|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.2.2007 14:46:13   
mojca75
Aurora - a rentaš taščo!!!!????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   [Brisano sporočilo]
20.2.2007 14:50:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2802
   [Brisano sporočilo]
20.2.2007 14:52:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.2.2007 19:00:05   
Kalina
maya ja 4 postopki so zastonj, sam v PO je tko da 1 mas zastonj, 2 placas, 3 zastonj, 4 placas itd.

aurora nemorem se zdej spomnit iz kje ste vi? A iz Lj?user posted image

Joj sm spekla en kolac z visnjami, pudingom biskvit, pa se zdej spomnem, da sm pozabla beljak notr umiksat tj sneguser posted image user posted image user posted image Sm tko jezna. No ja za user posted image bo doberuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Male majčice in majčki (2006)
20.2.2007 21:07:46   
F*S*M
Ojla, pa se vam zopet oglašam, kar se tiče našega klovna mu je oblačilce sešila prababica iz ziher ene 20 let starega blaga ker takšen sedaj ni v modi user posted image user posted image . Oblekica je ročno delo.

V nedeljo smo imeli krst in je uspel super. Filip je župniku povedal da se mu mudi naj hitro opravi user posted image user posted image user posted image , se je kar naprej jezil, no hvala bogu smo imeli krst po maši tako da je bilo res hitro gotovo. Ker je bilo v cerkvi mrzlo, ga je samo pokrižal z blagoslovljeno vodo, da se nebi prehladil. no pa še nekaj slikic iz cerkve in iz kosila. user posted image

Na sliki je njegov boter, moja malenkost, Filip obvezno v zeleni bundi user posted image user posted image user posted image in ati

user posted image

Tu pa še vsi prisotni na mojem krstu, razen dveh fotografov obeh stricev in moje sestrične Ele, ki je spala v jajčki, da ne boste mislili tudi ona je prišla

user posted image

Nisem frajer, najlepši sem

no na tej z mojo mamico sem še lepši
user posted image

No tako mal sem vam zatežila lepo se imejte in uživajte, se javim jutri mamo sistematskega in sporočim mere

čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 8:22:58   
lenika
Lana čestitke za krst. user posted image  Full luškan je bil Filip.

Kalina država naj bi podpirala rodnost, a ne? user posted image

Tašča, jaz svoje ne posojam, ker je super. user posted image

Evauser posted image in Maj user posted image  za 9 mesecev. user posted image user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 10:00:16   
pikicaa
Eva in Maj čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 12:42:30   
petka
No, pa imam spet malo časa, David ko direktor spi v avtu user posted image . Pravzaprav že nekaj dni spi celo noč - od 19h do 7 zjutraj user posted image user posted image user posted image
Sicer pa nič čudnega, od vse te telovadbe... pri nas se samo še "hodka". Hvala bogu da živim zraven staršev in sestre, da si ga malo menjamo, samo roke prijemlje pa rito dviguje in hop, gremo hoda hoda. Včeraj smo naredili N krogv okoli hiše, prehodili pol Stare Ljubljane, danes prehodili City park in halo A.... Jest sm čist fertik. Grem na en VEEEELIK sendvič user posted image
A vas tudi tako utrudi user posted image

Smo pa včeraj kupili ruzak Deuter Kid C. III. pa je tako gromozanski, da se mene sploh ne vidi, ko si ga oprtam user posted image . Dragi, ga je zjutraj vrnil, mi gremo pa v K2 po Deuter Kid C. II, ki je super user posted image user posted image . No, tudi trojka je super, ampak bi smo bolj sprehajalci... user posted image  kot hribolazci user posted image

Lana - Filip je super, slike pa podobne Davidovemu krstu (sej veš, bunda user posted image )

Auroraa - mislim, da je Zarja absolutna zmagovalka user posted image . Vse čestitke manekenki user posted image user posted image


_____________________________





(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 14:10:41   
lenika
Auroaraa mi imamo jutri sistematski in sporočim mere, a imam občutek, da bi znal biti naš Matic konkurenčen vaš Zarji.

Petka, naš Matic zaenkrat nima prevelikega interesa za hojo, ker plazi in nas to še čaka.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 14:31:15   
mojca75
Ojla babe,

hej Petka.. mi smo tud včeraj dobili KC III - nam je pa super, oči se mega počuti z njim, mojči tud, sedaj ji je sicer še mal velik če nima bundice in tega, ampak z zunanjo "opremo" je super, ko bo pa spomlad bo pa tud ona večja!

A KC II je pa manjši? al sam nima unega zadnjega naslona za glavo? Kolk pa pride v K2?


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 14:57:07   
petka
KCII je manjši več ali manj samo zaradi naslonjala oziroma strehice. S strehico mislim, da je samo kakšen centimeter razlike, ampak meni je všeč, ker strehica ni fiksna in jo lahko namontiraš le po želji. Nismo ravno navdušeni hribolazci zato bo II dovolj, ima pa III več placa za prtljago.

_____________________________





(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   [Brisano sporočilo]
21.2.2007 15:44:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 16:30:57   
mojca75
Ma ja sej mi tud nismo fuuuul "triglavci" sam vseen upam da se bomo na kako daljšo turo spravili, vsaj pol v jeseni. Pa se mi zdi zelo udoben tud za nosača, pa k smo dobil "babica subvencijo" smo užgal po najboljšem user posted image !

naša dons noče spat popoldan, sam k očitu se stiska k je prišel iz službe, prliznenka mala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 21:21:02   
Anonimen
na hitro da nas ne pozabite :)

danes sva bile z našo mijčo na posvetovalnici in dala je tudi kri. tole dajajne krvi se meni zdi tako mučenje? vam ne? ja pa mere 78 cm in 10 kg user posted image  

sem na hitro preletela slikice punih šemic in so bili vsi taki cukri..tako da še ena naša za primerjavo :) no dve :)

user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 21:38:22   
LanaM
Tudi jaz sem majčica, ki sem vas do sedaj samo brala. Tistim, ki vam mali že lepo kobacajo in se plazijo po vseh štirih, kar malo zavidam. Naša je bolj lene sorte, in se krega, če jo dam na trebuh ali pa se iz trebuha še hitreje pravali nazaj na hrbet. Tudi na noge se je malo bolj začela postavljati šele pri 9 mesecih. Do 4. meseca je spala skoraj celo noč, sedaj pa ne vem več kaj naj naredim, saj se včasih zbudi tudi do štirikrat na noč. Poskusili smo že vse: jo pustili, da se je drla (sposobna bi sebuila dreti tudi 5 ur, če bi jo pustili; vztrajali smo dve uri) ji zvečer začeli dajati kašice, jo ponoči vzeli medse v posteljo, pa nič bolje. Če jo odnesemo brez da bi bili ponoči po dve uri v dnevni, je še dobro. upam, da bo kmalu bolje, saj se mi porodniška izteka in ne vem, kako bom hodila delat, če ponoči ne bomo splali. Drugače pa smo pri 9 mesecih težki 8700 g, velik pa 70 cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Male majčice in majčki (2006)
21.2.2007 22:29:36   
tt79
user posted image

No, da se še naša maškarca mal pokaže. Men so vsi tile mali tko zlo luškani. Mi smo v soboto pa včeraj obdelal vso žlahto, jim je pikapolonica prinašala srečouser posted image , odnašala pa evre v svojem pujsuuser posted image user posted image

No, tole pa je še naša današnja zgodba, js grem pa v ppančevo....

Zgodba je sledeča…   Kot zelo skrbna in osveščena starša sva sklenila, da Lara kolikor se bo dalo dolgo ne bo videla in poskušala čokolade, bonbonov, ipd….user posted image   Ampak Lara ima na srečo v družini enega pujsa ;-), to pa je njena mami, ki se ob večerih ob televiziji baše s čokoladnimi napoliankami (mislim haloooo, otroka pa prikrajšuje za dobrote?!?!)user posted image In ker je ta njena mami pozabljiva,user posted image paket s politankami pozabi na tleh ob kavču, kjer ga drugo jutro najde Larauser posted image . Medtem, ko mami pomiva posodo v kuhinji, Lara odpre paket, v katerem najde……ful dober in okusne lešnikove politanke s katerimi si kar sama postreže…user posted image   No zdaj si pa poglejte ta izraz lica…mislite, da jo bova še dolgo lahko držala stran od sladkih dobrot?user posted image
user posted image


(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 7:46:13   
lenika
Tt79 jaz sem pa Maticu že dala za probat puding in čokolado in mu bom občasno tudi privoščila sladkarije. Sem pa do nedavnega razmišljala zelo podobno kot ti, dokler mi ni kolegica povedala svoje zgodbe. Ima fantka, sedaj je star 3 leta, a takrat je bil 1,5 leta. Čuval se je doma in tako so lahko resnično pazili kaj je. Nikoli mu niso dajali smokijev, pudingov in ostalih sladkarij. Pri 1,5 leta so odšli na en rojstni dan, kjer je bilo na mizi vse polno takšnih dobrot(torta, smokiji, piškoti). No in ta revež je tako jedel, da je bilo mamico kar sram. Jedel je kot da že nekaj dni ni videl hrane in nikakor ga niso mogli ustaviti. Ko so se ostali otroci že odšli že igrat je ta revež še kar naprej rinil k mizi in hotel jesti. Posledično je 3 dni bruhal in imel drisko. Od takrat naprej dobiva občasno sladkarije, seveda v zmernih količinah.

Torej, naš Matic gre septembra v vrtec, otroci bodo prinašali slakarije za rojstni dan in resnično ne bi rada, da jih takrat vidi prvič.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 8:10:09   
NIKI005
Pozdravljene vse mamice, male majčice in majčki.
Tudi sama sem mamica majčka Nik-a in moram rečt, da sem navdušena nad forumom, vašimi posti, da lahko primerjam mojega falotka z vašimi in se tud kaj novega naučim...nisem vedela, da ti forumi sploh obstajajo...res lepouser posted image . Upam, da se vam lahko pridružim in predstavim tudi mojega fantiča (sej bi priložila slikco, pa ne znam pomanjšat), če sem pa prepozna, vas bom pa z veseljem le brala.
Zdej pa moram še par strani nazaj vas brat, da bom na tekočemuser posted image . Lep sončen dan vsem!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 8:13:00   
tt79
Ja saj vem, da bo občasno treba kako sladkarijo dat, sam resnično nebi rada pretiravala.

Kar pa se vrtca tiče imamo pri bas prepoved nošenja sladkarij-v celotnem vrtcu, pa tudi smokiji in podobna mastna sruser posted image so prepovedana. Pri praznovanju otroci prinesejo sveže ali suho sadje (naredimo kakšne kanapejčke ali nabodala), pa oreške...user posted image user posted image

No, po dogovoru s starši, smo se pri nas v skupini potem odločili, da lahko ob RD slavljenec poleg zgoraj naštetega prinese še kinder čokolado in potem vsak otrok dobi eno rebro....

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 8:46:47   
lenika
Niki005 pozdravljena. Seveda se nam lahko pridružiš. Več nas je, bolje je. Kdaj je pa rojen tvoj Nik? A je to prvi tvoj otročiček?

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 8:52:50   
F*S*M
Ojla

pozdravljena niki005, seveda se nam lahko pridružiš pri čveku, katerega maja pa je tvoj navihanec rojen? Sem firbčna kajneda

no tako mi se gremo danes potepati na Dolenjsko gremo na obisk k teti ki je v dolen. toplicah, mama komaj čaka da lahko kam gre.

Sistematski, naš falot ima 8560g in 70 cm, ta zgornje zobe pa še kar čakamo dlesni so čist nabrekle sam predreti nočejo se.

mejte se čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 8:55:01   
F*S*M
user posted image

TIAN VSE NAJBOLJŠE ZA 9 MESECEV


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 8:57:04   
lenika
LanaM tudi ti dobrodošla. Sem šele sedaj opazila, da si tudi na novo. Se pa tvojega nicka od nekje že spomnem. A si mogoče že takrat, ko smo bile še nosečke z nami čvekala?

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 9:36:16   
tea
Se moram mal pohvalt! Pridem prej v sobico in zagledam Jašeka kako SEDIuser posted image In to sam!! Vstaja že nekaj časa in ob opori stoji, ampak sedeti pa ni in ni znal.Ga je ves čas nekam naprej vleklo. Kot bi vadil položaje za jogouser posted image
Naš mucko še nima ravno interesa za hojo, se raje plazi naokrog. Je tako strašno mobilen in zgleda, da mu to ustreza. Mislim, da je bolj lene sorte in se mu ne da odkrivat novih veščinuser posted image . Pa bo že, ko bo zanj pravi čas.
Danes smo imeli zopet eno grozno noč. Sta ga oba lumpeka neki sračkala. Gregi je vsaki 2 uri klical, Jaša pa še bolj pogosto. Seveda nista bila časovno usklajena, tako sem danes komaj čakala. da bo konec noči in bomo vstali.
Aja, pa še ena informacija za mamice iz Zasavja. Smo tudi v Trbovljah dobili La Leche League- društvo za podporo in pomoč doječim materam, ki deluje v okviru LLL International. Srečanja pa bodo vsak tretji ponedeljek v mesecu, ob 16.uri, v prostorih Zdravstvenega doma Trbovlje- sejna soba. Torej bo naslednje predavanje 19.3.2007.
pikicaa- greste danes plavat? Kdaj pa imate uro? Mi tudi pridemo in sicer ob 16.30.
LanaM in Niki005- dobrodošli pri našem čvekanju!
Zdaj pa moram končat, ker se moj princ že kar pošteno huduje v posteljici.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Male majčice in majčki (2006)
22.2.2007 10:17:10   
pikicaa
Tian čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




firma
jang

katera firma avtot vam je najbolj priljubljena!

volkswagen (42%)

citroen (14%)

renault (20%)

peugeot (9%)

hiunday (5%)

toyota (10%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!