|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
18.1.2007 14:45:57   
2mama
saso papp je ze tolikokrat hujsal po toliko metodah, da mu tokrat pa res privoscim, da ne bi bilo jo jo efekta.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Montignac
18.1.2007 14:50:28   
tanikaa
2mama, kaj res? Tega pa nisem vedela. Pa mu res treba hujšat ali pa je to samo dobra reklama za radio?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Montignac
18.1.2007 15:17:50   
2mama
ne vem kak zdaj izgleda. ga kake pol leta nisem videla

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Montignac
18.1.2007 16:25:21   
Naty*Taja
No, ja, če je tako hitro shujšal, ziher ni sam po montiju, ampak je tudi stradal! Kot praviš ni zajtrkoval, kar pa je najpomembnejši obrok! Bo pa ziher hitro spet nazaj dobil, ko bo začel normalno jest! Pa bo spet drugič lahko preizkušal drugo metodo! user posted image  Po maminih besedah sodeč, mu to gre.. Jaz tega človeka sploh ne poznam, sem pa ziher, da nam ne more bit za zgled, ker ne dela nič istega kot mi!!
Tak da vse, ki boste razočarane, da ne gre tako hitro dol, kot njemu, nikar!! Nam bo minus ostal, njemu pa se grem stavit, da ne!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Montignac
18.1.2007 17:10:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

Vprašanje za vse, ki imate več pojma o M kot jaz:

koliko GI ima sir (npr ementalec), in koliko različne vrste mesa (npr perutnina)? Bom hvalezna za info.


Link kjer najdeš GI za vso hrano: http://www.montignac.com/en/ig_recherche.php

Perutninsko meso ima GI 0!

Sir; mozzarella, cottage, cheddar*** GI 0

Skuta, kravji sir (polnomastni siri)***/** GI 30 prav tako vsi mlečni izdelki in posneti mlečni izdelki.

** There is practically no difference in the GIs of whole-milk products and non-fat milk products. It is important to keep in mind that milk products, even if their GI is low, have a high insulinic index.
*** These foodstuffs, since they contain no glucids, have a O GI.


(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Montignac
18.1.2007 19:37:07   
Anonimen
Pozabila sem poročat o mojih kg oz. ITM: stanje je enako kot prejšnji teden

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Montignac
18.1.2007 19:41:46   
Luskan
Živjo!

Tud jaz sem nova tukaj, čeprav sem že (user posted image ) 10 dni na montiju in vas zadnje dni prebiram, da dobim kakšno idejo za jedilnikuser posted image . Gre mi dobro, zgubila sem dva kg, čaka me jih še najmanj 8, ker bi rada dosegla in "izboljšala" težo pred nosečnostjo. Stare kavbojke že gredo gor - sicer komaj diham user posted image , ampak kdo pa vidi?!?
Danes sem ugotovila, da celo boljše jem kot prej - drživa se oba z user posted image  in skupaj ustvarjava v kuhinji, v pomoč pa so mi tudi Montijevi recepti.

Sašo Papp rabi dieto, ja, je ko en baročni angelčekuser posted image user posted image user posted image .

Punce, držite se, dobro jejte in hujšajte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Montignac
18.1.2007 19:58:09   
Anonimen
Hudiča, WTF is Sašo Papp?user posted image

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Montignac
18.1.2007 20:18:18   
Luskan
caffe, jaz sem blond - kaj je WTF?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Montignac
18.1.2007 20:24:53   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

caffe, jaz sem blond - kaj je WTF?


Eh, ena "grda" fraza Who The ****  ali What The ****user posted image user posted image


In oprosti....DOBRODOŠLA med nami!user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil caffee -- 18.1.2007 20:25:39 >

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Montignac
18.1.2007 20:34:17   
Luskan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papp - moderator na radiu center (????); ma en radio je

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Montignac
18.1.2007 20:36:35   
rainbow
user posted image user posted image user posted image user posted image  ženske (in Kalbo), ta debata je vedno bolj zanimiva in pestra!


Luskan, WTF je okrajšava za who the fuser posted image , po angleško

Caffee, Sašo Pap je voditelj na mariborskem radiu City, in kdor ni s štajerskega konca, morda tega res ne ve.

Tanikaa, bravo, skoraj si me že dohitelauser posted image user posted image user posted image ; koliko si pa ti visoka, da hočeš še toliko shujšat???
ps
slika tvoje zadnjice res ni mirodajna, od tako blizu se mi zdi, vsaka rit zgleda velika. tako da po moje pretiravašuser posted image ; ampak, če se ti ne počutiš cdobro z njo, pol pa le.

kosilo danes pri nas:
puranji zvitki s špinaco in sirom, zraven kuhan brstični ohrovt in cvetača (se vidi da sem na bolniški in imam celo čas kuhat)
večerja: nekaj koščkov sira, kloibase, kumarice
vmesni obroki oa niso najbolj po Montiju, ker sem doma in skozi nekaj po sladkem segamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , k sreči sem nabavila danes črno čokolado, tak da vsaj nekaj.

bodite še naprej tako vztrajne in gostobesedneuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Montignac
18.1.2007 20:57:30   
2mama
caffee, tenks za GI.

rainbow, papp ni vec na cityju - od tam je sel ze kaki dve leti nazaj. najprej k Oblaku na njegovo info mrezo, potem lani najprej na novoustanovljeni radio Ena v MB (ki pa bo menda crknil), zdaj je na radiu Center v MB.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Montignac
18.1.2007 21:00:51   
2mama
pa za eno pomoc prosim - kak nasvet:
meni brez problema uspe zdrzat do kosila. potem pa po kosilu (pa se cist fajn najem) gresim. jem sicer res samo to, kar lahko, ampak cist brezveze. zdaj dve suhi marelici, cez pol ure koscek 70 cokolade, cez eno uro kivi... in potem tako dokler user posted image  ne pride s sihta. in za vecerjo - ko bi naj bila - nisem lacna. bi pa potem vola pojedla, ko spravima tamala dva spat. kak nasvet kak skenslat popoldanske priboljske?

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Montignac
18.1.2007 22:09:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

pa za eno pomoc prosim - kak nasvet:
meni brez problema uspe zdrzat do kosila. potem pa po kosilu (pa se cist fajn najem) gresim. jem sicer res samo to, kar lahko, ampak cist brezveze. zdaj dve suhi marelici, cez pol ure koscek 70 cokolade, cez eno uro kivi... in potem tako dokler user posted image  ne pride s sihta. in za vecerjo - ko bi naj bila - nisem lacna. bi pa potem vola pojedla, ko spravima tamala dva spat. kak nasvet kak skenslat popoldanske priboljske?


Nimam pojma, ker imam tudi jaz take dneve, najbolj v času PMS-ja. user posted image

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Montignac
18.1.2007 22:22:25   
Luskan
2mama, te čist razumem, jaz kar bežim iz kuhinje in ven, na zrak - tamali je že čist omotičen od svežega zrakauser posted image user posted image . Kaj pa, če bi si naštimala neko malico, pa poješ to vse naenkrat - saj marelice in čokolada grejo skupaj, kivi pač skenslaš, sicer ga pa je najboljše jest zjutraj, ker ima GI 50.
Zdaj pa me je že prav sram, da nisem pokapirala WTF - OK, I get it, I get it...

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Montignac
19.1.2007 7:29:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Tanikaa, bravo, skoraj si me že dohitelauser posted image user posted image user posted image ; koliko si pa ti visoka, da hočeš še toliko shujšat???
ps
slika tvoje zadnjice res ni mirodajna, od tako blizu se mi zdi, vsaka rit zgleda velika. tako da po moje pretiravašuser posted image ; ampak, če se ti ne počutiš cdobro z njo, pol pa le.






Visoka sem 177 cm. In verjemi, rit ni slikana od blizu. No kaka 2 m vstran. user posted image  Ne čist res. Moja zadnjica je malo bolj široka. Drugače sem suha. Edino ko sem poleti bila na morju, sem pozabila sneti šlauf ko sem prišla z vode, in ga mam še zdaj okrog trebuščka user posted image  Ampak se hitro topi. Hitreje kot zaloge na ta zadnji.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Montignac
19.1.2007 9:02:58   
rainbow
Jutro!

2mama, user posted image  se opravičujem za narobe informacije; kdo bi si zapomnil vse te menjave pri mb radijih zadnje čase. A da Radio 1 bo crknil? Jih še kar rada poslušam.
ti, jaz imam dobesedno enak problem, posebe če sem doma (kot zdaj) ali čez vikend; moram res nehat s tem; kje je tista moja zagnanost lani user posted image

tanikaa, veš kaj, pri 177 cm imaš že zdaj idealno postavouser posted image , je imel Kalbo čisto pravuser posted image ; no saj ti kar hujšaj, če ti paše, samo ne pretiravat;
jaz pri svojih 170cm niti ne želim prit nazaj na kile izpred 10 let; se mi zdi, da se žensko telo spreminja, posebej po porodih, in bom zadovoljna, ko bom prišla na tam 66-67 in to ohranjala. Jaz imam tudi strašno neskladno postavo (hruškauser posted image ), in če bi ciljala na še manj, bi zgoraj izginila, rit pa bi mi še vedno ostalauser posted image , tak da no way. Ampak zdaj se brez problema oblečem ozke hlače in majice, samo modrc napihljiv je treba gor dat, pa takoj boljše zgledamuser posted image

Al1*, če se boš kaj oglasila tu, sem na bolniški, moram bit tiho, tipkam pa lahkouser posted image , tak da se ne čudi, od kod mi čas za visenje tu gor; saj kaj druga tudi počnem, pa zdravim se. Sicer se pa v ponedeljek že naslikam.

kaj ste kaj fajnega kuhale???? jaz nimam idej za danes. Pravzaprav idejo imam, nimam pa vseh sestavin.



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Montignac
19.1.2007 9:11:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Jutro!

....in če bi ciljala na še manj, bi zgoraj izginila, rit pa bi mi še vedno ostalauser posted image , tak da no way. Ampak zdaj se brez problema oblečem ozke hlače in majice, samo modrc napihljiv je treba gor dat, pa takoj boljše zgledamuser posted image






A hruškasta se temu reče? user posted image Pol ni rit kriva?user posted image Tudi mene rešuje "napihljivi" modrc. Pa še ta se bolj malo "napihne"...

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Montignac
19.1.2007 10:20:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


Tudi mene rešuje "napihljivi" modrc. Pa še ta se bolj malo "napihne"...



In kakše je ta hudičev modrc????? Jaz bi ga tudi mela!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Montignac
19.1.2007 12:39:25   
Naty*Taja
Po moje je tole Push-up?! Al pa on z silikonskimi vstavki. Sem pa vidla tudi že silikonske blazinice, ki jih lahko vtakneš v navaden push-up! Ja, tudi jaz sem ena izmed "hrušk" in imam joške šele od prvega poroda!user posted image  Pa bodo verjetno čist uplahnile, ko bom nehala dojit! Tak da bom spet prešaltala na razne push upe in podobno!
No, jaz sem pa danes zjutraj dve mandarini in potem polnozrnat kruhek z domačo marmelado brez sladkorja, ki sem si jo skuhala predvčerajšnjim! Za kosilo bo pa hrenavka, cvetača in paradižnik. za večerjo pa še ne vem.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Montignac
19.1.2007 12:48:22   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čas malice je mimo. Priznam, grešila sem ko sam hudič. Pohani sir. No, tolažba je le, da sem namesto pomfrija jedal kuhano zelenjavo. Ampak vseeno, kdo se bo pa tatarski odopvedal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Montignac
19.1.2007 12:52:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Po moje je tole Push-up?! Al pa on z silikonskimi vstavki. Sem pa vidla tudi že silikonske blazinice, ki jih lahko vtakneš v navaden push-up!


Ja, z gelom. Pa navaden push up (ampak ni kej za dvignit), pa modrci z všitki za vsavljanje blazinic....

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Montignac
19.1.2007 12:57:57   
kalbo
Ne čist res. Moja zadnjica je malo bolj široka.


O tem bi se dalo razpravljatuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Montignac
19.1.2007 13:14:40   
Naty*Taja
No, Kalbo zdej pa res že daj mir s to ritjo!! Ti jo doma lepo pobožaj, če je tvoja, drugač pa jo pr mir pust! Pa nisem ljubosumna, sam res ne spadaš tule sem in jaz komaj čakam, da katera kej na našo temo pove, ti ga pa serješ že z desetim postom sam o Tanikini riti in kak ja pa ne sme hujšat!!Skoz eno in isto! A nimaš kej bolj pametnega povedat? Kaj češ, tipičen moški! user posted image
Pa brez zamere in otročjih komentarjev prosim!

Ajde, kje ste naše punce, a ste ve tudi zguble voljo za pisat zarad tegala našega "vsiljivca"? user posted image  Janči, Dulči...in vse ostale, a ste še z nami?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?