|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
2.12.2006 20:52:38   
*sonchek*
Ojla user posted image

Danes bom bolj kratka, ker z možekom ravno ustvarjava adventne venčke (slike so v albumu) user posted image Mali user posted image je čist divji (ravno brca user posted image ), kar se tiče počutja pa nič novega. Danes sva se malo sprehodila po Rutarju - cene na otroškem oddelku so katastrofalne! user posted image
Dobrodošle vse nove marčevke - vav, vedno več nas je user posted image
Vsem želim lep preostanek vikenda user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Marčevke
2.12.2006 21:59:15   
tejčica
Ojla bejbe!

Kakšen pust dan je bil danes pri nas. Sem bila brez volje za karkoli. Pa sva se z malo odpravile malo v trgovine štrefit in me je kar prijetno presenetila, saj sva prišle ven brez da bi se skregale. Običajno poslušam samo, mami jaz bi to, pa to, pa samo še to... Pa saj tiste ki že imate otročke dobro veste kako to gre. No, danes je bila prav prijetna sprememba. Je pa popoldan vse notri prinesla.user posted image  Sem pa danes začela s praznično peko in prva škatla je že polna.user posted image  Če bo volja prava bo jutri na vrsti druga.

Včeraj pa sem bila zeloooo zapravljiva in sem nakupila skoraj vsa darila za praznike. Manjka samo še par stvari. Ideje že imam, samo časa mi je včeraj zmanjkalo.

Sploh ne morem verjeti kako ti meseci hitro bežijo. Delam samo še ta mesec, potem pa še nekaj dopusta z desetim februarjem pa že porodniška. Sicer sem najprej mislila da bom s tem mesecom začela z bolniško, tudi G mi jo je ponudil, ampak so se stvari v službi malo spremenile in bom ta mesec še v akciji, potem pa je čas da tempo malo umirim.

Papirje za porodniško bom tudi jaz začela urejati januarja. G mi je rekel da bom na naslednjem pregledu dobila potrdilo o predvidenem PDP-ju, s katerim bom šla potem na CSD.

A boste ve izbrale paket ali denar? Mi že toliko vsega imamo za user posted image , da nam paket sploh ne pride v upoštev.

Dobrodošle nove marčevke. user posted image

Pa pa!

(odgovor članu Sandra-10)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: Marčevke
3.12.2006 7:28:08   
slumpo
sonchek...bravo zelo lepi venčki....pri nas bojo pa letos z enotedensko zamudo. Sem zbolela in ne morem ne v trgovino po svečke ne v gozd po nič.

Tejčica....na dan z idejami za darila predvsem kaj tašči in tastu pa sestri od moža in njeni familji......Groza ko pomislim kaj me še čaka....in koliko bo šlo spet denarja.
Jaz piškotov še ne bom začela pečt ker jih ne bo nič več ostalo do novega leta...ampak bova pa danes delala z možem skutino pito s sadjem.

Mi ozuser posted image se veselo premikamo in nagajamo. Mi pa čez cel dan stalno po malo otrdeva trebuh....ejla to boli.KOmaj čakam da se pozdravim da grem lahko mal v šoping. Sem si pa rekla da bo pod dreveščkom letos tudi darilo za našega user posted image .
No pa se še pišemo.
Lepo

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Marčevke
3.12.2006 10:48:01   
Sibil_
Pozdravček!

Tudi jaz bi cenila kako dobro idejo za darila za taščo in tasta, ker pri niju sem pa res brez idej.Kaj boste pa kupile za user posted image  v trebuščku?Tudi tu ne vem kaj bi?

Za ostale pa večinoma imama darila, še par malenkosti pa bo.

Tejčica pa ti že sedaj pečeš za praznike?Koliko časa pa lahko stojijo piškoti?JAz jih namreč po največ 4 dneh vržem stran, če jih nismo pojedli.Koliko časa jih pa ti imaš-seveda, če jih ne pojeste?Mene drugače peka piškotov čaka tudi ta teden oziroma drug vikend, ker ima moj dragi rojstni dan in nese v službo sladice.user posted image

Mali mišek pa spet nekaj šmrka, se prav bojim, da bo spet zbolel.Ampak novembra je bil pa cel mesec v vrtcu, kar je čudež.No, če že mora zblet naj sedaj in ne med prazniki.user posted image

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Marčevke
3.12.2006 11:00:44   
amy26
Pa sva se z malo odpravile malo v trgovine štrefit in me je kar prijetno presenetila, saj sva prišle ven brez da bi se skregale. Običajno poslušam samo, mami jaz bi to, pa to, pa samo še to... Pa saj tiste ki že imate otročke dobro veste kako to gre.


tejčica, nas to še čaka user posted image user posted image , zaenkrat je Aleks še majhen in če gremo v šoping je v vozičku, če pa rata tečka pa dobi kaj za grickat, kasneje bo pa sigurno hotel vse iz trgovineuser posted image .

Glede denarja oz. paketa, jaz bom izbrala denar tudi v prvo sem, zdej imam veliko stvari že od Aleksa, tako da bom v glavnem dokupila še tisto kar bom rabila.

O porodniški in dopustu pa še ne razmišljam, saj sem šele začela delati in sicer 20.11. , doma sem bila 13 mesecevuser posted image porodniška + dopust, zdej delam še slabe tri mesece pol pa spet porodniškauser posted image .

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Marčevke
3.12.2006 11:02:26   
slumpo
OJLA

borovničevo skutino pito sva spekla...se hladi da jo razkosamo po kosilu. me prav zanima kaj je ratal glede na to da sem jo delala prvič...no moj dragi je zeloooo pomagal.

veste kaj me zanima....ali ima kakšna kakšen dober izviren recept za piškote ali pa drobno pecivo sedaj za praznike. zaželjene sestavine so čokolada in kokos....user posted image

ejala pa ideje za darila....
aja za najinegauser posted image  sem se pa odločila kupit en kompletek iz katerega ga bomo prinesli iz bholnice in želim da je res nekaj posebnega in prvo igračo ki bo namenjena njemu na začetku....kakšna bo to še ne vem (se bom pustila podučiti) predvsem pa bom letos darila zavila v škatle ker so mi jih lani že pred trenutkom odpiranja vsi prebrskali in pol ni bilo več zanimivo. Letos nič kukanjauser posted image user posted image

lep dan še naprej...grem kuhat..

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: Marčevke
3.12.2006 11:06:54   
slumpo
danes ko tako vneto brskam po receptih na netu sem zasledila najboljši recept...
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=1979

user posted image user posted image

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Marčevke
3.12.2006 11:10:15   
Pikca
Ojla vse stare in nove marčevke,
evo me spet po dolgem cajtu. Res sem se malo polenila glede čvekanja na RR; pa saj tudi cajta ni pravega - v službi je letos čist noro (delam v banki - evro), še dopusta si ne morem privoščit, doma pa če že prižgem računalnik, se prisilim delat magistrsko (ponavadi zvečer, zadnj čase sem pa tako zmatrana, da ob pol devetih s tamalo zaspim in tako ni nič od pisanja... uh, pa tako rada bi končala pred porodom).

Sem videla, da ste čvekale o ležalnikih oz. lupinicah; odvisno od otroka; mi smo imeli oboje, vendar v stanovanju nismo nič od tega kaj dosti uporabljali, ker je hotela bit stalno v naročju. Ko je spala, pa sem jo imela v košku (na koleščkih - tako, da smo ga vozili s sabo iz prostora v prostor), ta se je super obnesel, uporabljali pa smo ga do 6.meseca.

Drugače nič posebno novega, aja vmes sem bila na 2. pregledu tiste raziskave za Stanford, so mi merili maternični vrat, pa je vse tako, kot mora biti, pa še slikco sem dobilauser posted image . V liftu (ta pregled je bil v pordnišnici) pa sem videla 2 čmrljčka, ki so ju ravno domov nesli, joj, sem se čisto raznežilauser posted image . Komaj čakam ta malega .

A slučajno katera ve, kje bi se dalo kupiti rdečega tamalega telebajska (tak, ki je v Baby centru v akciji), v BC so že zmanjkali, Živa pa ga je naročila Miklavžu? Drugače sem bila precej po nakupih te dni, kupovala darila za 3 rojstne dneve, pa za pod smrekco sem za otroke (našo in prijateljčke) že v glavnem nabavila.
Sibil, a je možno, da ima tvoj mali že 17 kil?? Skoraj še 1x toliko kot naša, uh, mora res biti težko ga dvigat, ko pa že jaz našo komaj. Vsaj ena dobra stran tega, da je tako drobižkasta.

Pozdravčki in lepo se imejte,
Pikca

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: Marčevke
3.12.2006 12:35:53   
Sibil_
Pikca ja ima že okoli 17 kil (mogoče pol kile plus minus), pa skor 100 cm.In to je 17 kil mišic, ko se to začne kaj bunit in upirat v naročju se ti zdi da tovoriš 50 kil najmanj.PA prava akcija ga je dvignit v nakupovalni voziček, ker ima tako dolge noge da moram jaz skoraj čisto iztegnit roke nad sabo, da mu grejo noge v voziček.Sem opazila, da bo treba s temi podvigi nehat, ker ni prijeten občutek.user posted image

Pikca pa je možno da ima tvoja pod 10 kil?To je pa res drobižek....

Čakam pa na kake ideje za darila....user posted image

Aja za tisti paket pri rojstvu bomo mi vzeli denar, ker imamo že od ta prvega dosti in pač kupimo kar bo še treba, večinoma bo pa itak kupljeno kaj za dušo, bolj kot za potrebo.user posted image

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Marčevke
3.12.2006 12:36:07   
tinaaja
Pikca, vem, da so telebajske imeli v mullerju, ce jih pa se majo, pa ne vem. Jaz sem tam dobila velikega, meli so se majsega, oboja vseh barv.
Jaz zdaj jemljem vagisan tablete. Danes sem opazila spremembo barve izcedka, nekako svetlo rjav user posted image  pa sploh ne skoz. Tko cudno. Mal me skrbi, upam, da ni nic hujsega in da zgine cim prej.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Marčevke
3.12.2006 13:24:19   
Žabika
slumpo: meni je trenutno ful dober recept za razpokane piškote, ki ga je napisala tinaaja malo nazaj, ga pa najdeš tudi na kulinariki. Vsebujejo kokos in čokolado, pa mandlje in sladkor, pa nič moke, pa še ful lepi so, da o okusu ne govorim! Jaz jih bom delala jutri zvečer, ker jih bo Miklavž potem naložil v plehnate škatlice in jih podaril ta pridnim! user posted image

Kar se pa tiče idej za darila; jaz velikokrat predvsem svojim staršem podarim karto za kakšno dobro predstavo, pa še kakšno malenkost zraven. Babicam - mojim - podarjam kaj od perila ali kakšno pižamo, ta mladim in športnim pa vedno kaj toplega za smučanje - kvalitetno perilo, dobre nogavice, topel šal, ....
Otročkom bom podarjala igračke - kar nekaj sem jih že nakupila, ali pa kakšno knjigico. Sem pa za kolegičinega fantka želela kupit Pametnega Kužka, pa je baje totalno razprodan - ga ni nikjer za kupit in baje da ne bo nove pošiljke do novega leta. So jih pa še prejšnji teden imeli celo goro v Pikapolonici. Jah škoda, da ga nisem takrat vzela, ampak bomo pa kaj drugega kupili.

Lp,
Ž.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Marčevke
3.12.2006 14:48:45   
*sonchek*
Ojla user posted image

Sem potrebovala kar nekaj časa, da sem prebrala še vse za nazaj. Včeraj sem se samo na hitro javila, ker sem bila "zaposlena" z izdelovanjem adventnih venčkov. Najprej sem sicer hotela kupit enega za na vrata in enega za na mizo, no, nazadnje pa smo jih (možej, svak in jaz) naredili kar pet user posted image
Daril nismo še nič kupovali, za user posted image pa letos pod smrekico še ne bo darila - zdaj smo prišli vsaj v fazo, ko začenjamo gledati, kaj vse bomo potrebovali user posted image Včeraj sva bila v Rutarju (ker sva na božičnem oddelku kupovala drobnarije za adventne venčke), pa sva šla na hitro še en krog po otroškem oddelku - čist sem zgrožena - kakšne cene imajo! Sem videla previjalno mizico (res nič posebnega) za 200.000 sit!!! user posted image Danes sva se na hitro oglasila še v Pikapolonici na Rudniku in sva videla otroško posteljico, ki nama je bila takoj všeč, tako da mislim, da se bo prvi (otvoritveni user posted image ) nakup kmalu zgodil user posted image

Pikca telebajske (tudi rdečega) sem videla danes v Pikapolonici, pa mislim ,da bi jih morali imeti tudi v Mullerju user posted image

Jutri imam pregled pri g. - verjetno brez UZ, zelo na hitro, pa verjetno bom dobila datum za tisto injekcijo (ker sem Rh-).

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Marčevke
3.12.2006 15:18:39   
slumpo
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

slumpo: meni je trenutno ful dober recept za razpokane piškote, ki ga je napisala tinaaja malo nazaj, ga pa najdeš tudi na kulinariki. Vsebujejo kokos in čokolado, pa mandlje in sladkor, pa nič moke, pa še ful lepi so, da o okusu ne govorim!


Tinaaja ali pa Žabika........prosim za link na te piškote ali pa recept na ZS če ni pretežko. Sem šla pregledat ne vem koliko strani nazaj in nimam sreče. Piškote bi pa jela...Tok me zadnje čase matrajo te sladkarije doma pečene da bom imela na koncu praznikov 1tono.
 
Lep

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Marčevke
3.12.2006 15:20:24   
slumpo
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

slumpo: meni je trenutno ful dober recept za razpokane piškote, ki ga je napisala tinaaja malo nazaj, ga pa najdeš tudi na kulinariki. Vsebujejo kokos in čokolado, pa mandlje in sladkor, pa nič moke, pa še ful lepi so, da o okusu ne govorim!


Tinaaja ali pa Žabika....prosim za ta link za te piškote ali8 pa recept na ZS. Sem preiskala kar nekaj strani nazaj in nimam sreče....piškote bi pa jedla.
 
Lep popoldan!

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Marčevke
3.12.2006 15:21:49   
slumpo
ejla neki se mi je zgodilo da se mi je dvakrat izpisalo moje sporočilo....to ne pomeni da sem sitna sam nekaj sem narobe stisenla na tipkovnici....user posted image

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Marčevke
3.12.2006 16:05:21   
turistka
Najprej bi vas rada vse skupaj pohvalila, da tako vneto sodelujete na forumu. sem rabila cel teden, da sem nadoknadila zamujeno...  user posted image  pravzaprav me zelo veseli, da sem našla tale forum, saj se (od kar vas berem) počutim mnogo bolje, normalno... prej sem imela vedno občutek, da se preveč pritožujem ali pa sem iskala tolažbo oz. rešitev pri ljudeh, ki imajo že sami svoje (popolnoma drugačne) probleme...
pri nas doma tudi že vneto seštevamo tedne (smo v 25. tednu) in počasi postajamo nestrpni. z user posted image  sva se odločila, da bova za spol počakala do poroda. temu primerno seveda narašča neučakanost... user posted image  
trenutno se še odločava ali bi vzela paket ali denar. do sedaj (kolikor sem uspela zaslediti) ste se javile samo tiste, ki že imate vsaj enega otroka. kaj pa ostale? boste vzele denar ali paket? nekateri govorijo, da se paket splača vzet, ker je več vreden kot denar (seveda, če gre za prvo nosečnost, ko še nič nimaš), spet drugi, da je bolje vzeti denar... user posted image  kakšen nasvet mogoče?
drugače pa sva se z user posted image  odločila, da bova počakala z nakupi do januarja, ko se začne materinska šola, saj naj bi takrat bolj podrobno zvedeli, kaj se dejansko potrebuje in kaj je bolj "reklamsko skomercializirano"....

Bi pa prosila še za 1 nasvet. V roku dveh tednov me čakata kar 2 podelitvi diplom (ena od moža, druga pa moja user posted image ), jaz pa brez primernega zgornjega dela. Trebušček imam sedaj že konkretno povečan in ravno sem razmišljala, da bi bilo dobro kaj nabavit, ko me presenetijo vabila... sedaj imam le nekaj dni časa, da kupim nekaj lepega... user posted image   Bi znal kdo svetovati kje imajo za user posted image  kaj lepega? pa prosim vzemite v poštev, da sem iz Ljubljane in brez prevoznega sredstva (moj user posted image  pa me nima časa okol voziti, ker se tudi oni pripravljajo na €)...

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Marčevke
3.12.2006 16:30:28   
tinaaja
Turistka,
v Lj imas trgovine: Benetton, Kepica - BTC, Popek - Magistrat, LA vie - BC,... Tko da kar veliko trgovin, da najdes nekaj lepega.
Glede paketka: ja, "splaca" se res bolj vzeti paket, ker je vrednost stvari v njemu v znesku 58.000sit vrednost nabavne cene. Torej ce vzames denar, ne mores kupit vsega tega v trgovini.. Jaz sem za denar, ker bom zbirala po svojem okusu in npr. ne potrebujem ne lupinice, ne voza, ne stolcka,.. Cakava pa prvega otrocka.
Pa cestitke za diplomo! user posted image

(odgovor članu turistka)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Marčevke
3.12.2006 17:22:33   
Anonimen
Turistka, midva tudi pričakujeva prvega in bova vzela kar denar, saj bova stvari za tamalega dobila vse kompletno (le za simbolično ceno), tko da ne bom kupovala skoraj nič novih stvari.

Lp, jjasna

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Marčevke
3.12.2006 18:05:15   
tejčica
Hojla pupe!

Danes je bil na Obali spet en zamorjen dan. Mi je pa dan malo popestril moj lubi, ki sem ga morala peljat na urgenco. Razbijajo stanovanje in se je s ploščico pošteno urezal, tako da smo imeli nenačrtovan nedeljski izlet.  Sicer pa sem bila pridna in sem vse zlikala, tako da bo za kake tri dni mir. Sedaj se pa spravljam spet k peki, ampak tako počasi da ne vem če bo danes kaj.user posted image  

Jaz imam srečo in za praznike obdarujemo samo otroke, tako da se mi ni potebno pretirano ukvarjati z razmišljanjem daril. Sicer je pa otrok toliko, da se denarnica pošetno sprazni. Edino za taščo moram dobiti še idejo, ker ima v tem mesecu rojstni dan.

Sibil, jaz začnem peči piškote vedno tako zgodaj, ker mi drugače ne bi zneslo vsega speči do praznikov. Začnem pa s takimi ki so brez file in dalj časa zdržijo. Včeraj sem delala orehove rogljičke, danes pa če mi bo ratalo bom naredila kekse s sladkorno glazuro. Hranim jih pa v plehnatih škatlah za piškote in še nikoli nisem imela težav da bi se mi kaj pokvarilo pred prazniki. Lahko se pa zgodi da jih do takrat že zmanjka.user posted image  Sta pa mojedva kar pridna in jih dokler ne dovolim pustita pri miru. V nasprotnem primeru je pa treba prenašati mojo tečnobo in očitno raje pustita piškote pri miru kot pa da sem jaz user posted image .user posted image  Da bi pa po štirih dneh vrgla piškote stran pa nikoli. Nekateri šele takrat dobijo pravo aromo, okus in krhkost. Seveda pa je odvisno za katere piškote gre. 

Slumpo, tu je link za Razpokane piškote. Kokos, čokolada, kot želiš. So zelooo dobri in enostavni za naredit.
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=5851
Tu pa še recept za pecivo Bounty. Ravno tako iz kokosa in čokolade.
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=1633

Konc pisanja. Mala zahteva mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Marčevke
3.12.2006 18:44:15   
slumpo
tejčica...hvala za recepta ....definitivno poskušamo ampak naslednji teden.
ta teden bom počivala ker se še vedno počutim kot bi me povozu vlak...user posted image

bodite pridne in pobožajte bušije.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Marčevke
3.12.2006 21:59:04   
Žabika
Slumpo: sem bila malo prepozna!user posted image

Turistka: jaz v LJ ne najdem čisto nič posebnega, sem pa na www.funmum.com naročila majčke, s katerimi sem zelo zadovoljna. Cene so take kot pri nas, dobiš pa paket v parih dneh.
Glede paketa oz denarja se pa jaz še malo odločam, ker imam itak namen kupiti trip-trap stolček, tako da bi mogoče izbrala tisti paket. Bom pa še malo razmislila.

Za torkovo srečanje pa nisem več 100% da bom prišla, ker sem se spomnila da imam ob 19:30 še koncert v Cankarjevem domu, tako da res ne vem, če bom lahko cel dan od doma - bom torej še videla. Je pa v torek kar nekaj centra zaprtega, ker je Miklavžev sprevod, tko da bo po moje kar velika gneča.

Lepo bodite, pa božajte svoje bušije!

Lp,
Ž.

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Marčevke
4.12.2006 9:59:38   
*sonchek*
Jutro user posted image
 
No, pa je minila še ena neprespana noč - že skoraj ne morem verjet, da je kaj takega sploh mogoče. user posted image  ni dal miru celo noč - obračanje, brcanje, kolcanje... Skratka, vse možno. Kdaj pa vaši user posted image  najbolj brcajo? Ker meni je to že malo čudno - čez dan čutim brce le vsake toliko časa, zvečer malo bolj, ponoči pa me s svojimi brcami že zbuja user posted image
 
Drugače pa smo danes dopolnili 26 tednov user posted image  Po službi imam pregled pri g. - bomo videli kako hitro me bo danes odpravila user posted image  Drugače pa še tri tedne službe, pa nato 14 dni dopusta, po novem letu pa pridem le še za 14 dni v službo (toliko, da si pospravim pisarno user posted image ), nato pa dopust in porodniška - joj, že komaj čakam, ker bom takrat lahko cele dneve nakupovala, nakupovala in nakupovala... Sem že omenila, da bom takrat nakupovala? user posted image  Letos bova verjento kupila le tisto posteljico, ki sva jo videla včeraj in mi je taaaaako všeč, da mi sploh ne gre iz glave user posted image
Kar se pa tiče paketov, bova pa verjetno vzela kar dinarčke, pa jih porabila za tisto, kar nama bo še manjkalo...


IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

Za torkovo srečanje pa nisem več 100% da bom prišla, ker sem se spomnila da imam ob 19:30 še koncert v Cankarjevem domu, tako da res ne vem, če bom lahko cel dan od doma - bom torej še videla. Je pa v torek kar nekaj centra zaprtega, ker je Miklavžev sprevod, tko da bo po moje kar velika gneča.


Joj, na to pa verjento nobena od nas ni pomislila user posted image  Jaz sem načeloma še vedno za jutrišnje srečanje, kako pa je z ostalimi?
 
Pozdravček user posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Marčevke
4.12.2006 10:06:45   
bibi
Eno vprašanje. A vsakemu pripada paket ali denar???? A to kaj gledajo na plačo oz. če si zaposlen???

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Marčevke
4.12.2006 10:46:01   
slumpo
ojla

kakor sem jaz seznanjena paket oz. denar pripada vsaki neglede na plačo ali zaposlitev. Le državljan RS moraš biti.

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Marčevke
4.12.2006 10:54:06   
bibi
Hvala Slumpo!

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?