|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 23:16:21   
lelaval
Ločevalna

Mene pa nihče ne opazi .



Seveda te opazimo user posted image

Izpite boš pa tudi naredila. user posted image

Moram se pohvalit, da sem danes bila pridna user posted image user posted image . Sem si naredila rižoto z jurčki (ki jo obožujem, otroci pa ne - še dobro ) in zeleno solato. Pa še juhico za povrh. IN sem se držala recepta po knjižici - toćno 12 dag riža sem uporabila (za K in V skupaj). Prejšnji Š dan sem ga preveč pojedla, pa so me besede Barbs - da naj se ne delamo norca s sebe - spomnile, da preveč tudi ne smem pojest in sem šla po knjigo. Tak, zdaj sem pa ponosna nase. user posted image

Jutri pa bom po vsej verjetnosti imela sadni dan, v petek pa OH - imava v petek obisk, pa sva "zadolžena", da morava naredit kremšnite. No - razen, će bova dopoldne šla kupit sestavine, bom jih jaz jutri naredila, pa bom normalno jedla. Ampak alkohol pa me ne premami ob teh obiskih. user posted image
Pa še to - za večerjo smo z otroci "packali" sendviče v obliki krokodilov. In sem jih samo delala, da bi jih pa poskusila, pa mi ni na kraj pameti padlo. user posted image Morem vam slikice pokazat - so ful lepi, ampak se mi zdaj ne da. user posted image




_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 23:19:44   
dii
ZELENI SLAP

mene tudi zanima ali lahko dam govejo kocko za juho?
mogoče ve katera?user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 23:36:16   
Anonimen
Helou!

Danes imam 10 dan diete, mi gre res dobro, jem kolikor moram, se ne pregrešujem.. No, s kavo. Naj omenim to, da jaz se pač kavi NE morem odpovedati, in jo tudi pijem... S cukrom seveda.. In en kozarec kave na dan ne bo škodil. Ker sem ločevalno že dala skozi in pila več kave na dan, sem vseeno uspešno shujšala. Tako, da jo zdaj pijem enkrat na dan...

No, jaz imam tako, da se zjutraj zbudim, pijem vodo, nič ne pojem, za kosilo jem kar je na ta dan, čez dan spet nič ne jem, spijem eno kavico, pa večerja.. Tako, da imam le dva obroka na dan, pa nisem niti lačna..

Je pa vidno na telesu, da ni več tiste napihnjenosti.. Da je nekaj drugačnega user posted image

No, jaz se še javim, pa čestitke vsem, ki ste šle dol s kg... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dii)
  Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 23:58:40   
Drnula
Jaz zvečer ne morem in ne morem. Cel dan ni problem, zvečer po osmih pa bi vola pojedla. Tako da sem zvečer pojedla sir in prepečenec in banana čips, ki ga moj obožuje in nisem prenesla da sam hrusta.

user posted image user posted image user posted image

Bo treba bo treba, če ne ne bo nič iz te dieteuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 5:04:46   
snorlax
Jutro, čvekice!user posted image

Samo javim se, da sem tu.

Barbs, hvala. Bom povedala kolegici. Samo mislim, da ne bo preveč navdušena, ker je ta dieta še strožja kot ločevalna.user posted image

Živka, glavo pokonci. Bomo zmogli, bomo ja!!! Tako pri dieti, kot pri izpitih. user posted image

Natasa77, boš kaj naredila seznam z rezultati tehtanja?user posted image

Punce, imejte se lepo. Ne grešit, če ne, je brez smisla. Se beremo!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 6:20:44   
Anonimen
Dii, tud jaz ne vem ali lahko dam kocko v juho ali ne.. Včeraj sem si jo skuhala, pa je bla ful nagravžna, pa sem pol dala 1/4 kocke. Ampak okusa vseeno ni popravila..user posted image  Dala sem pa notri korenček, cvetačo, brokoli in špinačo. To sem stenstala na čebuli, dala malo česna, začimb, pa malo paradižnikove mezge. Pol sem pa spasirala. Ampak lahko povem, da je bila juha ogabne barve in okusa. Take vojaške barve je bla z malo rjave. user posted image user posted image  Tako, da sem jo danes pojedla samo en krožnik - bom raje malo lačna.
 
Sicer sem bila včeraj spet pridna - za kosilo sem jedla štorovke z jajčko, zvečer sem pa eno rezino pečene šunke. Pa nardila sem vaje za trebuh - Windsor Pilates, 8 minut za trebušne mišice. Sem mislila, da bom umrla, tok me je trebuh pekel.. Ampak danes pa nič ne čutim.user posted image
 
Skratka, danes imam pa za malico malo kuhanega pršuta in kak korenček, za kosilo pa osliča + česen!
 
Sem pa kar ponosna nase ker me je moj včeraj na vsak način spravljal na pico, pa sem se uprla.. (če bi me poznale, bi vedele, da to ni možno.user posted image ) Pa še potem sva šla po trgovinih in sva šla kar domov, ne pa še na pijačko, tako kot vedno.. user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 7:25:13   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro!

Včerajšnji dan minil po planu, le brez večerje sem bila ker enostavno ni bilo časa.

Jedilnik za danes:
Z: kava BS, mandarina
M:mandarina
K:makaroni z drobtinami, solata
V:plavanje, user posted image , sprehod-greva danes z možem sama v Čatež do nedelje, tako da bom pomojem malo grešilauser posted image user posted image , seveda pa bova zraven veliko plavala, pa fitnes imava vštet v ceno in bova še malo fitnisirala, pa na dolgeeeeeeee sprehode hodila.

Tako da punce vztrajajte, in se tipkamo spet v ponedeljek, takrat z - kg.

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 7:57:59   
Anonimen
Jutrouser posted image
Evo sem drugi dan na dieti.Počutim se superca,ni tiste napihnjenosti.Jem pa vse .2 krat na dan beljakovine+ zelenjava.1 krat pa beljakovine+zelenjava + ogljikovi hidrati.Spijem pa 2 litra vode na dan.Nevem no,imam nekako več energije ,kot pa prej ko sm bila po vsakem obroku napihnjena.Upam in bo,da mi do poletja rata spravt dol 10 kg.Sicer zgleda malo ,ampak se ne grem več tisto hitro hujšanje ,ko sem shujšala pa vse nazaj dobila.

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 8:09:43   
tjaga
Dobro jutro,

jaz sem tudi tukaj. Sicer na brzino, ker nimam ravno časa. Včeraj sem bila potem pridna, tista čokolada mi je dala misliti. Sem pa ugotovila, da sem po metinem čaju vedno žejna in zato pijem in pijem.
Nimam pojma kako bo danes potekal dan, bom pa pridna, to si obljubljam in se vam oglasim zvečer.
By by, grem na tlako.

Pa vsem en hujšarski pozdrav: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 8:13:48   
Drnula
10 dni , -2kg. Zdaj se moram odpovedati samo še večernim prigrizkom.

biba - glede dovoljenja kocke jaz ne morem nič reči. Po mojem razumevanju ločevalne sem sklepala da je juha lahko prav tako iz kocke, vendar ti bodo moral povedati za zihter punce, ki se bolj spoznajo.
Sicer pa pri kuhi teh juh svetujem, da izbereš manj vrst zelenjave in ne dodajaš paradižnikove mezge. Sicer juha nima več okusa po določeni zelenjavi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 8:15:36   
valči
Dobro jutro!

Je kaka možnost,da se vam pridružim?Namreč mora, shujšat 10 kil,ker sem med tretjo user posted image dosti dobila,oz. ne gre dol.Sem začela z 69 in bi jih rada do junjija imela 59,samo,da bo petka spredaj,bom srečna.
Imela bom pa dieto manj žri,manj  bele moke,nič sladkarij in po 18.30 nič hrane.
Grem,mož rabi računalnik.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 8:20:08   
Jaz*
MONTI 

Moj današnji jedilnik
Z: ovseni kosmiči+0,2l mleko 0,5%
M:2 pomaranči
K:mineštra iz mešanih stročnic 
V:isto kot za kosilo, ne bo časa kuhat večerje
Miganje: 1 ura TNZ

Valči dobrodošlauser posted image , itak da se nam lahko pridružiš, več nas je, močnejše smo.user posted image  

Pa pa

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 9:10:51   
mayy
Dobro jutro tud od mene!
Sem bila že pridna danes, telovadba pa cindy je mimo, spila sem 0.5l tople vode.
Kaj bo danes za kosilo še ne vem, pica ali pa makaroni.
Živka ne obupat bo pa v druge šlo.user posted image
Nataša77 nič obupavat, ti si izgubila saj neki kilogramovuser posted image , boljš kot nič.

Dobrodošle vse nove hujšarice in veliko uspeha.user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 9:16:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Ti se kar tolažiuser posted image  Pa ne moreš tako... jaz sem začela težit za dieto s "3. 1- 2008, da začnemo hujšat" , ti  si odprla novo temo na to temouser posted image , ti si naša mentorca zdaj in ne ga srat... ne se za foro tehtat, 0,5 kil ni nič.... to je eno kakanje manj ali večuser posted image  Ker te mam na sumu, da zadnje dni mal cagaš in se kar ne počutiš za hujšanje... Zberi se in nehaj jest kruh, ker ga ne smeš!

se beremo jutri, bejbe.... ( natasa77 me itak ne bo, ker ji nekaj ni v zvezi z mano že od začetkauser posted image  ) user posted image


user posted image user posted image user posted image  Bejba, prav nikoli te ne zastopim.user posted image user posted image user posted image
Sem pač blond, kaj morem. Ne se ti sekirat, da te kao ne maram. Jaz imam rada vse in nobenega. Lahko te na eni temi sku*cam, pa na drugi hvalim, ker si itak ne zapomnim nickov. Zapomnim si le redke (no zdaj se te bomuser posted image ). Sicer sem pa dojela tisto o knjigi. Bravo jaz.user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 9:22:14   
dory
Evo mene...še kar sem živa,kljub temu,da sem na dieti..kar je pa najboljš pa je, da se nisem kej dost pretegnila, tud jedla sem,ko me je napadla lakota...ampak po pamet in sem ob dve kile :)...tooo :)

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 9:43:23   
daysi
Kakšne so to tibetanske vaje? Me ful zanima zdaj ko sem postala bolj aktivna.

Tudi včerajšnji dan je minil brez večjih pregreh, razen tega, da sem zvečer jedla šele ob 19 ih, ker sem bila prej v shoppingu. Danes pa še ne vem, nekaj mi diši pica, vendar bom gotovo kar špagetke vrgla vase, saj se mi ne ljubi delat pice.
A je katera ful utrujena? Jaz sem zadnji teden čisto ven padla, samo spi user posted image se mi, pa kot ena cunja okrog hodim. Sem poizkusila, da bi bila vsaj po dve uri odzunaj na zraku z otroki, pa sem potem bila zvečer čisto fuč in sem videla samo še posteljo. Tudi pospravljati se mi ne da. A ima katera tudi krizo?
Lep dan vam želim, pa brez grehov(mislim pri hrani).


_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 9:44:28   
Barbs
Natasa77, mal te je treba sk*****t, da si potem bolj pridna - mene moj vsak dan zjutraj za fruštek pretepeuser posted image

Jutro vsem,
sporočam, da se mi je kivi rahlo zagravžal (kako nenavadno po 14 dnevih, a ne) in ne glede na mal več točk sem si danes privoščila celo grenivkouser posted image

Kosilo - sarmauser posted image  - dobila sem domačo kisano zeljnato glavo, ostalim bom meseka pomešala z rižem, meni pa ne - mi je pa kolegica svetovala, naj prepražim malo bučk, jih pretlačim in to vmešam med mleto meso - da bo kao bolj skup stalouser posted image  ... poročam o rezultatu...

Držte se, jaz sem danes spet goljufala in sem se tehtala (ne morem, da ne biuser posted image ) in sem dobila nov zagonuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 10:35:37   
Anonimen
jaz sem pa prejle en malo grešila - sem spila požirek šampanjca..user posted image   Ostalo mi je uspelo zlit stran. Je pa tko, da v službi večkrat nazdravimo in je pač treba spit tist kozarec..

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 10:38:20   
Katarina_Barbara
Dan!

Kako smo sotrpinke?

Moj plan  za danes:
Z: kuhan jajček, jogurt
M: jabolko
M2: grenivka s skuto
K: dušena govedina, sladko zelje
V: še ne vem, telovadba pa obvezno

Včeraj sem delala kruhove cmoke in me je ža malo prijemalo, da bi maso probala, pa sem se spomnila na Barbs in njen stavek in me je prec minilo.
Tako, da Barbs, jaz te podpiram, da nas vsake toliko časa malo v red spraviš!
user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 10:41:38   
katjandraž
LOČEVALNA

Jaz imam danes OH dan, ki je moj najljubši. Problem je le v tem, da danes pridem iz službe šele okoli 19h, tako da bom jedla kosilo, preden grem v službo, okoli 12h. Mi ni čisto jasno, kako bom potem do večera zdržala, mislim, da si bom kaj sladkega s sabo vzela in pojedla okoli 16h, 17h, ko pridem domov pa še rebro temne čokolade in bo. Naredila si bom pa pico (s kupljenim testom, ker nimam časa delati testa), ga premazala z žličko olivnega olja, gor bom dala pa narezan paradižnik in šampnjone. Njami.

Sem pa danes tudi jaz goljufala in sem se šla tehtat zjutraj na tešče (po opravljeni veliki potrebiuser posted image ) in imam -2kg od začetka diete (10 dni)user posted image .

Zdej pa šibam hitro naprej za službo delat. Ajde! Bomo zmogle? Bomo, ja!!!!user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 10:50:05   
Anonimen
Dan user posted image
Na hitrco, da se oglasim.Jaz danes premišljujem, da bi šla na drugo dieto, ker po tej beljakovinski gre prehitro dol, kar ni dobro.Par dni bom še nadaljevala, potem bom šla pa na ločevalno ali manj žri.user posted image
Moj jedilnik danes:
Z. sadje
M:košček sira
K, pol kranjske, kislo zelje
M:navaden jogurt
V:solata

Pozdravljene vse nove in GO tastare user posted image

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 11:08:05   
Anonimen
Kind lady, koliko ti je pa šlo dol in v koliko časa?? Pa pri kakšnih merih?

Meni npr. je šlo v 2 dneh pol kile dol. In če gledam, da tam piše, da v enem tednu shujšaš 5 kg, men to niti pod razno ne bo uspelo. Če mi bo šlo tud v naslednjih dnevih tok dol bo to konec tedna ravno - 1,5 kg do 2 kg. Kje so pa še ostale tri kg?? Moje mere so pa 168 cm in 69 kg - pred dieto. S tem, da nič ne grešim - res nič (razen tistle požirek šampanjca). Prej sem pri vsaki dieti nekaj grešila, sedaj pa nič...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 12:14:17   
Anonimen
Punce, men se pa danes tako sladko lušta.. Mi je sodelavec zdele prnesu črno lindt čokolado..user posted image user posted image user posted image  Pa ponoč se mi je sanjal, d čips jem, pa sem vedla, da ga ne smem, ker sem na dieti, pa sem ga vseeno...

KKKKRRRRIIIIZZZZAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 12:33:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Punce, men se pa danes tako sladko lušta.. Mi je sodelavec zdele prnesu črno lindt čokolado..user posted image user posted image user posted image  Pa ponoč se mi je sanjal, d čips jem, pa sem vedla, da ga ne smem, ker sem na dieti, pa sem ga vseeno...

KKKKRRRRIIIIZZZZAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image

A imaš abstinenčno krizo?user posted image user posted image user posted image  Pa saj v sanjah ga lahko poješ tri vrečke. Ti ne bo nič škodil.user posted image user posted image user posted image  Ko se boš pa zbudila, boš pa že sita. A ni to fino.user posted image user posted image user posted image
Zezam se, da ne bo kakšna preveč resno vzela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.1.2008 12:53:52   
daysi
Jaz bi tudi v sanjah rada jedla čips, pa še veliko manj kalorično je kot v resnici. Jaz bi ga tud ene dve vrečke tko pojedla. Potem bi pojedla še dve roladici od gorenjke,  pa še čokolado z lešniki, kasneje še nekaj linških piškotkov(to pomeni celo posodo), pa eno tortico, belo kavo, pa en sendvič,....user posted image user posted image  Spet sanjam. Kako lepo je sanjati.


_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?