|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
16.1.2008 18:28:00   
FLASK_A
Hm... meni so pa fotografije pomembnejše. Tukej bova spičila celo premoženje. Samo so pa res vse, kar ti ostane po poroki. Razen prstanov sevedauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: poroka 2008
16.1.2008 19:42:41   
moci
punce, jaz sem šla danes gledat obleke v mod art in v naj nevesto. v naj nevesti je bila ena še kar v mod artu sem se pa v eno kar zacopala. izposoja: 600 euruser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: poroka 2008
16.1.2008 19:43:29   
moci
bubamaraa, hvalauser posted image pa še nasmejala sem seuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: poroka 2008
16.1.2008 20:47:08   
maya2
Bubamaraa: tnxuser posted image

moci: katero si si pa izbrala? ... pa sem mislila da je moja dragauser posted image user posted image .:

stroški: mi slabo rata vsakič ko pogledamuser posted image tudi midva računamva da bo super vse kar bo pod 10 000 user posted image ja kaj češ, vse kar nosi spredaj pridevnik 'poročni' je 150% dražjeuser posted image

lp

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: poroka 2008
16.1.2008 20:50:12   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2
vse kar nosi spredaj pridevnik 'poročni' je 150% dražjeuser posted image


Ja sam resuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: poroka 2008
16.1.2008 20:53:54   
lan
Ja, seveda tudi fotografije in filmček sta dve pomembni stvari.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: poroka 2008
16.1.2008 21:02:33   
FLASK_A
Evo obleka od mojega:

http://www.sens.si/?page=katalog&lang=sl&i=47&si=87&p=1

Levo spodaj, čisto črna, enostavna. Srajca in kravata pa bež kot moje krilouser posted image user posted image user posted image Bo lepiiiiii... Uf, kako bom jaz jokalauser posted image user posted image user posted image user posted image  Mejkap bo čist u k****user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: poroka 2008
16.1.2008 21:30:02   
lan
Lep oblekauser posted image ! Moj se še ni zmigal po obleko, ga bo treba malo preganjat začetuser posted image ! Moj dragi bo tudi verjetno imel črno ali pa temno sivo obleko pa srajco ali kravato v barvi moje obleke, tako da bova lep par!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: poroka 2008
16.1.2008 22:15:13   
maya2
moj si je pa izbral temno modro s še temnejšimi komaj opaznimi črtami, zraven pa bo najbrž tudi treba krem barve srajco, saj bo kaj drugega izgledalo preveč kričeče.... nekaj podobnega kot je moja obleka, pa kravato bi bilo najbrž najboljše tudi iste barveuser posted image user posted image   a vaši bodo imeli kravate? meni je ena kolegica rekla, da ne sme kravato, ker to ni 'poslovna zadeva' user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: poroka 2008
16.1.2008 22:17:16   
maya2
a ja še to.... a ste že razmišljale kateri bo vaš otvoritveni ples? imate že kakšno pesem v mislih??

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: poroka 2008
17.1.2008 8:22:44   
NATAŠI
jutro

uf kolk ste bile pridne user posted image  user posted image  jaz pa v taki gužvi v službi da se ven ne vidim in nimam časa dost tle viset user posted image

bubamara no super da si zadovoljna ker če to ni potem je kriza. moraš hodit z vseljem v službo. boš vidla potem ko prevzameš celo stranko od a do ž je full boljše... saj čas prinese vse tako da kar pogumno. frizure, hm... sva se pogovarjali s frizerko pa sem se odločila da bom imela verjetno kar spuščene ali malo spete ob strani, tako na bolj preprost način, verjetno. kaj me bo pa potem do avgusta pičlo pa ne vem user posted image

flask dobre ure imata ja user posted image , midva se še odločava kdaj naj začneva s civilno, sigurno bo pa potem na gostilni od 19.00 naprej enkrat ker je predolga do polnoči (vsaj po mojem mnenju). no lepo da imata ženina tud že pošlihtanga, midva še ne veva in pojma nimam kaj in kako. malo prezgodaj se mi zdi da bi si kupovala že obleko ker se lahko oz. se imamo namen še malo zožati user posted image . a sem si pogledala obleko- lepa je user posted image

stroški- jop, full jih bo... midva računava na okrog 10.000 eur in upam da prideva skozi... nimam pa še nobenih točnih cen razen
- fotograv       1.000
- civilni obred  1.200
no to je zaenkrat vse kar vem

ian in katero muziko bosta imela, če lahko zvemo user posted image

moci- moda art uf.. .full draga izposoja, kako pa to

barbara zdaj je pa res že čas da se pozdravite user posted image

maya- kravata, pojma nimam ker nimava čisto nič zbranega.... je še vse odprto, čisto odvisno v čem se on bolje počuti in kaj mu pristoji

otvoritveni ples- tud nič ne vemo, midva bova šla na plesni tečaj user posted image  no in tam menda vse zoorganizirajo tudi otvoritveni ples .... tako da računam na njih user posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: poroka 2008
17.1.2008 9:36:34   
Bubamaraa
morning....user posted image

punce jaz mam kr gužvo v službi..pa še jutr bom mogla potegnit, ker je res norišnica..tko, da bomo srečanje mogle prestavit....

kaj pa če bi se eno soboto dobile???? da pridem lahk še jaz z Danajo....user posted image

stroški: raje ne računam....user posted image


najina pesem je drugač od Crvena Jubaka "To mi radi", ker prvi dan ko sva začela mi joje pel...sicer v vinjenem stanju sam vseen...user posted image

ampak za prvi ples sva nekak na tem, da bi imela od Paul Young "Everytime time you go away"....ker je obema res ful lep komad...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: poroka 2008
17.1.2008 10:36:14   
FLASK_A
dobro jutro nevesteuser posted image user posted image user posted image

Ste se pa razpisaleuser posted image

Sam 600 EUR je pa res draga izposoja oblekeuser posted image  Mislim, kako lahko dajo take cene... Kriza...

Kravate ne sme imet, ker ni poslovna zadevauser posted image  Mi je smešno, oprosti... Drugač pa lahko rečem, da se delno strinjam. Na črno obleko in bež srajco je probal črno kravato- business man, bež kravato- perfect groomuser posted image user posted image  Važno je, da ga upedenaš svečano, pa je super user posted image user posted image user posted image  Sej obleko zanj sva kupila samo zato, ker sva jo pač našla... Če ne bi še počakala. Je pa on bolj XXXL, tako da težko kaj dobi in če dobi, raje takoj kupi. To je bil en tak nakup, ko si ne misliš, da boš sploh kaj kupiluser posted image

Otvoritveni ples... Mislim, da je še mal zgodaj za vse te podrobnosti- nimam pojmauser posted image user posted image user posted image user posted image

Srečanje v soboto- sem zauser posted image user posted image user posted image  Pa rečemo naslednjo soboto (to res ne morem), ob 11h v CityParku?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: poroka 2008
17.1.2008 11:34:46   
moci
ja, menda sem si izbrala najdražjega oblikovalca. ponoči sem razmišljala, če je res tako lepa, da dam eno plačo zato, da jo imam par ur na sebiuser posted image
bom poiskala fotko, ko najdem malo časa.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: poroka 2008
17.1.2008 12:18:25   
NATAŠI
ja poišči fotko nujno

sobota ob 11 user posted image  uf je čudna ura pa še sobota... kaj pa vem, ... joj a kompliciram kaj ampak mi je težko ob sobotah...

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:03:29   
moci
a bo katera imela samopostrežni bife? meni se je zdelo super, zdaj pa nisem več prepričana. user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:05:23   
moci
http://www.linearaffaelli.com/flash/
tretja v prvi vrsti. ne znam nalepituser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:24:23   
maya2
moci: sem jo videla! Na lutki v izložbi je bila. samo je pa res dragauser posted image , ko sem bila jaz na pomerjanju, jo je ena merila kot prvao izbiro, ampak ji fuuul ni pasala, na koncu se je odločila za čisto eno drugo.... si jo že probala?

Jaz se tudi trenutno ukvarjam z jedilnikomuser posted image user posted image , samo ne mislim imet bifeja, tako da ti žal ne morem pomagat

malo razmišljam o rožah, pa nimam pojma kolk denarja naj namenim temu, sploh nimam občutka kolk to staneuser posted image Imam pa občutek, da kar precej...

lp

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:32:09   
moci
mi bomo od rož kupili samo moj šopek in rože za avto.
namizne dekoracije bo naredila bodoča svakinja.

sem jo probala, ja. ful mi je všeč. user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:37:24   
Bubamaraa
a lahk ena nalepi slikico, ker men ne odpira teh linkov na službenem računalniku...user posted image

prosimmmmmuser posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:38:21   
bt08
Ojla!

Moci men pa sploh ne odpre,ko pride do jezikov se pa ustavi.user posted image Pa rada bi vidla to krasoto ko je tko drago.Aja pa glede samopostrežni bife,bova midva mela.Predjed je na mizah vrtljivih,juha tud na mizi,glavna jed pa bo kot bife,ostalo bo pa spet nam izi.Naj si naložijo kar želijo,koker želijo.Jaz se s temu ful strinjam in mi je ok ideja.


Maya jaz sem šla na jesen k Begušu znanem cvetličarju ki ful tekmuje po svetu in Sloveniji.Povedala sem mu kaj bi mela  pa še dodala sem.Rekla sem mu da bi mela šopek iz oranžnih kal, ( to še vedno drži ),pol za starše,ženina in priče naprsne šopke,tud vrjetno iz kal ( to tud še drži ),za ostale so ble oranžne drobne marjetice za naprsne šopke ( to pa še kolebam a bi imela a ne bi mela ),pa za na avto rože ( to ne bom mela ,ne bo rož na avtu ampak til oranžen in baloni ter mašne ),mi je tko na oko reku tm okol 400€,da bi pač to pršlo.Tko da ne vem,men je bilo tako rečeno,sam ne vem kake cene so drugje okol rož.

Nataši gremo počas naproti zdravju,še nismo čist dobri.Ožbej je res bogi,tako kot ga je zdaj zvilo pa še nikoli ni bil.user posted image Ampak smo na dobri poti.user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:43:20   
Bubamaraa
jaz bom naprsne šopke sama delala....

od rož bom pa mela...šopek, dva avtomobila v cvetju in en namizni cvetlični aranžma.... vse v marjeticah...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: poroka 2008
17.1.2008 13:56:44   
maya2
Jaz rabim:
dva avtomobila okrašena, dva aranžmaja: en za mizo, en za v cerkev, potem 2-3 šopke v cerkvi, naprsne šopke, zame šopek (najbrž še en manjši za metatuser posted image ) ne vem se še nisem odločila.... hotela sem lilije pa mi jih je fuuul odsvetovalauser posted image sploh zaradi cvetnega prahu, ker fuuuul puščajo sledi (saj vemuser posted image ), tako da bom še videla, ampak zdaj se nagibam kar k vrtnicam, so mi že od nekdaj všeč, takoj za lilijami sevedauser posted image ..... jaz imam občutek da zna to več kot 400€ nanestuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: poroka 2008
17.1.2008 14:11:02   
FLASK_A
Rože- nimam pojmauser posted image  Avto bo samo v trakovih najbrž. Poročni šopek pa za na mizo je vse od cvetja pomoje... Aja, pa ženin in priči bodo imeli sveže cvetje. Ostale naprsnike naredim sama.

Srečanje- zmente se, jaz pridem kadarkoli. Sploh ne vem, kaj bi vam lahko odgovarjalao tako da se odločite in mi sporočite...

Obleka- tut jaz ne vem, katero mislišuser posted image  Bi blo fajn, če jo prilepiš... Če boš rabila napotke, sam povej, ti vse razložimuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: poroka 2008
17.1.2008 14:21:48   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
Nataši gremo počas naproti zdravju,še nismo čist dobri.Ožbej je res bogi,tako kot ga je zdaj zvilo pa še nikoli ni bil.user posted image Ampak smo na dobri poti.user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  Joj... Ni ga čez zdravje ane... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Še malo, pa boste spet na starih tirih!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?