|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
21.1.2008 14:05:36   
FLASK_A
Serendipity, uaaaaaaaaaau kake oblekiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  Uf, ti boš tudi prečudovita! Pa saj veš- ko  bo izbrana favoritka, nujno takoj obvestilo s sliko na ZSuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: poroka 2008
21.1.2008 14:10:07   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Flask_a ne boš verjela jaz sem ves čas govorila, da ne bom imela bele poročne obleke, še posebej ne brez naramnic, ter da bog nedaj da bi šla na ven. Hotela sem preprosto v ravni liniji vendar v živih barvah. Na koncu pa se je izkazalo da mi take obleke ne pašejo. Ta obleka, ki sem jo rezervirala pa mi je bila kot ulita in mi je prikrila vse nepravilnosti.
Sedaj se mi vsaj ni treba sekirati ali bom shujšala ali ne user posted image user posted image !

Punece pa še enkrat vas sprašujem če katera ve kako je s temi naprsnimi šopki. A to je treba za oba spola? Ali imajo in ženin ter priče enake naprsne šopke kot svatje? Ker jaz res nič ne vem o tem user posted image ?!

Ja Flaska upam da boš pokazala svojo oblekico ker me res firbec matra kako si izbrala user posted image . Sem tudi jaz po naravi zelo firbčna. Sedaj sem pa sploh padla v priprave.


Jojoj, ne govoriuser posted image  Jaz sem se tudi tako branila oblek brez naramnic- in glej ga šmenta- itak, da jo imamuser posted image user posted image user posted image  Komaj čakam slike s poroke, da te vidim nevestico čudovitouser posted image user posted image

Naprsni šopki- sama se odloči, če jih želiš imeti za vse svate. Jaz jih bom imela, ker rada sama izdelujem stvari, če ne, jih sigurno ne bi dala delat al pa jih kupila... Tako pa bodo imeli vsi svatje isto, ženin in priči pa malo bolj bogato. Da bodo izstopali pačuser posted image

Evo moja oblekica bo kmalu na tvojem ZS... Firbec babjiuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: poroka 2008
21.1.2008 14:13:06   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ojla neveste!

Samo eno vprašanje. Linea Raffaelli ... a v Ljubljani se da iz te kolekcije kupiti samo poročna obleka? Mene namreč zanimajo večerne obleke in njihove so naravnost sanjske. Pa ne vem, kam iti gledat. user posted image

kontaktiraj v mod art. oni so uvozniki, mogoče ti lahko kaj pomagajo

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: poroka 2008
21.1.2008 14:24:29   
FLASK_A
Moci, te ni na seznamuuser posted image  Kdaj se že poročiš, te dam vmesuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: poroka 2008
21.1.2008 14:27:50   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image  
user posted image  
26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image

14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka:
slavje: Mirna peč, kmečki turizem
 
14.6.2008
bankc
civilna poroka:
cerkvena poroka: Domžale
slavje:

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču/grad Šk.Loka.
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
 
21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

28.6.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
 
user posted image
5.7.2008
maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
user posted image  
 
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image
NEVESTE 2008
 
Upam, da bo zdaj kul...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: poroka 2008
21.1.2008 14:45:50   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Moci, te ni na seznamuuser posted image  Kdaj se že poročiš, te dam vmesuser posted image user posted image

sem, semuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: poroka 2008
21.1.2008 14:58:00   
bankc
Ojla Flaska

Sem vidla obleko. Full je dobra!!! user posted image  user posted image  user posted image
A pa to imaš samo ogledano ali že rezrvirano?
Jaz mislim da boš čudovita. Glej da boš poslala kako slikico iz poroke da vidim kako ti je stala. Je pa res posebna!!

Drugače pa tudi jaz vse sama delam. Sem sama naredila in vabila in zahvale. Zato pa se sedaj zanimam za naprsne, ker jih imam namen sama narediti.

A ti imaš naprsne šopke že pripravljene. Če ni skrivnost mi lahko pošlješ na ZS ker jaz še iščem idejo za mojo poroko! Sedaj se mi je itak vse sesula ker imam belo obleko in čisto drugačno kot sem si zamislila. In sedaj rabim drugačne ideje za šopek, ter za naprsne šopke. Pa bom že neki skombinirala.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: poroka 2008
21.1.2008 15:22:00   
maya2
NATAŠI: srečno jutri! držim pesti, da 'srečaš' svojo sanjsko obleko.

Kako velika vabila (format) pa ve nameravate imet? Meni je tle en sosed rekel naj grem v Ljubljani v papirografiko iskat papir za vabila, da imajo baje ful izbiro, a katera pozna?

Naprsne rože ne bom dala delat, le za priče in starše, pa mogoče voznika :) ostali pa ne bodo imeli, sem razmišljala in se mi ne zdi dobro, ker nekaj jih bo povabljenih le na civilno in cerkveno, pa tud ne bodo vsi od začetka zraven, pol pa jih lovit tam okoli, pa spet nekoga za to zadolžit user posted image user posted image

Moram pa rečt, da ste zeloooo zgodne, če me ne bi ve mal priganjale, še ziher ne bi o vabilih razmišljalauser posted image user posted image user posted image

A katera ve, a je res da mora imet ženin v kravati barvo nevestinih rož?

Midva se jutri še z 'muskontarjem' dobiva, da pogledamo mal program preden se za ziher odločivauser posted image

Jedilnik sva v grobem dorekla, zdaj naju čakajo še finese, se mi zdi da kmalu ne bom imela česa več pripravljatuser posted image user posted image , zadnje tri dni pa tako pričakujem samo tekanje okol... še na petek imam službouser posted image

Nič grem še kaj drugega delatuser posted image


lp

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: poroka 2008
21.1.2008 15:28:34   
bankc
maya2 jaz sem naredila vabila 15×15 cm. Sem uporabila rumeno lepenko. Razne rožice, trakove in juto pa sem kupila v promaku v ljubljani. Imajo full izbire (samo ne kartonov ali kaj podobnega). Za to papirografiko pa na žalost prvič slišim. Se pa najbrž splača pogledat.

Tole s kravato pa prvič slišim. Midva bova pozorna samo na to, da se bova kot celota čim bolj ujemala. Kravata pa bo kakršna bo.

Jaz tudi ne vem kako naj speljem s temi naprsnimi šopki, ker pr meni bo tud bl vse zmešan. user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: poroka 2008
21.1.2008 15:32:00   
FLASK_A
Bankc, sem dodelala seznam, pa te vmes našla, tako da si sedaj tudi ti goruser posted image

Hehe, men je zakon moja obleka- sej tko mora bit aneuser posted image  Je pa že rezervirana, ja.

Hm, naprsnih šopkov še nimam narejenih, lahko ti pa pošljem skup sestavljene ( nedokončane), mal za idejo... Dobiš, najkasneje jutri zjutaj slikco na ZS.

Format vabil so podolgovata (za v podolgovato kuverto no...) prepognjena. Za papirografiko nevem...

Ženinova kravata je čisto vajina stvar, lepo pa je, da se vse barvno ujema... Je bolj povezano tako... On ima kravato in srajco v barvi moje obleke, za rože pa še zdaj ne vem, katere bom imela.. Tako da nama to ni vodilo, ampak se bom pomoje tudi za to iso barvo cvetov odločila...

Maya, pa vidva sta čist nora- imata res že vseuser posted image  Jaz še nič, vse je še v oblakihuser posted image in v omariuser posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: poroka 2008
21.1.2008 15:33:55   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: bankc
Midva bova pozorna samo na to, da se bova kot celota čim bolj ujemala. Jaz tudi ne vem kako naj speljem s temi naprsnimi šopki, ker pr meni bo tud bl vse zmešan. user posted image


Midva imava barvo moje obleke za povezovalni člen vsega... To je rdeča nit. Tako da bo vse v tem stilu, pa bo že nekako lepo izpadlo upam.

No, ti pošljem prej, če greš jutri v Promak. Zvečer dobiš. Za vabila sem jaz tudi tam dobila. Pa ful lepo svetujejouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: poroka 2008
21.1.2008 16:05:59   
bt08
Ja pri men tud ne bodo mel naprsnih šopkov razen prič,staršev in šoferja,ker mi je brezveze,itak se bo cvetje sušilo ful,ker bo vroče pa mi je škoda rož za to.

Vabila so pa pri men velikosti 22x12 nekej tazga.Zahvale pa ne vem točno ker morm fotografinjo prašat kolk ma velike slike,da ne bom premale kupla pol pa ne bo nič uporabno.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: poroka 2008
21.1.2008 16:09:32   
bt08
Aja barva bo pa pri naju tkole,jaz mam belo obleko z oranžnimi drobnimi rožicami,imela bom vrjetno oranžne čevlje ( pa ne živo oranžžne,nežna oranžna bo ),oranžne perlce okoli vratu bojo pa uhančki oranžni,on bo pa mel črno obleko,oranžno srajco,kravata bo mo probal tud najdt v oranžnem tonu,moje rože bodo pa oranžne kale,se prav da bodo naprsni šopki za te ko jih bodo mel tud oranžne kale ampak drobnejše.

Manjka nama pa še samo torta,ostalo pa že vse imamo porihtano.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: poroka 2008
21.1.2008 18:24:55   
sonček33
FLASK_A
 - a daš še men prosim na seznam  28. 6. cerkvena poroka: Jamnik, civilna in slavje se še odločava


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: poroka 2008
21.1.2008 18:31:13   
bankc
Vov Barbara vidva mata pa res že vse poštiman pa usklajen. Full dobr. user posted image  user posted image
Jaz pa še vedno ne vem kakšen šopek bom imela. Za mojega sploh še nisva šla gledat. Sedaj nama je pa še najin pikec zbolel. user posted image  user posted image  Upam da bo čim prej zdrav.
Za mojega pa sva gledala obleko od Sens v zlato rajvi barvi. Spodaj bo imel belo srajco. Sedaj moram pa najdt šopek, ki bo to dvoje povezal, da bova še bol skup pasala. No pa sej neki se bo že najdl.

 


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: poroka 2008
21.1.2008 18:33:14   
bankc
Aja Flaska pa pri nama lahko še dodaš da bova imela slavje v gostilni pri Kovač.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: poroka 2008
21.1.2008 20:12:40   
lan
Ufff, samo ste res ene pridne. Kapo dol, že vse imate porihtanouser posted image !!!

Midva sva res na "easy". O obleki za mojega še sploh nisva razmišljala... Vabila in druge pisne zadeve pa ima moj oči čez in po mojem tudi še nič nima v mislih. Rože,....kje je to??? Nimam pojma kakšen šopek bom imela. Po mojem bom šla kar na polje malo poljskih rožič nabrat, heheheheehe, ni slaba ideja.
V glavnem meni se vse zdi še takooooo daleč pa vem da ni! Ampak zase vem, da sem najbolj učinkovita takrat, ko je treba in ko se mudiuser posted image .





(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: poroka 2008
21.1.2008 20:22:35   
Serendipity
user posted image  user posted image  
lan - mave pa isti datum! user posted image  user posted image  

Ma, saj je še daleč.. Jaz bi tudi imela en preprost šopek iz travniških rožic... ''ivanjščice'', pa mogoče kak klasek pšenice, pa malo travce vmes, pa smo gotovi.
Ma glede na barvo obeke bom itaq imela težave pri iskanju  čevljev - bi bila kar bosa,user posted image user posted image user posted image Če bi bilo po moji izbiri: Travnik, midva, priče in najbližji, jaz bosa s cvetjem v laseh, šopkom travniških rožic ter naša tamala s košarico rožic in dvema prstanama med njimi... user posted image  user posted image


Potem pa odjezdiva v sončnih zahod... user posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: poroka 2008
21.1.2008 20:24:34   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Serendipity, uaaaaaaaaaau kake oblekiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  Uf, ti boš tudi prečudovita! Pa saj veš- ko  bo izbrana favoritka, nujno takoj obvestilo s sliko na ZSuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

Taka bo kor prva, le malce spremenjena (podoben pas, kot ima ta druga) in drugačne barve.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: poroka 2008
21.1.2008 21:19:45   
lan
V katerem mestu se pa poročita?
A ne da je lep datum???? Midva sva se odločala med 3.5., 13.5. ali 31.5. Sva morala v datumu imet številko 3,hehehehe.
No pa sva rekla, da je zadnji maj tak lep dan pa še lahko si ga je zapomnitiuser posted image  ( na stara leta marsikaj uide iz glave ) :-)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: poroka 2008
21.1.2008 22:20:04   
FLASK_A
Bankc, imaš ZS.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: poroka 2008
22.1.2008 7:32:42   
NATAŠI
dobro jutro

o pa je moj dan ko grem v grazio user posted image   user posted image  user posted image

se pa opravičujem ko se takole poredko javljam, izgovor- služba

bankc lepo sta se odločila za cerkev.. .v domu F.Bernika sem bila pa že na parih porokah user posted image  in tudi v gostilni pri Kovač smo imeli že 2 poroki in je super. probo imam pa v grazii, sem bila že na vse živo koncev pa čist neuspešno user posted image , upam da bo tokrat bolje in uspešno

o barbara še pet mesecev user posted image  pri meni malo več user posted image . tvoja priča in  korzet naj gre vprašat mal na konce kjer imajo na posodo tudi maturantske obleke

naprsni šopki: ženin in poročni priči ter mislim da šofer imajo sveži šopek v stilu z nevestinim, ostali svatje imajo pa tiste šopke (suho cvetje oz. nekaj takega kar ostane in so full lepi) ki jih narediš sam ali v salonih in cvetličarnah... lahko pa imajo tudi starši ženina in neveste drugačne šopke

maya hvala za želje user posted image , to da mora biti kravata v barvi rož je pa tako.. ni pravilo ampak tako včasih kombiniraš z nevesto, ker če je nevesta v beli obleki in nima nič barvnega na sebi potem težko kaj ujameš da se barvno ujemata in tako ima ženin kaj takega v barvi kot je ali šopek ali kaj drugega.. .da pašeta skupaj

zdaj sem vas pa mal zaposlila user posted image  user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: poroka 2008
22.1.2008 9:01:13   
bankc
dobro jutro vsem!

Nataši držim danes pesti zate, da boš našla svojo sanjsko oblekico.
Si sploh ne znam predstavljati kako ti je, ker jaz sem jo najdla v prvem salonu. Pa sem se potlej 45 min odločala ali naj grem še kam drugam pogledati ali naj jo razerviram. Nato so me prijateljice pregovorile, da naj kar rezerviram ker mi full paše. Itak je ponavadi tako, da ko nekaj lepega najdeš in če odlašaš, tega na kocu ni več, ko se ti odločiš. Tako da sem jo kar vzela.

Pa imaš kaj določenega v mislih?

Flaska hvala za ZS. Sem odprla brez problema. Sedaj se mi že malo svita kako bom vse skupaj spelala. Samo do ProMaka moram mal na ogled skočiti. So pa full dobri naprsni šopki in vabila. Si se dobro spomnila. user posted image user posted image


Imam pa še eno vprašanje. Tiste neveste ki imate otroke, v kaj jih imate namen obleči in ali bodo prisotni na obredih (civilna, cerkvena poroka)? Namreč moj sinko bo takrat skora 1 leto star pa se z mojim še odločava kako bova vse uredila.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: poroka 2008
22.1.2008 9:06:41   
fragola
Pozdravljene punce!
No midva sva se tudi odločila da se poročiva in sicer 07.06.2008 zdaj bom pa začela iskat obleko, fotografa, konfete,... vse kar spada zdraven

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: poroka 2008
22.1.2008 9:15:29   
fragola
Punce a mi lahko katera pove kolko je izsposoja v Modartu?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?