|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: primorke: piran-koper
23.5.2007 20:52:50   
austen
V ponedeljek zjutraj bi tudi meni ustrezalouser posted image . Ura? Lokacija mi je tudi OK, če pa najdete kaj drugega tudi ni panikeuser posted image
LP,

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: primorke: piran-koper
24.5.2007 8:46:07   
majrim
ajde...zdej pa čakamo še uro in potrditev lokacijeuser posted image user posted image user posted image ...pa da se še kaka oglasiuser posted image user posted image user posted image ...če ne,nas bo res kaj presenetilouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: primorke: piran-koper
24.5.2007 13:24:04   
NAVT
Npr. ob 10h.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: primorke: piran-koper
24.5.2007 17:20:55   
majrim
superuser posted image user posted image user posted image ...meni odgovarjauser posted image ...v kavarni???...ajde.javte se še drugeuser posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: primorke: piran-koper
24.5.2007 21:21:05   
zrak
user posted image  tudi zame je vredu 10. ura.. A kavarna to mislite na zvon V Izoli????

Se pridružim...user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: primorke: piran-koper
24.5.2007 22:07:17   
majrim
ja itak zrakuser posted image ...le kdo je to predlagal,kaj mislišuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: primorke: piran-koper
25.5.2007 9:20:45   
austen
Ob 10-ih torej. Zmenjenouser posted image Prepoznavni znak - nosečniški trebuščekuser posted image
Se vidimo. Lep vikend, K

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: primorke: piran-koper
25.5.2007 9:44:30   
majrim
enako austen....ampak ta vročina ubijauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: primorke: piran-koper
25.5.2007 13:00:47   
melaverde
Ciao primorke,

najprej hvala Zrak ker si me obvestila za srečanje !!
Torej ponedeljek ob 10h v Zvonu v Izoli ?? Ma kje pa je parkirni ???

Mislim da je za ponedeljek napovedan dež, tako da ne bomo zatekale user posted image . jaz se sicer kljub vročini trudim čim več migat, na CTG-ju  pa je bil naš fant tako miren da so nama UZ delali in naenkrat je majhen user posted image . tako trenutno ležim ?!
Mojim junijkam sem že zatežila s tem, zato bom kratka...najprej v 31 tednu je bil večji sedaj v 37 tednu pa je velik za 34 teden ?!? Sej nisi pameten, doktor pa itak reče ne delat panike po nepotrebnem...

Moj ginekolog je Dr. Lovšin in me od 8 tedna nosečnosti (1. pregled) ni nikoli več pregledal, verjetno me niti ne bo več. MV tudi ne meri kaj šele gleda odprtost...ampak zaenkart sem zadovoljna ker sem bila prej pri Rožičevi in je razlika kot noč in dan. Sprejme te ves nasmejan, se heca, prešteli smo vse prstke, spol večkrat pregledali da ni vmes kaj odpadlo, ustka pogledali... po svoje je zanimiv ker je itak vse normalno in za nič ne smeš skrbet po nepotrebnem user posted image

Srček, veš da sem na koncu in sem bila v tem času 2x v laboratoriju...vsaj nam v bolnici na tem odvzemu krvi in vode pogledajo čisto vse tisto kar si naštela.

16.05. sem bila tudi jaz v ZD Izola ker sem bila v materinski šoli ampak sem prepoznala samo Srček - ona pa že ve da mi je bilo nerodno kričat za njo user posted image . V ponedeljek prideš ?????

Lep dan vam želim in še lepši vikend !!!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: primorke: piran-koper
25.5.2007 19:47:54   
majrim
melaverde...parkirni pa imaš tam pri gostilni sonja,na avtobusni...makadam,ampak velik za vse nasuser posted image user posted image user posted image ...komaj čakam,da se dobimouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: primorke: piran-koper
26.5.2007 10:59:55   
zrak
parkirni: Jagodje, Parkirišče Špar, ob cesti proti san simonu... VSE POVSOD JE MOŽNOST PARKIRANJA.. IN  TAKO KOT JE NAPISALA MAJRIM..
punce se vidimo..user posted image user posted image , ni možnosti, da se spregledamouser posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: primorke: piran-koper
26.5.2007 12:54:18   
tinki_winki
lepo pozdravljen vse primorke.

no jaz imam nekoliko manjši trebuščekod večine, sem oktoberka.
Zanima pa me, kako je z šolo za starše. Ali se ta izvaja tudi v poletnih mesecih. Šla bi julija ali avgusta. Ali poteka v Izoli šola za starše v popoldanskem času?

... vročina me kar ubija, kaj šele bo. pa še celo poletje me čaka...user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: primorke: piran-koper
26.5.2007 15:18:31   
melaverde
Ciaoo,

mislim da materinske šole v popoldanskem času ni tukaj pri nas. Za Izolo vem zagotovo da je materinska še v juniju, za kasneje pa je najboljše da pokličeš.

Lep vikend!!

p.s. Hvala za navodila o parkiriščih, zdaj sem sploh štekala kje je Zvon user posted image

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: primorke: piran-koper
27.5.2007 16:27:40   
majrim
torej se vidimo jutri ?!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image ...komaj čakamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: primorke: piran-koper
27.5.2007 20:28:24   
NAVT
Se vidimo!!!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: primorke: piran-koper
28.5.2007 13:35:32   
majrim
user posted image ...super je blo...škoda le,da gre cajt tako hitro,ko ti je lepo...
austen...kam ti pošljem tisto o prehrani??..na kateri naslov-na ZS?..povej,kako ti odgovarja...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: primorke: piran-koper
28.5.2007 14:25:34   
melaverde
Ciaoo,

poleg slebga vremena me spravlja v slabo voljo še to, da se vam nisem mogla pridružit user posted image . Na žalost sem imela tudi danes delavce po hiši in če prosim moža, če pride domov...dobim porcijo, če bi rada imela dokončano do poroda?!

kako ste se imele?? Katera ima največji trebuh ??? valda ste se slikale ???

jaz imam občutek, da se mi je danes spustil trebuh...kaj je možno 14 dni pred rokom ???

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: primorke: piran-koper
28.5.2007 16:33:33   
austen
Ojlauser posted image Lahko pošlješ na ZS ali pa na mail. Meni je vseeno. Pa hvala že vnaprej.
user posted image Tole kofetkanje moramo pa kmalu ponovit. Kaj pravite?
Lp, Klavdija

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: primorke: piran-koper
28.5.2007 17:38:39   
zrak
user posted image user posted image user posted image   sem se pa naklepetala... toliko info o nosečnosti in vse dobrodošle

Mela škoda da te ni bilo  med nami.. boš pa nasledjič..

Majrim, hvala sem dobila, ampak nisem mogla odpreti.. upam, da mi rata v pisarni, ker doma na prenosniku mi ne rata..

se vidimo, ciao

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: primorke: piran-koper
28.5.2007 17:43:54   
majrim
melaverde...res škoda,da te ni blo ampak ne sekiraj se,bomo že še ponovile...če ne prej,pa z vozički...je pa blo super...kar klepetale smo in klepetale,ura pa kar bežalauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: primorke: piran-koper
28.5.2007 21:44:47   
NAVT
Jaz sem se imela tudi fajn. Sploh se mi pa zdej na forumu zdi čisto drugače, ko vem katera je katera - se počutim bolj domače.

Melaverde, škoda da ti ni ratalo. Pa saj bo še priložnost. Za trebuh je pa zelo možno da se ti nekoliko prej spusti, lahko pa je to tudi znak, da bo vse skupaj... kaj prej?!? PDP je vedno določen +/- 2 tedna.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: primorke: piran-koper
30.5.2007 21:17:59   
majrim
na,pa so spet vse nekam poniknile...user posted image ....jaz ne morem več,mene ta naša mala vse bolj pritiska...danes me je kar imelo,da bi šla gor na hrib in rekla,da bi rada rodila...user posted image ...ne vem,ali je krivo vreme ali pa me počasi načenjajo živčki,ker sem tako zdelana od noguser posted image ....joj,kje je še katera?!user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: primorke: piran-koper
31.5.2007 21:25:49   
melaverde
ciao,

frajerke, ve se poznate jaz pa vas ne....mene to najbolj muči, da se s kakšno že poznam, vsaj na videz user posted image .
Danes me tako grabi panika, rodilo je že 8-9 junijk (ena še ni sporočila je pa šla zjutraj v porodnišnico), trebuh mi je padel, jutri pa je luna....mi pa še vedno nimamo parketa !!!! user posted image user posted image
Moj mož me tolaži, da sej sem pridna, naj zdržim še malo....jaz pa sem štufa delavcev po hiši !!

Kako ste ostale ?? tečne tako kot jaz ??? Pa zgaga me bo razjedla....

Lep večer vam želim...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: primorke: piran-koper
1.6.2007 10:48:15   
zrak
mela, ciaoo medve pa se bova kar z vozičkom srečale, saj sva obe junijke.. Meni je tudi trebušček že padel in me ful boli sramna kost ali tam nekje malo bolj levo ali malo bolj desnouser posted image
Pa tudi o zgagi da ti ne pravim.. groza.. nisem sploh vedela kaj to pomeni, zdaj pa sem tudi to spoznala in mi nič ne pomaga.. spijem malo mleka in je dobro 2 minutke in pol isto..tako da zvečer vzamem kar rupurut.. drugo mi nič ne pomaga, tako vsaj spim..zjutraj pa čim se zbudim, ponovno me vse peče in hodi gor...
Ja z junijkami se kar dogaja.. vsako jutro hitro pogledam, ali je katera že mamica..

Kako ste pa ostale primorke...vas je pritisk odnesel nazaj v posteljo?

A veste kje prodajajo tiste nalepkice za na steno za otroško sobo.. nekaj sem vidla v Obiju.. pa se mi zdi da imajo tudi v BC ali še kje? A je ćez bolj poceni, če katera ve seveda...

Hvala, ciaooo

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: primorke: piran-koper
1.6.2007 15:28:35   
melaverde
Ciao Zrak,

ja sej malo ti pišem tu, malo pod junijke... ma od kod točno si, da vidim če bomo pohajala po istih krajih user posted image .

Glede zgage ti svetujem donat !!! Mleko pomaga samo za kratek čas, pol je še huje. Ko pa greš spat si dej povšter malo višje - meni full pomaga !!

Glede bolečin, mene ne boli nič, ne križ, ne sramna kost...ravno to me bega ker vse imajo neke znake jaz pa imam samo trebušček eno nadstropje nižje user posted image

Glede junijk, si res nisem mislila da polna luna toliko vpliva user posted image . Sedaj se grem tudi jaz okopat in umit lase, da če me ponoči kaj presenti bom vsaj čista user posted image . čeprav zadnjič so po Tv govorili da ni polna luna vzrok, ampak spremembe naraščanje ali padanje ?! Žal se na luno ne poznam toliko...

A pri vasže dežuje ??? kako ste kaj ostale??

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




izbira imena
nataly33

prosim za pomoč pri izbiri fantovskega imena.hvala

Matej (62%)

Marcel (38%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!