|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 13:33:01   
lelaval
Ločevalna

Valči user posted image

Jaz pa imam danse sadni dan, bom pa jutri imela OH, ker drugače pri vsaki sladici, ki je doma "skozi padem" user posted image . Se mi zdi bolje, da zamenjam dneve, kot pa da grešim. user posted image Tako sem lačna, da si grem kar kavo skuhat, da me malo nasiti.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 14:13:29   
natasaom
evo mene -pridna al pa trmasta-ne vem še..zajtrk jabolko,kosilo kremenatlc pa solata,malica in večerja-pojest moram en ananas user posted image
mentorca???? a ti boš zamenjala? jest ne.mi je prov luštn.ko zgubim še 20kg pa grem na lpčevalno user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 14:33:39   
mayy
Jaz pa danes nisem pila kapučina me zdej tok glava boli. Sem si kavo skuhala in to rrez vsega.Ma je zaničččččččuser posted image user posted image .
Za kosilo sem jedla zelenjavno pico njami, za večerjo pa rogljiček in čokolada.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 16:14:46   
valči
No,da še malo več napišem in kaj vprašam.
Za dieto sem se odločila,ker mi že teža stoji enih 6 tednov,je pa skoraj tri mesece od poroda in konec maeca imamo krst hčerkice,jaz pa hočem bit vsaj dostojno lepa.ker se grozno počutim v svoji koži.
lelaval,Barbs,
vidve sta na točkovni dieti,če se ne motim.Jaz sem uspešno hujšala in shujšala pred 6. leti iz 60 na 54 kil.Je super dieta,tak fajn sem takrat zgledala,a nikoli večuser posted image ,ker tri nosečnosti pustijo,saj veste,strije,špeh,boke in kileuser posted image ,zaradi katerih smo vse tu gor.Uradno sem začela 15.1.,tehtala se bom ob ponedeljkih,ali,kot boste ostale,če me boste dale na sezna.In sicer sem si kile vpisala na koledar v kuhinji in si jih bom vsak teden,da bom videla,kako napredujem,stojim,ali nazadujem.Jaz sem namreč velikokrat hujšala,najbolj pred 9. leti,ko sem iz 68 kil prišla na 53,vendar brez otrok in gospodinjstva je to občutno lažje.Zato bom kar svojo"manj žri" uvedla,pa 18.30 zadnji obrok,pa bo.Ker hočem in morem!
Pa vas imam za vspodbudo in kreganje,pa bo.user posted image

mayy,zakaj zjutraj 0.5 litra tople vode na tešče?Čemu to koristi

Pri dojenju se mi bo fejst poznalo počasno hujšanje?Tiste,ki ste hujšale in obenem polno dojile,hvala za nasvete!

Pridne bodite,se še javim.




_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 16:27:07   
Anonimen
Punce, mene pa tako sladko drži.. user posted image user posted image user posted image user posted image  Groza.. Prej sem pojedla osliča, pa sploh nisem lačna.. Zdajle sem spila še čaj.. ampak kar vidim vse čokolade, ki so mi ostale od miklavža..Pa čokoladni liker..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 16:31:38   
daysi
Danes mi po glavi hodi samo to, kaj bom jedla, zato moram napisati eno sporočilo, da se malo zamotim. No kje naj začnem.
Zjutraj sem si iztisnila pomarančo in popila sok, nato sem popila eno kavico brez, potem kapučino z cimetom, mnjami. Kosilo je bilo okoli 13-ih, špageti in solata, ter potem spet kapučino (mi je tako zapasaluser posted image ). Sedaj se borim sama s sabo in čakam , da bo ura pol šestih, da pojem še večerjo (še ne vem kaj bi jedla) in nato čokolada. Nekaj sladkega je danes na jedilniku, vendar nimam nič, kar bi mi pasalo.
Za jutri že vem, da si bom skuhala kompot, pa danes zvečer bom slive v vodo dala.
Grem malo ven,da pozabim na to  user posted image  hrano.


_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   [Brisano sporočilo]
17.1.2008 18:00:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 18:07:35   
birdy
Dolg se nisem oglasilauser posted image  Sem vmes mal zabluzla, zdej sem pa spet nazaj.
Živka, sej bo. Boš pa kasnej naredla ta izpit. Sej je težko če maš majhnega otroka zraven še izpite delat, tko da ti moram vsen čestitatuser posted image user posted image
Moram rečt, da tale Monti men drugače tok paše. Sam kaj ko mam vmes pravo tasladko, pa ta požrešno, pol bi pa vse požrla.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 18:21:43   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: biba12
.. Prej sem pojedla osliča, pa sploh nisem lačna..


Kaj naj ti rečem? Še dobro , da nisi pojedla oslauser posted image

Če sem lahko mal žleht, draga moja, ti direkt povem, da pri tem tvojem jokanju in samopomilovanju, ne boš nikoli shujšala. Tako to je. Nažalost.Ali na srečo. Vedet moraš, zakaj trenutno ješ fuj in blek zelenjavne juhe, jaaa, saj niso fine ...ampak, pomagajo...sama odločaš o tem , kaj boš vrgla v rit in kaj ne.


Sicer pa - noubodis prfektuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 18:22:59   
Anonimen
Biba12, spraševala si o kg ko sem napisala, da gre pehitro dol.Sem izgubila 7 kg, kar pa ni dobro.
Prehitro gre dol, zato se potem še hitreje vrne.Nekaj dni bom še, potem pa na ločevalno.
Sem na beljakovinski, ne na zelenem slapu, to je pa razlika.Na slapu ne smeš sadja in mlečnih izdelkov, na moji pa lahko.Jem 5 obrokov, veliko zelenjave in dosti sadja, pa vseeno hujšam.

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 18:38:05   
mayy
No za danes sem zaključila s hrano, sem za večerjo pojedla 2 rogljičkauser posted image . Sej vem  sam me glava boli, če se pa najem je nekoliko bolje. No jutri je sadje, komaj čakam, mi je zapasal od kar sem na dieti prej ga sploh nisem jedla.

Valči zjutraj vedno spijem 3dl tople vode za prebavo, danes sem 0.5l ker sem telovadila, pa sem več spila.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 19:12:02   
fionaP
Za daysi: http://www.moje-zdravje.com/slo/TelovadneVaje/TibetanskeVaje/

Mislim, da sem spet malo pretiravala s količino oz. sem naredila napako, ker sem pila vodo po jedi in se zdaj počutim kot sod. Grem na orbitrek in trebušnjake delat, upam da bo bolje...

Komaj čakam na jutri - obožujem sadni dan. Pa še fino se je potem naslednji dan stehtat user posted image



(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   [Brisano sporočilo]
17.1.2008 19:56:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 20:11:55   
tjaga
Čer vsem,

kaj počnete? Ste pridne? A katera zgublja motivacijo? Dajmo, dajmo, nikar se prepustiti obupavanju, maj bo tik tak tukaj. Komaj čakam tiste čevapčiče user posted image  (kot da živim samo za to).
Danes sem bila spet pridna, za zajtrk sem pojedla jabolko, prav tako za malico, za kosilo je bil solatni krožnik s piščančjimi fileji (pojedla samo pol porcije), za večerjo sem pa tri kalamare na žaru in v sopari dušeno zelenjavo.
Kar je najbolj spodbudno: špeh se topi in to vidno. Moja sister je rekla, da zdaj pa lahko neham, če ne bom počasi kot skurh. Ja, ja, mal mi je fouš user posted image .
Punce, če meni uspeva, bo tudi vam. Ker jaz sicer nisem ravno karakter za kakšne dolgoročne zadeve, jaz bi drugače vse takoj in prec.
Zdaj grem pa malo na orbitrek, ker mi ni uspelo na fitnes, sva s tavelkim imela možgansko telovadbo ob matematičnih nalogah user posted image .
Pa lahko noč, se beremo jutri.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 21:14:35   
dulcinea
Katera bo pa mene v rit brcnila, da bom še kako drugače migala, kot samo z miško po mizi pa user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 21:22:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Katera bo pa mene v rit brcnila, da bom še kako drugače migala, kot samo z miško po mizi pa user posted image

user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 21:47:15   
Anonimen
Danes spet nisem šla na fitnes.user posted image
Sem pa zato lepa (kot kisla repa, še mal mi manjka, pa bom ...), ker sem bila pri frizerju.user posted image user posted image user posted image  Po dolgem času spet.
Kaj sem jedla danes?
Za zajtrk mandarino, potem dve kavi z mlekom, pa en metin čajuser posted image , popoldne eno pomarančo in en topli sendvič.user posted image  Jao. Za večerjo pa ene borovničke.user posted image  Jao.  Nepoboljšljiva sem. Al pa samo šljiva.user posted image user posted image user posted image  Zdajle pijem še en metin čaj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 23:19:03   
dii
ZELENI SLAP

jooooj js mam pa trenutno tako krizo...pojedla bi vse user posted image
sj glih tok da se ne jočem zraun ko vidim familijo kake dobrote je..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 23:26:08   
valči
dii,nič jokat,pij veliko vode,pa stran od skušnjave,pa kake hlače,ki ti ne gredo gor obleči,pa bo bolje.Boš videla,ko daš skoz krizo,kako močno se potem počutišuser posted image
Meni že zelo kruli,sem za večerjo pojedla dva kosa pečenke in vode ogromno.Mož pa za računalnikom mlel gorenjko,še pred eno uro.Sem se stran obrnila,ker morem bit močna in hočem shujšat in obdržat.

Samo voljo moramo imet in bomo zmogle,vseuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu dii)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.1.2008 5:22:11   
snorlax
Jutro, babe! user posted image

Kaj je zdaj to!user posted image user posted image user posted image Vam je padla motivacija, al kaj?! Vse kar nekaj jamrate, kako ne zdržite, pa kako grešite. Vas moram malo oklincat! user posted image Boste še meni zbile motivacijo.

Punce, dajmo se v roke vzet. Pomlad bo kmalu tu. Mislite na seksi majčke, ki jih boste lahko nosile, pa na tangice in mini bikini na morju itd... Kupite si eno luštno stvarco za oblečt, ki vam bo premajhna, pa imejte za cilj, da morate zdržat dieto, dokler vam ta stvarca ne bo prav.

Kaj bom pa jaz rekla, ko imam toliko kil dol za spravit, kolikor ste nekatere tukaj težke. Vztrajajte!!! Ko boste čutile lušte za kakšno čokolado, vzemite raje nekaj semen, kakšen lešnik, arašid (neslan), oreh... Pa pojdite stran od hrane. Ven na zrak. Al pa nekaj pospravljat. To jaz delam, pa se do zdaj še nisem pregrešila. Od novega leta že imam v hladilniku čokolado in to s 73% kakava, pa je nočem niti poskusit. No, zdaj so jo že moji načeli, tako da jo je samo še pol.

Punce, iz lastnih izkušenj vam povem, ko enkrat začneš delat pregreške pri prehrani, je fertik. Dokler hujšate, nič prekrškov! Šele, ko bomo znale vzdrževat svojo težo, potem se bomo lahko tu in tam pregrešile.

OK. Zdaj sem bila pa dovolj tečna. user posted image Držim pesti za vse nas, da nam uspeva. Pa zdržite!

Love you all! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.1.2008 6:43:38   
Naty*Taja
Oj, Valči , ne vem če je dobro, da hujšaš dok dojiš - bo mala vse strupe iz tvojga telesa pojedla, ker gredo pri hujšanju baje tudi v mlek?
Snorči sem se nasmejala tvojem postu! Jaz še kr vztrajam! Se bomo pa vztrajne vzpodbujale, če one druge ga sračkajo! user posted image
Glede na vrsto hujšanja se mi pa zdi, da nas je še največ ki vztrajamo brez pregreh ravno montinjačic, a ne?Nimamo nič lušt! A boste prestopile v našo stranko? Nataša mal statistike prosim... Bom jaz, če bom slučajno imela nič za delat. Kar pa je zelo malo verjetno...
Zdej pa šibam na šiht - čao.



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.1.2008 7:48:07   
pikica36
hojla punce! obupavate? joj.. nikar.ne smilite se same sebi, kar dajte si rečt, da jemo zato da živimo in da ne živimo za to da jemouser posted image

v glavnem danes je14 dni odkar sem na dieti(ZELENI SLAP) in moram se pohvalit , da niti malo ne grešim(razen "špukec mleka v kavico) in me tudi nič ne daje. včeraj zvečer sem ob pol devetih pekla palačinke , pa me niso niti malo premamileuser posted image user posted image
v glavnem full sem zadovoljna, da mi ratuje in danes zjutraj sem se vagala- točno3 kg manjuser posted image user posted image . ni slabo, kajne!?
še 3 pa sem na konju.

dajmo punce... uspelo na bo!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.1.2008 7:48:27   
tjaga
Joj punce, se mi zdi, da se tale naša skupina počasi spreminja v jamr bataljon. Dajmo no, nikar jamrat. Če je kriza prehuda, pač pojejte kos sadja ali kaj takega, ne se matrat pa razmišljat o tem kako ste lačne. Psiha sicer dela svoje, samo jo je potrebno ignorirat. Ko vas prime tahuda kriza, se uležite na tla pa delajte trebušnjake, ali pa 10 minut skačite enkrat po eni drugič po drugi nogi. Se boste toliko prešvicale, da boste šle direktno pod tuš in boste pozabile, da vas muči kaj drugega.
Aja, še en dober motivator: predstavljajte si, da boste poleti skakale gumitwist in to osmo stopnjo user posted image user posted image . Brez težav!!!

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.1.2008 7:53:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Kupite si eno luštno stvarco za oblečt, ki vam bo premajhna, pa imejte za cilj, da morate zdržat dieto, dokler vam ta stvarca ne bo prav.


Zato pa mam omaro v kateri je ful premajhnih stvari...user posted image user posted image user posted image

ZELENI SLAP

Ja, drugače je pa včeri kar šlo. Sva dobila pol obisk zvečer, pa sem se uprla dobrotam - razen en požirek (ampak res res majhen) novega vina sem poskusila, pa ene 3x sem čips pomočila v omako in ga dala v usta. Drugače pa nič!!

In danes sem se tehtala in lahko rečem, da sem ful optimistična, ker se na vagi ful pozna.. Sem najprej stopla gor, pogledam, stopim dol, še enkrat gor... Skratka, ene 5x sem to ponovila - nisem mogla verjet.user posted image user posted image  Povem pa v ponedeljek, koliko je razlike. Je pa tko, da na hlačih se mi nič ne pozna.user posted image  Ampak tekočina pa to ne more bit, ker jo spijem zihr ene 3 - 4 litre na dan (čaj in voda). Ma, bomo vidl.

Danes bom mela pa tkole:

Z: tuna
K: kranjska klobasa (sej lahko, ne??)
V: najbrž nič

Sem pa dva dni nazaj delala trebušnjake, pa me še dons mišice bolijo..user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.1.2008 7:57:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
A boste prestopile v našo stranko? Nataša mal statistike prosim...

Vidiš, to bi pa res lahko dopisala še zraven. Bom popoldne, prav?

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?