|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 19:47:01   
saraja
Še jaz se javljam. Moj dan je zgledal tako:
Zjutraj banana, kosilo: neka skuta, kumina in čebula, ki mi pa ni prav nič pasala v želodcu, potem ko sem malega po 3 urah hranila sem pa popila še čisto juho. Večerja pa probiotični jogurt.

Kaj boste pa jutri jedle za kosilo? Jaz bom rižoto, zelenjavno seveda in solato iz kitajskega zelja. Ker pač morm kuhat za vse grrrrrr!!!

Kakšni so vaši jedilniki?

Bomo zmogle? Bomo, seveda!
P.S. - tudi jaz še imam polno rocheja user posted image user posted image , joj, bo kar hudo!!!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   [Brisano sporočilo]
7.1.2008 20:15:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 20:15:47   
Grofica
živjo ,punce!
a se vam lahko pridružim?
sej ne da bi morala ful shujšat,samo kakšni 2 ali 3 kilci. v bistvu moram dobiti mišično maso nazaj. pa predvsem nehat jest sladkarije in začet malo migat. sem se kar malo polenila. mi manjka motivacije.hehe,in kondicijeuser posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 20:50:28   
Anonimen
Grofica, si na seznamu. Bom objavila, ko se mi še kakšna javi z rezultati.
Dobrodošla.user posted image user posted image

(odgovor članu Grofica)
  Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 21:44:09   
dulcinea
Čeeer. Jaz sem pa danes grešila, ker nisem doma. Sem v šoli v naravi.

Tehtam se pa ko bom na volji.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 21:46:06   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Čeeer. Jaz sem pa danes grešila, ker nisem doma. Sem v šoli v naravi.



Ti je  oproščeno ...

user posted image


Uživaj, ampak ne preveč z ''želodcem'' user posted image



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 22:23:21   
frufru
user posted image vsem za izgubljene kile, jaz sem zgleda edina, ki mi ne uspevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Al sem se pa edina od neuspešnih javilauser posted image  user posted image user posted image user posted image  Glede na to, da me zebe kot psa in imam namesto nog ledene obkladke, bo menda šlo kaj dol. Če ne od druge telovadbe, pa od drgetanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   [Brisano sporočilo]
7.1.2008 23:01:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 23:07:27   
Naty*Taja
Razlika je v tem, da Monti poleg ločevanja priporoča še zamenjavo prečiščene moke za polnozrnato, pa cuker in "prašičji futer" daš stran.

Evo, jaz držim pesti za izpit!

Nataša, mene glede vaganja, kr tam med one enomesečnice napiši! Nočem motivacije zgubit. Sicer pa itak nimam časa jest več - jao, ka je dela s pripravami na pouk!
Frufru - tebi pa priporočam tole vaganje na stran, pa zdrži!

Itak tudi vse ostale držte se in se pišemo, ko bom kej boljš vidla! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.1.2008 23:21:10   
Majchi
Uf, sem vas šele zdele najdla. Se vam pridružujem, in sicer po Montiju. Za izgubit imam pa 8 kg.
Začela sem dons, zaenkrat uspešno.

Z: dve pomaranči
Z1: sport muesli+navaden Ego+malo fruktoze
K: polnovredni špageti+omaka iz bučk
V: pršut+sir+šampinjoni v kisu

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   [Brisano sporočilo]
7.1.2008 23:24:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 5:01:10   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

user posted image vsem za izgubljene kile, jaz sem zgleda edina, ki mi ne uspevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Al sem se pa edina od neuspešnih javilauser posted image  user posted image user posted image user posted image  Glede na to, da me zebe kot psa in imam namesto nog ledene obkladke, bo menda šlo kaj dol. Če ne od druge telovadbe, pa od drgetanjauser posted image user posted image user posted image


Pusti tehtnico en čas pri miru, da ne zgubiš motivacije. Pa kar drži se diete. Držimo pesti zate!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 7:09:01   
fionaP
Včeraj je kar šlo, zjutraj mandarine, opoldne cvetačni narastek, za večerjo por z jajcem.

Danes imam za dopoldne baby ananas narezan, za kosilo pa še ne vem - verjetno riž in kakšna zelenjava zraven.

Samo voda mi ne gre, sploh se ne morem pripravit, da bi veliko vode pila cel dan. To je toooolk težko...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 7:13:04   
tjaga
Dobro jutro,

včerajšnji dan je bil uspešen. Dopoldan sem pojedla eno jabolko, za kosilo golaž, za večerjo (ob 17.00 uri približno) pa malo sira in sataraš. Potem pa nič več. Pila sem tudi dovolj, mislim da cca. 2,5 l.
Zdajle pa glodam en PZ kos kruha in sir (očitno sem postala sirni frik) in čakam, da se mi zagreje voda za čaj. Za malico sem si prinesla jabolko, potem bo kosilo (nimam pojma kaj bo na meniju), popoldanska malica bo nekaj od sadja, za večerjo pa še ne vem.
Se mi pa že spet pojavlji tisti občutek, da sem zjutraj lačna, ker prej ko sem se zvečer najedla, mi zjutraj ni nič pasalo. Zdaj pa komaj čakam, da pridem v službo in da nekaj pojem. Še vedno pa mi ne paše jesti doma, ker 5-ura je pa res prezgodnja.

Pridne bodite, držite se in: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 7:17:55   
Katarina_Barbara
Še moje poročilo - včeraj:
Z: sok grenivke, banana, kava z mlekom brez sladkorja
M: jabolko, jogurt
M2: skuta, pest rozin
K: 4 sojini polpeti pečeni v pečici, kislo zelje
V: 1 ura aerobike + cca 1l vode

Danes:
Z: sok grenivke, jogurt, polnozrnati kosmiči, kava z mlekom BS
M: banana
M2: polnozrnata žemlja, sir, jogurt
K: pečena hrenovka, solata z mozzarelo
V: telovadba (pol ure aerobne vaje, 20 min leg magic)

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 7:30:22   
jer.za.
Jutro.

Tudi moj dan je včeraj minil brez grehovuser posted image user posted image . Poleg že omenjenega jedilnika sem šla tudi na polurni sprehod, pa petnajst minut sem delala na leg-magicu-po dvd ju.

Danes sem bila pa tudi že pridna. Sem vstala deset minut prej kot običajno, naredila malo razteznih vaj in pa 2x po 15 trebušnjakov. Pa kozarec vode sem spila.

Jedilnik za danes(ločevalna):
Z:3 mandarine, kava BS z malo mleka
M:/
K: krompirjev golaž, solata, kos kruha
V: krompirjev golaž, solata

Nasvet glede pitja tekočin: jaz sem se navadila da vedno ko grem v kuhinjo, spijem kozarec vode spotoma. In se nabere na koncu kar precej popite tekočine.

živka: držim pesti za danes, dobro opravi.


(odgovor članu Katarina_Barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 7:40:52   
lelaval
Jaz pa sem včeraj zvečer grešila user posted image . Sem pojedla kos pice - samo brez klobas - čeprav bi samo te bilo bolje, da jih.

Danes pa ne bom grešila. Zajtrk je bil jabolko, kuha se kava bs, zaa kosilo pa še ne vem.
Jer.za - kako se naredi krompirjev golaž?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 7:41:27   
pikica36
pozdravljene !

tud moj dan je bil včeraj brez pregrehov, kot sem že napisala
za zajtrk oz. malico tri korenčke, za kosili čista juha s korenčkom in zeleno ter kuhana govedina, za večerjo malo suhe salame in paradižnik.
danes pa Z/M- korenček, K- podvarek(pečen kotlet s kislim zeljem) V- verjetno kaka jajčka ali pa kar malo surove zelenjave.
sem se pa odločila da bo probala zdržat, da ne stojim vsak dan na tehtniciuser posted image , vagala se bom vsak teden samo enkrat- upam da me ne firbec izdauser posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 8:02:40   
Anonimen
ojla punce!

Evo, jaz sem že pojedla svoj zajtrk - mleko in kruh. Sedajle pa čakam, da se mi skuha čaj!

Za kosilo bo zelje in krompir, za večerjo pa ne vem.. mogoče celo nič!

Skratka - želim nam vsem uspešen dan, brez grehov!!user posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 8:20:38   
Špelca21
Jutro.

Jst sm imela včeraj prvič fitnes z inštruktorjem in moram rečt da sem ful navdušena. user posted image user posted image  Ful vse lepo razloži in pokaže tko da sm bla poz. presenečena. Ker ko sem bila pred letom v enem drugem fitnesu mi pol od tega kar mi je ta povedal včeraj un ni niti omenil. Tko da grem jutri spet (ker danes ne morem ker mam UZ trebuha) zdj pa vaje mam in moram samo še delat.

Lep dan vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 8:44:55   
saraja
Kuku, tudi moj dan je včeraj minil brez grehov, moram povedat da sem se kar dobro držala, ko so otroci zraven jedli lučke magnumeuser posted image , ampak rezultat bo pa upam da no, super!!!!
Zdaj jem probiotični jogurt in muslije, upam da je to dovoljeno, kosilo bo pa riž z zelenjavo in kitajsko zelje v solati!
Večerja - še ne vem!

Lp

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 8:49:19   
jer.za.
Lelaval: recept za krompirjev golaž je sledeč: "potenstaš" eno čebulo, ji dodaš krompir narezan na kose, pa jaz vedno dodam še korenje, zalijem z vodo, in kuham da je vse skupaj mehko. Na koncu malo zgostim z moko-"ajnpren" po gorenjsko, dodam začimbe in je pripravljeno. Če bi kuhala po original receptu bi dodala noter še žličnike, pa malo fižola, ampak je treba malo prirediti zaradi diete.
Pa dober tek če se boš odločila za isti jedilnik za danes kot jaz. user posted image


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   [Brisano sporočilo]
8.1.2008 9:32:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 9:42:26   
mayy
Jutro!
Grem v nove boje, včerajšni dan uspel čeprav sem bila lačna ko user posted image .
Danes imam škrobni dan, kaj bo na jedilniku še ne vem. Za zajtrk bom sveži pomarančni sok 2 pomaranč.
Se še slišimo.
Živka srečno danes!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 9:59:09   
Lumpi
Jaz še neki vztrajam, sam mislim, da me bo kaj malu minilo, ker mi očitno ne paše ta dieta. Sicer pa javim kg po 1 mesecu. No, če me mine ločevalna, se bom skušala omejiti predvsem na to, da bom ločevala po obrokih.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?