|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
10.1.2008 9:36:55   
Aurea
Dobro jutro in hvala za obe kavici, čeprav sta zdaj bolj za lepoto user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

[ Nč bat - kr listke na plano in sprašujte. Sej so G vajeni že vsega user posted image


To sem jaz enkrat naredila, pa ni bil pravi trenutek, saj so bili 3 porodi naenkrat pa še gužva v ordinaciji in je moja G kar malo zavila z očmi: "no, pa dajte, samo hitro.." user posted image user posted image  Zato zdaj pač vprašam, kar se v tistem trenutku spomnim, sicer pa je tu naš forum user posted image


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Majčice '08
10.1.2008 9:45:04   
valentina2006
user posted image BOJANC: Vedi, da smo danes vse s teboj..... Pred letom dni sem bila v isti situaciji, ko sem zaradi nepravilnosti v razvoju moje Neže morala na UPN... Še predobro vem, v kakšnem stanju sem takrat bila. Upam, da ti bo angelček v uporo.........tega nikoli ne pozabiš, vedno ostane del tebe.......želim pa ti, da bo tvoj naslednji sonček zdrav prikukal na svet.



_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Majčice '08
10.1.2008 9:52:29   
Čmrlika
Dobro jutro!
jaz tud srkam mojo user posted image  pa prav v miru prebiram vaše poste, in še čas imam kaj napisat...Moj user posted image  je pravkar, s 4 urno zamudo šel malo v službo pogledat...user posted image user posted image user posted image ...joj, a sem nesramna?user posted image   se je blo ful fajn, ko je bil doma, kljub temu, da je bil buban, ampak tolk hudo pa zadnje dni več ni bilo, ampak ker je mel stalež, je pač iskoristil....Danes pa panika, kaj mora vse nardit, ker jutri pa že ima dopust..Ah, moški, slej kot prej jih sreča...user posted image

Jaz pa se vam moram pohvalit, da že  cela 2 dni spim kot topuser posted image user posted image user posted image
, upam user posted image da še kak dan, ker drugače imam tud jaz izlete s knjigo in toplim mlekom ponoči po stanovanju user posted image , pa podložim tu pa spet tam, pa dvignem vzglavje da me kislina kao neha mučit, pa lulat, pa potem tri ure ne morem zaspat nazaj...
Smo si res boge, ni kaj...Ko bom drugič user posted image  bom že bolj na to pripravljena, zdaj pa me te reči -manj prijetne vezane na nosečnost, kar presenečajo...si nisem mislila kaj vse lahko prinese s sabo user posted image ? Se je še kteri zdelo, da je to ful nekaj brez problemov?  user posted image  user posted image
 
O MV pa tole, na koledarju sem prebrala...

Med 22. in 24. tednom nosečnosti je najprimernejši čas za vaginalni ultrazvočni pregled, pri katerem ginekolog izmeri dolžino materničega vratu. S to meritvijo oceni tveganje za prezgodnji porod za približno 10 tednov vnaprej.  Če je maternični vrat krajši kot 15 mm oz. pri dvojčkih krajši od 20 mm, ginekologi poostrijo nadzor nad nosečnostjo in nosečnici svetujejo nadaljnje ravnanje. Potrebno je veliko pridnosti in previdnosti.
 
Torej predvidevam, da ga bo meni jutri na pregledu izmeril? user posted image
Upam, da bo dovolj dolg user posted image  , bi si vedno tako želela, karkoli že...user posted image

BOJANC- tudi jaz sem danes v mislih s tabo, čeprav ti zadnjič nisem nič napisala...Predvidevam pač, da so vse besede v takih trenutkih odveč, če ne prihajajo od "pravih ljudi". Bodi močna!!!user posted image
user posted image pa vsem, ki ste danes na pregledih!

pa slikce enga kompletka in copatkov od božička sem dala v album...
Lp,
BZZZZZ

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 10.1.2008 9:55:15 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:01:54   
špelin@
Aja, sem pozabila povedati: meni G v nobeni nosečnosti ni meril MV, vedno je samo pogledal skozi račji kljun.
 
Kaja08, jaz tole z vprašanji na listku prakticiram, kadar grem s puncama k pediatrinji user posted image  Drugače sem tako zmešana, da vsakič kaj pozabim vprašati user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:03:53   
špelin@
Joooj, Čmrlika, kakšni luštkani copatki user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:05:31   
barbaw
Dobro jutro!

Mi smo bolj pozni, ker ni treba it v vretc, ko pa je mali bolan. Jutri ga peljem na kontrolo in upam, da bo šel, ker lahko potem vsaj malo počivam. Drugače pa non -stop mami, mami, mami, ... Do ene meje še gre tole vstajanje pa sok pa lulanje pa ... Potem pa se čist fertik.

Vidim, da nas skor vse daje nespečnost. Jaz sicer ko enkrat zaspim spim celo noč, ampak kako dolgo bo to trajalo user posted image  

BOJANC: smo s teboj v mislih  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem srečo, ki imate danes preglede. user posted image user posted image user posted image user posted image  Naglejte se svojih user posted image .

Jaz imam eno vprašanje, ker se ne spomnim kako je bilo v prvi user posted image . Kolikokrat je treba kri dat? Jaz sem jo že dvakrat in jo moram še enkrat pri 30. tednu. So mi delali tudi cukr test zaradi težav. user posted image  Nobeni ne privoščim pit glukoze, ko pa je tak bljak. Razen nekega vnetja, ki pa niso ugotovila kaj je, samo povišani levkociti in zdravljenje s hikoncilom je bilo to to.

Upam, da bo ta megla kmalu mimo. Katastrofa. Komaj čakam toplo vreme (nad 5 stopinj), da lahko grem s tamalim ven.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:08:47   
80kaja
dekleta...kot sem obljubila se javljam takoj,ko sem se vrnila iz morfologije....je bilo vse okuser posted image  hvala za pikepoke...so pomagale........spola nisva želela izvedeti...se pa je našemu malemu detetu zehalo..hihi in je izgledalo prav smešno.....
nevem si sporočate kaj mere iz morfologije tukaj in primerjate?
pozdravček,
kaja

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:12:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

dekleta...kot sem obljubila se javljam takoj,ko sem se vrnila iz morfologije....je bilo vse okuser posted image  hvala za pikepoke...so pomagale........spola nisva želela izvedeti...se pa je našemu malemu detetu zehalo..hihi in je izgledalo prav smešno.....


user posted image user posted image  Bravo user posted image

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:22:51   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Jaz imam eno vprašanje, ker se ne spomnim kako je bilo v prvi user posted image . Kolikokrat je treba kri dat? Jaz sem jo že dvakrat in jo moram še enkrat pri 30. tednu.


Barbaw, pri nas ti na vsakem pregledu - posvetovalnici - vzamejo kri, do sedaj sem jo dala že 3x.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:25:21   
narava
Hmm..jaz sem kri dala na zacetku nosecnosti. Od takrat na vsakem GP dajem samo vodo. Sedaj 17. ko imam M, pa mi je rekla, da moram dat kri, vodo pa se test za toxo mi bojo spet delal.. tko da ne vem.. upam, da cim manjkrat, saj mi je prvic kar pet epruvetk vn pobrala. sm se pocutla prov izsesano user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:26:16   
Katina
BOJANC user posted image - naj bo čim prej za tabo. Mislimo nate.user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:28:58   
Aurea
80kaja, bravo za morfo!  user posted image
Pri merah smo bile pa bolj skope - očitno nismo ravno na cifre mahnjene.user posted image

Joj, ko si rekla, da nista želela vedeti za spol - midva sva želela, pa se naša/naš noče razkriti (zato imam vedno bolj občutek, da gre za user posted image ) in potem, ko gledam v trgovinah za znižanimi artikli, mi je žal, ker ne vem, katero barvo naj kupim, saj nevtralnih zadev skoraj ni za dobiti. Ne bi pa rada morebitnega pobča oblačila v punčkaste zadeve, čeprav so tooolk srčkane user posted image .

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:29:11   
špelin@
Aha, še to: če nimaš nobenih drugih dodatnih težav, se kri v  nosečnosti za standardne preiskave jemlje 3x.
 
Sama sem bila na ostudnem testu OGTT (obremenilni test za sladkor) samo v prvi nosečnosti in se mi ob spominu na kozarce koncentrirano cukrane vode dvigne user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:31:37   
jana81
pr men je tko da mi kri za hemoglobin zmerit vzame vsakič ko sem tam, drgač pa za toxo vzame 3x v nosečnosti (še kr čakam na izvide), urin pa vedno ko mam pregled. MV tud men ni zmerla še nikoli, razen ko sem šla v bolnico zarad krvavitve, pa so rekl da je ok.
80kaja čestitke user posted image
 
čmrlika...kak so luškani copatki...jst tud morem še to nabavit za našga user posted image .
 
komaj čakam da bo 4.2. da grem na pregled, pol se pa še hiter naročim na 3D in prpopam slikce gor.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:37:26   
jana81
slučajno sem brska po netu, pa našla tole:
 
S 1.1.2008 je prišlo do spremembe pri uveljavljanju pravice pomoči ob rojstvu otroka. Denarni znesek ostaja enak 250,26 eura do februarja,ko bo spet letna valorizacija.
Sprememba je pri paketih. Do sedaj so naše porodnice lahko izbirale med A,B,C,D paketom. Po novem obstajajo trije : A,B, in e zavitek. A in B zavitka imata določeno vsebino, pri e paketku pa izberete med vsebinami iz zavitkov A in B ali pa si ga oblikujete po svoji želji. Vrednost e paketa je 250,26 eura - sestavite pa si ga lahko doma sami. Vsebine zavitkov so prikazane na spletu,vse kar morete narediti je ,da si izberete vsebino, stvari date v košarico in že paketek dobiš na dom. Sliši se zelo enostavno kajne? Pa saj tudi je. Na pristojnem Centru za socialno delo dobite vlogo, kjer imate možnost izbire med zgoraj naštetimi variantami. Če se odločite za e paketek,dobite odločbo na kateri bo navedena šifra,ki vam bo kasneje omogočala sestavljanje željenega paketa. Potem samo še vstopite na stran
www.novorojencek.com in začnete sestavljati. Mogoče se sprašujete v čem je prednost paketa,če pa je denarni znesek enak? Izdelki v zavitku so kupljeni po nabavnih cenah in ne vsebujejo trgovske marže,zato za ta znesek dobite veliko več v paketku kot v trgovini. Opozorila bi rada samo na to,da mora biti denarna vrednost do centa točna, ker drugače e paketka ni možno naročiti. Ko si paketek sestavite samo še počakate in pripeljejo vam ga na dom.
Želim vam veliko užitkov pri ustvarjanju paketa.


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:40:59   
barbaw
user posted image Aurea jaz pa sem videla ogromno nevtralnih stvari (rumena, zelena, bež,...). Jaz nisem hotela nič kupovati, ker mi ni do nevtralnih stvari ampak hočem imeti roza cunjice. Danes dobim plačo, beri bolniško, in si bom lahko dala malo duška. user posted image  Želja po krilcih in oblekicah se mi je uresničila. Samo da ne bo naša pupa kot jaz. Hlače pa samo hlače. Do 25 leta me skoraj nisi videl v krilu ali obleki. Potem pa me je "ženstvenost" utrgala pa sem začela noge kazat, pa se je mojemu user posted image  že kar malo mešalo. V naši "soseki" (dve ulici sem in tja) imamo punčke, ki so čisto fantovske. Je moj user posted image  mislil, da je fantek, saj ima kratko frizuro pa temno modre trenirke. Kot poba je ta mala. Ta druga pa spiderman pa tako. user posted image  Ena pa je bila čisto punčkasta pa so se preselili. Otrok v naši ulici ne manjka. Bo družba za oba moja otročka.

No, eno špikanje bom še prenesla. Me je vedno malo strah, ker mi je enkrat v laboratoriju prešpikala žilo na obeh rokah. Sem bila kot narkomanka dva tedna (cel plava).

80Kaja user posted image .

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:47:27   
barbaw
Vidim, da mi malo nagaja. Enega user posted image  sem preveč prpopala pred aureo. Včasih mal škrat zagode. Hotela sem vprašat kakšna je bolniška s strani komisije. Večja ali manjša kot od firme ??? Mogoče katera ve to.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:48:22   
Estrella*
Že od jutra naprej kar naprej mislim na našega BOJANCA. Upam, da bo dobro prestalauser posted image
Ko sem pomislila kako se mora počututi ona sem odločno odkorakala do šefa in mu kar direktno povedala. Se je samo nasmejal in mislim, da ni čisto dojel....sedaj čakam bumerang
Se pa veliko bolj počutin ko sem to breme strpala s sebe.
 
barbaw: user posted image  za tvojega bolanega fantiča. Naj se čim prej pocajta!
Katy82: user posted image  Prava borka si. Ob takih kot si ti, se človek lahko zamisli in samo ugotovi kakšno srečo imamo nekatere. Problemčki kar izginejo.Po vsem tem kar si dala skozi si res zaslužiš zdravo štručko. Čuvaj jo!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:54:43   
Estrella*
komaj čakam da bo 4.2. da grem na pregled, pol se pa še hiter naročim na 3D in prpopam slikce gor.


Jana, a se ne bi morala že naroočiti počasi na 3D? Delajo jo od 25-30tedna. Jaz jo imam 30.1 in komaj čakam, da vidim to presvetlo dete.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Majčice '08
10.1.2008 10:57:16   
Soncnica Sandra ***
Dobro jutro oziroma že kar dober dan souser posted image !!!

Najprej najlepša hvala za vse ponujene in servirane user posted image , ampak meni spet ne paše kava, tako da če spijem 1-2 na teden je to že veliko.

Aurora28:tudi meni do sedaj še ni nikoli merila MV, tako da tudi moj pregled izgleda zelo podobno kot tvoj.
 
Barbaw: tudi meni so do sedaj na vsakem pregledu vzeli kri, samo sedaj na zadnjem nisem dobila napotnice za kri, ampak samo za vodo.
 
No pa še malce novejših podatkov za našo majsko tabelo srečk user posted image :
- kilogrami so se seveda povečali: +6kg,
- obseg trebuha se je ravno tako povečal user posted image : 107cm,
- na naslednji GP pa mislim, da sem že povedala, ampak vseeno za vsak slučaj: 18.01.
 
No pa lep sončen dan vam želim še naprej, čeprav se pri nas danes sonček malce skriva v megli, ampak vztrajno kuka ven!!!


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Majčice '08
10.1.2008 11:02:40   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Katy82: user posted image  Prava borka si. Ob takih kot si ti, se človek lahko zamisli in samo ugotovi kakšno srečo imamo nekatere. Problemčki kar izginejo.Po vsem tem kar si dala skozi si res zaslužiš zdravo štručko. Čuvaj jo!


Se podpišem user posted image
 
Estrella*, držim pesti, da bo šef tudi, ko dokončno "skapira", vesel user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Majčice '08
10.1.2008 11:06:37   
barbaw
Se pridružujem Estrelli glede Katy82. Ene sploh ne vemo kakšno srečo imamo. Jaz nisem imela nikoli G problemov, nobenih vnetij, ..., zanosila skoraj takoj, prva user posted image  brez problemov, druga z malce težavami, ampak nič ni tako hudo, kot stvari, ki se dogajajo drugim user posted image . Ta svet je tako nepravičen, da sem razmišljala, če bi sploh imela še enega user posted image . Se mi zdi, da fantje vseeno pridejo boljše skozi, mogoče pa trpijo (mal dvomim). Čisto odvisno od primera. Jaz sem pozitivka in se ne dam. Vse nas kdaj kaj dotolče, ampak pomembno je vztrajat. Maja moramo narediti baby eksplozijo.  user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Majčice '08
10.1.2008 11:08:21   
narava
Estrella, vse bo v redu.

Ko se spomnim kako sem jaz povedala, user posted image  sm kr mogla. me je v pisarno poklical in vprasal, kako je kaj z mojimi plani, ker se je pogodba blizala izteku. in sem mu lepo rekla, da si zelo zelim ostat in naprej delat, da mi kolektiv zelo ustreza itd. itd., vendar je pa treba povedat eno stvar. in sem mu povedala, da sem noseca in da konec maja pricakujeva. potem pa se je direktor siroko nasmehnil, rekel da to je pa ja super novica in ze zacel s pridigo, da se moram sedaj cuvat, pa pazit na zdravje pa na pocutje itd. res, zelo lepo in iskreno je bil vesel. sedaj pa ko me sreca, me vedno vprasa po pocutju in vmes se kak nasvet, da naj pazim na to ali ono user posted image  pa sem se tudi ful bala kaj pa kako..ampak je blo super..

sporoci kako je blo.

bojanc user posted image  user posted image

kaja, super za dobre novice! gremo naprej! huz nekst? user posted image

lp, n.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Majčice '08
10.1.2008 11:27:52   
barbaw
Jaz pa nimam tako dobrih izkušenj iz službe. Šefici sta bili ful veseli. Privilegijiv pa bolj ne kot ja user posted image  Sem bruhala pa sem normalno delala. Ker je pri nas 6-urni delavnik sem delala kljub user posted image  tudi cel dan, da sem dobila ure not. O nadurah pa ne bi. Sem jih pridobivala za ... nimam pojma zakaj. Potem pa so se začele težave, pol pa joj. Pa je bila prvič bolniška, pa se je meni malo urnik prilagodil, ampak je bilo že prepozno, ker se ni nič izboljšalo moje fizično stanje. Meni se pogodba izteče ko bom na porodniški in me prav kaj bo. Več kot brez službe ostat ne morem ne!? Sama sebe tolažim. Če ne pa na lov za novo službo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Majčice '08
10.1.2008 11:28:40   
jana81

Jana, a se ne bi morala že naroočiti počasi na 3D? Delajo jo od 25-30tedna. Jaz jo imam 30.1 in komaj čakam, da vidim to presvetlo dete.
[/quote]

ja sem klicala na Dobrno, pa so mi rekl da delajo 3D od 27.-30.tedna, pa da naj 14 dni pred 27.tednom pokličem in se naročim.
Kam pa greš ti na 3D? in koliko stane tam?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?