|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
3.12.2007 9:41:19   
NATAŠI
niki to je pa tako lepo brati ko si tako polna energije user posted image  user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: poroka 2008
3.12.2007 11:18:01   
FLASK_A
Nataši, katera je že ta druga oblekica iz Naj neveste?

Drugače mi je tale iz Poročnega čudovitauser posted image user posted image user posted image user posted image  odloči se pa hm... za tisto, v kateri se počutiš bolj domače, udobno.. Nevem, tako sem izbirala jaz. Vizualno moram pa še uno drugo videt, pa ti povem mojo favoritko...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: poroka 2008
3.12.2007 11:19:04   
FLASK_A
Babe, a veste, da sem se na temno poštrihalauser posted image  Ful imam lepo frizuro zdej... Prej sem bila svetlo, zdaj temno čokoladno rjava. Kako nora sprememba na boljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: poroka 2008
3.12.2007 11:48:48   
NATAŠI
user posted image

tale je iz naj nevest... zdaj se moram pa odločiti med to in tisto ki sem jo vam poslala po e-mailu..... user posted image

saj počutim se v tej ki sem jo vam poslala full dobro ampak kaj pa vem... sem pozabila kako sem se počutila v tej Loli ...

bom šla še enkrat pa mami vzamem s seboj in greva sem to lolo pobrat in potem še to ki sem jo vam pošiljala...

ve imate pa že kar vse izbrane oblekce user posted image  jaz pa user posted image  user posted image  user posted image

niki daj prilepi tvojo novo frizurco user posted image  user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: poroka 2008
3.12.2007 12:13:33   
FLASK_A
Nataši, ja to naredi! Pojdi probat uno, pa takoj za tem še tole iz Poročnega- boš takoj vedlauser posted image user posted image user posted image  Pa ne sekiraj se, une neveste s seznama očitno še sploh nič ne rihtajo, ko se ne oglasijouser posted image  Jaz zase vem, da sem imela srečo, da sem jo našla ko sem tako izbirčen človekuser posted image  Če ne, bi pomoje še marca skakala v poročne saloneuser posted image

Evo venček:
user posted image

user posted image  


< Sporočilo je popravil nikical -- 3.12.2007 12:14:39 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: poroka 2008
3.12.2007 12:19:33   
FLASK_A
Nataši, aveš da mi je mogoče za odtenek bolša ta iz Naj neveste...user posted image  Nevem, za katero se pa bolj nagibaš?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: poroka 2008
3.12.2007 12:32:07   
bt08
Nataši lej ta je tud lepa,sem ti že nam ail poslala mnenje.Pozabla sem kako ta lola zgleda.Daj jo še enkat gor Lolo,pa poglej v ogledalo,pa sliko vzem tiste obleke,pa boš vidla,zdaj če ti ta paše bolj,če se počutiš zelo dobro v njej,ne dobro ampak zelo vzem to ki si jo prvo vzela.user posted image user posted image user posted image

Niki kako lepo,da saj eni tok lepo uživajo v decembru,jaz sem najbolj zamorjena decembra,sovražim ga user posted image user posted image user posted image ,nimam volje,do nič.Skoz sem v tej glupi službi,mori me služba.Menjala bi jo,pa ne morem,ker ostanem, brez varstva za ožbeja. Grozni dnevi so pred mano!

Lep dan vam želim!



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: poroka 2008
3.12.2007 12:41:07   
NATAŠI
punce hvala za mnenja user posted image , bom šla še lolo probat pa da vidmo. nagibam se.. kaj pa vem mi  vseeno ta lola ne gre z glave tko da sem čist raztresena user posted image

niki full lepi venčki user posted image  user posted image

barbara pa daj vloži vlogo za vrtec in si poišči novo službo... saj se vse da naj ne mislijo da se ne moreš organizirat in da so le oni in nihče drug

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: poroka 2008
3.12.2007 12:45:54   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI
barbara pa daj vloži vlogo za vrtec in si poišči novo službo... saj se vse da naj ne mislijo da se ne moreš organizirat in da so le oni in nihče drug


se strinajmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: poroka 2008
3.12.2007 13:39:53   
bt08
Ja niki pozabla sem te pohvalt za venčke,jaz sem ga pa kr kupla v oranžni barvi,ne vem kaj mi skoz oranžna hod poglav.

Z marcam 2008 dam vlogo za v vrtec,ker je pri nas šele od 3 let naprej,pol pa dam pogoje dela če jih želijo sprejet prov,če ne pa adijo.Ker mi ta služba greni življenje,še to da povem da je to domača firma,pa če ne bi bilo starga ata,bi ziher še vstrajala,tko pa ne morem več.Ne morem ga dat pa v ker drug kraj,ker imava samo en avto pa je to velik problem,prevoz.Misliva pa po poroki še enga kupt avto,pa dojenčka naročit,pa grem na bolniško,ziher!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: poroka 2008
3.12.2007 13:40:52   
bt08
Nataši bolj ko gledam tole tvojo Lolo bolj mi je všeč,res je princesevka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: poroka 2008
3.12.2007 13:44:06   
NATAŠI
joj barbara no user posted image  user posted image  user posted image  zdaj sem pa v k..... ups user posted image  (jaz lepo govorimuser posted image ).  kolk sem že jaz zmešana sploh nič ne vem, je lepa lola ja.. bolj tako elegantna je

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: poroka 2008
3.12.2007 14:28:35   
bt08
Ja bolj elegantna je,vrjetno bi se ti podala,da probaj jo pa se slikaj,pa nam nalimaj še to slikico pa povemo.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: poroka 2008
3.12.2007 14:34:06   
NATAŠI
user posted image  user posted image  barbara mene bodo začel iz poročnih salonov ven metat ko sem tako raztresena in bom šla kar parkrat v en salon.

no "klepetulje" jaz odhajam, se slišimo-beremo jutri

imejte lep dan in uživajte

pa-pa

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: poroka 2008
3.12.2007 15:09:33   
bt08
Veš da te ne bojo ven metal,ti se kr lepo v miru odloč kero bi.


Jaz bom ša kr nekej časa še tukej,sploh se user posted image mi ne da nič,oči mi kr skup lezejo.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: poroka 2008
3.12.2007 15:26:50   
FLASK_A
Nataši, če te bojo pa iz katerega salona ven metali, sam pokliči, pa se gremo me zbunituser posted image  Ne, itak da te ne bodo ven vrgli. Men je tam v Krinolini še rekla, naj pridem svojo oblekico kdaj do poroke pogledat pa polupčkat, če ne bom mogla brezuser posted image  In bom res šla!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Barbara, saj bo... Tak beden dan je, da je kaj!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: poroka 2008
3.12.2007 17:05:59   
bt08
Niki sej vem da bo....še mal pa grem domov,ker sem i že vleče kot jara kača.user posted image
Še mal pa bo spet vikend pa doma.user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: poroka 2008
3.12.2007 17:36:56   
Bubamaraa
o moje čvekiceeeee.....


sem dons tolk delala v službi, da dihat nisem mogla....in hvala bogu, da je ta zoprna stvar za menoj... že odštevam dneve da naredim tuki zadnji šiht....in komaj čakam, da grem delat v Trzin....user posted image user posted image user posted image


Nataši kakor sem ti rekla pojdi še 1x probat Lolo in se pol odloči po občutku...in zberi tisto obleko v kateri veš, da boš ta najlepši dan doživljala kot princeska...user posted image

punce jaz bom ta teden šla po material za konfete, vabila in naprsne šopke....user posted image user posted image user posted image

vglavnem jaz komi čakam april!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


in komi čakam, da se naslednji teden spoznamo in počvekamooooo.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: poroka 2008
3.12.2007 19:04:40   
FLASK_A
14.12. ob 17h v LJ (lokacija naknadno)
1_ Romana26
2_ NATAŠI
3_Nikical
4_
...

21.12. ob 17h v LJ (lokacija naknadno)
1_ Barbara.a.
2_ NATAŠI
3_Nikical
4_
...



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: poroka 2008
3.12.2007 20:29:46   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

14.12. ob 17h v LJ (lokacija naknadno)
1_ Romana26
2_ NATAŠI
3_Nikical
4_
...




komaj čakammmmmmmmmmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. za lokacijo bi pa predlagala City-park.... velik parking in vedno kaj frej!!!! user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: poroka 2008
4.12.2007 7:28:10   
NATAŠI
jutrooo

Evo mene, mi smo se danes full naspali, je timotej zaspal že ob 20.30 jaz pa kmalu za njim user posted image

Res je bom šla še kar lepo probat in se odločila. Verjetno bom kar počakala na januar, saj imam še čas itak je tale december že sam po sebi mal zmešan user posted image

Mi imamo pa danes miklavža pri mojih starših user posted image  user posted image

romana a v trizinu boš delala- katera firma? Lahko na privat odgovoriš. Daj poslikaj mal tvoje izdelke za poroko. a ti si si sončnice zbrala al kaj že user posted image  

Katera že o vikendu sanja user posted image  Kje je še to user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: poroka 2008
4.12.2007 7:28:30   
NATAŠI
aja city park - user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: poroka 2008
4.12.2007 8:01:03   
Bubamaraa
Nataši sem ti poslala ZS!

ja ko bom začela delat bom poslikala in dala v album pod geslo...

mela bom pa vse v znamenju marjeticeeeeeee.....user posted image user posted image user posted image

jaz sem pa ful zaspana dons....pa morm iti k zdraniku...po napotnico za kirurgijo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: poroka 2008
4.12.2007 8:59:13   
bt08
Dobro jutro!

No pa jen ov dan,pa moja slaba volja je tud že mal zginla,ne še čist,ampak saj mal boljše je.user posted image

Nataši lepo da ste se naspali,jaz sem se tud,čeprav Ožbej ni in ni hotel zaspati,ker atija nič ni videl,pol ga pa kr čaka,da mu da enga sladkega poljubčka.O vikendu pa jaz že kr nekej časa sanjam,ker se mi ne da delat.Sej bo kmal,še mal.user posted image user posted image user posted image Mi mamo tud dans Miklavža v kulturnem domu,pa igrico.user posted image Upam da neb o tako kot lansko leto,ko je bil Ožbejev komentar,sredi igrice,gremo domov.Sploh mu ni blo.Ne vem kaj bo letos.


Romana ja jaz morem tud vabila poslikat pa dat v album,bom obljubim.Za konfetke pa še ne vem kako in kaj bom.
Kje se pa kupi tiste bonbončke?Morem ta teden it v Antusa da do konca nardim vabila,pol bom pa še vidla če bom ostal material kupla za konfetke,sej ne vem če jih bom delala,ker bom zahvale dajala.Nimam pojma.Za vabila me bodo pa prišala 70€,ves material.Men se zdi kr solidna cena,ne predrago!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: poroka 2008
4.12.2007 12:18:19   
NATAŠI
romana jaz tud o marjeticah razmišljam user posted image user posted image

no barbara tvoje fotke izdelkov tud pričakujem user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?