|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
14.11.2007 15:57:31   
Naty*Taja
Aurora sej glavno, da je osnova in da se ne rediš. Ko pa dobiš zagon pa spet spraviš kako kilco dol in tako naprej...če je šlo gor par let, mora tudi dol v parih letih in to  je  po moje čist ok. Ej iz česa pa samo narediš? a samo riž al kako?
Al Bina pojej meso iz golaža (no ja, upam, da ne delajo golaža tak kot moja tašča, ki ful na veliko meso nareže in potem v bistvu rata bolj omaka, kot golaž) pa si kako zelenjavo in solato zraven naredi. Ziher imaš kaj na zalogi.



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Montignac
14.11.2007 16:19:25   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

načeloma se poskušam držat osnovnih zakonitosti, tko na 3/4. ostalo 1/4 pa jem: rogljičke, kruh, občasno krompir...



Pohvale da ješ 3/4 zdravo, 1/4 pa grešiš, po moje tole ni nič narobe glavno da se večinoma držiš. Saj veš kaj pravijo 70% se drži zdrave prehrane 30% za cartanje in rezultat je nerejenje. Pri meni tole funkcionira. user posted image
Sicer pa tud pri men nekako funkcionira tako kot pri Jančiki tole da neki dni ješ junk, potem pa spet zdravo in primerno pa mi je šla trenutno še ena kilca dol, še eno pa sem na konju user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mene je zdaj moj klical, da gre k mami na golaž, pa da mi ga bo domov prinesel. Samo, kaj pa naj z njim? Mislim, s čim ga lahko jem? Z ničemer user posted image


Ja s solato ne.user posted image Jaz sem pa eno ful dobro piščančjo solato jedla v Piazzi user posted image user posted image Zdej grem pa domov.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Montignac
14.11.2007 17:11:16   
dulcinea
Danes nas je pa veliko jedlo golaž varianto. Jaz sem ga tudi. Bolj malo sicer, ker je bil slan kot satan. Zraven sem pa jedla motovilec. Njami.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   [Brisano sporočilo]
14.11.2007 20:24:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Montignac
15.11.2007 7:18:21   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

ni bla tista stara dobra paprika, če me razumeš


Tole pa ful poznam, ne sam za sarmo in filano papriko pač pa tud za druge stvari, sam kaj čmo če smo se tako odločili je potrebno ustrajat. Kakšen okus je pa imela soja pa mleto meso, a imaš kakšen recept. kako si pa potem omako naredila, ker jaz jo tako da dam v ponev un spasiran paradižnik ko se kupi v tetrapaku pa noter primerno količino cukra in soli sam tole glih ni po montiju po moje. user posted image

jst sem pa včeri zvečer jedla tuno pa spečen jajček zmešano skupaj pa je blo hm še kr no. A rdeča pesa se sploh lahko je al to spada v sorto krompirja? user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Montignac
15.11.2007 7:29:18   
Anonimen
Ne, pesa ni ravno biser po Montiju.

Jaz pa omako za paprike itak delam brez cukra in moke, mene bi bolj fila zanimala. Kak recept?

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2406
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 7:38:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2407
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 7:40:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2408
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 7:45:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Montignac
15.11.2007 10:16:43   
tejč
O, ko ste pridne!
Tud jaz se še kar držim načel Montija in sem končno na teži kot pred nosečnostjo.
Samo še vedno veliko preveć, tako da nadaljujem s telim finim Montijem.
Joj, ravn mi je skor zelje skipelo...user posted image

Hočem povedat, da vas berem, pišem pa bolj malo...

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Montignac
15.11.2007 13:12:08   
Naty*Taja
Hojla Tejči, sem zdejle tvoj album gledala in se mi je takooooo zlušltalo male štručke!! Joj kok bi spet imela dojenčka. Zdej še počakam, če mi bo ratalo tole pripravništvo - mogoče potem celo služba in nato gremo naši še nad enega. Sej vem, da bo potem ogromno dela, še več, kot zdaj pa kaj!
Monti mi gre zelo dobro, tak da bom potem lahko enkrat taka lepa mamica samo s trebuščkom brez prevelike riti! user posted image
Me prav zanima, če je naša Jančika že naret za tretjega?

Aurora jaz tudi še nisem tega delala in ne vem, kako bi zgledalo. Moja tašča dela tako filano papriko, da je čisto malo mesa in ful riža. Mogoče bi pa to tudi veljalo? Eh je manj komplicirano kr riž skuhat pa papriko not narezat pa je itak isto. Tiste paradižnikove omake, ki da čar filani papriki pa itak ne smemo. Če ne sladkaš in zgostiš ni to to! Meni je potem isto, če kr paradižnik in papriko spražim in dam gor riž ter tako dobim rizi-paprik-paradajz. user posted image okus je isti. No danes sem jaz kr še on segedinar pojedla pa je. Si bom kr večkrat tole naredla. Ga imaš za dva dni in ni treba kuhat vsak dan pa še meni je ful dober.
Zdej pa morem kuhno pospravit, potem pa po tamaladva....
Čao in pridne bodite - pri Montiju in pri pisanju!



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Montignac
15.11.2007 16:38:27   
al1*
Pozdravljene!

Po dolgem času se malo javim - imeli smo 2 pestra tedna v službi. Rezultat je, da sem sicer jedla bolj tako-tako, ampak rezultat so kg na istem.

Vidim pa, da ste ful zagreteuser posted image . Sedaj, ko so se zadeve službi umirili, se bom spet malo bolj posvetila pravilnemu prehranjevanju&gibanju.



_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Montignac
18.11.2007 15:56:37   
Anonimen
Samotoliko, da ne bo tema umrla user posted image

Jaz sem včeraj itak zabluzila s krvavicami, pečenicami, zeljem, krompirjem, ampak to je bilo pač na meniju in se nisem mogla zmišljevati, pa tudi sicer se ne bi, je bilo kar dobro. Pa z vinom in fruštkom dopoldne, antigripinom, da me ne bi na demonstracijah zeblo user posted image

Sem pa danes pridna.
Z jabolko (soka nisem imela)
K pečena škarpena, zelenjavna juha, kumare v solati
V ne vem, imam še eno pečeno ribo, morda bom kar to.

Drugače pa sem oklestila dve kili, se mi kar dobro zdi.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Montignac
19.11.2007 7:42:36   
puncica
Jst pa nisem pridna pa ne bom nič pisala da še druge ne zamorim, naj pa povem da sem pred menstro in mi vse diši user posted image user posted image , mah glavn da kilce ne gredo gor.

LP


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Montignac
20.11.2007 19:29:41   
Anonimen
Samo da javim moj današnji gre: pica, čeprav sem imela tudi PZ brez sira, samo je kot bi žaganje jedel user posted image  zdajle pa mislim, da bom en pir odprla. Kamor je šel bik, naj gre pa še štrik.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Montignac
20.11.2007 19:37:47   
dulcinea

zdajle pa mislim, da bom en pir odprla. Kamor je šel bik, naj gre pa še štrik.



NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Montignac
20.11.2007 19:40:40   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
Me prav zanima, če je naša Jančika že naret za tretjega?

user posted image Jaz sem ready, moji sinusi pa...slabo kaže, prejšnji teden sem imela CT in se je izkazalo, da imam levi maksilarni sinus (tisti v ličnici) popolnoma zapolnjen s polipiuser posted image . Naslednji teden imam pregled in izvem, ali bo treba na operacijo. Če ne bo treba, potem gremo juriš v akcijo, drugače pač še ne...

Kile držim, Montija se držim čez teden, ob vikendih pa ponavadi ne, ker gremo ven ali na kakšne fešte. Šport malo peša zadnje dni, ker sem prehlajena in imam vneto grlo. Današnji jedilnik: kosilo - pečene bučke, melancani, gobe in paradižnik (narežem in dam vse skupaj pod žar), v ponvi stopljen sir in zelena solata, večerja - gora sadja (grozdje, ananas, mandarine). Ker imam zamašen nos in vneto grlo, mi pravzaprav sploh ne paše jest...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Montignac
21.11.2007 7:54:00   
Naty*Taja
Hojla. Oj, Janči, lepo da si se javila. Veš da bi jaz na tvojem mestu kr raj na operacijo in bi bil potem mir, tak pa se ti bo to sranje verjetno kr naprej ponavljalo. Je imel od mojga bratranec take probleme, po operaciji pa nič več. Sem se zdejle spomnila nanj, ko si omenila polipe. user posted image
No jaz sem še kr pridna, razen v nedeljo sem zvečer grešila, ko sem imela predstavitev Tupperwera in je ona gospa za popestritev spekla pizza kruh. - ful dobra zadeva (polbela moka not pa narezane suhe klobase sir in paprika pa začimbe za pizzo...njami) Pa mi je bilo kr hudo potem pa drugo jutro nisem bila lačna, kar pomeni, da sem se ful preveč nažrla...
Se mi pa zdi, da se mi pozna, ko si oblečem hlače, da mi niso več tako zelo pritisnjene - verjetno učinek preoblikovanja. Upam, da se kmalu zgodi še upad kil...user posted image



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Montignac
26.11.2007 15:03:34   
dulcinea
Punce, nič kaj preveč se ne javljate na forumu... Kje ste?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Montignac
26.11.2007 19:24:24   
Anonimen
Ja, pa res ne. No, jaz se čez teden kar lepo držim, čez vikend pa tako tako, bolj švoh no.

Danes sem recimo:

Z PZ kruh jogurt
M suhe marele
K dva jajca, pol hrenovke, sir vse skupaj pečeno, pa vložena paprika
V dva jabolka (vem, da ni najbolje, samo mi je nekaj sladkega pasalo, pa sem potem raje japka kot čokolado?

Meni zmanjkuje idej za hranjenje, sicer bi lahko vsak dan jedla špagee s paradajzom, amo to potem ni to. Pa tud nič več mi ne gre dol, jasno, ko se pa ne držim tako kot je treba. No, saj jedla niti nisem tako zelo preveč med vikendom, sem pa vinčka pila. Je pa vseeno bolje, kot da bi pivo, to že, samo to je slaba tolažba.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Montignac
27.11.2007 7:27:08   
puncica
Mah men se zdi brez veze pisat ker se itak ne držim tako kot bi bilo treba sem ubrala drugo taktiko, jem vse samo da je s čim manj maščobe (nasičene), nič belega sladkorja ampak med, nič bele moke ampak polnozrnato, nehomogenizirano mleko z 1,5% maščobe (ja sem ga končno našla user posted image ), malo soli in to je to. Tako da jem pa vse kombinacije veliko sadja in veliko jogurtov. Tud men zmanjkuje idej za hrano tako, da je vsak dan istouser posted image Mah brez veze, glavno da kile ne gredo goruser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Montignac
27.11.2007 8:03:38   
al1*
Jaz sem tudi tam nekje kot Al bina - čez teden gre, čez vikend pa je ziher kje kakšna žurka, tako da... in tako se moja teža še ni povrnila do tja, kamor bi so morala - na 59 kg.

Tudi meni se zdi, da jem vedno ene in iste stvari.
Recimo ta teden:
nedelja: makaroni z omako iz jajčevcev in paradižnika
pon: na kislem zelju pečeni puranji zrezki
tor: rižota  z zelenjavo
jutri: enolončnica z zelenjavo in mesom.

Potem pa še pica, zavitek iz skute v pz testu, puranji zrezki s sirom, pa se moj repertuar zaključiuser posted image .




_____________________________

lp


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Montignac
28.11.2007 14:26:42   
HuAnita
Ojla, prvič na Montiyju, upam, da ne zadnjičuser posted image

Sem prebrala knjigo, očitno ne zanm več brati,ker ob dveh razgrajačih to še zelo redno počnem, ampoak imam kupe vprašanj...
Kar ne znam si sestaviti okusnega jedilnika....user posted image user posted image
Recimo:
Z: 3 mandarine, pa 6 ploščič polnouzrnbatega kruha (čisto tanki kosi) + sveži sir za mazanje, manj maščob - to gre???

Kako stvari pečete z oljem? Če ne dam olja, se vse smao smodi????
Žara pa nimamo....user posted image user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Montignac
28.11.2007 15:58:16   
qwasy
Meni se zdi tvoj jedilnik čist ok. Jaz vse pečem na olju. No, ponev na tenko namažem, pol pa popečem ribice, zrezke, tofu, bučke... Monti nima nič proti, važno da solatko zraven pikaš.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Montignac
28.11.2007 17:47:06   
dulcinea
Ojla babnce. Jaz sem dane bila na operaciji. Zdaj poležavam. In seveda visim na rrju

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?