|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
23.7.2007 13:34:37   
dulcinea
Ojla Montijevke.

Najprej čestitke Naty-Taja. Sem skor solze v oči dobila, ko sem brala tvojo zgodbo. Res lepo.

Potem pozdravljam vse nove Montijevke. Lepo, da nas je čedalje več.

Jaz sem iz Španije prišla v četrtek ob treh in v avtu je kazalo, da je zunaj 40 stopinj (Ajdovščina). Seveda je tašča skuhala meni najljubši ješprenj, potem pa spat do 8h zvečer. Vikend sva bolj počivala, danes pa sem začela s pisanjem moje diplome.

Glede na to, da sem po zadnjem javljanju v Španiji kar precej grešila, so kile ostale iste. Je pa res, da sva veliko gibala. Kolikor mi je moje koleno dalo moči. Dala sva skozi celo Barcelono in še nekaj mest na Costa Bravi (Blanes, Lloret de Mar, Tossa).

Danes sem za zajtrk dve domači breskvi in kavo z mlekom. Kavo sem se v Barceloni odvajala. Dva dni me je glava ful bolela. Ma sem rekla, da si eno pa res lahko privoščim za zajtrk. Drugega za zajtrk nisem jedla, ker mi v tej vročini ni pasalo. Pa tudi lačna nisem bila do kosila, ki je bilo že ob 12h. Za kosilo sem pojedla malo ješprenjčka (res malo), potem pa eno skledo fižoletov. Saj lahko jem stročji fižol a ne? Je ful dober, ker te nasiti za dalj časa, pa še nekje sem prebrala, da je fižol dober za mislit, kar ravno sedaj potrebujem ko pišem toti šit za dokočnat faks.

Kako je bilo v Barceloni sem nameravala napisat na novi temi pod potovanje, ma ne vem, če mi bo uspelo.

Se tipkamo, LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Montignac
24.7.2007 10:38:49   
dulcinea
... in pol se Dulči oglasi pa nikjer več nobene user posted image  

Sem sam hotla vprašat, če mislite, da je z mano kaj narobe, ker grem na dan na veliko potrebo od 3 do 5 krat. To se mi dogaja zadnje čase. user posted image  Moj pravi, da bo treba še en WC naredit, ker je skoz zaseden.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Montignac
24.7.2007 11:54:48   
puncica
Ja če spiješ tam od 2-3 litre vode ni čudno da hodiš pogosto na wc, tud sama hodim tako vsako uro sigurno al pa vsako uro pa pol in to znese cel dan, kr zračuni kolk, sicer pa sama spijem tam okol 3 litre čiste tekočine (voda, čaj)

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Montignac
24.7.2007 12:40:43   
dulcinea
Ma, puncica, saj lulat grem skor vsake pol ure. Jst govorim o veliki potrebi... user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Montignac
24.7.2007 13:31:32   
Naty*Taja
Oj, Dulči, hvala za čestitke. Naj ti povem, da jaz od kar sem na Montiju grem tudi vsak dan tolkrat na veliko potrebo! user posted image  Tak da po moje sam prebava rula po Montiju! user posted image
Sem pa zelo vesela, da si se spravla nad diplomo. Občudujem vsakega, ki ne dovoli, da bi mu kej pobralo voljo do dokončanja začetega! Držim pesti, da ti čimprej rata - in poročaj o napredku.
Simonka - jaz v marmelado ne dam ničesar. Je pa res, da kuham manjše količine in se nimajo časa pokvarit! Za daljše skladiščenje pa tole ni po moje.
Pozdravljene tudi vse ostale pridne. Jaz sem še tudi kr pridna. Zdej, ko imam oba mala doma mi itak ne rata velik jest! Sem ravno zdej za kosilo jedla jajca in paradajz! Sem bila tako lačna, da ni blo časa kej kuhat! Sam da je ustrezno, pa je.
Sem pa ful žalostna, ker je ena moja .... po moje skrenla malo predaleč, kar se tiče hujšanja. Po moje, da se je je lotla anoreksija. Nič ni konkretno dorečenega, ampak glede na njeno obnašanje in okostnjaški izgled...user posted image . Ne vem kak naj ji pomagam? A ima katera kako izkušnjo?
Punce bodmo raj debele, kot pa tako bolne! Prosim vas!
Ma ne morem zastopt, da se lahko kaj takega zgodi ne več ravno pubrtetnici, ki točno ve, kako se tako daleč pride????!!
Upam, da ni res, sam težko verjetno... Mah, me je kr minlo do hujšanja in so se mi moji šlaufki zadopadli.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Montignac
24.7.2007 15:29:43   
puncica
Ma jst tud hodim tam od 2-3x na dan, pa sem tud prej hodila 1×, tako da itak je to normalno če smo zdej bol tako na "zdravi hrani" user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Montignac
24.7.2007 15:31:25   
puncica
Sicer pa mislim da je imela MarijaPo težave z aroneksijo dej njo kontaktiraj mogoče ti pomaga.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Montignac
25.7.2007 10:11:21   
rainbow
Punce, ste pridneuser posted image

jaz pa tak tak, kakor kateri dan; najbolj ga sviram zvečer, mi tako sladko pašeuser posted image

Dulci,  moja prebava je podobna tvojiuser posted image user posted image , odkar sem začela tako jest. Čeprav me včasih že moti, predvsem zjutraj, ko je včasih že treba v vrtec, pa službo...

lepo boditeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Montignac
25.7.2007 12:26:38   
dulcinea
Kljub želji po negrešenju, mi včasih še kak priboljšek kane v usta.

Včeraj recimo sem za večerjo jedla solato iz kumar, paradižnika (tega bolj malo, ker se šele navajam na okus - prej mi je bil zanič) in dve hrenovki. Zraven seveda čist majhen košček kruha. user posted image  Polnozrnat sicer, ma vem da ne paše zraven.

Danes za zajtrk sem jedla polnotrnate muslije brez sladkorja iz Špara. Sem bla ful jezna, mal na proizvajalca,mal sama nase, ker ne berem deklaracij. V šparu sem nameravala kupit muslije, ki jih oni pakiraj in so polnozrnati brez sladkorja. Pa je moj zagledal še eno pakungo, tud šparovo (rjavo). Tud piše gor da so vollkorn und ohne zucker (polnozrnati brez sladkorja za une ki ne šprehate). Kupim. Pridem domov in začnem brat. Da je noter toliko in toliko pšeničnih in nevemkerih še žit, pol pa piše suhe banane. No dobr, tisto bi že zbrala ven, saj tolk pa spet ni. Pa piše naprej: med, sladkor.... Me je skor kap. In spodaj v razpredelnici piše 46g OH, od tega 20 sladkorjev. Zdaj pa ne vem, a so to cukri, ki so v sadju in so dovoljeni, al je sladkor dodanuser posted image user posted image user posted image  Saj vendar na veliko piše na ovitku ohne zucker.

No v glavnem danes sem za zajtrk dve breskvice in eno šalčko teh muslijev z mlekom. Kaj bolj sladki od onih v zeleni pakungi niso bli. Kaj pa vem.

Zdaj sem pa za kosilce pojedla mal fižolove juhice, potem pa en zrezek in eno skledo fižoletkov s česnom. Njami je blo dobro.

Drugače pa čez dan pijem vodo, ki jo imam pred seboj pri računalniku. Ko ne vem, kaj bi napisala, mal vode spijem pa gre spet naprej. Al pa ne. V glavnem da imam vsake pol ure odmor, ko grem lulat. user posted image user posted image user posted image user posted image

Mavrica, me veseli, da nisem edina, ko ga sračkam kar naprej.

Aja, kile ne vem kako stojijo, ker se tukaj (pri lubiju) ne morem tehtat naga. Imajo tehtnico v dnevni. Bo pa doma bolj presenečenje. Upam da ne v negativno stran.

Aja drugič. Danes zvečer me je moj povabil na kalamare. Imava namreč obletnico, dve leti, kar sva skupaj.

Lep pozdravček, Dulči



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Montignac
25.7.2007 15:11:57   
simonka
Pozdravljene suhice.

Evo spet mene malo. Kilce stojijo, sem pa pridna še naprej.

Z mojo prebavo je podobnouser posted image user posted image , prej sem namreč imela probleme z zaprtjem. Malo vas berem od začetnih strani tako, da dobim čim več koristnih informacij.

Dulcinea ti si pa že lani začela? Ali zdaj samo vzdržuješ? Kakšni so bili rezultati?

Rainbow pač ga malo zasvirašuser posted image user posted image .

Naty-Taja je pa res bolje, da smo malo bajsike a ne kot da se ubadamo s kakšnimi boleznimi - anoreksija. Lepo, da hočeš pomagati svoji prijateljici.

A je sploh katera, ki mora dol sparviti več kot 20 kg, ali pa sem sama v tej borbiuser posted image .

Pozdravček seveda polnozrnati.



_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Montignac
25.7.2007 17:53:22   
dulcinea
simonka, jaz sem lani začela in sem od marca do julija dala dol ene 5 kil. Potem so se pa moje kile začele vračati in še več, nabirale so se še bolj. In sem šele letos spomladi ugotovila, da se redm od tablet proti alergiji. Zdja sem opustila tablete in sem začela ponovno. Nimam sicer volje se držat prve stropnje, ma skušam z drugo stopnjo obdržat kile pa mogoče celo včasih še kako deko izgubit.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Montignac
26.7.2007 8:32:51   
rainbow
Jutro!

ja, sviranje meni gre dobro od rok (in ust)user posted image user posted image user posted image

eh, pa kaj čemo, človek je slabičuser posted image  včasihuser posted image

Simonka, te podpiramo pri tvoji "borbi" user posted image ; saj bo šlo, boš videla; Moj mož je shujšal 20kg, sva hujšala skupaj, in sicer od avgusta do novega leta; zdaj pa jaz vzdržujem moje kilce, on pa stoji, ker tudi rad kaj prepovedaega popapca, tak da...kakih 10 bi še rad shujšal. Ampak glavno, da se ne redi.

Dulci, tudi tebi user posted image user posted image

evo, moram it, lepo se imejteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Montignac
27.7.2007 13:02:58   
Naty*Taja
Ja, Simonka, jaz sem bila tudi na temle za 20 dol dat. Zdej bi sam še kakih 7-10, sam mi kr nekak ne rata, ker ... ja smo ljudje slabiči in vedno iščemo izgovore. Mene pa zdej poleti sploh ne matra tolk sladko kot pivo!! Ja, obožujem pivo - z ali brez alkohola! Kot pa veste je to najslabše med najslabšimi živili in potem kile kr stojijo. No ja, nekak bo že.
Danes sem pa že grešila.... sem za maladva slivove cmoke delala in preden bi prišla do svoje hrane, bi dol padla...in tako sem pojedla slivov cmok. user posted image  Turbo antiMonti doza - krompir+moka+cuker!!!!! user posted image  Zdej pa imam, ko me v želodcu tišči tale cmok. No bom vsaj naprej pridna.
Čao!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Montignac
27.7.2007 14:07:53   
puncica
Ah nič se sekirat zarad tegale cmokca sej bo hitr šel ven user posted image   Jst sem pa prejle sladoled jedla od LM ko so ga šle punce nabavit, sem misla da bo tud kej sadja, pa je bil sam sladoled in pri prazni mizi nisem mogla sedet, pa sem ga tud jaz jedla user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Montignac
30.7.2007 9:38:55   
simonka
Ja kje ste moje punceuser posted image user posted image ?

Počasi odhajam na morje z svojo ljubo družinico in sveda tudi Montijeva knjigica, da se na morju malo bolj poglobim vanjo.


Hvala vsem za vzpodbudne besedeuser posted image user posted image . V dobrih treh tednih sem izgubila 8 kg tako, da še enkrat bravo zameuser posted image user posted image user posted image .


Bodite pridne in me kaj pogrešajte.


_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Montignac
30.7.2007 10:03:59   
dulcinea
Tukaj smo. Meni se je bedno pogovarjat sama s sabo. pa gledam, če kdo kaj apiše, pa ni nič.

Ja simonka, ČESTITKE tebi, ki ti je uspelo izgubiti toliko kilogramčkov. Na morju se pa le pregreši sem pa ke. Pol gredo kile bolj dol, če se kdaj pregrešiš.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Montignac
30.7.2007 11:30:54   
puncica
Tud men je mim pisat, ker itak nobena pol ne odpiše, pol pa sam berem, pol pa verjetno vse sam beremo in nobena ne piše in čakamo kdo bo kej napisaluser posted image , itak pa ne morš neke nove znanosti odkrit a ne, no sama sem včeraj ultra grešila, če so bili pa eni hoferjevi keksi taaaakooo dobri pa še na pikniku smo bili. No danes sem že pridna user posted image

Simonka teb pa vse čestitke za izgubljene kilceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Montignac
30.7.2007 13:06:40   
dulcinea
puncica, saj jst bi pisala. Evo lahko vsako uro pišem. Če bo kdo odgovoril. Sama s sabo mi je pa bedno.

Jaz se držim bolj druge stopnje. Kile stojijo, čeprav bi mogla res dat kaj doli. Saj jeseni grem na novo šolo in verjetno spet veliko dela, pa ne bom imela časa mislit na hrano.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Montignac
30.7.2007 13:46:35   
Anonimen
Ma, dons vas pa sploh ne mislim pozdravljat in vzpodbujat, ker me itak nobena 5po100 ne šmirgla user posted image user posted image user posted image ...Rabim pa en recept za pomarančni (ali kak drug) džem, (po montiju), pa po možnosti za kuhanje v pekaču za kruh? Al1, Dulcinea..ima katera? PROSIM!

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Montignac
30.7.2007 14:42:32   
dulcinea
Kofetka, evo jaz te žmerglam. Ampak pomagat ti pa ne morem. Jaz ne delam sama marmelad, kar kupim v Šparu od Šnekopfe.

Tud kruhka sama ne pečem. user posted image

Sorči... si pogledala na forum od marike?
http://marika.mojforum.si/marika-about1095.html

Lp, pa poročaj, kaj si skuhala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Montignac
30.7.2007 16:23:23   
Anonimen
hvala dulči! user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Montignac
30.7.2007 17:28:17   
dulcinea
jor velkom user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Montignac
30.7.2007 17:50:37   
simonka
HALO BABIKE.

JAZ sem tudi mislila, da sem sama gor, je pa tudi res da mi moji fantki vzamejo veliko časa, še zdaj imam jakcav rokah - zato pardonček za kakšno slovnično napakico,

Punce kaj fige so ok po Montiju'

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Montignac
30.7.2007 17:52:09   
simonka
Kofetka imaš tudi ti malo bebico

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Montignac
30.7.2007 18:09:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: simonka

Kofetka imaš tudi ti malo bebico


Imam, ampak ni več mala bebica, ampak mala deklica (1,5l) user posted image

(odgovor članu simonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?