|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
20.1.2007 14:25:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea


Sem pa včeraj malo grešila. Z lubijem sva hodila po trgovinah po LJ. No in ker sva šla potem še v kino, sva šla jest. Jst sem si naročila solatko on pa pico. No pa sem malo pice probala. Sicer bolj sir, kot kruh, pa vseeno. Sem se kar malo slabo počutila.  Eh, dulči, zarad take malenkosti se pa res ni treba slabo počutit!user posted image


Mam en Q. A ve jeste govejo juhico? Tako, domačo? Jst jo jem. Pa brez vsega seveda. Lahko bi si jo nalila v lonček pa popila. Jz jo tudi jem, pa meso notri narežem in zelenjavo, ki se je kuhala zraven (čebula,  paradižnik, koleraba, in peteršilj v korenju...ja, pri nas vse to v govejo juhico damouser posted image ). Drugače pa pri nas damo v juhico ta boljše meso in potem juha ni tako mastna.

LP; Dulči

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Montignac
20.1.2007 15:16:13   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Zdaj pa ne vem, a sem izgubila mišično masouser posted image (ampak pojem dovolj beljakovin)...
V glavnem, čisto nič mi ni jasno... Nisi zgubila mišične mase, ampak špeh - juhuuuu! Tudi meni se to dogaja - vaga kar stoji, meni pa so hlače bolj prav kot prej. Saj tud malo športaš, ne?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Montignac
20.1.2007 17:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Zdaj pa ne vem, a sem izgubila mišično masouser posted image (ampak pojem dovolj beljakovin)...
V glavnem, čisto nič mi ni jasno... Nisi zgubila mišične mase, ampak špeh - juhuuuu! Tudi meni se to dogaja - vaga kar stoji, meni pa so hlače bolj prav kot prej. Saj tud malo športaš, ne?






A misliš, da res? Športam za 1/2 manj kot sem do decembra...Joj, res upam, da je špeh šel dol user posted image

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Montignac
20.1.2007 21:31:40   
Luskan
Ja; čakaj, kako mi je že user posted image  razložil? Kepica mišic je težja od kepice špeha. Mišice imamo radi, špeha pa ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Montignac
21.1.2007 12:36:14   
Naty*Taja
Caffee - bravo, tole kar opisuješ, potrjuje Montijevo trditev, da zaradi spremenjene prehrane ne samo hujšaš, kot pri nizkokaloričnih dietah, ampak se špehec topi in se množi mišična masa, zaradi tega se konstrukcija telesa spreminja in obleka nam je bolj prav, kljub temu, da se na vagi ne pozna!! Fora je namreč v tm, da je mišična masa težja - nekaj takega sem jaz zastopla, ko sem to brala. Tak da še z večjim veseljem naprej!!!
Sej zaradi tega se pa jaz vage bolj ogibam, ker pri naši "dieti" ni ravno pokazatelj uspeha!! No jaz sem sicer danes stopila na vago in je šlo v dobrih 14 dneh 2,5 kg dol, so mi pa hlače veliko bolj prav! Sem pas že za dve lunjici premaknila.  Pa tudi grešila sem - včeraj en košček nečakinine tortice, pa danes en kos pice, ker ni blo čist nič drugega, ko smo šli v nabavo user posted image .



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Montignac
22.1.2007 8:45:14   
tanikaa
Evo punce še moja malenkost. Vikend? Poln grehov user posted image  Ja, saj nisem jaz kriva, če smo povabljeni na rojstni dan. user posted image  Sicer se načeloma držim M. ampak špricerju pa se res nisem in se ne bom odpovedala. user posted image  Pa tudi zaseko sem si res mus morala namazat na črni kruh user posted image  Drugače pa mi kile ne grejo in ne grejo dol user posted image  Zaradi vikendovih grehov sem pridelala v teh dveh dneh 0,5 kguser posted image user posted image  Pa tak fajn je bilo v petek, ko je vaga pokazala naprej številko 6. No, danes je bila zopet 7.

Sicer pa sem se odločila, da se ne bom sekirala. Ker potem bom zopet začela jesti vse povprek in bom hitro pozabila na M. Držala se bom M. pa kar bo bo. Izgubim lahko samo SALO user posted image user posted image user posted image  Sicer pa bom itak čez mesec dni začela hoditi na Hypoxi in tam se res dosegajo čudoviti rezultati. Končno se bom po 10-ih letih rešila nekaj celulita in tiste trdovratne maščobe, ki je ne morem odstraniti s hujšanjem user posted image user posted image user posted image  Zavedam pa se, da se moram zato tudi zdravo prehranjevati, drugače bo ves moj trud zaman.

Za danes še ne vem jedilnika, včeraj pa sem pojedla za kosilo en kotlet z gobicami in korenčkom, isto je bila večerja. Zajtrka pa nisem mela, ker smo dolgo spali.user posted image

Ne vem, ampak meni se zdi, da korenčka pa ne bi smela jesti, a ne?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Montignac
22.1.2007 9:05:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Evo punce še moja malenkost Malenkost? S tvojo ritjo?user posted image . Vikend? Poln grehov user posted image   zaseko sem si res mus morala namazat na črni kruh user posted image   Jz tudi, vsega skupaj sem za vikend pojedla 5 polovic kruha z zas'ko in s česnom. Pa feferone zraven. Božansko.
Drugače pa mi kile ne grejo in ne grejo dol user posted image   Ni čudno user posted image

Držala se bom M. pa kar bo bo. Izgubim lahko samo SALO user posted image user posted image user posted image   Baje da res. Sem mislila, da sem imela montija naštudiranega. Zgleda da ne. Ampak očitno sem jz izgubila špeh, ker me je okoli riti, reci-piši, 3 cm manj! Kilogrami pa so isti že nekaj časa.
Sicer pa bom itak čez mesec dni začela hoditi na Hypoxi in tam se res dosegajo čudoviti rezultati. Končno se bom po 10-ih letih rešila nekaj celulita in tiste trdovratne maščobe Jz o tem čitam samo iz revij, pa me je enkrat že imelo, da bi poklicala in vprašala - predvsem cena me zanima. To gre za terapijo - večkratni obisk - koliko to sploh stane? Je pa (baje) res učinkovita zadeva.

Za danes še ne vem jedilnika, včeraj pa sem pojedla za kosilo en kotlet z gobicami in korenčkom, isto je bila večerja. Zajtrka pa nisem mela, ker smo dolgo spali.user posted image

Ne vem, ampak meni se zdi, da korenčka pa ne bi smela jesti, a ne? Prav se ti zdi - korenje ima neverjetno visok GI.



O vikendu sem povedala več kot dovolj...

Eto, jz sem danes prekolesarila eno turo ...recimo od Bleda do Bohinja...no, malo manj...do Bohinjske Bistrice user posted image

Pred zajtrkom: 2 dcl donata, 1/2 jabolka
Z: ovseni kosmiči z 0,5 mlekom + žlička vmešanega sojinega deserta (vanilija)
M: ko vstane moj dragi, mi bo skuhal kavico z mlekom
K in V: še ne vem.



< Sporočilo je popravil caffee -- 22.1.2007 9:10:38 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Montignac
22.1.2007 9:10:11   
2mama
Pa da še jaz poročam: vikend je bil tudi pri meni kar se hrane tice na trenutke cista polomija, se pa tudi meni dogaja, da kljub temu, da tehtnica ne kaze bistveno manj, pozna. To je tudi del mojega povecanega gibanja. Z mozem sva se namrec zmenila, da ko pride on s sluzbe, imam eno uro samo zase. In grem ven. Hitra hoja ali tek. In je super. Cez dan pa kakih 15 minut (ali pa kakor mi malcka dopuscata) trebusnjakov, vaj za rit in stegna (ko me tamala dva gledata, se ful smejita - jima je totalno stosno). Tudi pocutim se sto pa ena proti tistemu izpred novega leta.
Kafe pa ima prav glede kave. Treba se je navadit - jaz tursko kavo zdaj tudi pijem brez sladkorja, neskafe pa za zdaj z natrenom (se pa tudi tega odvajam).
Drgac pa - gremo naprej, kaj? user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Montignac
22.1.2007 9:23:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Evo punce še moja malenkost Malenkost? S tvojo ritjo?user posted image .

user posted image  A zdaj se boš pa še ti z moje riti norca delalauser posted image  user posted image  user posted image

Vikend? Poln grehov user posted image   zaseko sem si res mus morala namazat na črni kruh user posted image   Jz tudi, vsega skupaj sem za vikend pojedla 5 polovic kruha z zas'ko in s česnom. Pa feferone zraven. Božansko.
 
 

Drugače pa mi kile ne grejo in ne grejo dol user posted image   Ni čudno user posted image  
 
Evo ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 


Držala se bom M. pa kar bo bo. Izgubim lahko samo SALO user posted image user posted image user posted image   Baje da res. Sem mislila, da sem imela montija naštudiranega. Zgleda da ne. Ampak očitno sem jz izgubila špeh, ker me je okoli riti, reci-piši, 3 cm manj! Kilogrami pa so isti že nekaj časa.
 
 
 
Ja potem pa se tudi jaz moram zmerit. Mogoče mi bo potem vsaj to tolažba. user posted image user posted image

Sicer pa bom itak čez mesec dni začela hoditi na Hypoxi in tam se res dosegajo čudoviti rezultati. Končno se bom po 10-ih letih rešila nekaj celulita in tiste trdovratne maščobe Jz o tem čitam samo iz revij, pa me je enkrat že imelo, da bi poklicala in vprašala - predvsem cena me zanima. To gre za terapijo - večkratni obisk - koliko to sploh stane? Je pa (baje) res učinkovita zadeva.
 
 
Ja, je učinkovita. Sicer z določenimi predpostavkami: Zdravo jej ! Nič ne pomaga, če hodiš potem pa ko prideš domov pa se nabašeš pice ali pa druge svinjarije. Jaz bom jedla po Montiju. Pa tam me bodo zvagali, pa zmerili in predpisanih mam 14 kur user posted image user posted image user posted image


Za danes še ne vem jedilnika, včeraj pa sem pojedla za kosilo en kotlet z gobicami in korenčkom, isto je bila večerja. Zajtrka pa nisem mela, ker smo dolgo spali.user posted image

Ne vem, ampak meni se zdi, da korenčka pa ne bi smela jesti, a ne? Prav se ti zdi - korenje ima neverjetno visok GI.
 
Hudiča. Pa tak je dober. user posted image user posted image




O vikendu sem povedala več kot dovolj...

Eto, jz sem danes prekolesarila eno turo ...recimo od Bleda do Bohinja...no, malo manj...do Bohinjske Bistrice user posted image

Pred zajtrkom: 2 dcl donata, 1/2 jabolka   Upam, da ne brzega sra**nja user posted image user posted image user posted image user posted image
Z: ovseni kosmiči z 0,5 mlekom + žlička vmešanega sojinega deserta (vanilija)
M: ko vstane moj dragi, mi bo skuhal kavico z mlekom
K in V: še ne vem.    Ja kje hudiča pa se to da kupit? In ali je drago? user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Montignac
22.1.2007 9:30:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


 
Ja, je učinkovita. Sicer z določenimi predpostavkami: Zdravo jej ! Nič ne pomaga, če hodiš potem pa ko prideš domov pa se nabašeš pice ali pa druge svinjarije. Jaz bom jedla po Montiju. Pa tam me bodo zvagali, pa zmerili in predpisanih mam 14 kur user posted image user posted image user posted image In koliko to znese v EUR-ih?







Upam, da ne brzega sra**nja user posted image user posted image user posted image user posted image             še kavo spijem....
Z: ovseni kosmiči z 0,5 mlekom + žlička vmešanega sojinega deserta (vanilija)
M: ko vstane moj dragi, mi bo skuhal kavico z mlekom
K in V: še ne vem.    Ja kje hudiča pa se to da kupit? In ali je drago? user posted image user posted image user posted image user posted image
Za enga gorenjca, kot sem jz, je lahko vsaka malenkost velik strošekuser posted image user posted image

...So (baje) imeli v nekem baru nek blazno drag coctail z imenom "NIČ" in če je slučajno kdo prišel v bar in na vprašanje "Kaj boste?" rekel "nič!" So mu postregli s tem coctailom in ga drago zaračunali. user posted image user posted image user posted image









(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Montignac
22.1.2007 9:38:52   
tanikaa
Koliko stane, ti še ne vem povedat. Ko bom informirana s ceno pa ti javim, če želiš.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Montignac
22.1.2007 10:20:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Koliko stane, ti še ne vem povedat. Ko bom informirana s ceno pa ti javim, če želiš.


Ja, lepo prosim! Če ne bo predrago se bom mogoče tut jz šla znebit maščobe na stegnih, ker jo je glede na mojo strukturo in kostno sestavo pomojem malo (pre)več.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Montignac
22.1.2007 12:56:54   
Naty*Taja
Zdravo. Sem danes zjutraj še enkrat stopla na vago, ker zjutraj bolj točno pokaže in je bilo 3- user posted image user posted image
Moj jedilnik danes;
Z: grozdje, kavica z mlekom, kruh marmelada
M: jabolko, kavica
K: pečene pišekove bedrce z bučkami, solata
V: še ne vem

Drugače sem pa zadnjič nek prebrala, da je po novem kuhano korenje OK. Sam surovo ima baje ful visok GI.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Montignac
22.1.2007 13:36:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja



Drugače sem pa zadnjič nek prebrala, da je po novem kuhano korenje OK. Sam surovo ima baje ful visok GI.




user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kilogramčke.

To za korenje bi te rada vprašala, kje si prebrala. Rada bi bila ziher, ker mi je kuhano korenje res fino. Tak lepo v omaki ali pa v juhi.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Montignac
22.1.2007 13:47:52   
al1*
Še jaz se malo javim.

z: limonin sok z malo vode, kruh in sir
k:piščanec z šampinjoni pečen in zelena solata
v: jogrt ali pa ovseni kosmiči

Še glede korenja: meni pa se zdi, da je ravno obratno, da ima kuhan višji GI:
http://marika.mojforum.si/marika-post-7754.html


_____________________________

lp


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Montignac
22.1.2007 13:47:57   
Anonimen
Ravno kontra je: surovo korenje je ok, kuhano ni ok.

Results to your search > carrot > GI between 0 and 110
Carrot juice (unsweetened)40
print-friendly version user posted image user posted image
user posted image Carrots (cooked)*85
user posted image Carrots (raw)30


(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Montignac
22.1.2007 13:49:40   
Anonimen

Pa še en zelo uporaben link, kadar smo v dvomih (pa dejte si ga med priljubljene povezave kot zlati linkuser posted image ):

http://www.montignac.com/en/ig_recherche.php


Jz buča, sem se pa tut surovemu izogibala, pa tko fajn recept za grickanje korenčka (namesto čipsa) pred TV-jem imam (ampak sem se tega že odvadila). Za tiste, ki rade grickate pred TV-jem pa en zdrav nasvet;

- Na palčke narezana paprika in/ali korenje in/ali por oz. druga zelenjava
- Jogurtova omaka: posnet jogurt, malenkost majoneze, sol, (poper-po želji), malo česna, lahko tudi čebule (čili-po želji), svež drobnjak. V bistvu to jogurtovo omakco začiniš po željah, okusu...vsak po svojeuser posted image

In potem te palčke namakaš v omakco in gledaš TV.


< Sporočilo je popravil caffee -- 22.1.2007 13:55:28 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Montignac
22.1.2007 13:55:53   
Naty*Taja
Evo Tanika - sem našla kje sem to prebrala - v Montijevi knjigi "recepti in jedilniki" . Sem se pa malo zmotla- namreč KUHAN KORENČEK IMA VELIK GI, surov pa ne. Surov ima okrog 30!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Montignac
22.1.2007 15:32:08   
Luskan
Še ena v debati o korenčku. Surovo je OK, s kuhanjem pa v njem razgradimo škrob in mu tako zvišamo GI - telo namreč brez problema ta škrob vsrka in pri tem ne porabi čisto nič energije. Tako je tudi pri krompirju - surov je čist OK, sam kaj, če ga ne moreš jestuser posted image . MMM, pa tako je dober.
Madona, smo pametne, ob Montiju bomo vse postale znanstvenice user posted image  - bravo Monti!

Jaz še zdaj nisem našla fruktoze - še malo, pa se bom res navadila na grenko kavo.

Tud tehtala se več ne bom vsak dan - sem samo slabe volje, ko seštevam in odštevam dekagrame. Bom probala enkrat na teden, če bom zdržala; že mam novo finto: si bom pač vsak dan probala stare kavbojkeuser posted image !




(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Montignac
22.1.2007 18:41:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan


Jaz še zdaj nisem našla fruktoze - še malo, pa se bom res navadila na grenko kavo.

Sem ravno danes videla v Mercatorju, da ga imajo - tam med dietnimi izdelki. 1kg stane okoli 800 situser posted image




(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Montignac
22.1.2007 19:56:16   
trixi
Fruktozo imajo tudi v DM-u

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Montignac
22.1.2007 22:01:18   
Luskan
Jaz ne vem, no, stojim pred temi policami z zdravo hrano (v Merc. in DM-u), pa ne najdem! Mogoče bi morala prej k okulistu?!?user posted image

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Montignac
23.1.2007 8:38:30   
kalbo
Tanika, enkrat poleti imate tam preko Mure en lep maraton. Posadi svojo lepo ritko na kolo, boš videla, da je bolje od vsake diete, pa še mene boš imela za motivacijouser posted image

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Montignac
23.1.2007 9:24:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tanika, enkrat poleti imate tam preko Mure en lep maraton. Posadi svojo lepo ritko na kolo, boš videla, da je bolje od vsake diete, pa še mene boš imela za motivacijouser posted image



Ja, maraton treh src. Radenska user posted image user posted image user posted image user posted image  

Ni šans. Šport ni zame. user posted image


In kaka motivacija naj bi mi bil ti? A boš tekel pred mano jaz pa te bom lovila???

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Montignac
23.1.2007 9:43:04   
kalbo
Ma ne, Treh src je tekaški maraton. Imate tud enega kolesarskegauser posted image

Motivacija bi ti bil zato, ker bi imel sabo dopinguser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?