo podojiva, potem pa jo položim v posteljico, ji zavrtim Lovley baby mozarta in lepo zaspi. Edino če duda pade ven zajamra, pa še to največ dvakrat na večer. V glavnem super.

Sedaj se pa sliši rafal iz sobe, izgleda kakamo in bomo do vratu v user posted image .

V avtu jo vedno pripnem, vozi se spredaj pri meni, če smo vsi je tudi carica spredaj, jaz pa z malim zadaj. V avtu uživa, zaspi šele po pol ure vožnje, prej pa opazuje skozi okno in včasih zavriska od navdušenja. Ven jo ne bi vzela med vožnjo, ni šanse, se raje ustavim, potolažim in podojim ali previjem če je potrebno in potem naprej.

Zadnje dni sva uživali na sončku, kaj bi dala za tako vreme. Upam da bomo imeli lepo pomlad, čeprav nekaj napovedujejo sneg februarja, no saj ni panike, samo da megle ne bi bilo toliko.

Včeraj je ugotovila kako okusen je moj mezinček in si ga je na vsak način hotela tlačit v usta, čim sem prišla mimo, me je zagrabila zanj in hopla v usta, zraven pa tak nasmešek... Prav posrečena je.

No sedaj se je pa zbudila, jo grem počasi previt. A so vaši tudi tako dobre volje zjutraj?

Uživajte....

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: Desetke007
26.1.2008 8:47:27   
lane31
Da spet ne zamudim,moram štemplat karto tukaj user posted image user posted image
Dobro jutro vsem....kot kaže bo lepo je že sonček na pohodu user posted image
Allina-sva bile že ob 10h tam-čeprav sem imela isto uro kot ti napisano,ker sem morala iti še k g. in sem tak srečna da je za mano user posted image

Suzanamai- res so najbolj srčkani zjutraj,moja takrat tala najlepše nasmehe ven iz kinderpeta,pa kot da ji je nerodno se za vsaki nasmeh skrije pod pleničko,ki jo vedno drži v rokah,pol pa vidim samo dve okici razpotegnjeni v smehu user posted image ...sladko in nepozabno user posted image

Včeraj je bila prvič brez plenic...ma kaka okretnost je to user posted image ....iz hrbta se kot za šalo obrne na bok in pol renči ker ji ne rata še naprej na trebuh,te pa tišči noska v blazino in se odriva z kolki in ritjo naprej....prava faca user posted image
Obrat iz trebuha na hrbet ji je do zdaj 1 krat uspel- ko je še bila v plenicah-in to od same jeze ker ni imela rada tega položaja.....zdaj pa ne protestira več tako zelo na trebuhu in pase kravice vsak dan par minutk user posted image

Janja- to si tako lepo napisala o GH....jaz sem isto mnenja da ti user posted image  itak sam pove kdaj je pripravljen...eni prej eni kasneje....definitivno pa vsi enkrat slej kot prej začno jesti user posted image

Mehurčica...tista slika je za dol past....tv nad kinderpetom user posted image user posted image
Pa se mi zdi da bi naša prav uživala,če bi ji to omogočila....kjer najde priliko hoče gledat,ko velika user posted image ...jaz pa grda mama jo vstran obračam....no kake 3 minute ji pustim user posted image
Ta tvoj David pa jih treska,kaj user posted image user posted image user posted image

Jenny Anny ...upam da je vse vredu danes z malecko....bogica, da jo je moglo tak zdelat to cepljenje user posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Desetke007
26.1.2008 9:07:55   
noa1
Moja punčka me je zbudila, sedaj pa kar naprej spi, jaz pa ne morem več. user posted image A ve podirate kupče ponoči, ko dojite? Jaz jih ponoči ne in potem zjutraj jamra, ker jo tišči, ko pa jo nekaj časa držim dvignjeno, podre kupček in zaspi nazaj. Ponoči, pa ga ne podre, tudi če jo nosim okoli 15 min, ke pretrdno spi.

Dopust: za prvi maj gremo v Opatijo (sva bila lani in mi je bilo full všeč...še posebej za dolge sprehode), za glavni dopust pa še ne vem. Najbrž bovapočakala na september in bomo šli kam last minit varjantouser posted image . Jaz navijam za nekam daleč,.... nekaj se bo že našlo. Drugače pa gremo konec februarja tako  user posted image za en teden (no, jaz bom bolj malo) v Dolomite in že komaj čakam.

O uvajanju GH sploh še ne razmišljam. Ker se polno dojiva, bom začela najbrž enkrat v 6 mesecu. Se mi sploh ne mudi.
Sedaj se je pa prikazal  user posted image , tako da greva ven, takoj ko se naša princeska zbudi....moj se je šel pa smučat.

user posted image

PS: se mi vidi, da pupa spi.....sem se malo igrala s slikicami

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Desetke007
26.1.2008 9:19:25   
mama06
Dobro jutro,

da še jaz štemplam kartouser posted image user posted image user posted image .

Midva sva pa spala od pol devetih do osmih. Kolikokrat sva se danes ponoči dojila, ne znam naštet - sem kot zombi, čeprav ne rabim vstajat ali podirat kupčkov. Celo noč je nekja jamral in prdel. Upam, da bodo krči kmalu mimo, saj je zaspal ob pol osmih, spal pol ure, nato so bili na sporedu krči, sva se šla v posteljo podojit in je bogi revež ob pol devetih zaspal. No zjutraj pa je spet ratal obrat na desno in celo na levo.user posted image user posted image user posted image

noa1 tudi jaz ne podiram kupčkov čez noč, tudi čez dan večinoma ne, saj zdaj že točno vem, kdaj ga bo podrl in kdaj ne. Se je naučil zelo lepo jesti. Na začetku sem pa morala tudi vmes med dojenjem podreti kupčke in potem dalje dojiti.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Desetke007
26.1.2008 9:30:41   
jasna
Štajerke, a spet imate sonceuser posted image , v LJ pa megla za znortuser posted image .

Alina, če ima ati čas, je po moje prav fajn, da jo on vozi na telovadbo. Saj veš, malo druženja samo ona dva. Moja fantiča hodita na telovadbo 2x tedensko in ker nam vzame cel popoldan, sva si z možem dneve razdelila. Najprej telovadi mali (čez dobra 2 meseca bo 3leta), medtem z večjim in dojenčico počakam. Nato je na vrsti večji in vmes grem z drugima dvema v knjižnico. Ko sem šla prvič sama z njimi me je bilo kar strah, pa smo se lepo ujeli. Ko je bil pa najstarejši 2 leti, sem pa telovadila z njim, z dojenčkom v slingu.

Jenny, upam, da je reakcija že izzvenelauser posted image

Suzanamai - držim pestiuser posted image

Živa, vse najboljše tvojemu hlačmanu za 2 svečkiuser posted image user posted image .

Obračanje gre iz hrbta na trebuh, obrtno ne.

LP

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: Desetke007
26.1.2008 9:34:27   
suzanamai
Noa1 midve ne podirava kupčkov ponoči, sem preveč zaspana in čim se priklopi že spim naprej, ga pa podre takoj zjutraj ko jo dvignem, ponavadi takega velikega, da me spravi v smeh. Krčki jo zaradi tega ne dajejo, je pa res da zjutraj vedno full prdi, verjetno gre ta nočni zrak venuser posted image . Je pa tako hecna, ko ima zraven take čudne face in gleda od kje prihajajo ti čudni zvoki.

No zjutraj sva bili res pokakani do vratu. Sva se kar malo stuširali in preoblekli, sedaj pa že pridno spi svoj dopoldanski spanec. Ko se bo zbudila pa šibava ven na prelepi sonček.

Tudi jaz še ne razmišljam o uvajanju GH, ker se še vedno polno dojiva in lepo napreduje. Mišelinke in lička so še vedno tukaj.

ko poslušam kakšno reakcijo imajo nekateri na cepljenje, me je kar groza, upam da se čimprej uredi, boščki mali. Še dobro, da nama je prestavila cepljenje za en mesec. me je pa kar strah, saj do sedaj nisva imeli nobenih težav, pri sestri je bilo enako, po cepljenju, pa je malemu tako padla odpornost, da je že dve leti skupaj bolan. Groza, upam da bova dobro prestali. Tolažim se s tem, da starejši ni imel nobenih težav, še vedel ni nikoli, kdaj je dobil pikico.

Grem počasi pripravit voziček, pa sušilc piska, moram zložit perilo...

Uživajte na sončkuuser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Nosečniška slabost??
biba1234

Ali ste imele/imate v nosečnosti nosečniško slabost?

Ja, kar naprej sem bruhala-vse je šlo iz mene :( (17%)

Ja, ampak sem malokrat bruhala (17%)

Ja, ampak nisem bruhala (25%)

Ja malo... (15%)

Ne (10%)

Ne, NIKOLI (17%)


Število vseh glasov: 489

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!