|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 9:21:33   
Anonimen
Sem včeraj še pozabila napisat kaj se mi je zgodilo po fitnesu.
No, greva z mulčkom še na bencinsko (vozila sem res že na hlape). Pa midva to natankava in greva. Potem pa se ustaviva v križišču, pač rdeča luč. Vzporedno z nama pa dva tipčka v avtu. Pa se začneta vozit naprej in nazaj in se spogledovatuser posted image  z mano. In sem si mislila: ali se zafrkavata z mano ali pa mogoče še nisem čisto odpisana.user posted image user posted image user posted image  Škoda, ker ni bilo časa, da bi jima nakazala naj pogledata zadaj na sedež. Po moje bi ju kap.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 9:36:45   
Grofica
ojla,punce!
čisto na hitro... mi je uspelo priti na željeno težo. pridno telovadim vsak dan.
na trebuhu so rezultati že vidni,da bo rita spet taka kot mora bit,bo pa treba še malo telovadituser posted image .

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 9:48:57   
Barbs
Živjo,

natasa77user posted image  - a vidiš, ti pa obupuješ, da si za v staro šaro....

Jaz po starem, le da me ful boli nad desno ledvico - imam modrico - ko sem šla v starem delu bajte po stmh stopnicah v klet sem si stopila na copat (itak sem imela unga za nataknit) in se mi je zdrsnilo na predzadnji štengi... awa, awauser posted image  vse zvezde vidla.... Zdaj sem kot en kripl, komaj sedim za pisalno mizo, pa fuuuulll dela imam.
Kar se tiče hrane : spet po starem - dva kivija, nescafe kapučino brez sladkorja (sem rabila nekaj za pocartat) , zdaj pa proticelulitni čaj od patra Ašiča - da mal meto zamenjamuser posted image  Za kosilo pa kuhan ohrovt s česnom, bučnim oljem in kisom, pa....ribauser posted image  Pismo imam domišljijo, moram pobrskat za te beljakovinske variante, ker sem imela nekje napisano ful kombinacij.
Pa vedno pozabim kupit čevape, pa ful jih mam rada!!!!user posted image

Kje je pa natasom, se mi je zdelo, da sem nekje prebrala, da jo je treba prebutatuser posted image
Vse ostale ste ful pridne, snorlax, pozdravi se, najbolj pa danes user posted image  naši rezervni jamravki bibi, ki je končno ugotovila, da hujša, če se drži dieteuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 10:09:30   
HuAnita
Hoj, evo, sem vas malo prebrala za nazaj. Imela sem več grehov prejšnje dni, ljub temu sem na -1,3 kg, torej še slabih 5 kg minusa, pa bo., Telvoaditi še nisme začela, zvečer sem tako zdelana, da zaspim z otrokoma, pa itak se potem vsaj še 3x zbudimo, tako da je veselo....user posted image
In se potem že navsezgodaj tolažim s čokolado, sicer 75% kakavovo, ampak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz se še kar lovim, se mi recimo ful ful zlušta PZ špagetov s tuno ali piščančjim mesom, že na pol naredim, pa dojamem, da to ne gre skupaj.
Včerja za kosilo si privoščim na žaru pečeno orado, pa vloženo rd. papriko, zraven mi kao ponudi pečene bučke, sem mislila, da bodo na žaru, ap so bile pomokane in ocvrte, pa valda so šle v želodec, ker so se mi zluštale, ko sem jih enkrat videlauser posted image

Tak da nisem mož beseda....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 10:16:45   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

in se mi je zdrsnilo na predzadnji štengi... awa, awauser posted image   



A veš, da sem jaz tudi predvčerajšnjim padla po štengah. Ta zadnjo sem prestopila. Sem si zvila gleženje, na srečo ne hudo, in potolkla koleno.
A leg magic si že dobila?

Jaz imam ful krizo po kosilu. Sem sita in vse samo bi tako nekaj sladkega pojedla da je joj. Kot en odvisnik. A obstaja kakšen nadomestek? sadje po kosilu mi ne paše. Sir kot ga predlaga monti mu pa lahko samo v glavo vržem user posted image .

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 10:38:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
naši rezervni jamravki bibi, ki je končno ugotovila, da hujša, če se drži dieteuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pejt še enkrat po stopnicah če upaš - sam pazi, da ne bom zadaj, da bi te porinila.. user posted image user posted image user posted image  Ti bom jaz dala "jamravki"..

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 11:13:36   
škorpion
Najprej en velik pozdrav!

Tudi jaz se bi vam pridružila če me vzamete med sebe.Z hujšanjem sem začela 3.1 z 90 dnevno dieto, tako da imam že sedaj  21 dan. Sem zelo pridna in nič ne grešim, samo na živce mi gre kre se mi zdi da mi ne gre nič dol, znorela bom. Sicer sem šele 4 mesece po porodu, mogoče to kaj vpilva na to. Kako pa kaj ve. Brala pa sem o tej dieti zeleni slap. Kakšna dieta je sploh to in kje bi lahko dobila več informacij. Lelaval: zelo lepo te bi prosila če bi tudi meni poslala mail glede jedilnikov če je seveda še to aktualno. No za enkrat je to vse se vam še javim, sedaj bolj redno ko sem vsa našla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 12:23:05   
lava27
pridne ste  velik uspeha vam želim mogoče se vam jest tudi pridružimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 12:26:13   
lava27
a je sploh kdo tukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image

(odgovor članu lava27)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 12:33:51   
Anonimen
Dobrodošla lava 27 user posted image
Po kateri dieti boš hujšala?

(odgovor članu lava27)
  Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 12:40:03   
lava27
hehe ne vem še po kateri nism še tko odločena ločevalna se mi je mal uprla tko da bi probala pa še kj druzga jah bo pa treba mal kile dol dat tale porod mi je dal vetrauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 12:43:30   
Anonimen
Malo preberi našo temo, potem se pa odloči in povej ,koliko kg bi rada izgubila.
Samo pozor user posted image  tukaj smo stroge.Tudi po riti katera dobi.user posted image

(odgovor članu lava27)
  Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 12:56:32   
lava27
jah želje so eno reala je druga je pa res da s trudom in voljo se vse da vas bom spremljala da dobim še jest nazaj to voljo in da se čim prej odločim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 13:02:07   
mayy
Dan!

Punce če katera želi kupit leg magic je v giga sportu znižan iz 100 na 60 oz. če imaš plus card na 50 evrov.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu lava27)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 13:05:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Samo pozor user posted image  tukaj smo stroge.Tudi po riti katera dobi.user posted image

Od Barbs seveda.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz samo grozim.user posted image user posted image user posted image  Pes, ki laja pa ne grize.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 13:12:49   
binica
BELJAKOVINSKA

Ojla punce, jaz se že 2 dni nisem nič javila, ker sem malo demoralizirana. Ne gre in ne gre več dol. Saj vem, da se ponavadi en čas stoji na določenih kilah, sam me moti to, ker sem ponavadi več časa hujšala, preden se je tako zaštopalo.... Razmišljam, da bi se nehala tehtat vsak dan.... razmišljala sem tudi o tem, da bi spet začela z ločevalno, pa se mi nekako ne da... Moja sodelavka pravi, naj vztrajam user posted image

Sicer pa imam po oblekah občutek, da imam manj kil, kot mi jih pokaže vaga - ma da ni z njo kaj narobe?? user posted image user posted image

Nataša77, kako izgleda ta naprava, ki ti trese špeh? V Italiji jo ful reklamirajo, pa me zanima, če je res kaj učinka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 13:25:54   
lelaval
Ločevalna

Lelaval: zelo lepo te bi prosila če bi tudi meni poslala mail glede jedilnikov če je seveda še to aktualno.


Za katero dieto? Zeleni slap? - na tej strani piše, kaj smeš jest:

http://www.najporoka.com/forum/printer_friendly_posts.asp?TID=719

Je pa še tukaj precej diet:
http://www.smsdieta.si/diete/


Jaz sem včeraj bila tako fertik, da še trebušnjakov nisem mogla delat (pa jih vsak dan naredim 100). No, danes sem jih že. Kosilo bom pa imela po 14.00 uri - ko je konec lune. Pol pa večerje sploh ne rabim. user posted image Grem si skuhat kavo in čaj, za "kočerjo" (K in V skupaj user posted image ) pa bom hrenovko.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 13:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: binica
Nataša77, kako izgleda ta naprava, ki ti trese špeh? V Italiji jo ful reklamirajo, pa me zanima, če je res kaj učinka...

Kot tekač. Če ima učinek pa ne vem. Sem jo včeraj prvič videla. Najprej sem rabila 5 minut, da sem sploh poštekala kako deluje.user posted image

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 14:26:41   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
naši rezervni jamravki bibi, ki je končno ugotovila, da hujša, če se drži dieteuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pejt še enkrat po stopnicah če upaš - sam pazi, da ne bom zadaj, da bi te porinila.. user posted image user posted image user posted image  Ti bom jaz dala "jamravki"..


Ti kar daj, če misliš, da bo vredu, ampak potem ne boš nikoli shujšalauser posted image .... ker si jamravka - če te ne bi mal napizdila, bi še vedno vsako jutro pila kakav in jedla kruh, zelenjavne juhe so ti bljak ( ker maraš samo korenje, koruzo, grah - ravno to, kar ne smeš) , tuna in meso ti gleda iz ušes, rada bi jedla krvavice, z možekom bi hodila na pijačke in na pizze, jutranja kava je bljek, če ni kapučino - pri vsem tem se pa čudiš, da si shujšala samo pol kile oz. nič. Potem pa, ko te naderem in opaziš učinek, si čist fertik, kako je to mogoče - seveda je, če si se pa zresnila user posted image user posted image
Ok, jaz sem spremenila današnji jedilnik, da ne bom postala kot biba in mi je riba res že lezla iz ušes - skuhala sem stročji fižol v omaki, samo na čebuli in z malo paradižnikovih pelatov, brez moke - mmmmm, dobro. Otroci pa zraven ( so bolani in doma) pire krompir. Sicer vas obveščam, da sem že spet lačna - ne vem, a mi še luna od včeraj deluje al kaj, ampak ne bom zdaj nič - si bom pa zvečer ob 18h spekla čevape - grem zdaj k mojemu najljubšemu mesarju, da mi bo namlel lepo mesouser posted image
Ajd, zvečer spet pridem mal nabutat kogauser posted image  ( upam, da bo ob priliki in glede na potrebo, tudi mene kdo...user posted image )



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 17:57:11   
dulcinea
Barbs, jaz sem ugotovila, da si ti ful nasilna. A bi prišla še mene zbrcat, da bi kaj migala?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 18:11:51   
natasaom
Kje je pa natasom, se mi je zdelo, da sem nekje prebrala, da jo je treba prebutatuser posted image  



aha!!!!!na šiht hodm pa nimam več tolk časa čvekat.
sem pa še pridna user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 18:29:48   
tjaga
Ojla,

evo me, vidim, da me niste nič pogrešale user posted image user posted image . Dan mineva v znamenju stresa (zdaj je sicer že malo bolje), zato tudi kar se hrane tiče nisem bila ravno pridna. Pa ne da bi preveč pojedla, premalo sem pojedla. Vse skupaj pol pizze. Zdaj je pa že ura toliko, da ne vem česa bi se lotila. Sem se nažulila vode, pa sploh nimam občutka lakote. Kar pa tudi ni dobro.

Kaj predlagate?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 18:34:11   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Kaj predlagate?


Dulcinea je ugotovila, da sem ful nasilna. user posted image  Torej pridi do mene, da te prebutam, da ti ne bo treba jest.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 18:36:17   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Kaj predlagate?


Dulcinea je ugotovila, da sem ful nasilna. user posted image  Torej pridi do mene, da te prebutam, da ti ne bo treba jest.user posted image


Pridem na eno kavo, potem bova pa preiskušali moč jezikov user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 18:37:52   
Anonimen
Barbs je naša nova Njuškalo. user posted image  Le da prva obvladuje to temo, druga pa temo na čvekanju.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?