|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
16.7.2007 19:39:11   
al1*
Naty-taja, iskrene čestitke k poroki! user posted image user posted image Upam, da nam boš prilepla kakšno slikico, da vidimo nevesto.

_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Montignac
16.7.2007 19:46:07   
simonka
ISKRENE ČESTITKE TUDI OD NAŠE DRUŽINICE  user posted image

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Montignac
16.7.2007 20:08:21   
2mama
Naty-Taja,
DOBRODOŠLA V KLUBU POROČENIH!!!
user posted image

Bi pa jaz bila tudi za to - naj nam user posted image user posted image  ob energiji topijo se kile... Vidim pa, da sva s kilami priblizno na istem... Ajde, gremo dalje.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Montignac
17.7.2007 7:09:05   
puncica
Naty taja tud od mene čestitke za lepo preživeto poroko,upam da nista bila preveč zmatrana od teh dveh dnevov, men je bil že en dan in ena noč preveč sem bila ob šestih zjutraj ko povožena cotauser posted image , pa noge so me bolele ko hudič, saj sem celo noč preplesala in smo tud uživali.
In ja tud mi imamo dva razgrajača, ki kilce ne topijo user posted image

Sicer pa tako kot je rekla naty, kilce verjetno res ne bodo več šle dol imam pa še nekaj železa v ognju, če mi bo le ratal, če bo uspel vam povem skrivnostuser posted image

Sem pa ful slabe volje zarad tiste ure ki sem jo nabavla v Mercatorju, tista ko utrip šteje, ker kr signala ne najde, no najde že signal ampak utripa pa ne in ne in če že, pa čez 5 min neha in bom danes lepo zapakirala pa nazaj nesla, če bodo pa kaj težil pa bom rekla da naj se pazijo, da prodajajo izdelke brez deklaracije, brez slovenskih ali angleških navodil, noter so bila le italianskauser posted image , pa še brez slovenske oz. angleške garancije, so mi potrdil kr na špansko izvedbo, zdej pa nej jst tam kaj razberem kaj spada pod garancijo, ma res sem slabe volje, pol mi pa še po telefonu rečejo da bodo poslal navodila pa ni ne duha ne sluha o njih, tako da če mi bodo kej kompliciral naj kr pazijo.

Me pa zanima tista ki ima tud ta merilc srčnega utripa katerega ima, kje meri utrip in koliko je dala, pa kje ga je kupila. HVALA!


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Montignac
17.7.2007 14:57:41   
rainbow
ojla, pozdrav vsem!!

najprej moram tudi jaz čestitat tebi, Naty-taja in seveda tvojemu možuuser posted image user posted image user posted image user posted image , imela sta pa tapravo poroko, superuser posted image


glede hrane pa sem jaz trenutno isto, tak user posted image  takuser posted image ; ampak zadnje vaganje včeraj je pokazalo 1/2 kile manjuser posted image , kar je kar v redu.

naj vam bo čim manj vročeuser posted image


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Montignac
17.7.2007 16:07:50   
tinaaja
Puncica, preden neses nazaj,probaj sledece - preden das gor pas na prsa ga zmoci z vodo. Namrec, vcasih ti pasovi ne delujejo, ker je premala prevodnost in zato zgubijo stik z uro.

Jaz imam od polarja uro, staro ze ene 5 let, se vedno dela super. Tukaj so njihove ure za rekreativce: http://www.intact.si/dynamicpage1.asp?id=142&mainid=163&parentID=160

Naty-taja user posted image user posted image  za poroko. To je ful pomembno, da uzivas na svoji poroki in da ti ostane v tako lepem spominu user posted image  

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Montignac
18.7.2007 7:04:35   
puncica
Dobro jutro punce
Ej tinaaja, pa jaz sem imela tam pod joškami popolnoma mokro, da se je un trak kr gor pa dol vozil, pa sem probala z gelom, pa z vodo, pa z slino, ma najprej dela, potem pa kr neha in signala tud ne najde več, pa nimam pojma zakaj tako. Me pa ful zanima a je to normalno da ta signal izgubiva, ker se men zdi da to ni čist ok, da bi moral pač signal bit skoz. Pa tud uno zapestno uro sem si dala za modrc pa na hlače pripela, , če slučajn preveč z rokami maham, pa na notranjo stran zapestja obrnila, položila na mizo, kjer sem zraven skakalauser posted image , pa je bilo isto skoz, tak da ne vem al je un senzor tako švoh al pa jst neki ne delam prav. ampak po moje bo to prvo, ker sem res vse probala. Še baterije sem zamenjala. Pa tako v času 1 ure mi sigurno enih 10× izgubi signal in včasih ga dobi nazaj, največkrat pa sploh ne, sem se tud po 15 min matrala da bi signal spet prišel pa nič. Tako da sem ZELO RAZOČARANA in bom verjetno kr kakšnega drugega kupila, ker vem kaj mi bodo rekl na servisu, ja sej dela, ja valda 3 min, pol pa crkneuser posted image Sicer pa se je spet pokazal, malo denarja malo muzkeuser posted image Ma res sem ful žalostna zarad tega.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Montignac
18.7.2007 7:19:11   
tinaaja
ja pol pa zamenjat, oz denar nazaj dobit. katastrofa. 

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Montignac
18.7.2007 9:58:16   
Naty*Taja
Oj, hvala punce za čestitke. A 2mama je tudi pri mojih kilcah?user posted image  Gremo v nove boje, ja! No zdaj sem že drugi dan pridna in upam, da res zdržim do morja, da vsaj še malo gre dol in da ne bom na morju vsa nesrečna, ko mi bo trebušček tak dol visel! user posted image  Sicer dvomim, da bom imela čas sebe gledat user posted image , pa vseen, je dost da se zavedaš. Je pa res, da imamo še vse polno peciva povsod pa me čist nič ne gane! Po moje mi bo ratalo, a?
Ja Punči, ka to tebe tak zaj.... ta pas? (madona, slovnica na višku, a?)
Grem zdej naprej peglat, ker je taščica tamaladva odpeljala in imam čas...
Zdržimo in veliko pijmo, da se ne zadušimo v tejle vročini! Sicer sem na klimi,sam zuni je pa pasje!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Montignac
18.7.2007 11:08:28   
simonka
Halo moje suhiceuser posted image user posted image .

Kako si izračunam itm in kako si napravim doma kruh po montiju?
 
Kako ste kaj s kilogrami? Koliko ste imele težo ko ste začele in koliko časa ste na Montiju?
 
 
Zdaj pa grem malouser posted image telovadit.

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Montignac
18.7.2007 12:07:09   
al1*
Hej!

Tudi mi se hladimo notri na klimi, popoldan pa ob bazenu.

Itm si lahko izračunaš recimo tukaj:
http://med.over.net/za_bolnike/telesna_masa.htm

Jaz sem začela z itm 24,6, sedaj ga vzdržujem z 2. stopnjo okoli 21. sem pa hujšala najprej z 90dnevno dijeto, pol pa nadaljevala z montijem. To težo sedaj vzdržujem že malo več kot eno leto.





_____________________________

lp


(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Montignac
18.7.2007 12:32:51   
2mama
simonka oprosti, tole je zdaj malo izven konteksta:

a veste, da je Vida Petrovčič izdala knjigo Shujšajmo skupaj (opisuje izkušnje bojda, knjige še nisem videla)? Njej je ratalo v 8 mesecih po Montiju dol spravit 25 kg (kolikor jo poznam, je trmasta in se je najbrz drzala v nulo).

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Montignac
18.7.2007 12:53:06   
Rožica I
Naty-Taya, čestitke še od mene user posted image !

Da se še jaz po dolgem času malo oglasim user posted image .
Po 14 dnevih lenarjenja in hotelskega prehranjevanja, sem bila prepričana, da sem se zredila, a za čudo, nič.
Je pa res, da sem skoraj vsako drugo jutro tekala (30-40 min) in vsak drug dan plavala (45-60 min).
Tako zdaj pa spet na Monty varianto!


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Montignac
18.7.2007 13:12:58   
Naty*Taja
Hvala tudi tebi Rožica.
Simonka - itm se zračuna tako, da svojo kilažo v kg deliš s kvadratom višine v m - npr.: 77/(1,75)^2.
Jaz sem imela na 175 višine v začetku nekje okrog 90! Ja ful me je bilo. Zdej sem nekje okrog 77, tak da me še čaka kr neki dela. Zdejle sem ravno pri jetrcah in solatiki iz paradižnika in murk. Pa mal kruhka sem si zraven vzela, ker mi drugače ne paše jest jetra. Sej jih menda lahk?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Montignac
18.7.2007 14:30:58   
simonka
Zdravo suhice moje.

Knjigo Hujšamo skupaj bom probala poiskati in javim. Tudi jaz bi bila rada tako vztrajna kot Vidauser posted image user posted image .

Izračinala sem si ITM in moj je 28,4user posted image user posted image user posted image . Bo treba trdo delat.

No sedaj sem približno po 14 dnevih na 89,7 torej točno 5 kg. Upam, da bo tako še naprej.

Dostikrat pa vzamem mali košček čokoladice črne z kakavom. Je hudo narobe?

In moj jedilnik danes kruh z marmelado, polnozrnati špageti z melancani, zvečer pa malo sireka in orehe.

Pekla bom kruh in naredila marmelado. Jo je že katera?

Zaenkrat pozdravček

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Montignac
20.7.2007 7:11:25   
puncica
Dobro jutro punce
No sej nimam nič za pisat, jaz sem pridna nič kej ne grešim razen kavice s smetano, temu se pa ne morem upreti in ena sigurno pade popoldne, pol pa kr šopam tisto smetano gor, ma če mi je pa okus kave s smetano taakooooo božanski.

Moram pa povedat da sem un moj merilc nesla nazaj in da so me čez en dan klical da bom dobila novega ali dobropis, da še ne vedo, včeraj pa so me klical da majo novega za mene in seveda sem ga morala zvečer sprobat in res dela tako kot je treba tu pa tam se signal še izgubi ampak takoj najde nazaj in proti temu kar je bilo prej je to 100% boljše, tako da sem kr vesela da ni šlo vse v maloro.

Čokolada simonka ni narobe, samo mora bit tista z vsaj 70% kakavovih delcev, sem pa tud jaz iskala včeraj čokolado zame, pa imajo vse sladkor noter, pol pa nič nisem kupila, ker me tole ko
piše da je sladkor noter kr odbije user posted image

Marmelada ja moja mami jo je delala iz breskev, pa noter je dala še jabolka zarad pektina, baje ga ful vsebujejo in je potreben da marmelada postaja taka želejasta, tako da ni nobenih konzervansov noter in sladkorja le breskve pa jabolka in men je všeč čeprav je mal kisla. Kako jo je pa delala točno pa ne vem.

Kruh mi tud mami peče user posted image tako da men ni treba in tud tega ne vem kako naredi user posted image

Uživajte


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Montignac
20.7.2007 10:26:08   
Naty*Taja
Zdravo. Jaz sem še kr pridna. Mi je ratalo že tretji dan ne grešit. user posted image
Marmelado je čist lahko naredit. Jaz sadje zmeljem  z multipraktikom in potem kuham v posodi kako urco,vmes mešam, nalijem v kozarce zaprem in potem kozarce počasi ohladim (zavijem v prt). Kruh je pa tudi čist  lahko naredit. Zamesiš polnozrnato moko, daš not kvasec (spenjen kvas v toplem mleku pa mal sladkorčka, da dela) potem pa prilivaš vodo,jaz dam še malo nemastnega tekočega jogurta,  da je bolj rahel kruh, potem pa to dobro premesiš (jaz kar na stroj) in potem daš vzhajat. Ko vzhaja ga daš v model za kruh pečt in spečeš približno 40 min na 200 stopinj. Izi, ko pasulj. user posted image
Grem zdej vem k tamalima. je tamala zakuhala, pa ne vem, če od zobov al je kej drugega?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Montignac
20.7.2007 10:26:49   
Naty*Taja
Aja pa kruh je dobro tudi malo solit! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Montignac
20.7.2007 15:12:23   
2mama
IZVIRNO SPOROČILO: simonka

Knjigo Hujšamo skupaj bom probala poiskati in javim. Tudi jaz bi bila rada tako vztrajna kot Vidauser posted image user posted image .



Knjiga je super OK. Ti jo toplo priporocam. Sem jo narocila na spletni strani orbis.si, danes dopoldne dobila in v eni sapi prebrala. Verjamem, da jo bom se velikokrat vzela v roko. Je super motivacija. In da ne tezi s telovadbo. Saj ne, da bi imela kaj prosti, enostavno mi ne rata. Dvakrat na dan grem z otrokoma na sprehod (vozickarja), ampak se ne gremo ravno hitre hoje. Ko zvecer padeta v posteljo, pa sem jaz tako utrujena, da sem hitro za njima v horizontali. Tak da... veselo branje (pa se poceni je)

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Montignac
20.7.2007 15:22:57   
tejkaz
Da se še jaz malo javim. Upam da me niste pozabile. Nisem brala nič še za nazaj. Vidim da vas je nekaj novih.
Čestitke za izgubljene kilograme.
Čestitke Naty-taja za poroko.
Pri nas vse po starem. Pridno se držim "diete", ki zame sploh ni več dieta. Tehtam se še vedno ne, vendar že nosim manjše hlače. Tole hudo poletje sam še pomaga k temu ker itak jem same solate. Nič konkretnega mi ne paše.
Še vedno delam ob popoldnevih, dopoldan pa lovim tamalo po stanovanju. Je začela puzat.
Zdaj pa spet nazaj na delo.
Lep pozdrav


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Montignac
20.7.2007 16:50:57   
Naty*Taja
Hojla - 2mama jaz sem skor na istem glede telovadbe! Čez dan ne sfolgam, zvečer sem pa out prej kot tamaladva! Čeprav imam ful željo in voljo pa fajn aerobiko od Punčice, sam kr nekak ne zlaufa! Ah bo že. Sej zdejle smo itak skoz v savni pa tegale laufanja imam jaz tudi tolk, da se včas kr vležem na tla, maladva me pa gledata,kaj mi je?!Knjigo bi tudi jaz prebrala, ko bi čas imela.user posted image
Oj, Tejka tvoja Eva ima pa rojstni dan takrat kot moja tašča! user posted image  To so pa same fejst punce.
No jaz zdejle hrustam študentsko hrano za intermetzo, ker se mi nekaj je...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Montignac
20.7.2007 19:09:17   
2mama
Naty-taja, je v bistvu knjizica, kot delovni zvezek. Jaz sem jo brala, tamaladva sta plazila po meni. user posted image  
Meni je celo en mesec ratovalo hodit na fitnes (to je zdaj ze dva meseca nazaj), ampak sem potem obupala. Ker za to, da grem enkrat ali kvecjemu dvakrat na teden za eno uro tja, pa res ne dam 40 evrov mesecno. in zakaj mi ne rata pogosteje? ker moj dedc dela. nadure, sluzbena potovanja... pa nimam dece kje pustit cez dan.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Montignac
21.7.2007 1:32:39   
simonka
Halo suhice moje.

Vidite koliko je ura. Ja preden spravimo otročke spat...pa zdaj smo s prijatelji odigrali UNO in se od src nasmejali in sedaj vam pišem.

Puncica super, da si zamenjala uro in da zdaj deluje. Razmišlam, da si jo tudi jaz nabavim. Hvala za nasvetke - kuharske.

Naty-Taya super da i pridna in ne grešiš.Kaj v marmelado ne daš ničesar ne želina, ne fruktoze? Pa user posted image user posted image  za tvojo punčko.

 2mama hvala , da si javila kje nabaviti knjigo. Jo bom tudi jaz.

Bodite pridne čez vikend in kaj telovadite.user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Montignac
21.7.2007 8:55:36   
tejčica
Simonka, kaj pa pri marčevkah štrajkaš? Pridi nas mal pokukat in povej kako sta kaj tvoja sončka.

Pa uspešno hujšanje vsem.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Montignac
23.7.2007 7:02:42   
puncica
Dobro jutro punce.
Vidim da ste pridne  tud v tej vročini, ja no sej najbolj paše kakšno sadje, tud druga men ne paše posebej, berem pa jaz tud eno knjigo in sicer GI dieta in je tud fajn, no men je všeč sicer ne berem to zato da bi se striktno držala ampak mi je pa marsikaj jasno. NPR. da je če že hujšamo da je boljše da se jé le 3× na dan, da se inzulin v tem času spravi iz krvi in začne en drug hormon svoj pohod, hormon vitksoti, ker inzulin ga blokira in se tako maščoba ne more porabljat. Po drugi strani pa piše da lačni pa ne smemo bit, ker potem si pa telo dela zaloge user posted image Mah pa kaj bom jaz pametvala a neuser posted image No men je fajn različne stvari prebrat in potem jemljem to kar se mi zdi ustrezno v moji prehrani.

Ja nič jaz sem na istem, delam in jem tako kot že nekaj časa, ampak teh 2 kilc ki bi jih rada še dol spravla pa ne rata. Bom zdaj poskusla tole 3× na dan jest ampak ne vem če mi bo ratal če sem že po 2 urah ful lačna.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?