|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
19.1.2008 22:04:01   
Bubamaraa
240€ user posted image


zdej pa še kravato in srajco.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: poroka 2008
19.1.2008 22:35:10   
FLASK_A
Ja super sta našla- lepo in ugodno. A Mura? Sens?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: poroka 2008
19.1.2008 22:36:14   
FLASK_A
Jaka se je pa danes prvič sam usedeluser posted image user posted image user posted image  ponosna mamiuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: poroka 2008
19.1.2008 23:57:36   
Bubamaraa
Čestitke Jaku....user posted image user posted image user posted image

obleka je pa SENS...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: poroka 2008
20.1.2008 8:03:28   
Strawberrie Cherrie
datum še ni fiksen, ampak imava v mislih naslednje leto februar, mogoče marec....user posted image
zato me zanimajo poročne obleke, ne kr tkouser posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: poroka 2008
20.1.2008 9:27:02   
Bubamaraa
dej mail na ZS pa ti pošljem mojo obleko in mene v njej....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: poroka 2008
20.1.2008 9:48:48   
bt08
Bubamara pol je bla pa kr poceni obleka,kere sva midva gledala je bla takoj čez 300.Lepega moža oz ženina boš mela.user posted image user posted image user posted image

Flaška user posted image user posted image user posted image user posted image ta Jakai n ponosno mamico,zdaj boš vsak dan na kej novega ponosna,ko ti bo Jaka kazal kaj zna,pa ti sploh to ne veš.


Še da se jaz pohvalim,včerej zvečer sem dokončala vabila,nardila sem 18 kosov konfetkov,še mal pa bom konc,pol pa zahvale.Ful sem teh bonbončkov kupla 1.5 kg za 30 konfetkov,pa je ful preveč.Je moj reku sej jih bomo pojedl,k so mu ful dobri,men so pa trdi.Ko vse končam,pofotkam in prilimam.Bo pa vse na podoben način.
Še 5 mescev pa en dan do dneva D!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: poroka 2008
20.1.2008 10:58:28   
FLASK_A
BRavo Barbara! KOmaj čakam slikiceuser posted image user posted image

Češnca, si pa zgodaj začelauser posted image  Sej je prav... A moje obleke še nisi vidla? Sem jo nekje pripopala... Sej ti jo lahko na ZS pošljem, samo povejuser posted image  No, lepo da nas spremljaš, kak komentar več vedno prav pride tako da kar pridi še kajuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: poroka 2008
20.1.2008 14:36:47   
Serendipity
Oj  oj

Sem malo preletla za nazaj ... user posted image

Primere vabil bi pa tudi jaz rada videla, če lahko...

Mislim, da je Bubamaraa pošiljala - a bi mi jih poslala na ZS, prosim?

Oblekca za ženina pa -- Opa! Full dobra!user posted image user posted image user posted image  Midva bova za mojega dala v Muri sešiti. Za barvo pa se še nisva zedinila - ima rad temne barve in mislim da bo na tem ostalo. 

Kar se pa tiče moje oblekce - bo pa nekaj netipičnega in ne bo bela, ne bo roza, ne bo barva šampanjca ampak bo ... pssst ... še ne povem user posted image
Bo pa nekaj podobnega kot te:

 
http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?G=-1147.2&SIMG=60&SGRP=1
http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?G=-2378.15&SIMG=33&SGRP=1

Rožice pa - marjetice in šmarnice ...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: poroka 2008
20.1.2008 15:51:57   
sonček33
OJla, punce.
Evo še jaz malo pokukam spet sem gor po dolgem času. Tudi jaz se Bubamari priporočam za ogled vabil :)
Se* - zakaj nam ne izdaš barve. Jaz bom najbrž kar v belem, moj pa nimam pojma :)


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: poroka 2008
20.1.2008 16:06:05   
Serendipity
Oo sooončeeeek! user posted image  user posted image  user posted image  

Hm... barva bo ... barva ljubezni in strasti user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: poroka 2008
20.1.2008 16:33:39   
sonček33
Uf ...konkretno...bravo...jaz si ne bi upala :)
Danes sva šla mal v hribe in sva predebatirala, kako in kaj..glede poroke.... Muzkonter nama manjka - a poznaš katerga, ki mu gredo fajn klaviature ??user posted image user posted image
Koliko pa bosta imela povabljenih?
Si ti tudi že tako pridna, da delaš vabila, konfetke ...? Ene punce so res pridne.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: poroka 2008
20.1.2008 19:33:04   
bankc
Ojla punce!

Jaz sem se tudi javila enkrat v začetku debate pa sem potlej mal ven padla ker smo imeli z našim pikcem male probleme. Sem pa sedaj mal prebrala in sem opazila da sem sploh narobe napisla kdaj se poročim.

Midva se poročiva 14.6.2008 v Domžalah. Imava že gostilno, skupino, fotografinjo, vabila in zahvale ( ki sem jih naredila sama) ter v soboto pa sem še oblekico razervirala v Mod Artu. Sem bila zelo zadovoljna user posted image . Sedaj sem prov srečna ko je to zamano.

Me pa neki zanim, če kej veste, komu vse se mora dati naprsne šopke. Ter ali daš naprsne šopke vsem enake tako ženinu in pričam ter ostalim? Ker jaz nimam pojma, me pa zanima, ker če jih bom sama delala bom mogla počas zaštartat.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: poroka 2008
20.1.2008 19:49:09   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Uf ...konkretno...bravo...jaz si ne bi upala :)
Danes sva šla mal v hribe in sva predebatirala, kako in kaj..glede poroke.... Muzkonter nama manjka - a poznaš katerga, ki mu gredo fajn klaviature ??user posted image user posted image
Koliko pa bosta imela povabljenih?
Si ti tudi že tako pridna, da delaš vabila, konfetke ...? Ene punce so res pridne.



user posted image  user posted image  user posted image  Poznam, poznam... Ti ga pošljem tja s pevko vred. Ha ha, ampak pevki raje kak širok lepilni trak prilepit na usta. Je bolj za kako skupino TrioAdio - da goste domov nažene s svojim troglasnim petjem... user posted image  user posted image

Ma, danes sem iskala vabila malo po netu, iščem ideje... Saj ne bom komplicirala. Nice & easy je moj moto. Glavno, da bova midva imela res poseben dan in da bomo to skupaj zafeštali pozno v jutro... user posted image

Povabljenih pa okoli 90 ... Sem  mislila, da bo manjša številka, pa se kar hitro nabere. Bodo pa to le ljudje, ki jih mava rada in ne kaki ''prisiljenih'' gostov. Hočem, da uživajo in ne da se zmrdujejo in šinfarijo...

Pa vidva? Joj, kdaj že mata datum? Sem pozabljivka, veš ... user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: poroka 2008
20.1.2008 19:51:02   
Serendipity
bankc - tudi jaz sem se začela to spraševat... Me tudi zanima.
Nam pokažeš svojo oblekco? user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: poroka 2008
20.1.2008 20:11:22   
bankc
Na žalost se nisem slikala ker smo fotoapart pozabile doma pri meni, ker smo prej kafetkale. Na netu pa ni take obleke. user posted image

user posted image

Ta obleka ji je še najbližja. Samo v zgornjem delu se rahko razlikuje. Moja obleka ima dodane biserčke.
Bila mi je zelo všeč in se se čisto zaljubila vanjo. Pa še všeč mi je ker me naredi suho in se mi ne pozna trebušček ki mi je ostal še od nosečnosti.

Lepa kajne.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: poroka 2008
20.1.2008 20:13:20   
bankc
Aja pa moja obleka ni na naramnice.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: poroka 2008
20.1.2008 21:32:51   
Serendipity
user posted image

Ooo, full je lepa ... Si jo fajn opisala, da sem si jo fajn predstavljala.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: poroka 2008
21.1.2008 7:23:35   
NATAŠI
dobro jutro nevestice

o jutri imam pa probo user posted image   user posted image   user posted image , ponoči že kar sanjam o tem sem že čist user posted image

serendipity in kje si si izbrala oblekco ... pa kakšna slikica

flash daj nam ti to kaj pokaži kaj imaš nabavljeno.... pa kakšne svečke in vaze? mezanima povej kaj več o tem. aja pa user posted image  user posted image  user posted image  za Jako, priden fantek zdaj bo pa že lažje ko ti ga ne bo treba več tolk "paziti"

bubamara user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za obleko tvojega bodočega moža.. super. mi pa bomo še kar malo počakali ker imava še čas in se mi zdi da se kar dobi in v tem času bomo še "hujšali" user posted image . je pa lepa obleka, naj ti povem da se moj tudi nagiba k svetli obleki user posted image , je pa super da si čist pri luft in zaljubljena user posted image

strawberrie reci da bi še ti imela oblekco na ZS pa ti pošljemo... veš mal se skrivamo pred našimi user posted image

barbara a tvoja vabila bomo še kaj videle

bankc super za oblekco user posted image  user posted image  in kje v domžalah se poročita če lahko vprašam

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: poroka 2008
21.1.2008 8:59:05   
bankc
Dobro jutro!

Ubistvu ne bova nič komplicirala. Civilna bo najbrž kar v kulturnem domu Franceta Bernika, za cerkveno pa sva se odločila za domžalsko cerkev, ki jo oba obiskujeva že od malega in nama nekaj pomeni (na začetku da sva se večkrat videla sva prišla k maši vsak s svojo družino pol sva se pa zmuznla pa skupi sedela med mašo).

Sorry Nataši sej možn da si že kje napisala vendar sem bl frišna, kje pa imaš probo? Imaš že kej ogledanega?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: poroka 2008
21.1.2008 11:35:07   
bt08
Ojla!
Nov teden,novi začetki,ponovno delat.user posted image Pa se mi ne da,bla bi kr doma,sedaj kosmo zdravi,ko ni treba bit skoz noter.

Še 5 mesecev pa bom poročena.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bankc lepa oblekica,lepa mi je ker je enostavna,samo na mojo postavo se mi zdi da se ne bi kej preveč fajn obnesla.user posted image Vrjamem da boš lepa nevesta.Komej čakam slike po porokah da si bomo ogledale kakšne lepotičke smo ble.

Nataši super za probo,kam greš v Grazio če se ne motim?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz bi šla kr še enkrat mal sprobavat obleke,ker je res dober občutek,ko daješ tiste krasotice na sebe in res srce kr poskoči ko daš tisto pravo gor in si rečeš ta je zame.Slikej se pa da vidmo kako boš lepa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dajte mi mal pomagat mojap riča bi rada imela gor kostimček hlače,reklček spodej pa oranžen korzet,kje naj dobi to,ne bi pa rada kupla ampak bi si sposodila,ker ni nikoli elegantno napravljena,vedno samo trenerka al pa kavbojke?




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: poroka 2008
21.1.2008 12:16:38   
tanikaa
Ojla neveste!

Samo eno vprašanje. Linea Raffaelli ... a v Ljubljani se da iz te kolekcije kupiti samo poročna obleka? Mene namreč zanimajo večerne obleke in njihove so naravnost sanjske. Pa ne vem, kam iti gledat. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: poroka 2008
21.1.2008 13:32:11   
FLASK_A
Tanika, nimam pojma... Upam, da bo katera druga vedla...

Nataši, naj ti danes hitro mine, jutri pa takoj poročajuser posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da najdeš, kar iščeš.

Slike mojih stvari dobite, ko se spravim k delu. Zdaj imam vse zasedeno, bom težko kaj naredila, mogoče naslednji teden al pa februarjauser posted image  Sej to bo tik tak! je že konec januarja tako rekoč... Ma, gre res hitro...

Bankc, lepa obleka. Preprosta, elegantna. Ful fajn. Zame pa ni, mi je preveč klasičnauser posted image  Sem rada mal extrauser posted image user posted image user posted image  Joj, bodo čudno gledali svatje mojo oblekouser posted image user posted image  Mi je že zdaj smešno...

No, je čas, da refrešam seznam, zdaj ko nas je večuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: poroka 2008
21.1.2008 13:36:07   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image  
user posted image  
26.4.2008 
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
user posted image  

14.6.2008
nikical
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka:
slavje: Mirna peč, kmečki turizem
 
14.6.2008
bankc
civilna poroka:
cerkvena poroka: Domžale
slavje:


21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

28.6.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
 
user posted image  
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:
 
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image
NEVESTE 2008
 
Ostale nevestice, javite se kaj, da vidimo, kako ste kaj v tem lepem predporočnem času.
 
Upam, da nisem kaj spustila pa narobe napisala, če pa ja- me prosim popravite...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: poroka 2008
21.1.2008 13:49:04   
bankc
Flask_a ne boš verjela jaz sem ves čas govorila, da ne bom imela bele poročne obleke, še posebej ne brez naramnic, ter da bog nedaj da bi šla na ven. Hotela sem preprosto v ravni liniji vendar v živih barvah. Na koncu pa se je izkazalo da mi take obleke ne pašejo. Ta obleka, ki sem jo rezervirala pa mi je bila kot ulita in mi je prikrila vse nepravilnosti.
Sedaj se mi vsaj ni treba sekirati ali bom shujšala ali ne user posted image user posted image !

Punece pa še enkrat vas sprašujem če katera ve kako je s temi naprsnimi šopki. A to je treba za oba spola? Ali imajo in ženin ter priče enake naprsne šopke kot svatje? Ker jaz res nič ne vem o tem user posted image ?!

Ja Flaska upam da boš pokazala svojo oblekico ker me res firbec matra kako si izbrala user posted image . Sem tudi jaz po naravi zelo firbčna. Sedaj sem pa sploh padla v priprave.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?