|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: primorke: piran-koper
2.6.2007 22:24:48   
majrim
user posted image user posted image user posted image ...se mi zdi,da smo že vse po malem tečneuser posted image ...bolj kot se bliža ura za it na hrib,hujša je situacija...vsaj pri meni...zdaj že črtam dneve in globoko upam,da bo kak dan prej,ker so noči res postale vse hujše,pa tudi moj dragi pravi,da sem vedno bolj tečna...bogi on z mano..user posted image ...ga pa moram drugače full pohvalit,ker je res zlat!!!...je bilo vredno čakanje na pravegauser posted image
...ajde punce,oglaste se kej...zdej pa počasi v pojstlo brat...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 9:33:32   
NAVT
Zadnjih par dni sem imela ful nabasanih. Zdaj se pa lahko malo javim.

Torej, v sredo sem imela pregled. Načeloma sta obe punci dobro, obe sta napredovali, le da ena nekoliko bolj, druga pa manj, kar Rožičevi ni bilo nič kaj preveč všeč. Poslala me je na pregled v Perinatalni dnevni center (porodnišnica LJ), sicer pa je rekla, da (še) ni za zganjat panike, oz. da bodo že oni dali natančna nvodila. Danes dopolnjujem 30 tednov in nobena tragika ne bi bila, če mi bodo v sredo rekli, da bi bilo potrebno kaj ukreniti. Panika bi bila bolj pri meni, ker še nisem ne psihično ne materialno (voziček, oblekice, posteljnina, jajčki...) pripravljena. Mislim pa, da bodo tudi v Lj potrdili, da ni panike.

Naslednji teden sem torej ful zasedena. V ponedeljek ogled porodnišnice - no ne bom si je šla ravno ogledovat, le zmeniti se grem z babico za individualni razgovor. V sredo Ljubljana, v četrtek z ljubljanskimi izvidi k Rožičevi, v petek pa bolnica po injekcijo za pljučka - tam prespim. Si bom vsaj malo spočila!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 11:20:36   
melaverde
Dann, lepa nedelja ne...

NAVT, prvič slišim da gre nekdo na individualni razgovor z babico, kaj zaradi posebnega primera ali je to nasploh možno ?? sem prav vesela da sta punci v redu, mogoče je pa res nabolje da te pošlje v Lj na pregled, so verjetno bolj pripravljeni. Ma rodila boš v Izoli? ker mojo prijateljico, katera je rodila v 6. mesecu so kar v Lj napotili in je tudi gor rodila...

Mogoče je res že vsega preveč in smo res malo tečne, čeprav meni mož govori da ni tako hudo. Slabe volje sem le, če sem sama doma in mi rojijo po glavi same neumnosti... Junijke kar ne nehajo rojevat, 10 jih je rodilo že v maju ?!?
Moj datum se tudi približuje in sem kar nestrpna....

Lepo nedeljo vam želim !!

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 12:44:04   
majrim
navt...če boš jutri gor,se vidimo..moj dragi si želi it pogledat in greva gor ob 13...če boš tam,se vidimo...upam,da se srečamo..user posted image ..saj bo vse v redu...je pa vseeno bolje,da greš v lj..bo vsaj bolj sigurno!!...boš pa imela naporen tedenuser posted image ...bomo jutri kako gor rekli,če bo časuser posted image
...melaverde,bodi veselauser posted image ...da se bliža konec...jaz ne vidim ure,da grem gor na hrib...ne morem več...pa tudi psihično me že malo ubija-mislim pa,da mojega dragega jaz še boljuser posted image ...danes je šla zrak na pregled...se,m ji rekla,naj kar vzame torbo s sabo,če bi mogla ostat goruser posted image ...bomo videli,kako bouser posted image ...prej ali slej bomo vse prišle na vrsto...user posted image
...zdaj pa grem v kuhinjo....dragi kuha danesuser posted image user posted image ...
ajdde punce,mejte se...navt-se vidimo goruser posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 16:20:47   
zrak
punce ciaooooo.. kot zgleda imam čas še za kakšno kavo.. Danes sem bila na ctg in nič... sem še čisto zabetonirana.. Je reku samo, da še ni nič zrelo... Tko , da imam naslednji ctg 11.6...  Saj se reče, dokler jabolko ni zrelo, ne pade z jablaneuser posted image

Kot zgleda bom še nekaj časa v enem kosu..

allora nič kot uživat v trebuščku, ker pol mi bo sigurno manjkal...

Sem pa vidla enega očkota, ki je prišu iskat mamico in otročka... jooojjjjj kako lepo  user posted image user posted image  sem se čisto raztopila in domišljija je potovala, kako bo, ko bom jaz...


Navt želim ti da bi čim bolje rešila v Lj in da bi bilo z obema punčkama vse ok.. bom držala pesti, boš vidla da bo vse ok..

Majrim na koncu bomo medve skupaj rodile,, ti malo prej , jaz z zamudo in bo..

lepo se imejte, pejte na sonček dokler ga je še kaj..... ciao


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 17:32:12   
majrim
zrakuser posted image user posted image user posted image ....si že doma?!...no fajn,samo,da je vse ok...zgleda,da bomo res blizu z porodomuser posted image user posted image user posted image ...ej,daj mi tvojo tele.številko še enkrat...ne vem,kam sem si jo napisalauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 20:24:47   
Anonimen
Ali katera od vas ve, kdaj se prične šola za starše ta mesec v Izoli? In ob kolkih točno je prvo predavanje?
Ali pa vsaj na katero številko lahko pokličem za informacije.
Ker sem najprej nameravala iti šele naslednji mesec, sedaj pa z možem ugotavljava, da gre on lahko z mano samo ta mesec in ker le-ta že teče, se mi sedaj naenkrat malo mudi z informacijamiuser posted image , ker se mi malo dozdeva, da je že ta teden...
Katero po vrsti je tisto predavanje, ko moram biti partner zraven, da dobi potrdilo da je lahko pri porodu zraven? Ker bo šel z mano verjetno samo na tega, ali pa mogoče še na katerega drugega, pa upam, da to ni ravno prvi predavanjeuser posted image . Ali pa da ga zvlečem zraven in da bo moral poslušat o dojenju ali pa negi zobuser posted image . Se mu še zmeša tamuser posted image .
A gre še katera od vas ta mesec?

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 20:26:03   
NAVT
Majrim, se vidiva jutri, sicer si pa res ne bom ogledovala porodnišnice, ampak se bom samo zmenila

Melaverde, računam na to (pa tudi v MŠ so mi rekli, naj grem kar gor in se zmenim), da si bo lahko vzela babica Mirjam kakšnih 10 minut in mi razložila kako poteka (nekompliciran) porod dvojčkov, pa kako je z zasedbo v porodni, kako poteka po porodu - kakšna pomoč več (???)... Upam, da me ne bodo odbili. Sicer pa itak grem konec tedna na polni penzion in bom pa pol enkrat skočila v zgornji štuk. Rodila bom pa v Izoli, razen če se ne bo začelo prehitro  kaj dogajat, pol pa Ljubljana kliče. Sicer mi je tako tudi v začetku nosečnosti razložila Rožičeva. Če ne bo panike za otroke, pol poteka porod v Izoli, če pa je karkoli prezgodaj, pa vse v Lj, ker je tudi rekla, da imajo gor boljšo opremo in seveda več izkušenj. Sicer pa je tudi za zdaj rekla, da tako kot bodo rekli v Lj, da tako bo ona upoštevala "navodila".Zaenkrat zaupam in sem kar optimistična. Čeprav sem prej govorila z eno kolegico, ki je sicer nosila dvojajčna, a je bila razlika med njima 1kg, pa so počakali dopolnjenih 34 tednov, pol pa sprožili. Kljub temu, da ni bilo s tamalimi in s pretoki nič narobe. Me je pa malo prestrašila, ker je rekla, naj se kar pripravim, da me lahko gor zadržijo. Bom že našla način, da sporočim.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: primorke: piran-koper
3.6.2007 22:07:58   
melaverde
NAVT, hvala za obrazložitev  user posted image .

ma kam greste jutri gor ??? na ogled porodnišnice ???
jaz grem tudi !!!! in kako vaju bom prepoznala ?? si bosta nadeli rdeča nagelčka ?? user posted image

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 7:44:36   
majrim
ja melaverde,jaz grem na ogled,navt pa samo na pogovoruser posted image ...kar pridi....mamo že velike trebuheuser posted image ...jaz bom pa z dragim,ker si on bolj želi kot jaz...user posted image ...jaz sovražim bolnicouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 7:48:40   
majrim
srček...MŠ se pa verjetno začne jutri ob 9,30,a za vsak slučaj vprašaj...kar se pa predavanj tiče,moj je bil skoraj na vseh,saj ga vse zanima...saj ni tako hudo-traja od ure do ure in pol...porod pa pride tam eno tretje predavanje...saj ti na prvem pove kako bo potekalouser posted image ...jaz sem šla raje prej,ker imam zdaj mir...user posted image ...uživajuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 9:08:49   
austen
Jutouser posted image 1 Samo da vas malo pozdravimuser posted image Kako ste? Meni gre že počasi na živce to da ne spimuser posted image , pa zatekanje nog...saj drugo še nekeko gre. Sicer pa imam danes popoldan pregled pa se vam kasneje kaj javim, da poročam.
Lep dan, K

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 9:11:28   
melaverde
austen, user posted image user posted image  za pregled !!

Jaz sem imela tudi namen it z možem na ogled ampak je zatajil zadnji moment - po moje je čisto pozabil user posted image . Še boljše, se bo izgubil ko bo iskal porodno user posted image

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 10:29:29   
majrim
user posted image austen...javi,kako je blo...vprašaj za težo daj...da vem vsaj približno kolko je kej moja težkauser posted image ...jaz grem kuhat,se bermeo popoldan,če bo katera tle

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 10:54:00   
Anonimen
Sem klicala Vičičevo, pa pravi sestra da so ta mesec že začeli z ŠS user posted image . Pa kako? Če je do sedaj vedno bilo prvo predavanje prvi torek v mesecu, torej jutri.....ona pa pravi, da ima datum 1.6. zapisanuser posted image - In pojma nima kdaj bo naslednjič, baje to pride ven tik pred začetkomuser posted image .
A ima katera telefonsko od te ki ima predavanja čez, da bi jo poklicala in vprašala, če so že res začeli brez meneuser posted image .

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 11:19:49   
melaverde
Srček, imam v glavi da je na koncu 050 ampak te ne bi rada napotila narobe. Pokliči v ZD in vprašaj za Mojco Pavčič Bukovšek (ona vodi MŠ).

Pohiti ker dela samo do 11:30 !!!

Konec koncev pa si zamudila samo nosečniško obdobje, spremembe, razdražljivost...ta pomembno še pride, mislim da sledi nega otroka. zato jo pokliči in vprašaj kdaj je naslednje predavanje.

ciaoo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 15:28:19   
majrim
melaverde a si bla gor na hribuuser posted image ???...joj,kak gužva je bla...pa pravijo,da je nizek prirastuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 17:22:25   
zrak
Moje sopotice, ciaoooo

Kako je bilo na ogledu porodnišnice?  Je kaj posebnega, ali pa ste slišale kaj posebnega?

Jaz sem ok.. le da me nekam hitro zmanjka in po vsakem opravilu moram še malo počivat  , neverjetno...sem lse lotila delat skutin štrudel in ubogi moj dragi je mogu vse pospravit za mano.. jaz naredim on pospravi, enostavno nimam moči še pospravit...pa sej pol ga čaka sladko...

Pride še katera? Ne odgovarjam, če ni vredu user posted image


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 17:29:26   
melaverde
Ciaoo,

ja majrim, sem bila gor, sedaj pa mi povej kaj si imela oblečeno da ugotovim katera si user posted image ???? obiskovalk nas je bilo dosti ampak si vidla sobe, vse prazno ?!
bi kaj komentirala na pripombo, da imamo spalno srajco in brisače s seboj ?! kmalu sem dol padla, ma kaj taka revščina je na hribu ???? sedaj moram še spalno nabavit ker takih na gumbe res nimam....

sem pa malo obstala ker smo imele trebuhe vse tam tam, mislim pa da sem bila edina ki ima rok čez en teden. kam sem spravla 20 kg ??????

Zrak, jaz bi z veseljam prišla ampak pol ponoči boš dežurala z mano user posted image . Čim pojem kaj sladkega me zgaga skoraj razje, samo ogenj še bruham....

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 17:33:14   
NAVT
A spalnih srajc ne dajo???????????????? A to pol pomeni, da si jih moram nabavit vsaj 5?!? Itak prvi dve umažeš. Da ti jih ne dajo spodaj na oddelku - ok, zgoraj pa si dobil srajce in brisače. Pa sej so zdej začeli kasirat tudi očetom, pa naj iz tega plačajo pralnico!! Kar šokiralo me je!

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 17:36:41   
zrak
user posted image user posted image user posted image  mela... bova obe dežurale... haha.. bomo zapalile cel hrib hahah

Kaj morate svoje spalne srajce in brisače??? Kaj takega.. pa pravijo, da spalne srajce ful menjaš, zaradi obilne krvavitve, vedno kaj zbeži... grozauser posted image


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 18:43:22   
majrim
user posted image user posted image user posted image vso sreči...sem bla ja...vsa v črnem in čez eno roza srajco...pa ti?...kaj si imela oblečeno...moj dragi je non stop govoril melaverde,melaverde...če se bo kdo oglasil...pa zgleda,da nisi bla blizu...
...kar se splnih tiče,jaz nimam nobene,ker to enostavno ne nosim-bom pa skočla tle v madžarsko po eno za tri šolde-se mi zdi škoda denarja za nekaj,kar ne nucamuser posted image ...brisače pa res ne bom jemala s sabo,vrag jih pocitrajuser posted image ...si pa res verjetno bila edina,ki bo  v tako kratkem času rodila,ker druge so vse tam konec julija ali avgustauser posted image
..zrak...pošlji ga malo po zraku-štrrudla mislim...jaz bom jutri delala kruh,pa če se mi bo dalo še jabolčni štrudel...če mi noge ne bodo preveč nagajaleuser posted image ...da ti povem še to,da bo tata verjetno še ta teden doma,tako,da bomo čakali tamalo v celotiuser posted image user posted image user posted image
navt...vso srečo za sredo in pridi nazaj!!!!
austen...še nisi prišla s pregleda al kaj??..poročaj!!!!!
ajde,zdej pa da grem še kej naredituser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 19:27:34   
melaverde
Majrim, ma joj, vsa v črnem....ma kje si sedela na koncu ko je sestra govorila ?? zdaj premlevam v glavi kdo je bil s partnerjem... ma si slučajno blond z očali ??

Jaz sem na koncu, med govorom stala naslonjena na steklena vrata desno od sestre (v rumeni majici). sigurno veš katera, ker sem bila edina...kaj pa je imel tvoj partner ??? ma sem firbčna a...

vem...delaš v mercatorju ???

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 19:32:42   
majrim
jaaaaaaaa....ddelam...ti pa si tekla na wc???...tako,da se je moj dragi umaknil z vrat???

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: primorke: piran-koper
4.6.2007 19:37:06   
melaverde
user posted image  še dobro da ga nisem polulala user posted image
juhu, pa vem kdo si...pa tudi za zrak sem ugotovila da stanujeva dokaj blizu, pa še z njenim fanton se poznamo....majhna je ta naša obala !!!

ma sem kontenta da sem ugotovila user posted image

uau, ke dobro od sedaj bom imela veze pri sosedu user posted image user posted image

gresta na predavanje v sredo, pručka ??

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?