|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:15:33   
jana81
držim pesti da bo vse v najlepšem redu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:15:39   
TamaraJ
80kaja... močno bomo držale pesti, ne skrbi. Strahec je nekaj normalnega in skupaj ga bomo prepodile stran.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:17:55   
katy82
Jutro mačkice

Nč bit strah nobene!!!!!!Če je blo na nuhalni vse ok si morte rečt,da bo tud zdej!!!!Pa uživajte k boste male pikice gledale k so zdej tko luškani,vsaki pa pošiljam šeuser posted image user posted image user posted image za srečo.Bomo vse stiskale pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:18:13   
aurora28
Jana81 a potem imajo v Fabianiju prav nosečniške štumfe vsah mogočih barv? 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:20:30   
TamaraJ
Vse nas je strah za naše pikice in primeri od BOJANC, Valentine, .... nas vedno vržejo. Nikomur se to nebi smelo dogajati... in v nas je vedno strah, da nam ne rečejo, da z našo težko pričakovano pikico kaj ni OK. Ampak misliti moramo vedno pozitivno in se ne obremenjevat preveč. Ena za drugo držimo pesti in se veselimo lepih rezultatov in jočemo s tistimi, ki jim je življenje namenilo kruto preizkušnjo. In se potem spodbujamo na poti naprej. To je touser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:22:02   
valentina2006
80kaja, se strinjam s tabo, jaz imam do MORFO še 14 dni in zelo stiska...... Zanimivo je to, da v 20 tednu še vedno ne upam, ravno zaradi prejšnje grenke izkušnje in res čakam, na MORFO, da bom sploh vedla kje sem. Že danes držim pesti........

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:25:23   
barbaw
Dober dan!  user posted image

Mi smo pa dobre volje. Nisem mogla priti do rač., ker so bile  na "sporedu" risanke. Naš user posted image  nič več ne skriva kaj je in moje slutnje in želje so se uresničile. Dobili bomo namreč user posted image . user posted image  Na morfo je bilo vse ok. Glavica je sicer za en teden manj, kar lahko pomeni edino lažji porod user posted image , ostalo pa je vse za te tedne kolikor sem user posted image . O kilah ne bi, ker jih je veliko v +, ampak ker jih počasi nabiram in imam normalen pritisk, me niso nič kregali. Jupi.

Pa lep sončen dan še naprej (tukaj ful sonček sije).



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:31:59   
katy82
Pozabla sm še neki vprašat,a je možn,da bi že zdej čutla del otroka čez trebuh?Kak teden nazaj sm se pobožala po trebuhu mal nad popkom pa sm čutla k da mam tm en mali želodček,moja poklicna deformacija(sm sestra) mi je povedala,da je to najbrž kila.user posted image Na otip ni nč bolel,v trebuhu sm mela pa filing k da se beba preteguje ne pa brca,no to je pol zginl se je pa spet mal kasnej pojavl na drugem mestu,tko da mam občutek,da je bla to rokica al pa nogica.Naslednje jutro sm pa mela filing enga valovanja isto tko visoko pa sm tud otipala sm zdej je blo to vse skup mal večje.A je možn,da sm že čutla user posted image ?
Fora je pa v tem k sm res ful pretežka pa mam ful zaloge k se je zdej umaknla neznano kam, pa lahko otipam vrh maternice čez trebuh.G mi skor ni verjela da sm pr 18.tednu čutla gibe glede na težo pa špehek pa še 1. nosečnost je.Trebuh mam pa zdej ful dvignen,vsaj zame,k se mi začne že pr želodcu.


(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:32:16   
špelin@
barbaw user posted image
 
80kaja in edinaos user posted image user posted image
 
Kar se strahu tiče, bom pa še enkrat kar citirala auroro28, mislim, da boste vse razumele in se strinjale, da moramo biti poziitvne, na določene reči pač ne moremo vplivati.
Vem, o čem govorim, tudi sama sem v drugi nosečnosti ob morfologiji doživela hud šok.

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
nekaj strahu mora biti prisotno, normalno je, če se sprašujemo kaj pa če bo to...kaj pa če se bo zgodilo tisto..., vendar edino kar nam preostane je, da verjamemo v svoje otročke, da se bodo rodili živi in zdravi.


Vso srečo vsem user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:35:04   
katy82
Popravek,nism čutla želodčka ampak fižolčka.user posted image Pa še 2x sm prebrala pa tkole mim usekam

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:35:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
a je možn,da bi že zdej čutla del otroka čez trebuh?Kak teden nazaj sm se pobožala po trebuhu mal nad popkom pa sm čutla k da mam tm en mali želodček,moja poklicna deformacija(sm sestra) mi je povedala,da je to najbrž kila.user posted image Na otip ni nč bolel,v trebuhu sm mela pa filing k da se beba preteguje ne pa brca,no to je pol zginl se je pa spet mal kasnej pojavl na drugem mestu,tko da mam občutek,da je bla to rokica al pa nogica.Naslednje jutro sm pa mela filing enga valovanja isto tko visoko pa sm tud otipala sm zdej je blo to vse skup mal večje.A je možn,da sm že čutla user posted image ?


Seveda je možno user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:41:12   
barbaw
Drage user posted image , jaz vam vsem želim srečo pa nič slabih izkušenj. Je že tako prehudo. Mislite pozitivno in boste privlačile pozitivne stvari. Postajam pravi psiholog, Samo je to dokazano.

Katy glede brc pa mislim, da bi ti kar čutila brcike. Jaz nisem bila pretirano suha, ja no, na spodnji meji normale sem bila in sem čutila prve brce pri polnih 12t, tudi v prvi user posted image  je bilo tu nekje. Glede na to, da naši user posted image  pridno telovadijo, ne moreš biti izjema in ne čutiti gibov. Pa naj te brca še kar naprej, pa ne premočno, da boš vedela da je tam. 

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:54:49   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana81 a potem imajo v Fabianiju prav nosečniške štumfe vsah mogočih barv? 


ne prav nosečniških nimajo ravn vseh barv, zato  sem si vzela navadne ampak večjo številko, nič ne tiščijo čez trebuh, lahk jih pa nosiš tud pod trebuhom... a ve ste se menle za prav nosečniške...joj sori... sam a veš ker tud navadne ne tišćijo če vzameš večje.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Majčice '08
9.1.2008 12:29:09   
80kaja
hvala 1000x punce...za vse pikepoke......
kaja

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Majčice '08
9.1.2008 12:48:11   
jana81
punce dejte mi pomagat s svojimi izkušnjami... a vas tud kdaj peče v trebuhu, predvsem v zgornjem delu, tk ko da bi me nekdo okrempnu z nohtki... a je možno da to čutim? da me krempa?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:00:05   
barbaw
Mene pečejo mišice od raztezanja bolj desno, levo in spodaj. Možno, da čutiš ti iste bolečine pač v zgornjem delu. Je odvisno od lege user posted image .

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:04:15   
TamaraJ
Mene pa trebušček bolj srbi občasno. Je pa kolegico fuul peklo... rezultat so bile strijeuser posted image . Upam, da ni to to.. Po moje bolj mišice čutiš, ko raste trebuščekuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:13:01   
kodrana
80kaja držimo pesti.. le brez skrbi, ker bo vse ok.

od mojega user posted image bratrančeva punca je danes rodila punčko Špelouser posted image .

imam toliko enih težav. s hemeroidi. že pred nosečnostjo sem jih imela-notranje. sedaj mi po odvajanju še zakrvavijo in je res zoprno. pa še aspirine 100 jemljem in mogoče potem še bolj zakrvavim. mažem se z modoleksom in tudi uporabljam svečke, ker drugače ni nič bolje.

kar se tiče morfologije komaj čakam naslednji četrtek. da mi reče, da je vse ok in končno začnemo uživat.

mene buši nič ne peče niti ne srbi. upam celo,da ne dobim nobene strije. namreč moja mami jih nima nič, tako da upam,da sem po njej.. se pa vsak večer redno namažem po tuširanju s kako kremo po celem telesu.
mene nič kaj ne boli, razen sedaj že malo čutim, če ležim na trebuhu in gledam tv, da se mi maternica malo razteza. tudi sramne kosti me ne bolijo (še).

evo pa sem malo nadolgovezila. bom šla malo počivat, k nisem ravno najboljša.
bi morala diplomo pisat, pa imam danes izgovor, da sme bolnauser posted image .




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:18:53   
TamaraJ
Moja mami tudi ni imela nobene strije in jaz pri Timiju tudi ne. Za novo leto sem od sosede v Logatcu dobila kremo proti strijam. pa vsi vedo, da jih nimam. A jo bi katera porabila? Ni niti odprta in je od Chicco-ta. Naty... se ti kaj strije delajo? Ti si najližjeuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:20:19   
aurora28
Dobro jutro! user posted image Sem šla spat in se zbudila ravno zdaj, spala sem dobri dve uri. Sploh nevem kaj bom počela zvečer. user posted image user posted image Mojega bom nadlegovala. user posted image user posted image user posted image

Jana81
superca si user posted image , sem kar poklicala v Fabiani in se pozanimala in na stran so mi dali bordo rdeče s karo vel. 4, ki imajo všitek in jih veliko ponujajo user posted image . Imela si prav, me smo se spraševale kje kupiti prav user posted image štumfe, ampak nato pa je prodajalka rekla, da niso ravno za user posted image , ampak imajo všitke in so primerne za bolj debelejše ženske konfekcije 46/48 in so nosečke zelo zadovoljne. user posted image Bom šla danes po njih.

Glede pekočega občutka, tega ravno nimam, me pa na trenutek trebuh malo zasrbi in takrat hitro tečem v kopalnico po olje in se namažem in je takoj bolje. Srbenje povzroča raztezanje kože, za pekoč občutek pa nevem kaj bi pomenil.
user posted image





_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:23:15   
Anonimen
Ja, tudi jaz imam te bolečine.

Včasih me za par minut močno zapeče, v spodnjem delu trebuha. Ponavadi ponoči in se od bolečine kar zbudim. Sem klicala G in mi je rekla, da če traja le po par minut, da je verjetno vse OK. Imam pa jutri pregled pa bomo vidli, kaj naš Tai počne, da mamico tako zaboli.

lp

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:33:37   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Imam pa jutri pregled pa bomo vidli, kaj naš Tai počne, da mamico tako zaboli.


Uh na to pa moram reagirati...a veš, da če bi pričakovala user posted image  bi mu bilo ime Tai user posted image user posted image
Imaš pa dober okususer posted image
 
Zdaj pa pričakujem Tio in Liouser posted image
 
Držim pesti za jutrišnji pregled user posted image user posted image user posted image user posted image
 

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:43:22   
TamaraJ
Uauuu, lepa imena. Kako pa kaj druge izbirate? Kakšna imena imate do sedaj na seznamu? Hmmm, Estrella, a bi me tudi dale na naš seznamček imena?

Jaz imam za user posted image Lenart ali Jaka, za user posted image pa Brina ali Vita.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:46:13   
TamaraJ
Aja Estrella, pa če se za to odločimo, lahko tudi jaz dodam imena zraven. Samo je bolje, da ti narediš vzorec, jaz pa samo dodajam, da ti ne zmešam redauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Majčice '08
9.1.2008 13:47:55   
kodrana
Tai Valentin je od kolegice malček star 2meseca.

mi2 imava izbrana: user posted image Ožbej, za user posted image Tara. lahko pa se še kaj spremeni..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?