|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:07:24   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Joj StBarbara tole zgodbo o nespanju malega zaspanca pa predobro poznamuser posted image  Me rajši ni blizu. Kadar je naš tak, pa ima 5 let je neznosen!!!
Sicer , če zlaga koce in riše potem ti vsaj ne teži. Koliko je star??
 



3,5 let.

A tvoj še vedno vsak dan spi popoldne? Do kdaj pa je praksa tako povprečno, da hodijo še popoldne spat?


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:09:45   
katy82
Špelin@ jst nism najdla,zato sm se pa lahko zadržalauser posted image user posted image user posted image user posted image
Drgač pa user posted image user posted image user posted image user posted image za vse preglede

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:10:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Joj StBarbara tole zgodbo o nespanju malega zaspanca pa predobro poznamuser posted image  Me rajši ni blizu. Kadar je naš tak, pa ima 5 let je neznosen!!!
Sicer , če zlaga koce in riše potem ti vsaj ne teži. Koliko je star??
 



3,5 let.

A tvoj še vedno vsak dan spi popoldne? Do kdaj pa je praksa tako povprečno, da hodijo še popoldne spat?



Moja pika je stara 2,5 let in le še redko spi popoldne user posted image  Recimo 2x tedensko. Prejle je bila obupno sitna in sem jo vzela k sebi, zibali sva se na žogi in je zaspala - potem mi je pa velika pika morala pomagati teh dobrih 17 kil spraviti do postelje user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:10:33   
jana81
jst sem kr ZA srečanje....sam povejte kdaj in kje...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:11:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Špelin@ jst nism najdla,zato sm se pa lahko zadržalauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:12:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Da se pohvalim..sem se razvajala v kopalnici, oprala lase, nalakirale nohte...na nogah komaj, ker me je trebuh motil. user posted image  Zlikala sem cunje za jutri, pripravila dokumentacijo..imam novo torbo, kot šolarka sem po besedah user posted image  Jutri pa akcija. Upam da poročam da se me otroci spomnejo, in da me sodelavci ne gledajo preveč postrani.user posted image


Ej, Taula, me tukaj gor bomo vsekakor fajn stiskale pesti, da boš jutri imela lep in uspešen dan user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Majčice 08
8.1.2008 17:13:15   
hijenca
Najprej moram priznat, da sem danes prvič na forumu RR in sploh ne vem, kako to deluje.

Vem pa, da bom okrog 15.5.2008 prvič postala mamica.

Če mi katera lahko svetuje, kako deluje forum, bi bila zelo vesela.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:14:57   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Joj StBarbara tole zgodbo o nespanju malega zaspanca pa predobro poznamuser posted image  Me rajši ni blizu. Kadar je naš tak, pa ima 5 let je neznosen!!!
Sicer , če zlaga koce in riše potem ti vsaj ne teži. Koliko je star??
 



3,5 let.

A tvoj še vedno vsak dan spi popoldne? Do kdaj pa je praksa tako povprečno, da hodijo še popoldne spat?



Moja pika je stara 2,5 let in le še redko spi popoldne user posted image  Recimo 2x tedensko. Prejle je bila obupno sitna in sem jo vzela k sebi, zibali sva se na žogi in je zaspala - potem mi je pa velika pika morala pomagati teh dobrih 17 kil spraviti do postelje user posted image


17 kg user posted image ...jaz imam pa res orto suhca ima 11,8 kg user posted image


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:16:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Mlao sem kukala k aprilčicam, ki se zbirajo, za srečanje. Naredile so seznam tistih, ki so pripravljene priti in od kod so ter možnost prevoza(sedežev) Ste kaj razmišljale v tej smeri, da bi se konec Januarja dobile na kakšnem klepetu? Mogoče ne bi bilo slabo tak seznamček sestavit?


Aha, sem šla tudi jaz pokukat user posted image  Dobra ideja!
Jaz sem iz Zasavja, pridem v radiju nekje do CE oz. LJ, imam pa od po.-pe. čas šele nekje po 18-ti zvečer oz. kadarkoli za vikend user posted image  Do LJ bi šla najraje z vlakom, ker potem tam možu navesim punci, domov pa se peljemo skupaj. Do CE pa bi se pripeljala z avtom - ampak res šele kasneje zvečer.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:32:04   
Taula
Jaz sem za srečanje, ampak popoldne ker prej delam oz. vikend. Sem iz Lj, Gorenjski konec poznam, drugam tudi pridem z zemljevidom.user posted image
Dobrodošla hijenca.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:34:38   
zalazoya
dan

danes ste se pa res razpisale bom kasneje prečekirala sem ravnokar domov prišla in sem čist zmatrana, sem bla cel dan odsotna, tako da na brzino poročilo z morfo smo v user posted image  vse pregledali in je super, vse naj bi blo OK, kolk luškane nogice, stopala, rokice, ja jaz sem se skor stopila. Pol pa praša če nas zanima spol pa praviva z našim user posted image , da sva že na NS zvedla da bo user posted image  pa prav da ona ni tko sigurna, da vidi user posted image , kvaaaaaaaaaaaa in smo iskal lulčka, da bi bla ziher in je rekla, da se sam jajčka vidjo in da bomo naslednjič spet pogledal. Moj je bil čist user posted image , jas sem se pa kar na mojo malo miško navadla, tko da za enkrat do konc mesca ostaja user posted image  ampak se mi je G kar zdela ziher, da bo user posted image .  Ja konc meseca mam še enkrat pregled, ker imam nizko ležečo posteljico in bo treba bolj kontrolirat in eno prestavo niži dat pa bolniška bo očitno kar do konca, v večini primerov naj bi se do 30 tedna dvignila sam ni nujno in je treba bit kar pozoren, da ne pride do kakšnih krvavitev in prezgodnjega poroda, pa malo sem slabokrvna, ja pa mal preveč sem se zredila pravijo in sicer +7,5 kg, sej se niti ne vidi ker sem bila prej suhica ampak pravijo naj ne pretiravam.

V glavnem grem se mal uležt pa se beremo kasneje.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Majčice '08
8.1.2008 17:41:15   
špelin@
zalazoya: user posted image  za uspešno opravljeno morfologijo
 
hijenca, welcome user posted image

(odgovor članu zalazoya)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Majčice '08
8.1.2008 18:00:12   
Pepita
Dober večer, še od naju. Jaz pa mislim, da se je user posted image obrnil, ker sem ga danes naenkrat nad popkom čutila, prej pa vedno na desni pod popkom, sam me pa zdaj ko to pišem v mehur nabija ... zdaj sem pa čisto zmedena user posted image

Danes sva bile z mojo sestro v šopingu. Kake lepe stvari imajo v H&M. Jaz bi ga kar izropala,  sem bila pa razočarana nad nosečniškimi stvarmi, sam rjava pa črna, pa taki čudni materiali. Bom si kar iz Quelle naročila, imajo vsaj kaj barvnega.

Drugače sem pa za user posted image kupila 3 bodije na preklop, pa en tanki kompletek hlačk pa jopice, pa eno debelejšo jopico, pa kapici, pa kratko majčko ... potem sem pa mogla odnehat. Vse je bilo pa znižano od 30-70%user posted image .

Zdaj grem pa počivat ker bom kar za računalnikom zaspala.
LP




_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Majčice '08
8.1.2008 18:13:53   
Estrella*
StBrabara: mali je spal popoldan nekje do 3 leta. Potem je začel štrajkat, češ saj sem že velik fant. Veliko je pripomoglo k temu, da je v vrtcu bil najmlajši v skupini in drugi niso spali....
Drugače v avtu ga obvezno zmanjka po 14h...
Sedm enkrat brala o tem spancu in piše da otrok pri 5 letih ne potrebuje več pop. spanca. Sedveda je odvisno od otroka do otroka.
Špelin: 17kg pri 2,5 letih waw, je pa velka babncauser posted image . Naš jih pri 5 ima 21kg.
 
ZALAZOYA: sem prav čakala prvo, ki bo prijavila, da je pupi zrastel lulček ali obratno. Sicer je koneckoncev vseeno kaj je, saj je tvoje, kajne? Čestitke za uspešno M
 
hijenca: dobrodošla na forumu majčic. Kako deluje? Ne vem kaj točno si mislila pod tem?
 
Kar se tiče srečanja bi seveda bil v večernih urah. Jaz sem iz Medvod in imam mesta še za 3. Mi pa ni blema voziti kamorkoli.
Naj vsaka kandidatka sporoči od kod je, da najprej določimo mesto srečanja.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Majčice '08
8.1.2008 18:18:09   
Naty*
Katina in zalazoya čestitke za pregled user posted image !!!

Estrella* najprej za srečanje - js sm za! Santa Barbare se pa tud js spomnim, ker sem jo obvezno vsak dan gledala user posted image .

Taula jutr mava obe dan v službi, js sicer samo za en dan, tko da ti nisem nč fouš. Glede na obnašanje šefice prejšnjič, ko sem bila tam, mi je že danes zoprno, da morm it user posted image ... Držim pesti, da ti čimbolš mine.

Verjetno ne bom jutr nč pisala, zato vsem veliko sreče za preglede pojutrišnjem! Nč pridne bodte, pa se beremo pojutrišnjem.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Majčice '08
8.1.2008 18:20:57   
Estrella*
Taula: ti se kar opicani za juti. Mislimo nate! Boš vidla, da te ortočni niso pozabili. Koliko stare pa imaš?
No kar se srečanja tiče, če si iz LJ greš lahko z mano....rabim navigatorjauser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Majčice '08
8.1.2008 18:33:23   
Taula
Koliko stare pa imaš?


Mešano. Od 2 r do 9 r. Največ iz nižje triade.

Navigator...hm, ne vem kaki sem. user posted image  Se bi potrudila. user posted image  Bi bilo lažje v dvoje ja, ker se lažje najde.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Majčice '08
8.1.2008 18:37:26   
Skye
Ojla so user posted image

Čveke čvekaste user posted image

Čestitke vsem puncam ki so danes upešno prestale morfo.....kako lepo je slišati toliko lepih novič...kar tako naprej user posted image user posted image user posted image

Hijenca welcome to the may club.....tle smo sam fletne punce user posted image user posted image user posted image

Taula pokaži jim jutri v službi kako je treba...kdo je gospodar user posted image user posted image user posted image user posted image



Glede srečanja...jaz sem absolutno za...čeprav bi tud men bolj pasalo za vikend, ker sem med tednom do 15-16h v službi in če bi se morala kam dlje voziti, mi ne bi zneslouser posted image


Tako punce mene ste tud okužile z virusom "baby shoping"....sem bila danes v H&M in C&A in kupila nekaj cotk...slikica v albumuuser posted image
Sem bila prav vesela, da nimajo samo v roza in plavi barvi, tako kot v baby centru ampak tud v drugih
user posted image


Moji dve princeski pa danes že cel dan prav pošteno telovadita.....to bo še pestro kasneje, ko bosta že fajn rukaliuser posted image

Lp
Skye




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Majčice '08
8.1.2008 19:01:41   
Estrella*
Skye: zelo lepo z okusom izbrane cotike. Kot je videti ju ne boš oblačila v enake cunje?
Matr kako mora biti če te brcata 2 para nog in rokuser posted image  Moje user posted image  je danes bil za spremembo malo bolj umirjeno kot ponavadi. Verjetno bo jutri spet podivjal. Malo bolj je bil dejaven ravno med sestankom.
 
Joj punce, saj me kar sram, a jaz v službi še vedno nisem povedala šefu. Nikakor mi ne gre z jezikauser posted image  Imam srečo, da nosimo halje in trebuh še lahko zakrijem/s pomočjo velikihh zizik/ samo se mi je buši kar precej izbočil in dvignil tako, da ne bo več dolgo ostal skrit. Kako povedat????????
 
Naty: jazimam občutek, da se bova v porodnišnici srečale. Imam rok 22, a sem sigurna , da bom rodila vsaj teden prej...torej okoli 15user posted image  Nos vemos!!!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Majčice '08
8.1.2008 19:07:16   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Skye: zelo lepo z okusom izbrane cotike. Kot je videti ju ne boš oblačila v enake cunje?



Hvala....ja dobro si opazila ......res jih ne bom oblačila v enake cunjice, mi to nekako ni všeč user posted image

Uh moj šef ve že od začetka za mojo user posted image ...je tjo fajn, da mu tega nisem hotela prikrivati, pa še potrebno je bilo poiskati zamenjavo zame, ki jo zdaj uvajam. Da me bo nadomeščala ko me ne bo.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Majčice '08
8.1.2008 20:03:17   
mozart
Ker nas je kar nekaj s tem otrdevanjem trebuhauser posted image , me zanima kaj so vam rekli/e ginekoligi. Mene je kar malo strahuser posted image . Sem mi kar pogosto dogaja. In predvsem kako to preprečiti. Hvala

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Majčice '08
8.1.2008 21:47:42   
aurora28

Čer!

Zalazoya čestitke za uspešno morfologijo! user posted image user posted image user posted image

Skye super cotke in meni je tudi všeč, da svoji pupi ne boš oblačila v identična oblačila. user posted image

Mozart tudi meni otrdeva trebuh, ampak mi je G rekel, da je to čist normalno in bo vse pogosteje, ker gre za naraven pojav, saj se maternica pripravlja na porod, ko bo čas za to. Normalno je, če se otrdevanje pojavi nekajkrat dnevno po nekaj sekund do 30 sek, če pa bi se otrdevanje pojavljalo pogosteje in bi bilo boleče, pa je treba čimprej do G, da pregleda stanje MV. Jaz jem šumeče tablete Magnesol in mi malo pomagajo. user posted image

Estrella*
bolje, da čim prej stopiš do šefa in mu iskreno poveš. Bolje da izve od tebe osebno kot da bi se začele širiti govorice in bi tako izvedel. V tem primeru bi se mu mogoče zdelo zelo nizko, da ni bil vreden tega, da bi mu sama povedala. To je samo moje mnenje, bolje prej kot prepozno.
user posted image

Midva z mojim sva danes šla še v Pikapolonico in sem kupila še eno kapico, hlače in bodi. I can´t help my self user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Majčice '08
8.1.2008 22:01:21   
Anitka
Ojla klepetuljeuser posted image , jaz vas koma dohajam z branjem, kaj šele s pisanjemuser posted image user posted image Seveda naprej vsem čestitke za opravljene preglede. Upam, da je čas za slabe novice res mimo in da bodo od zdaj naprej le še lepe novičke. Mi je še vedno zelo hudo zaradi naše BOJANC. Draga naša prijateljica - s tabo smo in v mislih te bomo jutri držale za roko.

Hijenca dobrodošla med nami.user posted image user posted image user posted image Napiši še kakšen podatek za seznam (datum GP - pregleda, +kg user posted image , mere obsega trebuha ipd.) in upam, da se boš med nami dobro počutila.

Jana luštkan bušiuser posted image user posted image user posted image in res cart cunjice. Mislim, da me bo jutri prijelo in bom tudi sama še pokukala po poličkah trgovinuser posted image user posted image Če ne prej pa zagotovo v torek po morfo, če izvemo kaj je naše detece po spolu.

Estrella da ti dam še malo dela. Za seznam vpiši +5kguser posted image in obseg 84 cm/+14.

Pogovarjale ste se tudi o koških in tudi jaz se lahko pohvalim, da imamo doma še košaric v kateri sem bila jaz kot dojenčica. In ker je še v zelo dobrem stanju ga bomo seveda uporabili tudi pri našem otročku.

Za srečanje bi bila pa seveda tudi jaz, če le ne bo predaleč. Prihajam namreč iz Prekmurja. Do kakšnega MB bi še šlo, kaj več pa ne vem. Odvisno.

Taula želim ti lep jutrišnji dan. In le povej jim na te ne skušajo preveč jeziti, ker jim boš predčasno ušlauser posted image user posted image user posted image

Nič se bom poslovila in se tipkamo spet jutri.

Čavči


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   DO KDAJ BOSTE DELALE?
8.1.2008 23:59:14   
Anonimen
Pozdravljene majčice,

mene pa zanima, do kdaj boste delale? Moja zamenjava že dela, zdaj sem sicer do februarja na dopustu user posted image , potem pa ne vem, če si sploh še želim v službouser posted image ...., vsak dan v službi poslušati da nosečnost ni bolezen itd.

Pa nikakršne podpore s strani šefa niti sodelavcev, nobene prijazne besede.
Mogoče sem samo jaz občutljiva na to, ker sem bila vedno full prijazna z nosečkam.. No v glavnem a že kaj razmišlate do kdaj boste delale??
LP

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 4:50:42   
Katina
Pozdravljene, po uri se vidi, da je že danes, vendar še prekmalu, da bi vam skuhala user posted image .

Sem šla že zvečer brat za nazaj pa sem že vse pobrkljala, zato bom komentirala le to kar se še spomnim.
jana81 sem imela že več kot pol posta napisanega, pa ... No, ti odgovarjam sedaj. Otrdevanje trebuha je sicer normalen pojav, ki naj bi pomenil pripravo na prave popadke. Navadno pa se s tem začne v malo kasnejših tednih. Ker t.i. Braxton-Hicksovi krči služijo raztegovanju spodnjega dela maternice in mehčanju  ter tanjšanju materničnega vratu so v tem času lahko nevarni, če dejansko povzročajo krajšanje materničnega vratu. Če se otrdevanje trebuha pojavlja občasno ni nobene panike, kadar pa se to dogaja čez cel dan, ali sploh ne popušča, še posebej pa če so povezani z bolečinami je to lahko znak, da se maternični vrat tanjša, za kar pa je še mnogo prezgodaj. Meja za dolžino materničnega vratu je 1,5 cm. To pomeni, da bi te v tem primeru obdržali v porodnišnici in bi verjetno dobila inekcijo za razvoj plodovih pljuč, ter bi bila deležna kontrole na CTG-ju, ki zaznava popadke.
Kaj storiti? preventivno jemanje magnesola (do 4 šumeče tablete na dan), po potrebi tudi buscopan in seveda počitek.
Kako izgleda otrdevanje trebuha (Estrella*, mozart)?Jana81 ti je kar dobro opisala. Tudi jaz imam občutek, kot da bi se  stene maternice zaradi eksplozije razširile in pritiskale navzven (kot bi npr žogo napumpal tako, da bi bila tik pred  tem, da se razpoči). Ttrebuh, ko ga potipaš je trd kot kamen. Ko boš doživela to otrdevanje boš točno vedela, da je to to.
Meni se to otrdevanje pojavlja čez cel dan, bolj gre proti večeru slabše je. Npr. včeraj sem šla do zdravnika in nato še v trgovino po par malenkosti, popoldan kakšno uro in pol sedela z user posted image in ji pomagala pri pripravi plakata, sedela za računalnikom in brala majčice in na hitro skuhala, sem mislila, da me bo konec - od mize sem uspela priti samo do sedežne in se uleči. Poleg trdega trebuha sem imela tudi bolečine v spodnjem delu medenice, komaj sem vstala da sem prišla do WC-ja, pa še takrat sem se oprijela vsake trdne podlage in hodila kot zarjavel robot.  Po parih urah počitka je navadno bolje, vendar ugotavljam, da se moram disciplinirati in si razporediti "aktivno" dobo in dobo počitka pravočasno, saj me je ob pojavu več kot pol ure trdega trebuha naenkrat, nato popusti in spet in ob sočasnem pojavljanju bolečin kar strah. Daljšega opisa sem se lotila zato, da boš lažje ocenila kako in kaj.

Punce, hvala za čestitke ob dobrih rezultatih MF - sem v user posted image .
estrella* user posted image je že od prvega šoka, da bo ob prestol izjavljala, da bi bratca še sprejela, ni pa si želela user posted image ali user posted image user posted image . Ko sem prejela rezultate AC je pa tako 100% ali je user posted image ali user posted image , tako da že skoraj 3 tedne zagotovo vemo, da bo user posted image - sem si po eni strani kar oddahnila, da je user posted image bolj zadovoljna. Meni je bilo čisto vseeno. Ob debatah o previjanju pa sem tudi sama pomislila na to, da bi s user posted image znala, s user posted image pa nimam izkušenj. Ampak kot pravite, ni nobene panike - torej se bom naučila kako ravnati z lulčki.
špelin@ - ko sva z user posted image gledale slike v knjigici Stuarta Campbella: Glej kako rastem je izjavila, da so te slike "skeri", tako da sploh nisem več vedla, če je prav da gre zraven. Zato sem jo vprašala, če si sploh želi it, ker bodo slike pač približno take kot v knjigi. No odločila se je da gre in izjavila tudi, da ji ni žal in da je bilo zanimivo. Veliko slik nisva čisto razumeli - ne samo ona tudi jaz nisem videla vsega kar nama je G pokazala. Se je pa zelo navdušila nad UZ-jem in hotla prepričat G, da bi tudi ona malo poizkusila user posted image , vendar sta se na koncu zmenili, da to pač ne bo šlouser posted image .

Aurora28 - gibi user posted image večno vprašanje. Ko brca in skače sem v user posted image , ko ne si jih pa želim. Tudi naš user posted image je različno dejaven. Zaenkrat sem najbolj vesela, ko ima brcalni dan, vendar je nato dan, dva včasih celo tri bolj mirne sorte in ima bolj nežne brce. Večinoma opažam podobne vzorce čez dan. Bolj dejaven je od okoli 8 - 11 nato pa zopet okoli 22 -23 ure. Ponoči mi da mir in me ne zbujauser posted image . Ko grem ponoči na WC si včasih prav želim, da bi me melo dregnil, vendar se to ne zgodi velikokrat. Včasih brce skoraj spregledam, če sem skoncentrirana na kaj drugega in potem pomislim: Ali je bilo ali ne - in navadno ugotovim da je brcnil. To spremenljivo vreme naših brcačev je pa čist normalno - tudi v vsej moji literaturi piše tako in se poskušam vsakič, ko se mi zdi, da bi lahko brcal spomniti na to. Kot že rečeno na prejšnjih straneh - štetje se navadno začne po 28. tednu - do takrat pa imamo še čas. Zanimivo je, da je bila user posted image prava nogometašica in je kar precej telovadila v bušiju - samo, da se ne spomnim od kdaj naprej user posted image . občutek imam, da je naš fante bolj mirne sorte - no me prav zanima kakšen bo res ko nas pride maja pozdravit . Se zna zgodit, da bo pa pol ratal lump in nam nagajaluser posted image .

Taula, veliko dobre volje in topel welcome back ti želim. Si se tako napedenala, da bodo sodelavci kar okol popadal. Otroci so pa itak sončki in hitro pozabijo, da si jih morala za nekaj časa zapustiti.
naty - srečno pot v službo. Se pa ne sekiraj, tudi če bodo en dan neprijazni. Ti se jim kar lepo smej, pa bo dan lepši in nato imaš do naslednjega obiska mir.

estrella - tudi jaz občasno kuka k aprilčicam in zbiram izkušnje. Se mi zdi pa tale ideja s srečanjem zelo dobra tako da bi jo lahko uporabile tudi me. Če boš ti zbirala prijave sem jaz za. Pridem kamorkoli (če bo le počutje dopuščalouser posted image ) in imam v avtu prostora še za 4, vabljene.
Si pa res faca, da še nisi povedala. kako povedat? kar frontalni napad: jaz sem noseča. Rok imam 22.5.08 - menim, da bi bilo dobro, da bi začeli iskati nadomestilo. No, kako se ti zdi tale nagovor?
Pa še ena prošnja, ko boš naslednjič urejala seznam 6.2. imam naslednji GP. konec januarja pa cuker test. Ga imate vse?

hijenca - dobrodošla med majčicami
zalazoya user posted image , a ni lep občutek, ko vidiš to malo bitjece na ekranu. jaz sem bila vmes mal trda, ko sem čakala pozitivna poročila od vseh organov in okončin. No ko sem dobila potrdilo, da je vse v redu bi pa Uz še enkrat ponovila - za mojo dušo in užitek - nikoli dosti UZ-ja user posted image user posted image

skye - že od nekdaj sem si želela, da bi imela user posted image user posted image , vendar se mi ta želja ni uresničila. No, saj sem po eni strani kar vesela, ker je dokler so majhni to zelo naporno. Še posebno če so dvojajčni z različnimi karakterji.  Je pa mogoče kasneje lažje, ker se zabavata drug z drugim in ima mamica potem več časa.  V našem bloku imamo user posted image user posted image , ki bosta v kratkem stara 1 leto in njuno mamico občudijem. večinoma jo vidim samo z user posted image user posted image in daje mi vtis, da ji nič ni težko., tko luštna je. vem pa, da logistika ni ravno enostavna. Je treba ven spravit voziček, pa odnest enega user posted image za drugim vanj, pa zopet nazaj. Poleg tega pa imajo še user posted image . Tako, da jih gre cela četica na sprehod.
Sem pa prepričana, da boš čudovita mamica svojima user posted image user posted image . Če bosta tako luštni kot ti, bodo naši user posted image kar v nevarnosti user posted image .

Anonimen jaz sem imela namen biti v službi dokler bi šlo. Vendar se je izkazalo, da to ni bilo ravno dolgo - 1. trimesečje. Sem se pa malo bala, da bo tako in priznam, zavidam tistim, ki nimjo user posted image težav in lahko počnejo kar jim pade na pamet. Mene že izkušnje ss podzavestno opozarjajo, da se vedno ne izteče po pričakovajih, poleg težav, ki sem jih imela v 1.user posted image in težav, ki jih imam sedaj, ki mi ne dopuščajo nič drugega kot da sebe in user posted image postavim na prvo mesto ne glede na ....

Tako, drage moje. Upam, da se boste tekom dneva pregrizle skozi moje pisanje. Me že spet vse boli od sedenja in čas je, da se vrnem v posteljo. Zvečer sem se že namenila pisati, ampak so mi moje tegobe preprečile, da bi se hecala s tem.

Danes nimamo pregledov, jih bo pa nekaj jutri. Poleg tega pa čaka jutri našo majčico Bojanc ena najbolj neprijetnih izkušenj v življenju. Misli mi velikokrat uidejo k njej in samo upam lahko in želim, da bo vse skupaj čimprej za njo.
No, dekletca zdaj pa je čas, da se grem igrat nočko user posted image - upam, da uspešno, sicer moje domače čaka ena sitna user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?