|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
18.1.2008 7:58:20   
Bubamaraa
ja mogoč se bova začele...user posted image

se neee..... flaška mi bo mogoče mojo nepremičnino spravla v načrt...pa me prej zanimajo njene ideje, kaj bi se dalo naredit tam kjer bom zidala...user posted image  




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: poroka 2008
18.1.2008 8:04:41   
NATAŠI
super user posted image  da bosta imela svojo hiško .... saj je to najbolje če se le da. da greste nasvoje. dobr se zmenta, flaška ti pa ideje na plan user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: poroka 2008
18.1.2008 8:24:47   
NATAŠI
ian tebe sem pa vidla.... pa se nisi nič oglasila

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: poroka 2008
18.1.2008 8:39:55   
Bubamaraa
ja sej je treba, da neki ukreneva.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: poroka 2008
18.1.2008 8:53:28   
bt08
Oj!

Midva Z Ožbejam sva že v stoječem položaju,upam da bo dans že boljš njegov nahod,seprav učke in nos.user posted image

Presenečenje,jaz sem najprej misnla kej z baloni,pol je bil že na tapeti ognjemet,pa mi je ta ognjemet kr mal predrag,za tistih par minut tok keša.Tako da sedaj bo pa tkole,ko bo prišel po mene in mi dal šopek mu dam jaz iglo za kravato,okol polnoči pa dobi od mene eno tako knjigico,ki jo delam sedaj ko je bolj mal doma,najinih skupnih 6 let bo naslov.Noter bodo slike njega,mene,skupne,Ožbej in zraven mal napisan.Nič posebnega se mi zdi samo bo en lep spomin.
Razvajanje sem mu pa zdj kupla ko ma 5.2 tridestko,pa mu bo to darilo,pol pa še večerjica,tm od 17 naprej mava rezervirano,Ožbej bo pri mojih,tako da bova večer imela samo zase.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: poroka 2008
18.1.2008 9:23:22   
Bubamaraa
barbara ful lepoooo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: poroka 2008
18.1.2008 9:36:59   
FLASK_A
ooooo, Barbara, to si pa lepo zrihtalauser posted image user posted image  Pa ful fajn, da sta že bolš!

Bubamara, ti samo povej. Jaz imam načeloma največ časa dopoldan, ker sem sama doma, če pa to ne gre, mi je pa vseeno. Se prilagodim, ker itak nimam kej pametnega početuser posted image  Ta vikend pa začetek naslednjega tedna odpade, pol pa kadarkoli.

Desci auser posted image user posted image  Zdej grem na kofe z mojimi junijkami. Nč ne bo pospravljanjauser posted image user posted image user posted image  

Pa še za srečanje se zmente za uro pa danuser posted image user posted image  Bi vas rada še pred poroko vidlauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: poroka 2008
18.1.2008 9:48:53   
Bubamaraa
flaška se bomo zmenili en vikend, pa pridete vsi skupi....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: poroka 2008
18.1.2008 10:18:17   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraaflaška se bomo zmenili en vikend, pa pridete vsi skupi....user posted image user posted image user posted image


ok user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: poroka 2008
18.1.2008 10:40:11   
Bubamaraa
flaška tko, da zdej vidva povejta kdaj mata kej cajt.....midva sva bolj kot ne frej...edino 26.1. ne morem, ko ima moja poročna priča 30 let...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: poroka 2008
18.1.2008 11:35:46   
bt08
No lepo da vam je všeč,zdaj ko sem doma nimam kej počet,Ožbej je itak tečen,ker se že en teden gledava 24 ur na dan,pa ven ne mormo,pa nič atija ni itak doma,ne vem kdaj se bo vse to umirilo.Pol sem se pa to spomnila.Upam da bo zadovoljen.user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa itak 100% da se on ne bo nič spomnu ker ni tak tip.Ampak vseeno,jaz vedno morem nekoga obdarovat.

Dans mi pa ni treba kuhat,sva rekal z Ožbejam da bova pico,sej itak že cel teden je kot ena miška.Bom pa probala mal pospravt,da v do nedelje nardim vse,da ko bo ati doma pa frej,da se bomo cel dan crklal mal.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: poroka 2008
18.1.2008 12:39:51   
Bubamaraa
punce a ma kera kako vabilo za 30.rojstni dan!!!!! moja najboljš prijateljica praznuje rd pa sem ji obljubila, da poskrbim za vabila...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: poroka 2008
18.1.2008 14:26:11   
NATAŠI
jao jao kolk imam jaz gužvo user posted image

vabila... joj bi ti rada pomagala pa pojma nimam... pa čist brez energije sem že

jaz vam zaželim en lep vikend, v pon. se beremo. jaz odhajam domovv

čao-čao

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: poroka 2008
18.1.2008 14:59:52   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce a ma kera kako vabilo za 30.rojstni dan!!!!! moja najboljš prijateljica praznuje rd pa sem ji obljubila, da poskrbim za vabila...user posted image

lej no, kakšno naklučje. tvoja najbolš prijateljica praznuje, pa še tvoja poročna priča prazunujeuser posted image user posted image

žal nimam primera. pri nas smo bili šele na eni 30 letnici. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: poroka 2008
18.1.2008 15:17:09   
FLASK_A
Bubamaraa, pol pa rečva tisti teden, ko je 2.in 3. februar. Upam, da bi šlouser posted image  Al je prepoznouser posted image user posted image  Za
30letnico pa nimam nič... user posted image  Ti ne morem pomagat...

Barbara, pica a? Bo mali takoj zdravuser posted image user posted image

Grem mal kavč polikat, sem bla na kofetku pa sem se zmatralauser posted image user posted image user posted image  Jaka se pa igra, tako da bo neki časa mir.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: poroka 2008
18.1.2008 17:27:42   
bt08
Ja Flaška je jedu itak,pico pa vedno,to pa lahko je.user posted image Saj mal je pojedu ,no sej je že zjutri mal jedu,ni blo sile.

A veste kaj mi ne gre v glavo?user posted image Kako je lahko tko tečen,ampak res.Se sprašujem po kom je,ta teden ne uboga čisto nič,me čist ob živce sprav.Lih pred 5 minutam me je že spet.Groza!user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa mal kopalnico pospravt,da jutri še vse ostalo,da sem mal frej pol.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: poroka 2008
19.1.2008 15:03:18   
Serendipity
 Ojla punce!

No,jaz sem se na začetku malo oglasila, potem pa malo ''poniknila'' in zdaj, ko prihaja dan D, pa sem se spet  prikazala. user posted image

Sem se šla ta teden menit za poročno obleko user posted image  user posted image  user posted image  Zdaj sem pa čist not padla! user posted image   Imam sicer nekaj vprašanj, ampak si bom zvečer vzela malo časa in prebrala za nazaj, da ne bom postavljala vprašanj, ki so bile že omenjena.



LP




(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: poroka 2008
19.1.2008 16:31:41   
FLASK_A
user posted image user posted image  Nevestica, kar takoj prilimaj svojo oblekico, da pokomentiramouser posted image  

Če te kaj zanima pa kar vprašaj, tudi če je tema že bila. Ti ne bomo nič zamerile, ane nevestice mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo lepo se imejte, pa se tipkamo!

Sva danes kupila material za okrasitev miz.... Kako bo lepooooo.... So ravno še imeli- je kar težko svečke dobit pa vazice... Sva ful vesela, da imava nabavljeno! Aja, pa kuverte za vabila imava zdaj tudi- božanske so, svetlikajoče se perla... Uf, kje je šele junijuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: poroka 2008
19.1.2008 19:48:32   
Bubamaraa
Punce midva sva pa kupila Sašotu poročno oblekooooo......user posted image user posted image user posted image user posted image

sem tolk vesela, da ne morem povedat........user posted image user posted image user posted image user posted image

pa tud bo lepi, da se bom še zaljubila ponovn....user posted image

evo slikicooooooooo:

user posted image


ni bela je sivo srebrnaaa..in je ful lepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...pa tud tolk mu pašeeeeeeeeeeeee.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: poroka 2008
19.1.2008 19:56:52   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa



user posted image





a to je tvoj al si tega misliš kupit, al kakouser posted image user posted image user posted image user posted image


hehe, vas redno spremljam, da dobim kako novo idejo, kakorkoli že, me zelo zelo jezi, da si na ZSje pošiljate kakšne poročne oblekce boste imele, ker jih ne vidim....user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: poroka 2008
19.1.2008 19:59:08   
bt08
Flaška pol ste pa začel delat na polno.Jaz bom dans tud do konca vabila nardila,pol bom pa počas začela konfetke delat.user posted image user posted image user posted image

Bubamara lepa obleka,res ful lepa.Komej čakam slike porok da se dobimo in pogledam oslikice.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: poroka 2008
19.1.2008 20:36:09   
moci
s_c, he he. a se boš poročila?


obleka je pa res lepauser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: poroka 2008
19.1.2008 21:55:56   
Bubamaraa
S_C kdaj mata datum????? ko se uradno pofočkaš med neveste dobiš tudi slikice na ZS....user posted image


ja lepa obleka...... samo še srajco in kravato morva dobit.... sva dons kr pozabla na to...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: poroka 2008
19.1.2008 22:01:38   
FLASK_A
uaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuu! Jaz bi tut takega imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva sva material dobila, to je važno, zdej bo pa čakalo, da se spravim delat. Sej pravim, sam da imam stvari, pa sem vesela, da potem ni treba vse na brzino, ko tako nič ne najdeš...

SC, hočeš firbcat a?user posted image  Sej ko bomo poročene, bomo vse pripopale tukej gor- do takrat pa potrpežljivo čakat...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: poroka 2008
19.1.2008 22:02:10   
FLASK_A
kolk sta pa dala za obleko, če ni skrivnostuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?