|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
4.12.2007 12:42:34   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

romana jaz tud o marjeticah razmišljam user posted image user posted image  




boš lahk moje ideje kopirala.....user posted image   bi ti vedela kaj mam jaz v glavi.......se mi že meša....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: poroka 2008
5.12.2007 7:15:13   
NATAŠI
jutro

romana ti se kar nafilaj z idejami, potem mi jih pa pripopaj user posted image  user posted image

pa drugače kako ste? Jaz se full čudno počutim me skos v trebuhu tišči pa prehlajena sem.. mi gre prav na živce to user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: poroka 2008
5.12.2007 8:25:45   
Bubamaraa
ja itak da vse pokažem....user posted image

jaz delam kot nora.....sploh ne vem kje pa začela... sam vseen se pretegniti ne mislim več...user posted image

kje je nikica zadnje čase???

pa barbara kar dela?????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: poroka 2008
5.12.2007 10:38:22   
bt08
Ojla!

Šele sedaj mam čas mal napisat.Do sedaj je bla bolj gužva,sedaj pa bo kr ok,bolj umirjeno!user posted image

Ve kr z idejami na plan,da se še jaz odločim za konfetkeuser posted image ,da bom kej pametnga odnesla od idej.user posted image
Jaz sem pa včerej kontaktirala gospo za civilno poroko v Vili Bistrica in smo zmenjeni 15.12 da se dobimo,okvirno zmenimo,nato pa da takoj 3.1 pokličem in rezerviram,ker prav da vsi hočjo popoldan,pa da je kr polno.user posted image user posted image user posted image
Jutr grem v Lj v Antusa po rožice še 30 mi jih manjka pa sem z vabili konec.Pol pa poslikam pa prilepim.

Veste kaj se mi je naredl.Moja priča,od mojga sestra nama je pripravljala presenečenje za v cerkevb.Ampak midva o tem nisva mela pojma.user posted image In se midva včerej pogovarjava o pevcih za v cerkev,in jaz takoj pomislim na njenga ( sestra od mojga )bivšga ,ko poje v operi in v narodnem zabavnem ansamblu.Res poje lepo ful,nisem še slišala takega glasu v živo.In jo grem prašat če lahko,če ne bo zamerla,da ga bi jaz poklicala itd,itd.Ona pa v smeh pa eno mastno rečeuser posted image user posted image user posted image  da je to že vse zmenjen,samo uro more sporočit in je to to.Hotla nama je da bi nama zapel,midva pa sploh ne bi vedla.
Vem če ne bi vedla,da bi se m isamo ulilo v cerkvi ko bi slišala tak glas in bi vedla kdo je.Bo pa presenečenje za svate in starše.

Uf,sem se kr razpisala...

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: poroka 2008
5.12.2007 13:18:11   
NATAŠI
barbara user posted image  user posted image  za presenečenje.. mal je škoda ker si zvedla ampak ok, boš vsaj pripravljena user posted image  . tako midva nameravava nušo derendo imet da na civilni zapoje in bi bilo tudi presenečenje za vse ostale. le da je malo draga user posted image
si pa pridna z vabili, pa saj ne rabiš vseh dokončat lahko že mal prej pošlješ user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: poroka 2008
5.12.2007 13:42:20   
Bubamaraa
barbara res super presenečenje...user posted image user posted image user posted image

vete kaj pa meni roji po glavi??? moj Sašo si želi spoznati eno znano osebnost (to osebo ful občoduje in pravi, da bi to osebo rad spoznal) in zdej mene zanima kako bi bilo izvedljivo, da bi jaz dobila kak kontakt od te osebe??? user posted image

nikicaaaaaaaaaaa  javi seeee.........user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: poroka 2008
5.12.2007 14:17:52   
FLASK_A
Romana, ne kriči, sej sem tukej! Mi boš še Jako zbudilauser posted image user posted image  Sem ga res komaj uspavala...

Ufh, zaposlena, zaposlena, zaposlena... Pa doma sem a ni to hecuser posted image  No, večinoma se z Jako ukvarjam, ko spi si pa čas zase vzamem... Včeraj sem uredila leptop- filmčke naredila (posnetki z morja), shranila vse slike po vrsti. Se kar nabere. Po kosilu smo šli k mojemu očetu s torto za 45 let, Jaka je imel 6 mesecev... Danes imamo Miklavža v OŠ, skratka pestro. Jutri pride merit vodne tokove, ker bom urejaa otroško sobico- ja, naš falot rabi svojo sobo počasi. Potem pa risanje, slikanje, barvanje, nabava za sobico... Komaj čakam!

No, drugače pa vas lepo preberem, sem z vsem na tekočem!
Za presenečenje- mi2 bova za presenečenje za svate in za najino dušo v cerkvi prosila nekoga, naj igra na violinouser posted image user posted image  Pevci so fuuuul fajn, ampak violina bo pa pravljična. Moram še kontaktirat violinista. Drugega pa nimava v planu. Kakih pevcev ne bova najemala in podobno. Saj bo to dovolj (dragouser posted image )user posted image

Danes sem pa slike dobila pa jih grem u album razvrščatuser posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim, nevestice!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: poroka 2008
5.12.2007 14:20:10   
FLASK_A
Romana, koga pa rabiš? Kakšno Pamelo Anderson boš težko dobila u gostišče Kumuser posted image
Povej, sej slovenija je taka vas, ziher katera pozna tega, ki ga želiš kontaktirat. Sploh pa je RR taka mreža, vse imamo pokrito, ni da ni.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: poroka 2008
5.12.2007 14:22:30   
Bubamaraa
Ti javim na zs koga bi jaz mojemu pripeljala na poroko za presenečenje...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: poroka 2008
5.12.2007 14:38:55   
NATAŠI
romana še meni javi user posted image

se vam jutri javim, da je je user posted image  dan in sem čist fertik že...

imejte se lepo

čao-čao

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: poroka 2008
5.12.2007 14:48:24   
Bubamaraa
Nataši tud ti maš ZS ... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: poroka 2008
5.12.2007 18:18:14   
bt08
Kaj pa jaz Romana,mogoče bi ti lahko pomagala,če bi vedla kdo je?user posted image

Drugače smo pa preživeli sedaj burno srečanje z Miklavžem.Kolk je bil Ožbej fertig,komej je darilo vzel,ampak Miklavža se ni tok bal,ko je parkljne vidu,je bil pa konc,zdaj so šli pa ajat parkljni.Res pa nobeden nič ni ne muksnu,smo jim prepovedal,pa se je bal,zgleda da je v genih to,ker se jih jaz tud bojimuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Nikical kako slikico daj v album pa nam javi če bo zakljenjen!

zdaj grem pa počivat.Aja še to zgleda da nisem blla pridna k jaz pa nisem nič dobila.user posted image





_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: poroka 2008
5.12.2007 19:43:14   
FLASK_A
Evo naš albumček:
http://jakalamovsek.moj-album.com/

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: poroka 2008
5.12.2007 21:17:11   
bt08
Niki kok lepa družinica,ful lepe slike,v spominu mi je najbolj vstala tista ko je Jaka sam v lupinici za krst,tok lepa slika res ap tko lep je biluser posted image user posted image user posted image user posted image Pa tista ko je z očitam pa labod,res super,lep albumček!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: poroka 2008
6.12.2007 7:24:41   
NATAŠI
jutro

evo miklavž nam je prinesel darila user posted image  user posted image  user posted image , še mamica jih je dobila in oči ne le timotej user posted image

niki full simpatičen album user posted image , prav fletni ste user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: poroka 2008
6.12.2007 11:01:00   
Bubamaraa
nikica ful luštne slikiceee...pa kolk ste fletni......user posted image


jaz pa za miklavža nisem dobila nič...bom pa dons "baje" dobila nov telefon...če si moj dragi seveda ni premislil...user posted image


zdej grem pa na malico...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: poroka 2008
6.12.2007 12:09:37   
FLASK_A
Mi smo tudi dobili Miklavža- vsi trije. Je oči zrihtaluser posted image user posted image user posted image  Jaz pa sem dala miklavža njemu v avto, da je bil že zjutraj vesel, ko je šel v službo.

Smo bli pa včeraj na Miklavžu tukej na šoli in je Jaka dobil knjigico pesmic, vlakec, čokolado in parkeljna. Fulll je bilo lepo!

Hehe, albumček je pa bolj malo založen, ampak nekaj se pa le vidi...user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: poroka 2008
6.12.2007 13:14:16   
bt08
Oj!

Dans pa niste tok zgovorne,sem misnla da bo ful za brat,ko nimam časa,ura mi kr leti dans.
Še mal pa grem domov kosilo hitro skuhat,pol pa v Lj gremo mal zapravlat,k je ati dobil plačo,pa gremo po sedež za v vato!

Dajte mi mal povedat kje naj konfetke tiste bonbončke kupim?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: poroka 2008
6.12.2007 16:30:39   
FLASK_A
Barbara, za konfete dobiš bonbone v Promaku (pri železniški postaji). Sej imajo internetno stran pa poglej.

Pa lepo zapravljajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: poroka 2008
7.12.2007 7:17:17   
NATAŠI
jutro

barbara kolk si ti pridna user posted image  user posted image  , konfetki pa vabila.. komaj čakam na rezultat user posted image . stolček ste kupili?

pa smo že na petku, kaj... še mal pa bo božič, se kar bojim da bo šlo spet kar vse mimo in nebi izkoristili in užili vseh teh trenutkov user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: poroka 2008
7.12.2007 8:27:31   
bt08
Jutro!

Za konfete smo nabavl,sam bonbončke bom mal kasnej.Bo pa vse približno enako.Z enakimi vzorci,rožice enake.To zato delam,ko moj dela pozno zvečer,pa da nisem pred računalnikam al pa rped Tv pol pa mal vstvarjam.user posted image

Zdaj bom še darila delala novoletna,sem se kr odločila včerej,da neb omo nič kupovali,ampak ena malenkost bom nardila.In bo ceneje,pa še jaz bom uživala zraven.user posted image user posted image user posted image

Stolček smo pa kupli pol kr v Kranju v Baby centru,ker tist v šiški mi ni bil ne vem kaj,Prodajalke tok arogantne,nič zainteresirane....user posted image Da sem se samo zahvalila,pa smo šli rajš v Kranj pol.Sem misnla da majo v šiški kej več izbire,pa to,pa sem opazila da ni nič drugače,samo dražje.
Smo kupl od maxi cosija,fajn je sam svetle barve,tko da sem takoj še podlogo kupla,ker je lažje čiščenje.Ožbej je čist navdušen nad sedežam,prav da je un star,zdaj ma pa novega.

Šibam še mal delat,pa se kasneje kej javim.Pridne bodte.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: poroka 2008
7.12.2007 9:02:56   
Bubamaraa
barbara pa si res pridna.... jaz bi mogla tud se k delu spravt... pišuka prva se poročim tle gor in nimam niti materiala za vabila in konfete... sej bom mogla iti v LJ po material...pa kar odlašam neki...

ja mi imamo tud od Maxi Cosija sedež in smo ful zadovoljni...user posted image user posted image

pa ful sem bila boga dons ponoč..sem dobila želodčni napad in sem komi zjutri vstala..pa sem se namazala z oljem 31 in je zaenkrat hvala bogu boljš...user posted image  pa kavo bi pila pa ne upam...zato se me pa še zdej glavobol loteva...

komi čakam praznike... user posted image

pa tud če tlele mislijo, da bom po 24.12 še kej delala se motijo...ker bom dopust pokoristitla pa "čao bela"...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: poroka 2008
7.12.2007 10:05:35   
bt08
Romana bogauser posted image ,upam da se pozdraviš.Ja kavice pa rajši ne,da neb o še slabše.
Jaz bom pa pol januarja vzela mal dopusta,da možgančke na pašo dam.Komej čakam te dneveuser posted image user posted image user posted image .Letos smo šli kr v Moravce za en teden,pa mobitel nedosegljiv,mel smo se pa fantastičen.Drug let pa vrjetno ne bomo šli nikamor,ker mormo dat na krej € za poroko.

Mi smo se pa odločil za poletni dopust,da gremo na Djerbo,zdaj ko še nisem noseča,pa ko še ne bom.user posted image user posted image user posted image Pa da nas noben ne vidi in dobi od domačih,lansko leto so kr hodil povrsti k nam,tk oda jeb lo bolj švoh od dopusta.

Vabila pa to pa delam samo zato ker uživam v tem,pa ko sem sama doma,da mi čas hitreje mine.user posted image

Aja kje naj dobim oranžno blago oz mrežico za konfetke?Včerej v Antusu tega niso meli.A nej grem v Promak pogledat,sej mislim da bom spet kaml šla v Lj!A se to dobi v kaki trgovini z blagom?

Bom mela oranžno mrežico,bele bonbončke ( kok se jih pa da noter? ),zelen trakec na ta trakec pa v oranžnem tonu rožica,taka kot na vabilih!

Sem kr vesela ko se spomnim da bom spet ustvarjala!Me mal to v boljšo voljo sprav!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: poroka 2008
7.12.2007 10:08:40   
FLASK_A
Uf, Barbara, ti si pa res hitra! Kaj boš pa pol, ko ti bo dela zmanjkalouser posted image user posted image user posted image  Hecam se, ti kar pridno ustvarjaj, pa daj slikce gor, da skopiramo idejeuser posted image user posted image

Romana, ja, če bi bila jaz na tvojem mestu, bi bila že čisto v evforiji! Sej je še ful malo časa do vajine porokeuser posted image user posted image user posted image  No ja, tko gledano bo april tik tk tu. Saj gre tako hitro čas, da že zamujam z dnevi- sem mislila, da je danes četrtekuser posted image user posted image

Kaj pa zdaj si vredu? Ful smotano, da si imela ponoči tako sranje... Delat? Itak, da si na koncu vzami dopust in UŽIVAJ v novoletnem časuuser posted image user posted image user posted image  Pa naj reče kdorkoli karkoli hoče.user posted image

Grem mal u vodoraven položaj, Jaka ravno spiuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: poroka 2008
7.12.2007 10:11:43   
FLASK_A
Barbara, za mrežico v Promaku poglej... Nevem, če je to še kje drugjeuser posted image  Bonbonov smo pa mi dobili navadno po pet v konfetkuuser posted image  No, nisem še tako daleč, pa nisem še zvohala vseh teh podrobnostiuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?