|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
19.1.2007 13:26:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

No, Kalbo zdej pa res že daj mir s to ritjo!! Ti jo doma lepo pobožaj, če je tvoja, drugač pa jo pr mir pust! Pa nisem ljubosumna, sam res ne spadaš tule sem in jaz komaj čakam, da katera kej na našo temo pove, ti ga pa serješ že z desetim postom sam o Tanikini riti in kak ja pa ne sme hujšat!!Skoz eno in isto! A nimaš kej bolj pametnega povedat? Kaj češ, tipičen moški! user posted image
Pa brez zamere in otročjih komentarjev prosim!

Ajde, kje ste naše punce, a ste ve tudi zguble voljo za pisat zarad tegala našega "vsiljivca"? user posted image  Janči, Dulči...in vse ostale, a ste še z nami?



user posted image user posted image user posted image  Pa saj sem napisala zgoraj svoj velik greh, ti pa NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIČČČČČ!!!! Kje je tolažba?????????


Pa ne kregaj več mojega Kalbeca. Se mi je revček zdaj kar zasmilil, kak si ga nadrla. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Montignac
19.1.2007 13:31:05   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

No, Kalbo zdej pa res že daj mir s to ritjo!! Ti jo doma lepo pobožaj, če je tvoja, drugač pa jo pr mir pust! Pa nisem ljubosumna, sam res ne spadaš tule sem in jaz komaj čakam, da katera kej na našo temo pove, ti ga pa serješ že z desetim postom sam o Tanikini riti in kak ja pa ne sme hujšat!!Skoz eno in isto! A nimaš kej bolj pametnega povedat? Kaj češ, tipičen moški! user posted image
Pa brez zamere in otročjih komentarjev prosim!

Ajde, kje ste naše punce, a ste ve tudi zguble voljo za pisat zarad tegala našega "vsiljivca"? user posted image  Janči, Dulči...in vse ostale, a ste še z nami?


A ti je od pomanjkanja hrane na tatečno usekalo al kajuser posted image . Lepo se dol vsedi, pa en persenček ti nebi škodil.

Pa lepo hujšanje ti želim še naprej, sam pazi, da ti preveč ne zaškodiuser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Montignac
19.1.2007 13:31:24   
Anonimen
Nekaj mo povejte glede zajtrka. Kdaj ve zajtrkujete? Recimo, da ob sedmih začnete službo. Vstanete, spijete sok, pojeste en sadež, počakate 20 minut in zajtrkujete ali kako? Ker meni to ne bi zneslo, sploh pa ob šestih zjutraj še ne morem jest. Jem lahko potem ob devetih, recimo, v službi. Pa ve, kako izvajate ta zajtrk?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Montignac
19.1.2007 13:34:28   
tanikaa
Al bina. Jaz mam zajtrk komaj tam nekje od desete do enajste. Ker prej ne morem jest.

Tam okrob devetih pojem sadje, čez uro ali dve pa nekaj šnit kruha. Kosilo pa sledi potem ko pridem domov iz službe, tj. ob štirih. In zato tudi več ne rabim večerjat. Mogoče kako solato ali pa jajčko.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Montignac
19.1.2007 13:35:49   
tanikaa
Naty Taja in Kalbo. Zdaj pa nehajta. Saj sta čisto otročja. Vaju bom čez kolena dala pa po nagi riti nabila. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Montignac
19.1.2007 13:37:42   
Anonimen
Z: 2 graham žemlji z mordatelo user posted image
M: 2 kavi z mlekom
K: ohrovtova juha, kompot

Tanikaa, ni čudno, da imaš veliko rit, če pa take dobrote ješ! user posted image
Evo vikend je pred mano, to pomeni....user posted image



Kalbo, se strinjam z ostalimi; ali začni hujšat ali pa še katero rit pohvali user posted image user posted image user posted image
....ali pa nam pokaži svoj trebušček, da bomo imele še o čem drugem razpravljati kot pa samo o Montignacu in...Tanikini tazadnji...user posted image user posted image user posted image . Tanikaa, ti pa rit dol daj, čene bom še jz svojo napopala in ti delala konkurenco user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Montignac
19.1.2007 13:41:23   
kalbo
Kalbo, se strinjam z ostalimi; ali začni hujšat ali pa še katero rit pohvali


Hujšat bo Kalbo začel spomladi s preverjeno metodo, ki se ji reče kolo. Vem pa kako zgleda ritka le od Tanike, tko da kar ne vidim, ne morem hvalituser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Montignac
19.1.2007 13:43:19   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

. Tanikaa, ti pa rit dol daj, čene bom še jz svojo napopala in ti delala konkurenco user posted image user posted image user posted image




Sem že enkrat napisala: RITI NE BOM DALA DOL!!!!!!!!!!! user posted image  Bom edino priponala drugo, ožjo variato, ko bom do nje prišla. user posted image

Ti pa kar daj in priponaj svojo rito....sam zapomni si: MOJA RIT NIMA KONKURENCE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Montignac
19.1.2007 13:47:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Hujšat bo Kalbo začel spomladi s preverjeno metodo, ki se ji reče kolo. Vem pa kako zgleda ritka le od Tanike, tko da kar ne vidim, ne morem hvalituser posted image .


No, jz se pa te medote že dobre 3 mesece poslužujem. Treniram, da bom spomladi prepolna kondicije user posted image Je pa res - preverjeno učinkovita metoda za zmanjševanje riti (za trebuh pa nisem tolk ziher)..


Tanikaa - ne me zezat! user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Montignac
19.1.2007 13:48:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee



Tanikaa - ne me zezat! user posted image user posted image





Od kod pa tebi občutek, da te zezam?user posted image user posted image user posted image user posted image  Vse napisano je RES!!!user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Montignac
19.1.2007 13:51:35   
kalbo
(za trebuh pa nisem tolk ziher)..


Bi bla tud za trebuh dobra, če nebi bil kolesarski doping ravno pivouser posted image . Sam dokler se v povprečnem času uspem prebit skozi prestižni maraton Franja (158km) mi je gladko vseeno, kakšen trebuh mam.

kar se pa smetenja vaše teme tiče, se mi pa zdi, da malo humorja le ne škodiuser posted image , čeprav se glede določene zadnje plati, ki je ne smem več omenit čisto nič ne hecamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Montignac
19.1.2007 13:55:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



Bi bla tud za trebuh dobra, če nebi bil kolesarski doping ravno pivouser posted image .



Ja saj glih to ferdamano pivo je vzrok, da sem v enem letu pridelala 10 kguser posted image  Zdaj ga pa že kar lep čas ne pijem pa kile niti približno tak hitro ne grejo dol, kot so šle gor. user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Montignac
19.1.2007 14:13:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



Bi bla tud za trebuh dobra, če nebi bil kolesarski doping ravno pivouser posted image .



Ja saj glih to ferdamano pivo je vzrok, da sem v enem letu pridelala 10 kguser posted image  




Tanika, a tut kot doping? Za kaj že? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Montignac
19.1.2007 14:23:35   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Nekaj mo povejte glede zajtrka. Kdaj ve zajtrkujete? Recimo, da ob sedmih začnete službo. Vstanete, spijete sok, pojeste en sadež, počakate 20 minut in zajtrkujete ali kako? Ker meni to ne bi zneslo, sploh pa ob šestih zjutraj še ne morem jest. Jem lahko potem ob devetih, recimo, v službi. Pa ve, kako izvajate ta zajtrk?


Jst vstanem ob 6.30, pojem pomarančo nato pa rec gor kos kruha z marmelado in kafico z mlekom. To je to. pa če je narobe al ša ne. Pol pa ob 10h pojem eno jabolk, ko pridem s službe pa pač kosilo, kar je že kuhano in izločim, kar ne smem. za večerjo pa kar neki grickam... Arašide lupim, pa vlasih kako rozinco dam v usta.

Drugače vas pa spremljam, dam neki nimam časa zadnje čase. Se oglasim kaj jutri.

ČAwČI

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Montignac
19.1.2007 14:26:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


Tanika, a tut kot doping? Za kaj že? user posted image user posted image user posted image



Ja tud kot doping. Pa valda da za lepo ritko. Saj to je bilo namerno, ker sem samo tako lahko osvojila Kalbota user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Montignac
19.1.2007 14:52:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Nekaj mo povejte glede zajtrka. Kdaj ve zajtrkujete? Recimo, da ob sedmih začnete službo. Vstanete, spijete sok, pojeste en sadež, počakate 20 minut in zajtrkujete ali kako? Ker meni to ne bi zneslo, sploh pa ob šestih zjutraj še ne morem jest. Jem lahko potem ob devetih, recimo, v službi. Pa ve, kako izvajate ta zajtrk?




Jst vstanem ob 6.30, pojem pomarančo nato pa rec gor kos kruha z marmelado in kafico z mlekom. To je to. pa če je narobe al ša ne. Pol pa ob 10h pojem eno jabolk, ko pridem s službe pa pač kosilo, kar je že kuhano in izločim, kar ne smem. za večerjo pa kar neki grickam... Arašide lupim, pa vlasih kako rozinco dam v usta.

Drugače vas pa spremljam, dam neki nimam časa zadnje čase. Se oglasim kaj jutri.

ČAwČI



Jz sicer še ne vstajam tako zgodaj.user posted image
Sadež pojem skoraj vedno, vendar včasih tik pred zajtrkom, včasih eno uro pred zajtrkom, včasih zraven zajtrka... Pomojem bi bilo v tvojem primeru čist ok če poješ ko vstaneš en sadež, pa potem v službi okoli 9-ih zajtrkuješ oz. malicaš.


(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Montignac
19.1.2007 15:40:02   
al1*
Hej!
Glede zajtrka: jaz vstajam ob šestih, pojem mandarino ali pa popijem pomarančni sok. Čez ene 15 minut sledi kava, zajtrk pa imam v službi ob pol desetih. Zjutrj mi nikoli ni pasalo hitro jest, brez kave pa zjutraj ne funkcioniram


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Montignac
19.1.2007 16:42:31   
Luskan
Da se vrnem malo k prvotni temi (tanikaa in kalbo - get a room user posted image user posted image user posted image ).

Z: tri rezine kruha s pusto skuto in marmelado bs, jogurt
K: pz špageti s paradižnikovo omako in bučkami, solata
V: napokala se bom sadja

Paradižnikova omaka ni bila preveč užitna al pa so bli špageti preveč al dente - nimam pojma. Hvaležna bi bila za kakršenkoli recept.user posted image

Še to: jaz NE MOREM pit grenke kave, kavo pa nujno rabim. Vsako jutro enak avtogeni trening, ko jo pijem: mmmmmm, dobra, mmmmm, dobra, pa nič ne pomaga. Kje se dobi fruktoza? Saj lahko sladkam s fruktozo, ne? 

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Montignac
19.1.2007 20:03:57   
Anonimen
Luskan, ravno včeraj sem videla reklamo za fruktozni sladkor, ampak smo jo očitno že vrgli v pečuser posted image
Verjemi mi, sem sama nekoč pila sladko kavo (pa tut sicer sem mahnjena na sladko), ampak ko sem začela postopoma piti nesladkano kavo, mi je pa postala zakon. In moram prav reči, da je sladkana kava ogabna.user posted image ...na začetku nisem mogla verjeti Montignacu ko je pisal o nesladkani kavi..No way..sladka kava je najboljša, ampak sem vseeno poskusila in glej, danes ne morem piti sladke kave! Probaj še ti. Postopoma, se razume.

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Montignac
19.1.2007 20:16:04   
Anonimen
kako se prilima sliko?



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Montignac
19.1.2007 20:46:53   
Luskan
caffee, upam, da imaš prav, ampak jaz bom vseeno probala s fruktozo (ko jo bom dobila), potem pa bom vidla - sej to je postopoma, ne?user posted image
Aja: jaz še vedno ne verjamem Montignacu, tud jaz sem si to njegovo opevanje grenke kave dobro zapomnila.

< Sporočilo je popravil Luskan -- 19.1.2007 20:48:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Montignac
19.1.2007 21:03:27   
Naty*Taja
Joj, Kalbec, a ti kje v mojem postu vidiš velike črke????? Ne, torej to pomeni, da se ne derem in ne razburjam, sem te čist umirjeno skritizirala. Ja, sej malo humorja je valda fajn, sam ne cel dan iste fore!user posted image
No sej si dokazal, da znaš tudi kej drugega povedat tak da ti kr ostan, še posebej, če ti bo to kej hasnilo pri izgubi obsega user posted image ! Drugače pa meni tale monti tak ugaja, da nisem nič živčna zraven! Sem pa rabla persen zaradi tamalih dveh, ko smo bili 5 mesecev skoz skup, večinoma sami in je bila polna luna.... user posted image
No jaz sem zdejle pri pečenih jajčkah - mi je na neki zasociralo- Kalbo, a upaš pokazat, tak kot Tanika rit? user posted image user posted image user posted image
Ja, kje sem že ostala, torej pečena jajčka s šunko in sirom, njami!
Zajtrk mam pa jaz tudi tako na približno najprej sadje, sok, potem pa čez nekaj časa kavo in kruhek. Ura je pa taka, kot mi jo šefa (beri tamaladva) dopustita - od 5 zjutraj, do 11 dopoldan?!
Ma sej ni take panike, sam da se držim glavnih zadev, ker bom čist zadovoljna, kolikor že bom spravla dol.
Aja pa Kalbo, zakaj hudiča čakaš na pomlad za kolesarjenje, če jo imamo že od jeseni?! Kolesaru bi pa res lahko, še posebej na sobnem!user posted image user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Montignac
20.1.2007 7:17:10   
al1*
Fruktozo se najbolj splača kupiti v dm-u, je najcnejša. Jaz si včasih naredim tudi kaj sladkega in uporabim fruktozo.

Kaj bom pa danes jedla še ne vem, ker imam en seminar in nimam pojma, kdaj bomo končali.


_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Montignac
20.1.2007 12:17:38   
Anonimen
A bi mi katera znala razložiti nekajuser posted image In sicer imam že vsaj (kakšen dan več) 14 dni enako težo, ampak pred cca. 14 dnevi sem pomerila ene moje zelo stare hlače pa so me tiščale čez rit in stegna, včeraj zvečer jih pa spet za foro pomerim in so mi kot ulite...user posted image Kje je zdaj tukaj fora?
In čisto btw - imam kakšne 0,5-1 kg več kot v sredini decembra (ko me je vsak pohvalil kako sem fajn), pa me zadnje dni vsi nekaj sprašujejo če sem kaj bolna...da sem videti shujšana..user posted image Pa ne mislijo s tem, da dobro izgledam, ampak, da izgledam bolna?user posted image user posted image Pa še hlače so mi prav, ko mi prej, ko sem imela cca. kilco manj, niso bile..
Zdaj pa ne vem, a sem izgubila mišično masouser posted image (ampak pojem dovolj beljakovin)...
V glavnem, čisto nič mi ni jasno...

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Montignac
20.1.2007 12:19:15   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Jz sicer še ne vstajam tako zgodaj.user posted image
Sadež pojem skoraj vedno, vendar včasih tik pred zajtrkom, včasih eno uro pred zajtrkom, včasih zraven zajtrka... Pomojem bi bilo v tvojem primeru čist ok če poješ ko vstaneš en sadež, pa potem v službi okoli 9-ih zajtrkuješ oz. malicaš.




Ne bo šlo tako. Nimam časa vmes med službo jest. Sem učiteljica in med glavnim odmorom (9.30.-9.50 - prej je treba otroke poštimat v kolono pa gledat da si roek umijejo, pa da čaj nalit v skodelice, pa še včasih dežurat na hodniku pa...) imam komaj čas, da sploh pojem jabolko. Pa tudi prostora nimam, da bi si svojo hrano nosila s sabo in jo kje v miru pojedla.

Sem pa včeraj malo grešila. Z lubijem sva hodila po trgovinah po LJ. No in ker sva šla potem še v kino, sva šla jest. Jst sem si naročila solatko on pa pico. No pa sem malo pice probala. Sicer bolj sir, kot kruh, pa vseeno. Sem se kar malo slabo počutila.

Danes je bla za zajtrk pomarančka in čez 15 minutk dva jajčka na oko. Moj kar ne more verjet, kako mi je lahko dobro, ker ne jem zraven kruha. Men je čist kul.
Kaj bo za kosilo še en vem. V vsakem primeru sem videla taščo trebit radič. Gotovo bo zraven naredila kako meso, kaj vem.

Mam en Q. A ve jeste govejo juhico? Tako, domačo? Jst jo jem. Pa brez vsega seveda. Lahko bi si jo nalila v lonček pa popila.

LP; Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?