|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:08:33   
narava
Pozdravljene..

uh, kdaj bo malca? user posted image  sam se o hrani razmisljam user posted image

kako pa ste kaj ve?

eh bojanc..tudi jaz ze cel cajt razmisljam o tem ter o jutrisnjem dnevu..si ne predstavljam te bolecine, se posebej ne sedaj, ko sem recimo ze dejansko zacutila bebico v sebi..  ena uporabnica ima podpis, da zenska, ki izgubi otroka lahko prezivi vse, in se popolnoma strinjam s tem.. user posted image

sinoci (oz. danes zjutraj) pa sem imela s pobcem prav posebno kofetkanje user posted image  Moj je seveda ze veselo smrcal poleg mene, jaz pa okrog 1 - pol 2 se zmer v luft gledala pa sence stela.. pol sm pa zacutla, da tut poba sence steje ocitno user posted image  pa sva se sla: jaz njega dvakrat po glavi tak pobozam, on mene ornk brcne - t.j. DAJ MIR MAMI! seveda mu nisem dala miru, in jaz spet: ga dvakrat po nogici porukam (seveda nezno, lih tolk da mu mal valovov naredimuser posted image ), poba pa mene dvakrat ornk nazaj! No, sej pol sm mu pa dala mir user posted image  Sm mojmu dons pravila, je reku da skoda k je ze spal (kao zakaj ga nisem zbudila?! Ja vrajt, bi ga tak prestrasla, da bi mislu, da je ze cas za v P it user posted image , tako panicen se zbuja - ga mors praaav nezno zbudituser posted image )

no tolk, gremo nazaj delatuser posted image

P.S: vsak dan tezje vstajam zjutraj..odstevam do vikenda..it's just another manic wednesday, I wish it was sunday, that's my fun-day, I-don't-have-to-run-day, just another manic wednesdayuser posted image

luda zena.user posted image

lp, n. .

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:23:46   
kodrana
ojla.

očitno sem zbolela. celo noč sem slabo spala, saj sem zelo težko dihala čez nos, ker je skos zamašen. bolelo me je grlo, tako da sem se parkrst našpricala z angal S-om. malo me skrbi, da ne bi bila angina, ker imam vneto žrelo. doma imam tudi septolete. saj to se sme v nosečnosti, kajne? vsaj Pušenjak je pisal nekaj enkrat, da lahko nosečke pastile za boleče grlo jemljemo. me kar pošteno skbi tole. zdaj pa ne vem ali naj se naročim k zdravniku ali naj počakam.. si bom še temperaturo izmerila.
sedaj grem pa že kuhat. bom pečenko naredila, krompir in solato.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:30:37   
Kaja08
Dobro jutro!
Septolete niso priporočljive v nosečnosti, zato jih raje ne jej. Predlagam Panthol tablete - sicer niso za boleče grlo, ampak ti naredijo oblogo v grlu, da je ponoči laže spati, saj se ti grlo ne izsuši tako zelo. Meni so zelo pomagale, ko sem bila prehlajena.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:32:13   
jana81
ojla babnce...
katina ti si pa res zgodna...svaka čast... jst sem sem sicer zbudila že ob pol 6, sam zato ker me je na WC, pa sem hiter šla nazaj v postlo in zategnala do pol 9...zdej pa čajeka pijem.
res hvala ti za izčrpen opis tega otrdevanja trebuha...včeraj je bilo že bolje, pa sem pila čez dan samo magnezijeve šumeče tablete.user posted image
 
aurora kje si bila v pikapolonici..v svojem kraju al v CE? jst sem bila v Ce,pa je blo kr velik že pobrano, sem kupla samo tetra plenice in povijalne hlačke.
 
skye...luškano res..user posted image
 
taula..bolje čimprej povedat,ker šefi so lahko včasih zamerljivi, poznam tak primer, ko si moja znanka ni upala povedat, da ji ne bi rekli da ji ni treba nazaj hodit..no na koncu po mojem prigovarjanju je le povedala, in šef je razumel.
 
pepita ..kar se tiče nosečniških oblek v HM, sem tud jst razočarana, same take barve ki men niso všeč, rjava bljek....zej sem si kupla ful pisane štumfe, pa bom mela 3/4 hlače al pa kiklo (pač si bom dala stare predelatuser posted image ), da bom vsaj mal po mojem okusu oblečena-pisano,žive barve...
 
drgač pa ko berem poste, vidim da bi blo najboljše da mamo srečanje na vikend, ker drgač vse delamo..
 
joj včeri sem si dokupla še tiste barve za po steklu risat, da mam zej celo paleto, in zej morem dokončat še kopalnico porisat, pol pa kr nadaljujem po stanovanju...sej sem zmešana bo reku moj...
 
user posted image user posted image  za vse ki imate preglede...
jst še vedn čakam na te kurčeve izvide za toksouser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:34:15   
narava
Hmm, kodrana, hitr se pocartat! kar se pastilov za grlo tice, sem prepricana, da Isla Mint in Granobil lahko jemljes, za druge nisem sigurna. Saj smo pisale tudi o tem, mors ene deset strani ali vec nazaj pogledatuser posted image  sicer pa mleko, med, caj, vitamin C (veliko sveze paprikeuser posted image ) in najpomembneje: pocitek! ampak pocitek ni gledanje TV (te zna glava bolet) ali sedenje pred racunalnikom (te zna tazadnja boletuser posted image ) - lezaaaaaaaanje..

glede srecanja: jaz sem iz lj. cez teden delam in preden domov pridem je ura ze 5 ali vec, tko da bi meni vikend najbolj ustrezal..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:35:46   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

ojla.

očitno sem zbolela. celo noč sem slabo spala, saj sem zelo težko dihala čez nos, ker je skos zamašen. bolelo me je grlo, tako da sem se parkrst našpricala z angal S-om. malo me skrbi, da ne bi bila angina, ker imam vneto žrelo. doma imam tudi septolete. saj to se sme v nosečnosti, kajne? vsaj Pušenjak je pisal nekaj enkrat, da lahko nosečke pastile za boleče grlo jemljemo. me kar pošteno skbi tole. zdaj pa ne vem ali naj se naročim k zdravniku ali naj počakam.. si bom še temperaturo izmerila.
sedaj grem pa že kuhat. bom pečenko naredila, krompir in solato.



ti priporočam da ne pretiravaš z angal S-om,ker mi je v lekarni rekla, da raje si naj nos izpiram z aqua marine(morska voda), ki je naravna, da ti so pa preveč agresivni, namesto septolet pa raje kupi islamint, al pa granobil...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:36:50   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Zame je sicer bolj user posted image  jutro. Zvečer sem lepo sladko zaspala, potem pa je malo piko pritisnilo kakat in smo bili vsi razen drnjohajoče velike pike budni ko risi user posted image  Da ne govorim o tem, kdaj je punči nazaj zaspala... user posted image
 
Eno kavo sem že spila, zdaj se crkljam ob beli kavi in zadnjih ostankih nedeljskih medenjakov.
 
Drugače sva pa z mojim user posted image  imela debato okrog imen za prihajajočo kepico - za prve tri sploh ni bilo problema, sva imela imena v sekundi na dlani, zdaj pa imava kopico imen, ki so nama sicer všeč, a med njimi enostavno ni tistega "pravega" user posted image
 
Danes sem tudi jaz v mislih z BOJANC, enostavno ne znam izraziti, kako mi je hudo, ko pomislim nanjo user posted image  in kako rada bi, da se to ne bi dogajalo... user posted image
 
Taula, zdaj si že veselo na delu, jaz pa stiskam pesti, da bo šlo vse kot po maslu user posted image
 
Punce, kupile ste tako lepa oblačilca, da se kar topim user posted image  Bom morala k tašči na podstrešje po škatlo oblačilc, ki sem jih shranila od svojih user posted image  Nekaj pa jih leži v košari za igrače, ker jih nosijo plastični dojenčki user posted image
 
Ja, moja mala pika je prava donda - ni samo težka, ampak temu primerno tudi velika, ker za celo glavo presega svoje vrstnike. Tudi velika pika je bila izvenstandardnih dimenzij - hja, sva oba z možem pač med višjimi user posted image
 
Naty*, tudi ti v službi dobro opravi user posted image
 
Anitka, ti povem, da en krasen občutek gledati svojega spečega otročka v košku, v katerem si kot user posted image  spal sam user posted image
 
Katina, mogoče bo pa tvoja hčerka ginekologinja user posted image  Itak jih primanjkuje user posted image
 
kodrana, ti grem poiskat link, kjer sem naštela "varna" zdravila.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:40:08   
špelin@
kodrana, tule sem skopirala linke s foruma dr. Pušenjaka, upam, da bo delalo: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2215377&mpage=1&key=&#2215902

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:40:35   
kodrana
hvala punce.
nos si izpiram s fiziološko raztopino, ki je čist naravna (sol in voda), samo za grlo rabim nekaj.
bom svojega poslala v lekarno, naj kupi nekaj za boleče žrelo za nosečno ženouser posted image .



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:40:53   
špelin@
Septolete:
"sam prehlad ploda ne ogroža, če imate bolečine v žrelu pa lahko brez pomislekov uporabljate pastile proti bolečemu žrelu in grlu (Septolete, Angal-s ipd.) in seveda priporočam obilno hidracijo, saj se med prehladom izgublja kar precej tekočine. Malo slabše občutenje ploda tudi ni razlog za preplah."

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:42:40   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08
Septolete niso priporočljive v nosečnosti, zato jih raje ne jej.


Pretiravanje. Ne smeš se jih dobesedno nažreti, kot pomagalo so pa čisto varne.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:44:23   
špelin@
jana81, držimo pesti za tvoje izvide user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Majčice '08
9.1.2008 9:54:34   
valentina2006
LP vsem majčicam. Danes se zopet oglašam po dolgem času in prebiram vso vašo pošto........zelo ste  pridne........jaz imam namreč redko dostop do interneta, zato se redko oglašam. Vsem čestitam za uspešno opravljeno MORFO.


IZVIRNO SPOROČILO: BOJANC

Izvid je poz. na downov sindrom,trisomija 21, je47 kromosomov tako da sva že bila na gen. svetovanju danes zjutraj so sporočili izvid in v eni uri sva morala biti v porodnišnici. Napisat moraš celo prošnjo za komisijo, skratka papirne vojske za cel dan. V četrtek pa naj bi šla na sprejem za UPN. Lepo nosečnost vsem še naprej in upam da pridete srečno do konca.


Prebirala sem forum in žal naletela na ..... BOJANC ...... vem kako je to. Za mano je namreč tako neprijetna izkušnja od 2007, ko sem v 23 tednu morala prekiniti nosečnost. GROZA................. Sedaj je to sicer za mano in z vami pričakujem (27.5.) v maju 2008.
Žal MORFO še ni za mano, tako da sem vsa na trnih....... se pa po MORFO 100% oglasim in vam sporočim rezultate. Upam seveda na najboljše!

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu BOJANC)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:56:09   
Kaja08
Mislim, sej to je sranje - vsak ti drugač pove. Ko sem bila prehlajena in me je grlo bolelo ko svina, sem šla v lekarno in je rekla, da mi pa septolet ne bo dala, ker jih nosečnice naj ne bi jemale. Sem se na konc tolk čaja z limonami in medom napila, da mi je že iz vseh lukenj in por tekel...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Majčice '08
9.1.2008 9:56:13   
špelin@
valentina2006 user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: DO KDAJ BOSTE DELALE?
9.1.2008 9:58:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08
Mislim, sej to je sranje - vsak ti drugač pove. Ko sem bila prehlajena in me je grlo bolelo ko svina, sem šla v lekarno in je rekla, da mi pa septolet ne bo dala, ker jih nosečnice naj ne bi jemale. Sem se na konc tolk čaja z limonami in medom napila, da mi je že iz vseh lukenj in por tekel...


Točno tako - pa da ne boš mislila: tudi v isti lekarni ti dva farmacevta v različnih izmenah povesta drugače user posted image  
Jaz se zanašam na zdravo pamet: če me boli grlo, pač poližem nekaj za ublažitev bolečin, ampak ne jem tega kot bonbone. Samo, kadar je res treba. Enako ravnam z Lekadolom.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Majčice '08
9.1.2008 9:59:58   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aurora: mojega Matejčka tudi ni in ga verjetno do 21h ne bouser posted image

Moj je tudi Matejčekuser posted image

Mlao sem kukala k aprilčicam, ki se zbirajo, za srečanje. Naredile so seznam tistih, ki so pripravljene priti in od kod so ter možnost prevoza(sedežev) Ste kaj razmišljale v tej smeri, da bi se konec Januarja dobile na kakšnem klepetu? Mogoče ne bi bilo slabo tak seznamček sestavit?
 
Jaz sem ZA. Pridem pa kamorkoli, ni problem.





< Sporočilo je popravil TamaraJ -- 9.1.2008 10:00:20 >


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Majčice '08
9.1.2008 10:21:22   
kodrana
vsak govori po vsoje.
tudi glede Imunala so mnenja različna. v lekarni mi je rekla, da med nosečnostjo ne. Pušenjak pravi,da ja. ker vsebuje le ameriški slamnik in ni škodljiv. kolegica ga je tako jemala med nosečnostjo, pa je zaenkrat še vse ok.
jaz sem se zelo prehladila še preden sem vedela za nosečnost. jemala sem imunal, daleron, Angal S pršilo.. no, ko sem izvedela za nosečnost je bilo stanje že boljše in sem tudi prenehala z zdravili.

zdaj, ko me bo bolelo se bom našpricala z Angal S-om, pa kako septoleto bom polizala.. bom pa vseeno poslala svojega v lekarno, po kaj bolj "varnega".


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Majčice '08
9.1.2008 10:27:36   
sesil
evo mene, sem nazaj. mi je crknil računalnik in sem bla celih 5 dni odrezana od svetauser posted image . napisale ste ogromno, tako da grem zdej brati za nazaj.
aja, včeraj sem bila v MŠ. je blo bolj splošno povedano o nosečnosti, verjetno bo zdej naprej bolj zanimivo - se bližamo porodu 

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Majčice '08
9.1.2008 10:30:56   
aurora28
Dobro jutro! user posted image

Katina si pa pridna user posted image user posted image user posted image .

Kodrana večliko čajčeka, veliko spi in z fiziološko raztopino si spiraj nos pa bo. user posted image
Upam, da se čim prej pozdraviš. user posted image user posted image user posted image

Katina
ti si spraševala za test s cukrano vodo- meni G ni še nič omenil, da ga bova sploh delala? user posted image

Jana81 pisane štumfe, ja kje za vraga si jih pa našla user posted image user posted image , me se že najmanj dva meseca  pogovarjamo, da bi si rade kupile pisane štumfe, pa jih nikjer ne dobimo. Povej nam kje si jih nabavila? user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Majčice '08
9.1.2008 10:35:06   
TamaraJ
ojla majčice..

prejšnji post sem prehitro poslala. Polila sem taveliko šalco bele kave. Kokoš!! In sem zadnje pol ure brisala tipkovnico, mizo in seveda vse okoli. Žal jo je bilo 3/4 še v šalčkiuser posted image user posted image ... Sodelavke so mi hitro priskočile na pomoč in moram rečt, da so fuuul razumljive do nosečniške nerodnosti in me res lepo sprejemajo. Pa šef me vsak dan vpraša po počutju in moram rečt, da so res korektni do mene. Že trkam na lesuser posted image .

Čestitke za uspešno opravljeno morfo Katina user posted image user posted image user posted image  in Zalazoyauser posted image user posted image user posted image . Čakamo še kakšen info od kastanjete, ane?
 
hijenca... dobrodošla med namiuser posted image
 
valentina2006... nisem vedala za tvojo težko izkušnjo... user posted image user posted image user posted image user posted image
 

 
 

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Majčice '08
9.1.2008 10:39:42   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana81 pisane štumfe, ja kje za vraga si jih pa našla user posted image user posted image , me se že najmanj dva meseca  pogovarjamo, da bi si rade kupile pisane štumfe, pa jih nikjer ne dobimo. Povej nam kje si jih nabavila? user posted image




Jaaa, hitr povej. Meni jih je mami v bordo rdeči kupila v La Vie. Ostaneta pa še črna in se mi zdi bela. Je rekla prodajalka, da jih nihče noče delat in so se komaj zmenili s Preboldom. Ja, nosečnic, ki bi nosile pisane štunfe res ni veliko. Kao? user posted image Barabe user posted image

Kodrana... ja, nasvetov si dobila veliko. Tako, da ti začelim samo še hitro okrevanje.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Majčice '08
9.1.2008 10:48:55   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

 

Jana81 pisane štumfe, ja kje za vraga si jih pa našla user posted image user posted image , me se že najmanj dva meseca  pogovarjamo, da bi si rade kupile pisane štumfe, pa jih nikjer ne dobimo. Povej nam kje si jih nabavila? user posted image




sem jih tud jst že iščem ko zmešana...včerja sem pa šla v Fabiani-ju v City Celje, pa sem našla vse mogoče, od enobarvnih-živih barv do pisanih črtastih,kockastih, vse kar hočeš, sem kupla kr 5 kom. Pa še 30% je znižano, razen bombažnih, ki kraljujejo s svojo ceno 20 e za kom.
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:04:47   
80kaja
živjo punce....
tudi sama poznam te grenke izkušnje in verjetno v tem grmu tiči zajec,da je danes v meni strahec...velik strahec pred jutrišnjo Morfologijo.......joj upam,da se tokrat vse izteče kot je prav.
Lep dan vsem in se vam oglasim
kaja

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Majčice '08
9.1.2008 11:12:28   
Anonimen
Jaz  imam tudi jutri morfologijo in me je tudi mičkano strah user posted image user posted image

lp

(odgovor članu 80kaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?