|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
8.1.2008 7:43:35   
NATAŠI
jutro

No mene še niso kontaktirali, bomo videl kaj bo. če bo bo čene pa ne. pogledat si bova pa sigurno šla

moj je včeraj pisal vlogo za poroko izven uradnih prostorov user posted image

barbara no super da sta se že toliko zmenila in to tako da je za vaju ok user posted image  user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: poroka 2008
8.1.2008 8:38:51   
NATAŠI
no kje ste...a ste pridne...

barbara mislim da si ti rezervirala svojo oblekco v Grazii- a ne? daj mi malo povej o salonu in prodajalkah

sem si pogledala stran in imajo full oblek in ena mi je bila še posebej všeč

A veste da jaz že nimam oblekce user posted image  in si jo moram najt zdaj kmal

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: poroka 2008
8.1.2008 8:47:58   
FLASK_A
jutro!

Ja, Nataši, Grazia je prima- imajo cel kup oblek, ful lepih, pa ful prijazne svetovalke so tam. Kar pejt mal sčekiat. Pa cenovno so fuuuuul ugodni.

Kakšna poroka izven uradnih prostorov? Mal več napiši, me zanima...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: poroka 2008
8.1.2008 8:52:34   
FLASK_A
Barbara, ja bravouser posted image user posted image  Kva si pridna! Joj, jaz sem tut mela take plane, kaj vse bom zdej naredila za poroko vse, pa je Jaka mal začel štrajkat- ni več tako pridenuser posted image  V soboto je mel vročino, potem skos do danes drisko, po rokah se hoče valjat, zaspat samo na meni/mojemu... Uf, smo imeli težke dneve. Danes je mal boljš. Nevem, a so to lahko zobkiuser posted image  Spal nismo prav nič, o zobkih pa sploh ni sleduuser posted image

No bravo, da si tolk zrihtala, prav super siuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: poroka 2008
8.1.2008 9:21:44   
bt08
Jutroooo!

Evo spet nov delovni dan,pa je blo tko fletn ko smo bli včerej vsi frej pa skupej.user posted image Dans pa jaz popoldan delamuser posted image .


Nataši ja v Graziji sem rezervirala,bla pa je šefica Andreja,ful prjazna res,oblek pa tok,da sam gledaš,sploh nisem mogla vrjet da je tok oblek.Najprej sva šle mal skoz,po modelih če mi je bil všeč ga je dala na stran,pol pa sprobavanje.Jaz sem bla osebno z njimi zelo zadovoljna,ni tok drago,( moja 320€ ),prjazni,smo se nasmejali,na hecali,delal smo se norca,res tiste dve ure sta tako minili kot bi bila samo 5 minut noter.In ker sem bila z prvimi vtisi zadovoljna sem jo tud rezervirala tukej.

Flaška evo mal smo okol hodil in sestankovali,morem kr tko narest ko je moj doma,ker je še cel januar zdaj zaseden,vse vikende,pa mesd tednom,tko da ga treba ponucat takrat ko je frejuser posted image user posted image user posted image ,njemu je itak vseen kaka je torta sam da je dobra,pa da ni v miljonih eurih user posted image user posted image user posted image ,men je pa oblika pomenbna.
Za Jaka je pa možno da ga zobki dajejo,ker mi smo mel iste probleme,pa jok,pa driska....kr nekej,tečen je bil Ožbej....ampak možno je tud mlaj ko je danes se mi zdi,včasih ga zmeče par dni prej,pa ga komej krotimo pa mirimo,ampak hvala bogu da se je mal umirilo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdj pa šibam delat zajtrk.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: poroka 2008
8.1.2008 9:37:39   
Bubamaraa
helov punce moje....


jaz pridno delam...in danes izvem, če v soboto greva na sejem, ker se Sašotu obeta straža...in upam, da mo bo najdu zamenjavo...user posted image

v službi uživam....resnično...user posted image

danes dobim papir narezan za vabila..tko, da jih bova začela s Sašotom delati..in upam, da jih bom mela v kakem tednu fertik...user posted image


za te stvari bom naredila album..al pa jih bom vam pošiljala po mailu...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: poroka 2008
8.1.2008 10:10:33   
Tejcha
Ojla!

Barbara.a, in kakšna je solidna cena za  musko? :)

Nataši, a nimajo na  UE nobenih obrazcev za vlogo? Ker men je po telefonu rekla, da prideva tja z osebnima dokumentoma, podatki prič in da vse tam uredimo. Prej pa rabiš soglasje lastnika lokacije, da dovoli, da je poroka pri njem... Midva bova šla to verjetno v četrtek.

Bubamara, mal sm že pozabla, sam se mi zdi, da sva se midve pogovarjali o salonu Domino iz Pesja. Na netu sm gledla fotke in že samo iz firbca poklicala glede cene. Okrog 280€ pride izposoja. In bom ta teden šla ščekirat, kako eni dve obleki izgledata v živo. In če  bo do avgusta šansa, da se stlačim v katero izmed njiju, in pristanejo na naglico tik pred zdajci, bom kar zaključila z iskanjem. Z bušijem zdle kar ni šans, da hodim okrog in pomerjam, :)

Zdej bom pa res ugasnila računalnik, se že  pol ure spravljam z neta...

A potem greste vse na sejem čez vikend? Midva se še  nisva odločla, ker sm js v soboto dopoldan na predavanjih, zvečer smo povabljeni na en RD, moj ima v nedeljo dopoldan fuzbal, potem pa gremo na kosilo, ker ima RD moja sister... Bom vidla, če bomo spravli v sobotni urnik, drgač pa bi tak verjetno še sam lušte dobila, zmanjeno pa je v glavnem vse...

Papa


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: poroka 2008
8.1.2008 10:11:40   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

helov punce moje....

Ojla!

jaz pridno delam...in danes izvem, če v soboto greva na sejem, ker se Sašotu obeta straža...in upam, da mo bo najdu zamenjavo...user posted image

Držim pesti, da bosta lahko šlauser posted image
v službi uživam....resnično...user posted image

Sem fuuuul vesela zateuser posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo, lepo novo leto si zečela!


danes dobim papir narezan za vabila..tko, da jih bova začela s Sašotom delati..in upam, da jih bom mela v kakem tednu fertik...user posted image
za te stvari bom naredila album..al pa jih bom vam pošiljala po mailu...user posted image

To pa obvezno! Saj veš, da rade firbcamouser posted image  Komaj čakam!! Mi2 imava pa samo papir za vabila, moram še po ostale stvari...

 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: poroka 2008
8.1.2008 11:56:03   
NATAŠI
ajoj kolk ste napisale user posted image  user posted image , sem si šla nove čevlje kupit user posted image

ja midva se poročiva na prostem in to ni upravni organ oz. občina ali kakšen grad ampak je čist tako na prostem, zato je treba dat vlogo in da pride matičar narest obred

bom se najavila v Grazio user posted image

flash - verjetno so zobki ali pa kakšna oblika viroze...

babumara za tvojo službo pa user posted image , vabila nam pa le dostavi v kakršnikoli obliki samo da jih vidimo in kaj prekopiramo user posted image . Mi nimamo še čisto nič in kar čakamo da se samo  naredi.

tejchi pojma nimam, tukaj bova dala vlogo ker so menda tudi drugi tako naredili in nama je organizator priskrbel mušter

dajte povedat kako imate razporejeno z urami,kdaj civilna, kdaj cerkvena


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: poroka 2008
8.1.2008 15:29:08   
FLASK_A
Sem dobila vabilo za modno revijo poročnih oblek v GH Unionuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar skačem po stanovajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: poroka 2008
8.1.2008 15:40:00   
Bubamaraa
Tejcha ja jaz sem tista sam sem nick vmes zamenjala.... pa tud, da ti povem, da že imam obleko tko, da ni panike...zdej si dej ti duška..user posted image

Flaška zdej mormo dorečt s puncami za srečanje...in tist kufe!!!!!!

Nataši ja itak, da boste videle...ti pa le glej in bejž brž po rezervacijo za obleko....a una v Naj nevesti ti ni več favorit???

midva bova šla tud v Uniona..sam pomoje ne na revijo....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: poroka 2008
8.1.2008 16:00:50   
bt08
Tejcha naju bo muska prišla tm okol 500 men se to ne zdi drago,ker sem že slišala za ne vem kaj pa so bli okol 1000 ali več ojrčkov.user posted image
Ne midva vrjetno ne bova šla na sejem,sama pa se mi ne gre,da tm skačem okol,sej mam tko že vse poštiman,sam še finese rabmo na koncu pa je to to.Po lse pa lahko poročiva.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: poroka 2008
8.1.2008 17:31:49   
FLASK_A
Ja, 500 eur je poceni. Midva imava za 650 še harmonikaša za cel dan. Zvečer pa pač bend, lepo spočit in za štose. Prav lušno bouser posted image  So pa bendi nekje od 1000- 1600 eur lahkouser posted image user posted image user posted image  Čist preveč za moje pojme...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: poroka 2008
8.1.2008 20:46:46   
bt08
Midva bova vrjetno mela harmoniko zastonj,ker bo en kolega k noro dober špila harmoniko špilal,če pa ne bo želel bova pa iz tega banda potegnila harmonikaša,pa računa od jutra pa do večera 80€.

Jaz bi dala mal več če bi mela,pša če mi ne bi bilo preveč škoda keša.Sam čez 1000 mi je pa ful.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: poroka 2008
8.1.2008 22:17:25   
Tejcha
Hm...
Naju bo pa muska pršla jurja... js sm se še pa hvalila, da ne bo toooolk ogromno... Pa vidim, da se da cenej tud skoz pridet... user posted image Bljah.. bomo že...

Mene tud zanima, kakšen planirate časovni razpored.
Js bom navijala, da se na gradu obred začne ob 15ih, vmes se bomo še pofotkali ( fotograf je rekel, da nucamo eno uro), in potem verjetno 17.30 v cerkvi (glede na to, da bomo izpeljali kombinacijo poroka +2krsta, zna zadeva kar trajat, pa vseeno upam, da ne bo predolgo), iz cerkve pa direkt na večerjo. 
Mislite da se bo dalo izpeljat?

A boste šrangali? Dekliščine, fantovščine, skupni piknik?  :)

Grem počas mulca spat spravit, še kar straši okrog.


Nočko!




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: poroka 2008
9.1.2008 7:19:43   
NATAŠI
JUTRO

Jaz sem tud dobila vabilo user posted image  user posted image

bubamara saj tista v naj nevesti mi je še vedno všeč ampak kaj pa vem, kar me vleče še naprej user posted image  a sem čudna a ne

naša muzika pa pride  600 eur seveda tista za na ohcet, enega za s seboj moramo pa še dobiti da zašila na domu in potem mal na civilni in cerkveni

tejchi midva bova imela fantovščino in dekliščino posebej, piknika ne bo. Šranga bo pa tudi verjetno, ker jaz bom šla na petek popoldne domov (kjer sem bila jaz doma) in bom spala še v svoji postelji potem me pa zjutraj pride iskat in zraven moj Timotejček user posted image

glede časovnih razporeditev sva mal računala na civilno ob 13.00, potem imamo tam 3 ure rezervirano za obred in pogostitev, potem je kakšno kosilo in še prej slikanje, potem pa okrog 18.00 cerkvena poroka

napište še ostale kako imate časovno


(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: poroka 2008
9.1.2008 7:36:20   
NATAŠI
dve slikici našega božička

user posted image

user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: poroka 2008
9.1.2008 8:34:54   
Tejcha
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI


tejchi midva bova imela fantovščino in dekliščino posebej, piknika ne bo. Šranga bo pa tudi verjetno, ker jaz bom šla na petek popoldne domov (kjer sem bila jaz doma) in bom spala še v svoji postelji potem me pa zjutraj pride iskat in zraven moj Timotejček user posted image



user posted image mene so pa čiiiist izselili... Drugi dan, ko nisem več spala doma, je moja soba postala "music room" in bi tako lahko spala na bobnih al pa mešalni mizi... user posted image No, sej tak hudo ni, verjetno bi se lahk šla stisnit k sestrci, user posted image Pa itak je vse speljano res blizu našega sedajšnjega doma in se mi zdi glupo, da bi naredil še 35 km zravn, če bo pa drgač vse na kupu... Upam, da se tudi timing lepo skombinira. Javim v petek...

Midva imava v planu poporočni piknik, ker so kolegi v glavnem skupni in poparčkani. Prej bo pa s  poroko in našima škratoma verjetno že tako prevelika norišnica - upam, da se  motim, user posted image , in bomo še na dan D vsi čist skulirani.

NČ, zdej pa se greva spravit. Grem celooo na eno predavanje v MB in bo na Tilna tist čas popazila sister...

Nataši, res luštne fotke!

Čau!



_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: poroka 2008
9.1.2008 8:56:13   
bt08
Nataši kako lep božiček!Lepe slikice.

Midva imava trenutno samo civilno rezervirano ob 16,cerkvena bo pa tam okol 12 do 13,ker bo po cerkveni mal pogostitve in da se mi mal poslikamo.Nimam pojma,ker smo se mislil it na Brdo slikat ko smo sosedi,pa ne vem če bo ratalo ker ne sprejemajo nič,precedovanje EU nas je za j.....!
Drug mesec greva na tiste vaje o krščanskem zakonu,pol se greva pa z župnikom ment naprej.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: poroka 2008
9.1.2008 9:15:13   
FLASK_A
Nataši, ful lepi božičekuser posted image user posted image

Pri nama pa fantovščine in dekliščine ne bo, piknika tut neuser posted image  No, glede ur pa ne morem nič reč, ker še čakam na potrditev z Otpčca. Tam imava okvirno rez. ob 15.30, cerkev bi potem želela okol 18h al pa prej, da se ne čaka preveč. Pofotkali se bomo pa tut lahko vmes tako da to ravno štima... Bova vidla, kako bo z Otočcem in odgovorom... Pol pa gostilna. Tko imava zamišljeno.

Teychi, mene so tut izselili- zdej ima moj brat dve sobiuser posted image user posted image user posted image  Tako da bom kar na kavču spala. Pa Jaka bo najbrž z mano, pomoje ga ne bom dala mojemu... Bo že tako živčen, pol pa da še Jako zrihta- nevem, bom rajš jazuser posted image

A ve ste že rekle svojim pričam za poroko? Ali boste z vabilom tut pričam rekle?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: poroka 2008
9.1.2008 11:10:26   
NATAŠI
hvala za pohvale user posted image

Mojo sobo pa mami ne pusti da bi se kdo dotaknil tako da je vse ostalo tako kot sem jo zapustila.

Najine priče že vedo ker sva jim nekak že namignila in tudi potrditve sva dobila, uradno bova pa itak speljala tako da se oglasiva pri vsakemu posebej in to še pred vabili ker priča mora prej vedet in takrat verjetno vabil še ne bo, ali pač.... še ne vem


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: poroka 2008
9.1.2008 11:11:27   
Bubamaraa
midva imava en trio, ki naju bo stal 500€ in nama bo povezoval cel večer in so do konca....user posted image user posted image user posted image

dekliščina in fantovščina; user posted image user posted image user posted image .. itak....oba bova mela...sam ne skupi...ker mi je bedarija met to skupi...

spala bom doma z Danajo..in drugi dan pride Sašo po mene...user posted image

NATAŠI ful luškan božiček...user posted image user posted image user posted image

imana pa civilno poroko ob 15.00 in potem eno uro s fotografom..in vse pizdraije ki pašejo zraven...prihod v gostišče imava najvljeno od 18-19 ure...user posted image user posted image user posted image


pol pa žur do jutranjih ur....user posted image


iščem pa še harmonikašauser posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: poroka 2008
9.1.2008 12:07:54   
FLASK_A
Pri Duo Vedrina (boš našla na netu) je en harmonikaš, pokliči pa vprašaj- sam nevem kako špilauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: poroka 2008
9.1.2008 13:58:48   
matejagm
En lep pozdravček vsem.Če se vam lahko mogoče pridružim,sem šele danes pogledala za forumiin bi mi prav prišla kakšna vaša ideja....No midva se pa poročima 31.5 .Zanima pa me če katera ve ali je že možno rezervirat datum na matičnem uradu??Ali je še prehitro?In kaj vse potrebuješ?Kakšne podatke...Prosim za čimprejšen odgovor.Ali je katera mogoče iz koroške?lEP POZDRAVČEK VSEM.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: poroka 2008
9.1.2008 14:44:36   
bt08
Pozdravljena Matejagm med letošnjimi nevesticami,skoz več nas je.user posted image user posted image user posted image
Mislim da na matičnem uradu se lahko 3 mesece prej prijaviš za datum in uro,če ne pa kr pokliči in se pozanimaj.Mislim pa da moreš imet podatke od prič,datume rojstev,kraj,ime in priimek,pa vidva morta svoje podtake met s seboj!Tako sem jaz seznanjena,ne vem pa če je ok.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?